Şimdi Ara

Araç Kiralama Sıcak Fırsatlar (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.238
Cevap
327
Favori
487.095
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tc_kadir_trabzon

quote:

Orijinalden alıntı: MertSener

Merhaba,

Almira'dan araç kiralamış olan var mı? Kurban Bayramı için rezv. yaptırdım biraz önce(80 TL - Golf 1.6 TDI DSG), umarım yarı yolda bırakmazlar..

İyi forumlar.

öncelikle o aracı size 80 tl den verirler mi o çok önemli şahsen başıma gelmiş durum bayisine gittiginizde afallıyorsunuz o fiyattan vermem diyor internet beni baglamaz diyor felan filan kesinlikle almira cars kurumsallıkta yerlerde .

tabiki şöyle bir opsiyonda var avis gibi firmalarda ücretsiz upgrade yaparken almira cars ancak daha düşügünü verir . rezil olmak istemiyorsanız tercih etmeyin.

Merhaba,

Öncelikle size teşekkür ederim. Siz söylemeseniz, ben 12 Ekimde kek gibi gidecektim..E-posta gönderdim Almiraya..İlknur Hanım ve Demet Hanım diye 2 kişi ile 3-4 kere yazıştım. Kesinlikle söylediğiniz gibi profesyonellikten-kurumsallıktan son derece uzaklar.

İlk başta; " Bayram tarihli olduğu için geri dönüşler biraz gecikebilir. Çünkü bayram için ödemeyi şimdiden alıyoruz müşterilerimizden. VW GOLF DİZEL OTOMATİK için fiyat 100 TL 8 günlük sanırım internet sitemizle alakalı bir sorun yaşadınız ve size o şekilde bir fiyat sunmuş."
    böyle başladılar.

Sonrasında çeşitli bahaneleri sıraladılar;

Yazılı olarak maalesef ibarelerde yanlış anlamalar söz konusu olmakta. Sizden ricam iletişim numaranızla sözlü olarak irtibata geçmemiz

İnternet sitemimizde yer alan ibareler günlük bedel değil 15 gün üzerinden sunulan fiyatlardır. Buda her hizmet sektöründe olduğu gibi reklamımızın bir parçasıdır. Kiralama stratejimiz sizin belirttiğiniz üzere müşteri mecburiyeti değil , memnuniyeti şeklinde gerçekleşmektedir.

Bu ibareler doğrultusunda da güven ile ilgili bir olumsuzluk yaşamakta iseniz rezervasyon İptalinizi gerçekleştirebiliriz.

Açıkçası ilk defa başıma böyle bir şey geldi.. Yıllardır internetten alışveriş, rezv. vs yaptırıyorum, ilk defa bu kadar kötü bir hizmet gördüm. Ben etrafımda gördüğüm herkese bu durumu yayarak bu firmayı kullanmalarını engelleyeceğim. Büyük firmaların fiyatları bu yüzden yüksek malesef, karşılığında hizmet alabildiğiniz için.

Şimdi 12-20 Ekim için diesel araba bulmak kaldı

Alimara'dan uzak durun

İyi forumlar.

• hocam bu almiraydı bilmem neydi hepsi merdiven altı firmalar niteliğinde. bulabilirseniz central avis hertz budget vs bir yerden alın. fazla ödeyin ama kafanız rahat olsun.

eklenti: hertz dedim ama ramazan bayramında hertzin araç sıkıntısı yüzünden millete verdiği arabaları görseniz yanından geçmezdiniz firmanın bi daha. ben ısrarla central diyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi extra34 -- 9 Eylül 2013; 16:57:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: extra34

hocam bu almiraydı bilmem neydi hepsi merdiven altı firmalar niteliğinde. bulabilirseniz central avis hertz budget vs bir yerden alın. fazla ödeyin ama kafanız rahat olsun.

eklenti: hertz dedim ama ramazan bayramında hertzin araç sıkıntısı yüzünden millete verdiği arabaları görseniz yanından geçmezdiniz firmanın bi daha. ben ısrarla central diyorum.

almira merdiven altı mı :) ben de ne bu dilara almira saçma firma dedim. tatilde a4 lazım oldu 10 gün kiraladım. geri getirdiğimde yollardan dolayı aracın bir çok yeri zift içindeydi. adamlar bunlar nedir diye sormadılar bile. ayrıca kiraladığım a4 800 km civarındaydı. adamların bahçelievler tarafında hatrı sayılır büyüklükte plazaları var ve zaten asıl işleri kredi ve 2. el araç satışı.

• quote:

Orijinalden alıntı: gekren

quote:

hocam bu almiraydı bilmem neydi hepsi merdiven altı firmalar niteliğinde. bulabilirseniz central avis hertz budget vs bir yerden alın. fazla ödeyin ama kafanız rahat olsun.

almira merdiven altı mı :) ben de ne bu dilara almira saçma firma dedim. tatilde a4 lazım oldu 10 gün kiraladım. geri getirdiğimde yollardan dolayı aracın bir çok yeri zift içindeydi. adamlar bunlar nedir diye sormadılar bile. ayrıca kiraladığım a4 800 km civarındaydı. adamların bahçelievler tarafında hatrı sayılır büyüklükte plazaları var ve zaten asıl işleri kredi ve 2. el araç satışı.

hocam merdiven altından kasıt köşe başı dükkan olayı değil tabi. vurgulamak istediğim kurumsallık mevzusu. daha önce de bu almira ile sıkıntı yaşayan birçok kişi gördüm.

• quote:

quote:

quote:

hocam merdiven altından kasıt köşe başı dükkan olayı değil tabi. vurgulamak istediğim kurumsallık mevzusu. daha önce de bu almira ile sıkıntı yaşayan birçok kişi gördüm.

belki bana denk geldi iyi geçti herşey. aslında yeri de ters yerde ulaşımı sıkıntılı. kafasında soru işareti olanlar daha önce yazdığım firmalarda kiralar daha güvenilir.

• quote:

quote:

quote:

quote:

belki bana denk geldi iyi geçti herşey. aslında yeri de ters yerde ulaşımı sıkıntılı. kafasında soru işareti olanlar daha önce yazdığım firmalarda kiralar daha güvenilir.

almiranın büyükşehirler dışındaki şubeleri mafyavari çalışan merdivenaltı şubeleri bolca mevcuttur.
    websitelerinde birgün çalışan birgün çalışman sistemide yoğunluktan dolayıymış. işte böyle bir firmadır bu arada artık almirada günlük 300km'ye kadar limit koymuş 300kmden sonrası km başına 0.60TL alıyor. bu yüzden kocaman bir buradan alacağıma giderim centraldan alırım daha iyi.
    fakat centralci olmama rağmen bu aralar budget'e yöneldim vodafone hattımdan dolayı. fakat çok iyi sorunsuz hızlı işlemler yapıyor. cart curtu yok tam bir profosyonel üstüler. gerçi bazı istisnaları oluyor ama okadar da olsun.
    budgetten mercedes c180 arızalı olduğu için bmw 3.20i verdiler. elinde olmayan aracın bir üst modelini bedelsiz veriyorlar bilginize.

• bu arada bir bilgi daha vereyim ben. budget ile avis ortak çalışıyorlar.
    budgette aynı sınıfta araçlar yoksa eğer aldığın sınıfdan avisden alıyorlar araçları bilginize.
    eğer avisde de o sınıftan araç yoksa bu sefer budget bir üst modeli ücretsiz veriyor.

km sınırsız olması tam kapsamlı sigorta olması ve tam profosyonel olması süperdir.
    istanbul ankara ve izmir havalimanlarındakiler profosyonel üstüdür. nasılsa yabancı müşterilerde geliyor diye en iyi personellerini çalıştırıyorlar.

bana göre an itibariyle f/p sıralamam:

1.budget
    2.avis
    3.national
    4.central
  • Avisten 3 kez araba kiraladım,
    biri dalamandan fiesta istedim 50KM linesa verdiler, 2. si sabiha gökçen Ford Focus istedim 50KM de Nissan qashqai, 3. sü yine sabihadan fiesta istedim 20KM de fiat punto verdiler. Tüm aldığım araçların etiketleri dahi üzerindeydi, Tercihim her zaman Avis olacaktır.
    Nedense Avis bana daha çok güven veriyor, istemedende olsa Puntonun altını çok sürttüm, farklı sesler gelmeye başlamıştı adamlar hiç ses etmedi bir sorun çıkarmadı. Başka bir firma olsa Puntoda oluşan o hasarın altından kalkmam çok zor olacaktı
    Birde koç çalışanlarına%35 indirimi oluyor tadından yenmiyor :)
    Bu arada ne kadar erken kiralarsanız fiyat fark ediyor. Otel fiyatları gibi güşenebilirsiniz, Erken rezervasyonda fiyat farklı olabiliyor.
  • budget ile ilgili bir bilgi vereyim belki haberiniz yoktur.

- internet üzerinden yapılan rezervasyonlar normal fiyatlarının %15 iskontolu haliymiş.

- ben vodafone kampanyasından bayram için rezervasyon yaptırdım (sadece çağrı merkezleri yapıyormuş) %30 indirimden faydalanmak istedim haliyle internetten verilen fiyatın %15 altında fiyat verdiler. hesap yaparken dikkate alın. iyi günler.
  • http://www.sehirfirsati.com/deals/antalya/34-national-car-rental-arac-kiralama/26533063/.80IoIs?utm_campaign=UserReferral&utm_medium=raf&RAF=RFO_FB_USRCLK
    sıcak ola bilr fiyatlar nedir bilmiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi satanpist -- 13 Eylül 2013; 0:05:18 >
  • ilk defa sixth i deneyecegim 2013 bmw 1.16 dizel i 81 tl ye kiraladım bence inanılmaz bir fiyat internetten yaptım rezervasyonu adana havaalanından alacagım.

umarım digerleri kadar iyi bir firmadır.
  • quote:

ilk defa sixth i deneyecegim 2013 bmw 1.16 dizel i 81 tl ye kiraladım bence inanılmaz bir fiyat internetten yaptım rezervasyonu adana havaalanından alacagım.

o fiyata nasıl aldınız çok iyiymiş...peki nasıl memnun kaldınızmı?

bu arada bana da trabzon havaalanın da araç lazım..oradan rizeye geçmem gerekiyor 4-5 gün km sınırı olmayan fiyatı en hesaplı hangi firmayı tavsiye edersiniz acaba?
    marka şartım yok fiyatı hesaplı olsun birde sorunsuz firma olsun yeter..sixth nasıl mesela...75 liraya opel corsa gözüküyor da..
  • budgetdan 13 km'de ilk kullanıcısı olarak bmw 3.20d otomatik dizel aldım 2gün+1gün uzatıp 3gün kiraladım günlük 112.5TL ödedim :)
    nezaman derseniz geçen hafta kapadokyaya gittim yaklaşık 1000km yaptım. benzine 236TL verdim.
    arabayı vodafone ile upgradeyi beraber yaparak aldım :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: righteous@

quote:

ilk defa sixth i deneyecegim 2013 bmw 1.16 dizel i 81 tl ye kiraladım bence inanılmaz bir fiyat internetten yaptım rezervasyonu adana havaalanından alacagım.

o fiyata nasıl aldınız çok iyiymiş...peki nasıl memnun kaldınızmı?

bu arada bana da trabzon havaalanın da araç lazım..oradan rizeye geçmem gerekiyor 4-5 gün km sınırı olmayan fiyatı en hesaplı hangi firmayı tavsiye edersiniz acaba?
    marka şartım yok fiyatı hesaplı olsun birde sorunsuz firma olsun yeter..sixth nasıl mesela...75 liraya opel corsa gözüküyor da..

sixth Cok iyi günlük 400 Km SInrl var rize 7o km bence yeter araçlar sıfır hizmet mükemmel fiyatlar zaten rakipsiz internet rezervasyonuyla aldım ayrıca miles simeles kartiniz varsa yuzde 10 daha yapiorlar telefon la rezervasyonda 444 00 76

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Avis'ten Ekim ayında sabiha gökçenden 6 gün kiralamaya günlük 83 tl fiyat aldım. (fiat linea) şu anda fiyat uygun gibi geldi?
    Başka sıcak fırsat bulamadım :) sizce nasıl arkadaslar uygun mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: d5nny

Avis'ten Ekim ayında sabiha gökçenden 6 gün kiralamaya günlük 83 tl fiyat aldım. (fiat linea) şu anda fiyat uygun gibi geldi?

isyerinden abiye 7 gunluk 250 tl ye kiraya verdim. lukoile gittik depoyu fulledim anahtari biraktim, 7. gun geldi beni aldı lukoile gittik fulledi geri verdi 250 tl Allah bereket versin.

• quote:

Orijinalden alıntı: ILKERATLIILKER

quote:

Avis'ten Ekim ayında sabiha gökçenden 6 gün kiralamaya günlük 83 tl fiyat aldım. (fiat linea) şu anda fiyat uygun gibi geldi?

isyerinden abiye 7 gunluk 250 tl ye kiraya verdim. lukoile gittik depoyu fulledim anahtari biraktim, 7. gun geldi beni aldı lukoile gittik fulledi geri verdi 250 tl Allah bereket versin.

Ee sonuç olarak benim arabam dahamı ucuz diyosun? Ben kurumsal şirketten bahsediyorum sen kişisel çalışıyosun sanırım.
  • quote:

quote:

quote:

Ee sonuç olarak benim arabam dahamı ucuz diyosun? Ben kurumsal şirketten bahsediyorum sen kişisel çalışıyosun sanırım.

isyerimden bi abim rica etti ,kirmadim 7 gun lazim dedi sorun etmedim esi 2 cocugu kendi ailecek rize turu yapti.yoksa kimseye vermem.

• quote:

hocam iyi güzel yapmışsın eline sağlık da bir konu başlığına bak birde yazdıklarına bak insanlar firma tavsiyesi istemek için bakıyor bu konuya
  • 2011 model benzinliyi 50tlden aldim.bu fiyata kdv dahildir.yerel isletmeydi.ben rent isini bir sure yaptim.bu sebeple yerellerin yapabilecekleri uc kagitlarin tumunu cok cok iyi bilirim.buna ragmen once kurumsallarla gorustum ama adamlar 10tl indirim dahi yapmadilar.masallah burunlarindan kil aldirmiyorlar.arkadasim 250ye ucuza gitmis oton.kac km yapmis arkadasin.gerci belki kaskon yoktu o zaman fifty fifty olur o ayri.Bu arada bodrum merkezde otelime teslim ettiler milas havaalanindan teslim aldilar otoyu.otoyu otoparka koymustum.adamlar sorunsuzdu ama isi bildigini belli edeceksin.o zaman yereller fark yapmaz.

Teslim etmek ve almak icin ve teslimdeki havaalani otoparki icin ekstra ucret almadilar.hatta teslim ederken otonun yanina dahi gitmedik.anahtar ve ruhsati otopark disinda verdim gitti.

Not 250ye verdigin oto dizel mi benzinli mi ve istanbulda misin bize oto lazim olacak yapacagimiz km de belli guzergahta.dusunursen pm at lutfen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hayaletmavisi -- 21 Eylül 2013; 12:37:24 >
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.