Şimdi Ara

Araç Kamerası Kullanıyormusunuz? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
82
Cevap
2
Favori
2.293
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Volkoff_007

Hocam aksiyon kamerası ile sıkıntı olmuyor mu?Pil kapasiteleri dusuk ve yuksek kalite cekim yaptigi icin hafiza hemen doluyor

Aksiyon kameraları da döngüsel kayıt yapar ve hafıza asla dolmaz.

Hafıza kapasitesi geriye dönük kaç saat kaydı saklayabileceğini belirler.

Haftanın 5 günü toplam toplam 7 saatim trafikte geçiyor ve 32gb' lık hafıza 1 haftalık kaydı saklayabiliyor.

Tüm aksiyon kameralarının bataryaları değiştirilebilir yapıdadır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kullaniyorum arabasi olan her tanidigima da aldirmaya calisiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: BekiRoRo

quote:

Orijinalden alıntı: Volkoff_007

Hocam aksiyon kamerası ile sıkıntı olmuyor mu?Pil kapasiteleri dusuk ve yuksek kalite cekim yaptigi icin hafiza hemen doluyor

Aksiyon kameraları da döngüsel kayıt yapar ve hafıza asla dolmaz.

Hafıza kapasitesi geriye dönük kaç saat kaydı saklayabileceğini belirler.

Haftanın 5 günü toplam toplam 7 saatim trafikte geçiyor ve 32gb' lık hafıza 1 haftalık kaydı saklayabiliyor.

Tüm aksiyon kameralarının bataryaları değiştirilebilir yapıdadır.

Bekir beyinde söylediği gibi;

Kameranın içerisinde döngü özelliği var. Aktif hale getirdiğinizde hafıza kartı dolduğunda en eski videoyu silip bellekte yer açmaya başlıyor.

Benim kameramın ufak ve ucuz bir bataryası var, o batarya ile 1 saat 15 dakika ile 1 saat 30 dakika arasında aralıksız kayıt yapabiliyor. Ben xiaomi nin çakmaklıktan şarj aletini aldım. Hem cep telefonumu hemde kamerayı bu şekilde şarj ediyorum. Batarya sıkıntımda olmuyor.

Elbette sadece araç içi kamera olarak üretilmiş bir cihaz daha efektif çalışacaktır. Ama elimin altında bu olduğu için hemen değerlendirdim.

Kameram Xiaomi Yi bu arada.

• Türkiye'de nereden alabiliriz, gümrük vs uğraşmak istemiyorum.
  • Çok güzel kameralar var,tabii fiatlarıda ona göre ancak forumumuzda sayfasıda var oraya bakarsanız arkadaşlar yardımcı oluyorlar.Olgu Erhan Diye değerli bir kardeşimzi var bu konuda oldukça bilgili ve tecrübeli. Ben onunda tavsiyesiyle Gear Best Sitesinden A 118C modeli bir araç kamerası aldım ve daha dün ilk deneme çekimlerimi yaptım sonuç mükemmel.Ve ısrarla almanızı öneririm.Bütçe ayırabiliyorsanız arka camada bir tane alın derim.Ben şimdi aynı cameradan arka camada sipariş edeceğim.
  • Evet , herkese öneririm

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • orhan1461 kullanıcısına yanıt
    Cakmakliktan. Ama ortada kablo yok. Cakmaklik girisine arkadan baglandi. Aparat takildi akimi ikiye boldu ekektrikci. Boylece hem cakmakligi kullanabiliyorum hem de kameraya guc sagliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: K.B.V.

Cakmakliktan. Ama ortada kablo yok. Cakmaklik girisine arkadan baglandi. Aparat takildi akimi ikiye boldu ekektrikci. Boylece hem cakmakligi kullanabiliyorum hem de kameraya guc sagliyor.

Şimdi çalmaklıktan çalışan kameralarda 2 sistem var. İyi olanı capasitörlü olan sistem. Capasitör sayesinde kontak kapatıldığında kamerada son kaydı tamamlayıp kaydedecek kadar enerji depolanıyor. Kamerada eğer kapasitor yoksa kontak kapatıldığında genelde son kayıtlar gözükmez çünkü kamera kaydı tamamlamadan kapanıyor. Kameranız çakmaktan çalışıyorsa kapasitörlümü değilmi bilmek lazım yoksa son kayıtlarda her zaman sorun yaşanır ...

• quote:

Orijinalden alıntı: novinovi

Çok güzel kameralar var,tabii fiatlarıda ona göre ancak forumumuzda sayfasıda var oraya bakarsanız arkadaşlar yardımcı oluyorlar.Olgu Erhan Diye değerli bir kardeşimzi var bu konuda oldukça bilgili ve tecrübeli. Ben onunda tavsiyesiyle Gear Best Sitesinden A 118C modeli bir araç kamerası aldım ve daha dün ilk deneme çekimlerimi yaptım sonuç mükemmel.Ve ısrarla almanızı öneririm.Bütçe ayırabiliyorsanız arka camada bir tane alın derim.Ben şimdi aynı cameradan arka camada sipariş edeceğim.

Hocam aliexpres gibi sayfalardan alışveriş yapabiliyorsamız TRdekilerle uğraşmanızı pek önermem ben yeltendim 2 katı fiyat çekildi aliexpresten aldım arkadaş için. Kendim için zaten olgu bey yardımcı olmuştu sağolsun uyguna vermişti ama işi ticarete dökenler, hemen 2 katı fiyat çekenler var prim vermemek adına üşenmeyin aliexpresten verin gitsin çinliler bizi daha çok düşünüyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orhan1461 -- 26 Şubat 2017; 17:36:52 >

• bende halâ camı patlatıp kamerayı çalacaklar korkusu var, ondan alamıyorum
    Hocam teşekkür ederim, Ben zaten Gear Best sitesinden bir tane A 118C aldım. şu andaki kamerayla Yarın birde gece çekimi yapacağım gece çekim görününtüsü beni tatmin ederse salı günü yine aynı siteden aynı kameradan bir tane daha ısmarlayacağım inşallah.Bu sefer 13 usd pahalıya gelecek ama olsun yapacak bir şey yok çünkü gündüz çekimi beni oldukça tatmin etti.
    Ayrıca bu sabah kameraya yeni yazılımda yükledim menü türkçe oldu,zaten kullanımı basitti türkçe olunca dahada kolaylaştı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi novinovi -- 26 Şubat 2017; 17:54:3 >
  • Sürekli çekim yapabilen gps li mini 0805p kamera aldım,sigorta kutusuna bağlanıyor.

Gelmesini bekliyorum,kamera şart bu ülkede

• Experimentation E kullanıcısına yanıt
    Arkadaşım bu aldığım kamera A 118C çalınma korkusu yok.! Akşam evine çıkarken çıkar yerinden koy cebine git. Onun cama yapışan bir aparatı var. Önce onu yapıştırıyorsun daha sonra kamerayı onun üstüne takıyorsun vede enerji kablosu zaten tavandan gelecek aynanın arkasında 10 cm bir kablo hepsi o kadar.Gündüz park ettin acaba çalarlarmı dedin,düşünme al yerinde cebine sok arabaya tekrar geçince tak yerine tak kabolsunu devam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: novinovi

Arkadaşım bu aldığım kamera A 118C çalınma korkusu yok.! Akşam evine çıkarken çıkar yerinden koy cebine git. Onun cama yapışan bir aparatı var. Önce onu yapıştırıyorsun daha sonra kamerayı onun üstüne takıyorsun vede enerji kablosu zaten tavandan gelecek aynanın arkasında 10 cm bir kablo hepsi o kadar.Gündüz park ettin acaba çalarlarmı dedin,düşünme al yerinde cebine sok arabaya tekrar geçince tak yerine tak kabolsunu devam.

A118C nin kamera üzerine takılan plastik parça kameraya yağmur sensörü görünümü veriyor ve gizlenmesini kolaylaştırıyor. Bence çok güzel bir kamera gece çekimleride yeterli aldığımdan beri camda tak unut ...

• A118c yi yurt içinden satın alma imkanımız yok galiba.Bulamadım satan bi yer.Ayrıetten linkteki kamera iş görürmü acaba

http://urun.gittigidiyor.com/otomobil-motor-aksesuar/techsmart-ghk-1007-2-7-720p-hd-arac-ici-kamera-264349244

• quote:

Orijinalden alıntı: Mendieta58

A118c yi yurt içinden satın alma imkanımız yok galiba.Bulamadım satan bi yer.Ayrıetten linkteki kamera iş görürmü acaba

http://urun.gittigidiyor.com/otomobil-motor-aksesuar/techsmart-ghk-1007-2-7-720p-hd-arac-ici-kamera-264349244

Hocam A118C yi forumdan satan bir arkadaş var. Fiyatını beğenmediğim için almamıştım. 240-250 civarı bir fiyat istiyordu yanlış hatırlamıyorsam. Ben alırım diyorsanız telefonunu özelden atabilirim ...

• quote:

Orijinalden alıntı: orhan1461

quote:

A118c yi yurt içinden satın alma imkanımız yok galiba.Bulamadım satan bi yer.Ayrıetten linkteki kamera iş görürmü acaba

Hocam A118C yi forumdan satan bir arkadaş var. Fiyatını beğenmediğim için almamıştım. 240-250 civarı bir fiyat istiyordu yanlış hatırlamıyorsam. Ben alırım diyorsanız telefonunu özelden atabilirim ...

150tl ye kadar bişeyler bulabilirsem alayım diyorum hocam o kadar pahalımıymış bu meret

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: orhan1461

quote:

150tl ye kadar bişeyler bulabilirsem alayım diyorum hocam o kadar pahalımıymış bu meret

Hocam aliexpresten o cıvarda bir fiyata geliyor. Aceleniz yoksa ordan geçin bir sipariş gitsin. Gearbeste de bakın orda 39 $ cıvarı bir fiyata vardı sanırım...

Teşekkürler hocam oralara bi göz atayım dediğiniz gibi,saolun

Siz gece çekimide fana değil diyorsanız salı günü kesin sipariş vereceğim. 4.K görüntü beklentim yok,bakıldığında anlaşalabilir olsun bana yeter. Birde ufak yani diğerleri gibi büyük bir kamera değil dediğiniz gibii yağmur sensörü zanneder insan dışardan baktığında.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.