Şimdi Ara

Araç kamerası video isimlendirme sıkıntısı yardım

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
115
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba, effemarkt ef70 diye bir araç kameram var. Artık satılmıyor sanırım. Her şeyinden memnumum. Görüş açısı, netlik, wifi ile bağlanma, arka kamera vs her şeyi gayet güzel. Bir sıkıntım var çözemedim. Yardımlarınızı bekliyorum. Kameranın hafıza kartı dolduğu zaman eski videoları sileceği yerde yeni videolardan siliyor. Bazen aylar öncesinden bir video orada kalıyor ama bikaç saat öncesinin videosunu silmiş oluyor. Bu da şundan kaynaklı: tarihi unutuyor ve varsayılan tarihe dönüyor. Böylelikle de eski videoları yeni sanıyor ve onları ellemiyor asıl yeni videolarsan silip yeni yer açıyor kendine. Aldığımdan beri böyleydi. Videoları tarihe göre isimlendirdiği için böyle oluyor. Yani diyelim ki varsayılan tarih değeri 0. Kullanmaya başlayınca videoları çekiyor 1,2,3,4... diye isimlendiriyor. Sonra arabayı bıraktım yarın geldim diyelim tarihi tekrar sıfırlamış oluyor ve yine 1'den başlıyor isimlendirmeye. Yer kalmadığı için de eski videolar orada duruyor. Bu aslında videoları kendi varsayılan tarihe göre değil de 0000000001 sonra 0000000002 sonra 3 vs diye isimlendirmeye ayarlanarak çözülebilir, hep en büyük sayıya bir ekleyip kaydedecek ve dolunca en küçüğü silecek ama böyle bir ayar yok. Kameraya erişmek için kullanılan program timacam. Bu iş nasıl çözülebilir kameranın bu fabrika ayarlarına erişmenin herhangi bir yolu var mıdır? Ya da başka önerebileceğiniz bir çözüm var mı?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.