Şimdi Ara

Araç Kiralama Sıcak Fırsatlar (113. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.237
Cevap
327
Favori
487.143
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 111112113114115
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bana vodafone red şifresi veren var mı araç kiralama için budget

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • adsasd A kullanıcısına yanıt
    hocam pegasus kampanyasının falan fiyatları daha karlı hemde hiç sormuyorlar biletiniz var mı diye ben kullandım
  • quote:

Orijinalden alıntı: ViLLazZo

hocam pegasus kampanyasının falan fiyatları daha karlı hemde hiç sormuyorlar biletiniz var mı diye ben kullandım

S60 için istediğim tarihte red daha avantajlı sağol abi

• Yarın için Eskişehir'de araç lazım da Europcar da 79 lira kampanya ile daha uyguna bulma şansım olmaz değil mi??

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Atatürk havalimanından bacıt oto kiralama ile araç kiralamak istiyorum. Örneğin akşam 21 de alıp erte gün 20 de teslim edebiliyor muyuz ? Bu bir gün mü iki gün mü sayılır ? Syg

• Arkadaşlar avis TT Prime müşterilerine %40 olan indirimi %50 yapmış haberiniz olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: içinizden biri

Arkadaşlar avis TT Prime müşterilerine %40 olan indirimi %50 yapmış haberiniz olsun.

Kimlik dogrulama yapiliyor mu acaba? Yapilmiyorsa prime kodu verebilecek olan var mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: pizdies

Atatürk havalimanından bacıt oto kiralama ile araç kiralamak istiyorum. Örneğin akşam 21 de alıp erte gün 20 de teslim edebiliyor muyuz ? Bu bir gün mü iki gün mü sayılır ? Syg

Saat üzerinden hesap ediliyor. 24 saat dolmadığı için 1 gün sayılır. Ayrıca internet sitesinden dediğiniz saat aralığını günü seçip ilerlediğinizde kaç gün olduğunu gösteriyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Namaste.

quote:

Arkadaşlar avis TT Prime müşterilerine %40 olan indirimi %50 yapmış haberiniz olsun.

Kimlik dogrulama yapiliyor mu acaba? Yapilmiyorsa prime kodu verebilecek olan var mi?

Kimlik dogrulama sanmiyorum hic bir sirket yapamaz. Telefon ve prime kodu istiyorlar sadece.

• Carsamba gunu icin ordu da arac lazm 1 gunluk. Avis fiestaya 125tl dedi oda yapikredi karti ile odeme yaparsam. Sizce daha uygun nasil halledebilirim tesekkurler

• Galiba en uygun tt prime kodu. Temin edebilecek bir arkadasimiz var mi ?

• quote:

quote:

quote:

Kimlik dogrulama sanmiyorum hic bir sirket yapamaz. Telefon ve prime kodu istiyorlar sadece.

Araci teslim alirken hat sahibi oldugunuz kontrol ediliyormu demek istemistim. Oderken zaten kod yeterli ama dedigim gibi hat sahibinden baskasi kiraliyorsa araci vermeyebilirler. Deneyen varsa bilgilendirsin lutfen.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Araci teslim alirken hat sahibi oldugunuz kontrol ediliyormu demek istemistim. Oderken zaten kod yeterli ama dedigim gibi hat sahibinden baskasi kiraliyorsa araci vermeyebilirler. Deneyen varsa bilgilendirsin lutfen.

Budgetta bu zamana kadar baya araba kiraladim vodafone red ile. Biriside cikip demedi kardesim bu hat senin ustune degil kiralayamazsin zaten. Demek istedigimde oynu. Hic bir sekilde hatin senin ustune olup olmadigini anlamazlar. Anlayamazlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: muratkalli

Beyler Budget ın Cakallıgını sızle paylasmak ıstıyorum Guya VODOFONE RED SIFRESIYLE yuzde50 ındırım ...

Ilk Olarak normal sıteye gırıp 5 agustos alış 14 agustos teslım normal fıyatlara bakıyoruz...

2. cı olarak sozde vodofon red ındırımıyle arac bakıyoruz

artık gerisini siz karar verin..!!!
    quote:

Orijinalden alinti: muratkalli

Beyler Budget in Cakalligini sizle paylasmak istiyorum Guya VODOFONE RED SIFRESIYLE yuzde50 indirim ...

Ilk Olarak normal siteye girip 5 agustos alis 14 agustos teslim normal fiyatlara bakiyoruz...

2. ci olarak sozde vodofon red indirimiyle arac bakiyoruz

artik gerisini siz karar verin..!!!

bunun aynısını avis & TT prime işbirliğinde yapılıyor maalesef.

• sahibinden kiralık bmw 320i 2015 model sportline kiralamak isteyen olursa yardımcı olabilirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: hakanberber53

Europcar liste fiyati 130 lira clio indirimle 65 lira kdv dahil iyi fiyat bence büyük firma garantisi

Fiatlar tl mi yoksa euro mu? Ben sitesinden bakinca euro oldugunu gordum??

• Yarin istanbul ataturk havaalanindan alip 2 agustosta teslim seklinde uygun bi ucretle yardimci olabilecek var mi??

• Boşuna Vodafone Red'le falan uğraşmaya gerek yok. AnadoluJet Yolcu360.com diye bir site kurmuş, en uygun fiyatları hep orada buluyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmet0805

Carsamba gunu icin ordu da arac lazm 1 gunluk. Avis fiestaya 125tl dedi oda yapikredi karti ile odeme yaparsam. Sizce daha uygun nasil halledebilirim tesekkurler

Ben Bayramdan sonraki hafta içi budget rent a car dan 2 günlük dizel linea grubu aracı 164 liraya kiraladım. Vodafone Red ile. Günlük 82 lira.

• sen başka şehirden aldın galiba 82 tlye linea yok bu arkadaş orduda ariyor ordu şehir ofisi ve havalimaninda 3 ağustos a kadar musaitlik görünmüyor

budget ordu red fiyatları

linea 98tl fiesta 103tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exclusive.Gamer -- 28 Temmuz 2016; 14:28:59 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 111112113114115
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.