Şimdi Ara

Araç kamerasındaki hafıza kartında sorun ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
1
Favori
155
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Fotoğrafta belirttiğim Toshiba hafıza kartı ile sadece 2 saat kayıt yapılınca doluyor. Bunu yükseltebilir miyiz normal mi bu kadar kısa sürede dolması? Araç kamerasındaki hafıza kartında sorun ?

ön kamera 1440 x 1082
    arka kamera 640 x 480

• Hocam goruntu kalitesini düşürüp süreyi arttırabilirsiniz bu çözünürlükte 2 saat dayanması bence normal.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • androidmakaleniz kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim araç kameraları için bu değerlerin kaç olması gerekiyor

• Hocam kendim xiaomi 70mai kullandım, düşük ayarda, arabalar çok net görünmesede tam mesafe söyleyemem ama 5-10 metreye kadar plakalar filan okunabiliyordu. 64gb kart ile 6-7 saat kayıt alıyordum fakat cözünürlügü en üst düzeyde kullanmiyordum. Siz üst düzey çözünürlükte kullaniyorsunuz diye 2 saatlik performans veriyordur 1 kademe düşürürseniz 2.5-3 saate çıkabilir. Kendi kullandigim hafıza karti samsung evo plus tu

Memnun kaldınız mi hocam 70mai’den pro’su da var sanırım çok fark var mi

• gkhnzcn7 G kullanıcısına yanıt
    Hocam pro hakkında bilgim yok fakat benim kullandığım gayet işimi görüyordu. Günde 1-2 saat yolda geçiriyordum o vakitlerde açıyordum. Hafızası çok çabuk dolmuyordu tabi kullandıgınız hafıza kartının boyutuna bağlı alacaksanız ben tavsiye ederim kendim yurtdışından almıştım ama şuan durumlar belli siz türkiyede e ticaret sitelerinin birinden alın bence.

Anladım hocam teşekkürler

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.