Şimdi Ara

Araç kamerasını kaskoya işletme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
341
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Araç kamerası aldım viofo a129 Duo, bunu kaskoya isletsem faydası oluyor mu?

Ödemede fark oluyor mu?

Kasko bana indirim veriyor mu?

Kameram çalınırsa kasko ödüyor mu?

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• baya gereksiz bir şey olur. kamerayı çalan adam aracın da içinden geçer. aynı kamerayı kullanıyorum ve anadolu sigorta yetkilisi sohbet muhabbet biraz samimi olduğum birisi, maytap geçme demişti. kamera çalınsa kanıt yok
  • Kameranız çalınırsa öder, kameranız var diye indirim yapılmaz. Araç çalınsa zaten kamera parası kalsın aracın parasını verin dersiniz
  • İndirim vermiyor, primi arttırıyor

Ben araçtaki opsiyonları ve lpg yi eklettim. Farkı pert olursa veya yanarsa çalınırsa vs belli olur. Bedelin hesabında göz önünde tutulur. Ayrıca şirket bunları bilmez bu eklerden kaynaklı bişey olursa bildirim yükümlülüğünün ihlalinin sonuçlarına katlanırsın.

Bildirim yükümlülüğünü ihmal etmemek lazım kamera vs çok önemli değil. lpg vs gibi sistemleri bildirmezsem ve lpg kaynaklı zarar olursa kasko teminatının dışında kalacağı için ödeme alamayabilirainiz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eskiden alarm sistemine indirim yapan firmalar vardı, mantıken kamera da indirim sebebi olmalı (haklı olduğunuzu ispat edemediğiniz kazada kanıtınız olacak, sigorta masrafı karşıdan alacak) ancak uygulamada böyle birşey yok.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.