Şimdi Ara

Araç kamerasını kaskoya işletme

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5
Cevap
0
Favori
263
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    3902 Mesaj
    Araç kamerası aldım viofo a129 Duo, bunu kaskoya isletsem faydası oluyor mu?

Ödemede fark oluyor mu?

Kasko bana indirim veriyor mu?

Kameram çalınırsa kasko ödüyor mu?

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |
    And when your hand is on your heart
    You're nearly a good laugh,Almost a joker
  • Yarbay
    7180 Mesaj
    baya gereksiz bir şey olur. kamerayı çalan adam aracın da içinden geçer. aynı kamerayı kullanıyorum ve anadolu sigorta yetkilisi sohbet muhabbet biraz samimi olduğum birisi, maytap geçme demişti. kamera çalınsa kanıt yok
    |
    |

DH Otomobil Genel: "- x ve y arasında kaldım, hangisini alayım? - x alın. - y'yi tek geçerim. - x çakar. - y takar. - z düşünmez misiniz? - t verelim? - x ile çok güzel yanlanır, buyrun size video. - k alın pişman olmazsınız. - f varken k önerilir mi yuh artık! - doğru konuş! - hadi lan, seni paramla ezerim! - adres ver adres! - cart curt..."
  • Yarbay
    2847 Mesaj
    Kameranız çalınırsa öder, kameranız var diye indirim yapılmaz. Araç çalınsa zaten kamera parası kalsın aracın parasını verin dersiniz
    |
    |

Ben araçtaki opsiyonları ve lpg yi eklettim. Farkı pert olursa veya yanarsa çalınırsa vs belli olur. Bedelin hesabında göz önünde tutulur. Ayrıca şirket bunları bilmez bu eklerden kaynaklı bişey olursa bildirim yükümlülüğünün ihlalinin sonuçlarına katlanırsın.

Bildirim yükümlülüğünü ihmal etmemek lazım kamera vs çok önemli değil. lpg vs gibi sistemleri bildirmezsem ve lpg kaynaklı zarar olursa kasko teminatının dışında kalacağı için ödeme alamayabilirainiz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Necip Fazıl Kısakürek
  • Yarbay
    3944 Mesaj
    Eskiden alarm sistemine indirim yapan firmalar vardı, mantıken kamera da indirim sebebi olmalı (haklı olduğunuzu ispat edemediğiniz kazada kanıtınız olacak, sigorta masrafı karşıdan alacak) ancak uygulamada böyle birşey yok.
    |
    |
Reklamlar
Sohbet
SEO
Media Sözlük
kolayoto.com
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,266
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.