Şimdi Ara

Araç Kiralama Sıcak Fırsatlar (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
6.233
Cevap
327
Favori
486.559
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Böyle günlük 50-60 tl ye süpermiş valla keşke bizde bulsak bu fiyatlara

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar, kurban bayramı boyunca 4 gün sabiha gökçen alıp sabiha gökçen bırakmalı araba kiralamak istiyorum. tavsiyeniz var mı acaba? bir de nelere dikkat etmek lazım? çok teşekkurler...
  • kurumsal firmadan kiralamaya dikkat et bunlar; avis budget sixt central almira national zeplin gibi firmalardır.
  • Kaskolumu bahsettiğiniz firmalardaki araçlar? Kaza durumlarında sıkıntı çıkıyor mu bilgi verir misiniz?
  • %50 Avea indirimi ile Yoyo çok kafama yatmıştı.
    Ama forumdaki başlığı okudum, Honda Crz kiralayan arkadaşın başına gelen şey çok kötü.
    O yüzden Yoyo'dan da, araç kiralama olayından da soğudum.

• arkadaşlar belirli bir süredir ehliyet sahibi olma zorunluluğu var mı her firmada?
  • Beyler bu araç kiralama işinde kaza yaptığınız durumda uygulanan prosedür nedir? Kazada haklı yada haksız olma durumuna göre sizden para çıkıyor mu? Rent a car kasko herşeyi karşılarmı. Bir de şöyle bi durum sözkonusumudur; mesela kaza yaptım, kaza masrafını almıyorlar ancak aracın serviste kaldığı gün kadarki kiralama bedelini sizden talep ediyorlar
  • kurumsal firmalarda araç serviste yattı parası diye birşey yoktur çeşitli ek ücretler ödeyerek muhtelif teminatlar alabilirsiniz örneğin tam kaza sigortası gibi lastik cam far sigortası gibi bunların fiyatları firmaya göre değişkenlik gösteriyor. tam kaza sigortası hata sizde olsun olmasın alkollü olmayın ve sözleşmede ismi yazılı kişi aracı kullansın hiçbi ücret ödemezsiniz takribi 10-15 tl gibi bi de tutarı var günlük tabi yine firmaya bağlı olarak
  • Arkadaşlar,

Ben de yakala.co internet sitesi aracılığı ile Alimira'dan 7 günlüğüne Opel corsa otomatik (toplam 385 tl) araç kiraladım.Aracı Ekim başı gibi kullanacağım. Bu firma hakkında olumsuz yazılanlar gözümü korkuttu açıkcası. Umarım herhangi bir sıkıntı yaşamam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cezmican

Arkadaşlar,

Ben de yakala.co internet sitesi aracılığı ile Alimira'dan 7 günlüğüne Opel corsa otomatik (toplam 385 tl) araç kiraladım.Aracı Ekim başı gibi kullanacağım. Bu firma hakkında olumsuz yazılanlar gözümü korkuttu açıkcası. Umarım herhangi bir sıkıntı yaşamam.

Büyük illerde aldıysan sorun çıkmaz ama sikkat et artık almirada sınırsız km yok günlük 300km sınırlı 300 km den sonra km başına 0.60tl mi ne alıyor.
  • alijchan A kullanıcısına yanıt
    Evet doğru 60 kuruş alıyor ancak ben sınırı aşmam zaten.
  • arkadaşlar izmir'de bayram haftası araç kiralamam gerekiyor güncel bir kampanya duydunuz mu?
  • Merhaba.

Az önce Budget'ten benzinli otomatik Fiesta için iki günlük ön rezervasyon yaptırdım. Vodafone indirimi ile 216 TL oldu ücret. Bayram için kiraladım, 16-18 ekim tarihlerinde.
    Bana uygun gibi geldi, sizce nasıl?

Yoyo'yu düşünüyordum ancak forumdaki Crz konusundan sonra vazgeçtim. Budget için olumlu şeyler okudum, hala vazgeçme şansım varken bu firmayı kullananların yorumlarını almak istiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hrvl -- 27 Eylül 2013; 16:26:51 >
  • erhnx E kullanıcısına yanıt
    Almira'ya bak.Onun fiyatları uygun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cezmican

Almira'ya bak.Onun fiyatları uygun.

Tabi eğer günlük 300 km'yi geçmeyeceksen
  • turkcell kurumsal hat sahiplerine sixth de %25 indirim yapılıyormuş . benimde acil ihtiyacım var hat sahibi olup yardımıcı olabilecek varsa çok minnettar olurum.
  • arkadaşlar sixt için bonubon da şöyle bir kampanya var bence değerlendirilebilinir.

http://www.bonubon.com/istanbul/firsat/sixt-rent-a-car-arac-kiralama
  • arkadaşlar dügün arabası olarak 1 günlük hatta bi kaç saatlik kullanılmak üzere güzel bir araba kiralıcam hangi firmayı önerirsiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: AslanDrogba

arkadaşlar dügün arabası olarak 1 günlük hatta bi kaç saatlik kullanılmak üzere güzel bir araba kiralıcam hangi firmayı önerirsiniz?

takip

• quote:

Orijinalden alıntı: tc_kadir_trabzon

turkcell kurumsal hat sahiplerine sixth de %25 indirim yapılıyormuş . benimde acil ihtiyacım var hat sahibi olup yardımıcı olabilecek varsa çok minnettar olurum.

sixthte de günlük km limiti var aklınızda olsun.
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.