Şimdi Ara

Araç Kiralama Sıcak Fırsatlar (104. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.238
Cevap
327
Favori
487.137
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 102103104105106
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: msokulu

Evet Ramazan yaklaşıyor ve Kiralık araç arayışlarımız yine başlıyor ben geçen sene araçımıhttps://www.tasit.com/arac-kiralama kiraladım epey siteleri değişmiş az önce bir baktım fiyatlar yine süper. İsterseniz bir değerlendirin. 69 TL den başlıyor demişler fiyatı

İstanbul içi 80 liradan başlıyor, güzel siteymiş hoşuma gitti teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • spooker42 kullanıcısına yanıt
    rica ederim hocam ben iyi fiyat yakalamışım o halde tabi istanbul değildi.
  • Arkadaşlar 4 Temmuz(alış)-9 Temmuz(teslim) araç kiralayacağım. Garenta'da Leon DSG TDI 1500'e geliyor full kasko dahil. Ne dersiniz? Konforlu dizel ve mümkünse ucuz bir araç bakıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: ultrasn0w

Arkadaşlar 4 Temmuz(alış)-9 Temmuz(teslim) araç kiralayacağım. Garenta'da Leon DSG TDI 1500'e geliyor full kasko dahil. Ne dersiniz? Konforlu dizel ve mümkünse ucuz bir araç bakıyorum

hocam bana pahalı geldi.
    gerçi bizim kurumsal kiralama var. 5 günlük olursa gün başı biz 155 ödüyoruz.full güvence hariç.
    ben mini sigorta alıyorum günlük 13. toplam günlük 168 oluyor. 5 gün 840 tl.
    ben artık full güvence almıyorum. mini hasaralıyorum. lastik patlaması veya parktayken birşey olursa.
    eğer kusursuz kaza yaparsan kasko karşılar. full güvencede ölüm tazminatları güvencesi felan vardı sanırım tam bilmiyorum almıyorum o yüzden.

temmuz - eylül en zamlı dönem ayrıca.

misal 133 e audi a3 kiralıyorduk geçen ay. ama temmuzda leona 168 ödeyecegiz. siz daha fazla verceksiniz.
    başka firmalara da bakın derim.

• beytepeli06 B kullanıcısına yanıt
    Hocam bana da yüksek geliyor fiyatlar ancak o kadar yolu bir de kalkıp albea linea clio ile gitmek istemiyorum. O yüzden araştırma yapıyorum ama bir an önce de karar vermem gerekiyor malum fiyatlar daha da yükselmeden..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Hocam bana da yüksek geliyor fiyatlar ancak o kadar yolu bir de kalkıp albea linea clio ile gitmek istemiyorum. O yüzden araştırma yapıyorum ama bir an önce de karar vermem gerekiyor malum fiyatlar daha da yükselmeden..

hocam kiraladıgın aracın grubu h
    cactus , soul , ceed alternatifleri var.
    cactus gelebilir. ben hiç sevmedim cactusu bilgine.
    leon kesinlikle içlerindeki en iyisi diyebilirim.
    soulu da sevmem. ankarada soul var misal.cactus yoktu.
    ceed de leondan sonra gelir.

tavsiyem g grubu octavia bak.
    corolla kiralama. yakıtı iyidir fakat uzun yolda çekilmez. yalıtımı kötü. yandan 120 ile otobüs geçse seni sarsar..
    aynı fiyata qasqai denk gelebilir. grubu s
    bi bak. qasqai yoksa a3 sedan verirler qasqai fiyatına. tabi qasqai ve a3 1500 teminat 25 yaş ister..

bunları değerlendir..

ben olsam qasqai seçerdim o kadar para verceksem. tabi yakıt problem etmezsen.

Aynen hocam bilgim var o konuda. Gelsinler sorun değil de bu fiyatlara almayabilirim gibi duruyor. Yazık günah.. bugün yarın biraz daha bakacağım. Ya en kötü clio filan alacağım ya da ç elysee filan ya da basıp parayı alacağım. Avis te bir indirimim vardı hala gecerliyse onu da degerlendirebilirim

• quote:

Aynen hocam bilgim var o konuda. Gelsinler sorun değil de bu fiyatlara almayabilirim gibi duruyor. Yazık günah.. bugün yarın biraz daha bakacağım. Ya en kötü clio filan alacağım ya da ç elysee filan ya da basıp parayı alacağım. Avis te bir indirimim vardı hala gecerliyse onu da degerlendirebilirim

aynen hocam bu fiyatlara gerçekten yazık günah. tam tatil döneminde çok zam yaptılar. kampanya takip edin. garentanın fiyatları çok iyiydi ama çok zam yaptılar. ekm sonrası düşerama kimin ihtiyacı kalır artık bilemiyorum

515 TL ye trustdrive dan 208 dizel otomatik kiralamaya karar verdim. 4 ünde teslim alıyor 9unda teslim ediyorum. Nasıl iyi mi

• Şimdi şubeden aradılar, fiyatta bir yanlışlık var sistemden kaynaklı fiyat 750 TL dediler(sistemleri bayram zammını hesaplamadan fiyat veriyormuş sanırım). Tamam dedim ve rezervasyonumu iptal etmedim. Aracı ıkitelli 212'nin orada ki peugeot bayisinden alacağım. Aldığım fiyata sigorta ve kdv dahil.

• quote:

Şimdi şubeden aradılar, fiyatta bir yanlışlık var sistemden kaynaklı fiyat 750 TL dediler(sistemleri bayram zammını hesaplamadan fiyat veriyormuş sanırım). Tamam dedim ve rezervasyonumu iptal etmedim. Aracı ıkitelli 212'nin orada ki peugeot bayisinden alacağım. Aldığım fiyata sigorta ve kdv dahil.

fiyat güzel.
    şirketi tanımıyorum.
    muhakkak araştırın.

Mec rent a car dedi telefonda ki şahıs.
    Ancak telefonda sözlü olarak provizyon için kredi kartı numaramı istedi, yarın mesai saatinde telefonlaşıp online ödeme isteyeceğim. Telefonda bilgilerimi paylaşmak ne kadar doğru pek bilmiyorum.

• quote:

Mec rent a car dedi telefonda ki şahıs.
    Ancak telefonda sözlü olarak provizyon için kredi kartı numaramı istedi, yarın mesai saatinde telefonlaşıp online ödeme isteyeceğim. Telefonda bilgilerimi paylaşmak ne kadar doğru pek bilmiyorum.

sakın vermeyin.
    senet kürek imza atmayın.
    mümkünse sanal kart kullan netten ödiceksen.

• ultrasn0w kullanıcısına yanıt
    garenta dan turkcell kampanyasıyla 5 günlüğüne 700tl vererek skoda octavia almıştım. dizel otomatik. 10 haziran 14 haziran arası.

ama tabi mayıs başı gibi rezerve etmiştim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KaZAaRa -- 20 Haziran 2016; 21:05:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KaZAaRa

garenta dan turkcell kampanyasıyla 5 günlüğüne 700tl vererek skoda octavia almıştım. dizel otomatik. 10 haziran 14 haziran arası.

hocam haziran bi nebze uygun ama temmuz - eylül arası zam yaptılar.
    fiyatınız güzel. temmuzda mecbur kiralamalar düşer gibi. çok zam yaptılar.

Asla hocam düşermiyim hiç öyle bir tuzağa. Yarın konuyu netlestirip konu altında detay paylaşırım. Öyle yaparım zaten hocam, teşekkürler ilginiz için.

Hocam bayram nedeni ile fiyatlar yükselmiş hali ile..

• ultrasn0w kullanıcısına yanıt
    Hocam adios yada parafly var ise seyahat hattından fiyat alın s 60 yada muadili için günlük 160 tl fiyat veriyorlar idi s60 muadili de Octavia idi avis ten kiralama

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • xantorus X kullanıcısına yanıt
    Maalesef ikisi de yok yav iyiymiş aslında güzel kampanya. Bu turkcell sarı kutu ile mercedes te iyi aslında 155 TL olması gerekli, müşteri hizmetlerini arayıp bir bilgi alayım en iyisi

• Hocam büyük konuştum herhalde, şirket iptal etti rezervasyonumu. Sinir krizi geçireceğim vallahi, Garenta'dan filan internetten direk ödeme yapmayı düşünüyorum.
    Garenta: SEAT LEON 1.6 TDI 110 HP STYLE S&S DSG ya da benzeri 918,26 TL (4 Temmuz-10,00 / 9 Temmuz-10,00)
    Grscar: SKODA OCTAVIA A/T(ya da benzeri) dizel otomatik 1,117.55 TL (01.07.2016 12:00 / 08.07.2016 13:00 ) (GRSCAR 1 haftalık kiralamalar yapıyormuş bayram nedeni ile)

rentalcars.com'da baya bir ilan var aslında 700 lira dolaylarında dizel clio, artık clio bile olsa en boşu değilse almayı planlıyorum açıkçası. Yoksa araç kalmayacak fiyatlar daha da artacak..

edit: nereyi arasam orada ki fiyatlar şöyle böyle, yok arabayı ikitelliden alırsınız vs dediklerinden bıktım garenta'dan aldım leon'u...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ultrasn0w -- 21 Haziran 2016; 15:22:46 >
  • Izmir icin 9-10 Temmuz arasinda tavsiye edeceğiniz arac kiralama firmasi var mi acaba?

• 
Sayfa: önceki 102103104105106
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.