Şimdi Ara

Araç Kamerası Kullanıyormusunuz? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
82
Cevap
2
Favori
2.293
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aracın sunduğu imkanlar dahilinde kullanıyorum ve kesinlikle her anlamda büyük nimet

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • chemsul kullanıcısına yanıt
    hocam sizde gearbestten mi aldınız
  • DoktorPilot kullanıcısına yanıt
    Tavan lambasından elektrik alabilirsin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kullanım amacınıza göre değişir. Amaç bir kazaya karşı şahit gibi kullanmak ise Bimlere ara sıra gelen 50 TL'lik kameralar bile işinizi görür. Benim gibi seyahat videoları kaydedecekseniz GoPro türünde kameraları tavsiye ederim.

Mesela benim kullandığım kamera bu.http://ticiz.com/p428441-tms-2000-arac.html

Kullandığım kameranın çektiği video da bu. Benim çekimim.https://www.youtube.com/watch?v=HxaMJGnsk_M

Orijinal görüntüsü daha net. Youtube'ye aktarırken kalite bir parça düşüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi topaz42 -- 25 Şubat 2017; 10:23:52 >

• ysnsln kullanıcısına yanıt
    Aliexpress den almıştım. O zaman 52 dolardı

• MYılmaz4646 kullanıcısına yanıt
    Aracımın ön camına uygun bir yere yapıştırıcı bandı ile aparatını yapıştırdım. Zaten aparattan sökülüp takılabiliyor. Kabloları Aracın tavan döşemesinin ucundan 1-2 cm içeri gidecek şekilde tavanın formunu bozmadan yerleştrdim. Toplam görünen kablo uzunluğu 10-12 cm... O da tavanın dikiz aynası bölümünden dikiz aynasının arkasına kadar.
  • topaz42 kullanıcısına yanıt
    GoPro kullandığınız da sarj olayını nasıl hallediyorsunuz?Ben xiaomi yi+yedek batarya+yedek hafıza kartı almayı planlıyorum.3-4 saatlik yolculuklarda iş görecek ama daha fazlası için yetmez

• Ben kablolardan rahatsız olmadığım için direkt çakmaklığa takıp kullanıyorum.

Şu an arabamda 3 adet sabit (1 adet Mini903 - 1 adet Firefly 5s - 1 adet Git1) kamera ve acil durumlar için bir adet aşağıdaki kamera da torpidoda şarjlı bir halde bekliyor:

http://m.gearbest.com/action-cameras/pp_367985.html

• Volkoff_007 kullanıcısına yanıt
    Ben GoPro kullanmıyorum. Hangi kamerayı kullandığımı yukarıdaki mesajda linkini vererek belirtmiştim. TMS2000 kullanıyorum. Fakat benim gözüm GoPro'da. GoPro'nun çekimleri çok güzel. Kusursuz. Gece çekimleri bile.

Ben aracın çakmaklığından kullanıyorum. Uzun seyahatlerde sürekli çakmaklığa takılı oluyor. 32 GB Class 10 kart ile 1280x720 HD formatında yaklaşık 10 saatlik video kaydediyor. Bu da bana tüm seyahat boyunca yetiyor.

Çakmaklıktan çıkartırsam 1 buçuk saat gidiyor pili.
  • Aynanın arkasında bu şekilde duruyor. Fotoğrafı netten buldum. Sağ taraftaki kablolar görünmüyor bende.

Araç Kamerası Kullanıyormusunuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TurkTime -- 25 Şubat 2017; 11:44:29 >
  • ben de alıcam bi tane kamera ama montajı yapamamaktan endişeleniyorum. bi de arabalar eskidi. 1-2 seneye satıp başka araba da alabiliriz. kamerayı söküp yeni arabaya takmanın da montaj konusunda pek iyi olacağını düşünmüyorum. belki de yanlış düşünüyorumdur.

kameranın montajını öğrenebileceğim düzgün bi kaynak var mı acaba?
  • Eliniz işe yatkınsa yapabilirsiniz. Çok zor bir tarafı yok. Eğer çakmaktan kullanacaksanız, yapmanız gereken kabloyu kamufle etmek. Eğer direk aracın elektriğine bağlayacaksanız, az çok aracın +/- mantığını bilmeniz yeterli. Geneli vantuslu olduğu için araç değişimi sıkıntı olmaz.
  • Merhaba 30 liraya aldım 30 liralık çekti kesik kesik bende attım torpidoya

• Şimdi hatırladım 1 adette bagajdaki alet çantasında yedekte bekleyen araç kamerası var.

• TurkTime kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim cevap için. Ordan sonrası nereye bağlanıyor onu sormuştum. Elektriği nerden alıyor yani. Aynanın ordaki lambadan mı?

• Blacksys kullaniyorum. On 1080p arkayi 720p falan cekiyor sanirim. Akuye baglaniyor 7/24 kayit yapmasi icin. Belli bir degere ulasinca kendini kapatiyor aku bitmesin diye. Harekete duyarli olarak cekim yapiyor. park halindeyken de arabaya birisi yaklastiginda falan kamera devreye giriyor. Gece cekimleri de basarili.

Tek cozemedigim yani bu kameralarin kesintisiz bir kayiti yok. Gecen kaza riski atlattim bir izliyim dedim o ani cekmemis. Videolar hep parca parca ve 1-2 dklik.

• Dün aksiyon kameramı kullanasım tuttu.

Ne mi oldu?

Yaptığım ufak çaptaki kazayı kayda almış oldum.

• quote:

Orijinalden alıntı: K.B.V.

Blacksys kullaniyorum. On 1080p arkayi 720p falan cekiyor sanirim. Akuye baglaniyor 7/24 kayit yapmasi icin. Belli bir degere ulasinca kendini kapatiyor aku bitmesin diye. Harekete duyarli olarak cekim yapiyor. park halindeyken de arabaya birisi yaklastiginda falan kamera devreye giriyor. Gece cekimleri de basarili.

Tek cozemedigim yani bu kameralarin kesintisiz bir kayiti yok. Gecen kaza riski atlattim bir izliyim dedim o ani cekmemis. Videolar hep parca parca ve 1-2 dklik.

Hocam sizin kamera pilli mi , çakmaktanmı akım alıyor ?..

• Selçuk ALAGÖZ kullanıcısına yanıt
    Hocam aksiyon kamerası ile sıkıntı olmuyor mu?Pil kapasiteleri dusuk ve yuksek kalite cekim yaptigi icin hafiza hemen doluyor

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.