Şimdi Ara

Araç Kiralama Sıcak Fırsatlar (105. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.238
Cevap
327
Favori
487.132
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 103104105106107
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar rentcilerden 13+1 transporter tarzi arac kiralanabiliyor mu? Yoksa en fazl 8+1 mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu garenta, budget, avis, pegasus vb.'de araç kiralarken kimlik fotokopisi falan istiyorlar mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Prof.Matematik

bu garenta, budget, avis, pegasus vb.'de araç kiralarken kimlik fotokopisi falan istiyorlar mı?

Ehliyet fotokopi alırlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bayram için bir haftalığına dizel araç kiralamak istiyoruz uygun fiyatlı bir yer tavsiye edebilir misiniz istanbul için
  • Bende baktımda bayram için.. hepimizi öpecekler belli.. inanılmaz artmış fiyatlar kışa göre..
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmet0805

Arkadaslar rentcilerden 13+1 transporter tarzi arac kiralanabiliyor mu? Yoksa en fazl 8+1 mi

13+1 için src gerekli diye biliyorum..

Arkadaşlar şu saatten sonra uygun araç zor gibi, garenta' online ödemede bir miktar indirimler oluyor. Takip etmek lazım.. Ben 1 hafta octavia kiralayacaktım dizel otomatik, kiralayan yere güvenemedim gittim aynı paraya 5 gün leon kiraladım..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ultrasn0w -- 24 Haziran 2016; 8:49:03 >
  • 25 Haziran teslim
    08 Temmuz iade

13 gün 1461 TL.

Nissan Qashqai veya benzeri günlüğü 112 TL'ye geliyor, ki bence oldukça iyi. Argus üzerinden Budget'tan kiraladım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cfiliz

25 Haziran teslim
    08 Temmuz iade

13 gün 1461 TL.

Nissan Qashqai veya benzeri günlüğü 112 TL'ye geliyor, ki bence oldukça iyi. Argus üzerinden Budget'tan kiraladım.

Dizel mi? Baya uyguna denk gelmiş. Bende Argus üzerinden güzel bir teklif almıştım 9 gün dizel clio 1100 küsüre geliyordu ancak telefonda araç yok şöyle böyle yaptılar gıcık kaptım garentadan aldım..
  • EDİT..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nabiaga -- 27 Haziran 2016; 13:25:37 >
  • Garenta nın en güzel yönü , araç almayınca bir üst segment araç vermesi , ben almaya gittiğimde adam ekonomi almıştı yoktu araç fluence verdiler. Ben çok memnunum ford focus günlük 109 dan kiralıyorum bu sefer fluence verdiler bakalım inşallah yokturda focus alırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: ultrasn0w

quote:

25 Haziran teslim
    08 Temmuz iade

13 gün 1461 TL.

Dizel mi? Baya uyguna denk gelmiş. Bende Argus üzerinden güzel bir teklif almıştım 9 gün dizel clio 1100 küsüre geliyordu ancak telefonda araç yok şöyle böyle yaptılar gıcık kaptım garentadan aldım..

Evet dizel. Hatta son dakika değişikliği yaptım, normalde yarın teslim alacaktım, bugün teslime de aynı fiyatı verdiler ve az önce teslim aldım.

Anlayacağınız 1461tl 14 gün harika bir fiyat oldu.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Çok iyi gerçekten, sizin adınıza sevindim kendi adıma üzüldüm, böyle pahalı kiraladığım için. Ben 1143 TL ye 4 ünde alıp 9unda teslim edeceğim..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ATACANSALFUR

http://www.centraltr.com/Kampanyalar/Erken-Rezervasyon-Kampanyasini-Kacirmayin!/10

belki işinize yarar beyler.

Formu doldurduk bakalım geri dönüş yapacaklar mı!

Bu central isimli firma, budget, avis gibi kurumsal bir marka değil mi?

• Will Graham kullanıcısına yanıt
    evet kurumsal firma arabaları sıfır veya sıfıra yakındır ikramları vardır ve findex sorgulaması yapar 1300 1400 üzeri araba verir
  • quote:

25 Haziran teslim
    08 Temmuz iade

13 gün 1461 TL.

Ben baktim ama bulamadim argustan link atar misiniz ?

• hocam bu findex olayi bi garip.
    benim 1100 puanım var findexte garenta baya yüksek istiyodu galiba arayip sordugumda findex sorgulamasi ettirler ve lüks sınıf araç bile kiraliyabilirsiniz dediler.
    centralde ayni şekil sorunsuz alabilirsiniz demişlerdi bana.
  • StyleSlayer kullanıcısına yanıt
    garenta 1300 üzeri veriyor sonradan değiştirdiyse bilemem
  • bakıyolar kredi kartı borcunu düzgün ödüyorsan sıkıntı yapmıyolar.
    bide usta uzun yolda (2400+ km ) sorun yapmicak bi firma biliyomusun garenta yok erzurumda central duruma göre ayarlarız dedi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi StyleSlayer -- 26 Haziran 2016; 23:02:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kzenon

Malum Ramazan bayramı geliyor. Bir çok kişi memleketine, oraya, buraya tatile gidecektir. Sitede araç kiralamayla alakalı bir başlıkta bulamadım. Hem benim hemde başkalarının faydasına olacağını düşünerek başlığı açıyorum.

Öncelikle daha evvel hiç arabam olmadı. Sadece şirket araçları kullandım. Arabanın orasından burasından pek anlamam. km'de hangi araç ne kadar yakar vs gibi konulardan pek anlamam. Haliyle kirama bedeli düşük olan araçlar geneldi benzinli araçlar oluyor. Ancak bunların mukayesesinden de pek anlamıyorum. Bilen arkadaşlar aşağıya yazacağım araçlar için fiyat-yakıt mukayesesi yaparsa benim ve başlığı takip edecek benim gibiler için daha faydalı konu olacaktır.

Bu arada daha evvel sadece Bodrum havaalanından günlüğü 50 tl'ye yanlış hatırlamıyosam reno symbol kiralamıştım yerel bir firmadan.

Şimdi internete ucuz araç kiralama yazınca ilk çıkan sitelerden biri daha önce hiç duymadığım sixt diye bir firma. Ondan başlayalım.

Not: Bayramda en az 5 gün kiralanıyor. çarşamba alıyosun, pazartesi veriyosunuz.

sixt.com.tr

Renault Clio, Fiat Albea(CDMR)
    Benzin Manuel
    Günlük fiyat:¨ 58.90

Hyundai Accent Era(IDAD)
    Dizel Otomatik
    Günlük fiyat:¨ 86.45

Peugeot 301, Hyundai Accent Blue(SDMD)
    Dizel Manuel
    Günlük fiyat:¨ 87.00

VW Golf(ICAR)
    Benzin Otomatik
    Günlük fiyat:¨ 104.50

interyol.com.tr

Hyundai Accent Era 2012 - 85 TL

Hyundai i,20 2012 - 89 TL

Hertz

H.Accent Era 1.4, R.Clio 1.4 89 TL
    Ford Focus 1.6 Dizel 129 TL

Thrifty

HYUNDAİ-İ20 1.2 D-CVVT JUMP-Benzin-Manuel 75 TL
    HYUNDAI-İ20 1.4 CRDİ JUMP-Dizel-Manuel 80 TL
    RENAULT-SYMBOL-Dizel-Manuel 80 TL
    FIAT-PUNTO 1.3 MULTIJET-Dizel-Manuel 80 TL
    HYUNDAI-İ20 1.4 CVVT JUMP OTM-Benzin-Otomatik 80 TL
    PEUGEOT-208 ACCESS 1.4-Dizel-Manuel 85 TL
    FORD-FIESTA TREND 1.4İ TDCI-Dizel-Manuel 85 TL
    OPEL-CORSA-Benzin-Otomatik 85 TL

Avis

Fiat Punto 1.3 560 TL 5gün
    Ford Fiesta 560 tl 5 gün
    Fiat Linea 575 tl 5 gün

Daha mantıklı araç kiralama firmaları yada bunlar içerisinde mantıklı olanları ve daha evvelki tecrübelerinize konu altında yazabilirsiniz.

buradakilerden six rentecar gerçekten en iyisi diyebilirim firmadan birçok kere araç kiraladık.

• 
Sayfa: önceki 103104105106107
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.