Şimdi Ara

Araç Kamerası G90-7S incelemesi - Ambarella A7 + Gps =67 $ (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.588
Cevap
68
Favori
84.616
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu filtreyi deneyen oldu mu işe yarıyor mu ? sürekli üstünde bırakırsak güneşin karşıdan gelmediği ve gece çekimlerinde sıkıntı çıkarır mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: OlguErhan

quote:

Orijinalden alıntı: seas79

9 ocakta konu açmıştım bunla ilgili Olgu hocam 1 adet aldım Note 3 telefonumda kullanıyorum navigasyon için aracımda o yüzden sormuştum sana :)

Bir adet de bundan sipariş geçtim bakalım orjinal ile çakması karşılaştırması yaparım gelince selamlar... Bunu araç içi güvenlik kamerasında kullanacağım... Gt680w de... Arkadaş zaten orjinali ile yapmış Teşekkürler video için

Aklımda bir kaç soru var birisinin cevabı video içinde "sarsılma yaparmıydı" yapmadığını söylüyor arkadaş bu iyi camda da uzun süre yapışkan özelliğini kaybetmez umarım. Yalnız kafamdaki soru işareti acaba güvenlik açısından tehlike arz eder mi çünkü bayağa ağır bir mıknatıs

http://www.aliexpress.com/item/-/1970616432.html

http://i.hizliresim.com/89JBpn.jpg

Abi çakma makma fiyat bedava ve milletten hep 5 yıldız almış. Akşama 1 tane de ben sipariş geçeyim sizin konu linki hangisi paylaşalım. 8 $ havada kaparım

1473 ADET ORDERs sipariş almış millet sömürmüş yaaaa

Araç Kamerası G90-7S incelemesi - Ambarella A7 + Gps =67 $

2 tane aldım bakalım çakma mıknatıslar nasıl bişi çıkacak

Araç Kamerası G90-7S incelemesi - Ambarella A7 + Gps =67 $

Nedir bu aldığım mıknatıslar neye yarar :

İzlemeyenler için link :http://youtu.be/VQVRfrtwnAo

Fakat videodaki ürün 100 tl olan orjinal ürün. Benim aldıklarım aliexpress te satılan çakma taklit ürünler. O yüzden tanesi 7.5 $ bakalım gelince işe yarar mı yaramazmı anlaşılacak.
    undefined
    Bu ürünü kamerada kullanmak için kameranın vantuzunu çok kaliteli bir çift taraflı bant ile özel kestireceğimiz bir pleksiglass parçaya kemik gibi çıkmamak üzere yapıştırıyoruz. Daha sonra paketten çıkan mıknatıs parçasını bu pleksiye, diğer mıknatısı ile aracın camına yapıştırıyoruz. Olay bitti :)

@seas79 teşekkürler

Satın aldığım link : 7.89 $

http://m.aliexpress.com/item/1943491262.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OlguErhan -- 31 Ocak 2015; 8:06:26 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• OlguErhan kullanıcısına yanıt
    Rica ederim Olgu sende saol bu arac ici kamera olayinda büyük üstatsın sayende bir çok kişi faydalandı. Hepsiburada dan orjinal aldığımı note 3 de kullaniyorum. 1 adet de orjinal olmayandan siparis verdim geldiğinde gt680w de deneyeceğim :)

• quote:

Rica ederim Olgu sende saol bu arac ici kamera olayinda büyük üstatsın sayende bir çok kişi faydalandı. Hepsiburada dan orjinal aldığımı note 3 de kullaniyorum. 1 adet de orjinal olmayandan siparis verdim geldiğinde gt680w de deneyeceğim :)

Abi Orjinal olmayan diyoruz ama kabus gibi 5 yıldız almışlar :) SAnırım iyi birşey gelecek-memnun edecek
  • merhaba,

Bende araç için kamera bakarken forumda bu konuya baktım. Şimdi G90-7S almaya niyetlenmişken aşağıdaki cevap kafamı karıştırdı. Biz hangisini sipariş ediyoruz son durumda ?

G90-7S'inde farklı modellerinden bahsetmişsiniz? GPS özelliği dahil olup video kayıt gündüz gece açısından iyi olanı hangisidir?

(OlguErhan hocam bir yol gösterirmisin?)

quote:

Orijinalden alıntı: taydin66

Olgu,
    Bu kameraya kafayı taktım.
    Taner

Satıcı: E-PRANCE® Newest B48 Super HD 1296P GPS and lens Filter Car Dash Camera Video Recorder

http://www.aliexpress.com/item/-/32272719845.html

https://www.youtube.com/watch?v=MsTMvDpkoS8

• quote:

quote:

Abi Orjinal olmayan diyoruz ama kabus gibi 5 yıldız almışlar :) SAnırım iyi birşey gelecek-memnun edecek

n11.com da satanda buradan alıp (8 dolara) satıyor, hemde fahiş fiyatlarla (100 TL.) işleri hep dümen orijinal falan diye bir kaç süsleyici yazı yazıyorlar,

geçen gün n11.com üzerinden 4 parça bir giyim eşyası aldım. sözde ucuzdu, ve en ucuz satan kişiydi markalı olduğu için güvendim siparişi verdim. daha sonra ne görsem iyi aynı markalı ürünü kendi dükkanına ait web sitesinde yarı fiyatına satıyor ve bir kaç mağazaya girip cenlı olarak fiyat sordum ki ooo orada daha ucuz . marka aynı sitil aynı renk aynı n11.com güvenim kalmadı şöyleki 4 parça aldığım ürün koliden 3 parça olarak çıktı, n11.com a mesaj attım o sorun satıcıyla sizin aranızda biz bir şey yapamayız dediler, 3 gün uzatma süresinide kullandım ürünlere onay vermedim bu sürede doldu hala bizim eksik parça yok defalarca n11.com ve satıcıyı telefonla aradım ama hiç bir yaptırım yok. en sonunda bastım kalayı bir baktım bir hafta sonra ürün geldi. ne fatura var ne bişey koymuşlar poşete göndermişler. n11.com dan kesinlikle bir şey almam artık.

• quote:

Orijinalden alıntı: hiltici

merhaba,

Bende araç için kamera bakarken forumda bu konuya baktım. Şimdi G90-7S almaya niyetlenmişken aşağıdaki cevap kafamı karıştırdı. Biz hangisini sipariş ediyoruz son durumda ?

G90-7S'inde farklı modellerinden bahsetmişsiniz? GPS özelliği dahil olup video kayıt gündüz gece açısından iyi olanı hangisidir?

(OlguErhan hocam bir yol gösterirmisin?)

quote:

Orijinalden alıntı: taydin66

Olgu,
    Bu kameraya kafayı taktım.
    Taner

Satıcı: E-PRANCE® Newest B48 Super HD 1296P GPS and lens Filter Car Dash Camera Video Recorder

http://www.aliexpress.com/item/-/32272719845.html

https://www.youtube.com/watch?v=MsTMvDpkoS8

Mustafa bey şimdi burada ince bir detay var. Ben hep fiyat performans ürünlerini değerlendiriyorum. Şimdi o güzel dediğim kameranın fiyatı 128 $ bizim g90 86 $. İkiside aynı chipsete ve muhtemelen %99 aynı netliğe sahip. Şimdi o kameranın daha kullanışlı olmasının sebebi gps alıcısının dahili olması ve tek kabloyu çıkarıp taktığımız için sök tak biraz daha kolay. Başka bir konu ben incelemesini yapmadığım ve satın almadığım bir kamerayı kimseye öneremiyorum. Kamera güzel ama alıp incelemeden, nasıl kayıtlar yaptığını bilmeden kimseye öneremem ( hadi gidip alın diye )

Maddi olarak problem yoksa zaten alınabilecek en iyi kamerayı istiyorsanız işte :http://www.fordclubtr.com/forum/topic/263847-2-kanal-%C3%BCst-seviye-ara%C3%A7-i%C3%A7i-kamera-panaroma-x2/ Full takım aparatları ile 370 $ yapıyor. ( gps aparatı 35 $ + 25 $ kargo )http://www.ebay.co.uk/itm/321558316606

İşte 86 $ile 128 $ arasında nasıl bir fark varsa 128 $ lık kamera ile 370 $ lık kamera arasında da böyle farklar var.

Bu bahsi geçen 370 $ lık kamerayı alabilmek için eşimi kandırdım sayılır. TAbi inceledikten sonra satacağım elbet ( kar eklemeden ) yoksa Türkiye şartlarında maaşlı çalışan ben 2007 eski model arabama böyle bir kamerayı takıp ta gezecek Lüx'e sahip değilim

İlk msjda indirim kodu ile birlikte satın aldığım linki paylaştım. G90 şu an için en iyi F/P kamerasıdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OlguErhan -- 31 Ocak 2015; 22:21:12 >

Inşallah hocam iyi birsey gelirse sonrası bir kaç tane de eşe dosta siparis vericem :)

• quote:

Orijinalden alıntı: engin_er_26

quote:

quote:

n11.com da satanda buradan alıp (8 dolara) satıyor, hemde fahiş fiyatlarla (100 TL.) işleri hep dümen orijinal falan diye bir kaç süsleyici yazı yazıyorlar,

geçen gün n11.com üzerinden 4 parça bir giyim eşyası aldım. sözde ucuzdu, ve en ucuz satan kişiydi markalı olduğu için güvendim siparişi verdim. daha sonra ne görsem iyi aynı markalı ürünü kendi dükkanına ait web sitesinde yarı fiyatına satıyor ve bir kaç mağazaya girip cenlı olarak fiyat sordum ki ooo orada daha ucuz . marka aynı sitil aynı renk aynı n11.com güvenim kalmadı şöyleki 4 parça aldığım ürün koliden 3 parça olarak çıktı, n11.com a mesaj attım o sorun satıcıyla sizin aranızda biz bir şey yapamayız dediler, 3 gün uzatma süresinide kullandım ürünlere onay vermedim bu sürede doldu hala bizim eksik parça yok defalarca n11.com ve satıcıyı telefonla aradım ama hiç bir yaptırım yok. en sonunda bastım kalayı bir baktım bir hafta sonra ürün geldi. ne fatura var ne bişey koymuşlar poşete göndermişler. n11.com dan kesinlikle bir şey almam artık.

Kötü bir deneyim olmuş işte hep bu yüzden diyorum yurtdışı alışverişi yurtiçinden daha güvenli diye. Bizim adamlar çakal olmuş yurtdışı alışverişlerde hiç değilse arada paypal ve aliexpress satıcı koruması var

Ben bu kadar kamera inceliyorum, öneriyorum sanmayın ki aldığım tüm kameralar nokta atışı sıkıntısız. Alıpta iade ettiğim 3 tane kamera var ve aliexpress + paypal koruması sayesinde son kuruşuna kadar iade aldım ödemeleri ( kameraları geri yollayıp )

kameranın kalitesini zaten biliyorduk sırf çevirmeyi izlemek için indirdim tam tahmin ettiğim yer çıktı o yolda tezgah açılan 2 yer var zaten geceleri ve hafta sonu gündüz burası, tarihi lisenin orda bir köşk vardı neydi ismi yanında park olan yer halilrıfat ın aşağısı hafta içi gündüz ve gecede orada açıyorlar zaten.

eskiden hatfa içi gündüz bazen üçyoldan karabağlara dönünce veya tam karşısında üçyol kavşağa girerken tam böyle köşeyi dönünce pat diye burun buruna kalacağın yere açıyorlardı şimdi devam ediyormudur bilmiyorum orayı :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Or_By

kameranın kalitesini zaten biliyorduk sırf çevirmeyi izlemek için indirdim tam tahmin ettiğim yer çıktı o yolda tezgah açılan 2 yer var zaten geceleri ve hafta sonu gündüz burası, tarihi lisenin orda bir köşk vardı neydi ismi yanında park olan yer halilrıfat ın aşağısı hafta içi gündüz ve gecede orada açıyorlar zaten.

eskiden hatfa içi gündüz bazen üçyoldan karabağlara dönünce veya tam karşısında üçyol kavşağa girerken tam böyle köşeyi dönünce pat diye burun buruna kalacağın yere açıyorlardı şimdi devam ediyormudur bilmiyorum orayı :D

Esas komik olan adama az daha ehliyet diye kredi kartını veriyordum. Öyle alışmışız ki kartlara adam beni rüşvetmi veriyorsun diye içeri alırdı walla

• tekrar merhaba,

http://www.gearbest.com/car-dvr/pp_110175.html

dahili gps olan bu model anladığım kadarıyla. Bazı arkadaşların dediği gibi bende yurtdışından hiç sipariş vermedim ama tanıdık arkadaşlar var alan.

Bu kademranın yanına F / P oranı iyi olan bir tanede arka cam kamerası yazabilirmisin?

Son olarak PTT ile gelen kargodaki gümrüğe takılma sınırı nekadardır? Ona göre 2 ürünü aynı andamı ayrı ayrımı sipariş edeceğime karar vereceğim.

Cevap için teşekkürler.
    aynen aynen duydum önceki araçtan size gelirken farkettiniz kredi kartını çıkartmışım ya diye

memur bey bişey sorabilirmiyim pos varmı sizde bekledim orada

1.5 senedir izmirden uzaktayım birazda özlem gidermek maskatlı indiriyorum videolarınızı 5 sene oyak sitesinin orada oturdum sizde poligon taraflarındasınız sanırım.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Kötü bir deneyim olmuş işte hep bu yüzden diyorum yurtdışı alışverişi yurtiçinden daha güvenli diye. Bizim adamlar çakal olmuş yurtdışı alışverişlerde hiç değilse arada paypal ve aliexpress satıcı koruması var

Ben bu kadar kamera inceliyorum, öneriyorum sanmayın ki aldığım tüm kameralar nokta atışı sıkıntısız. Alıpta iade ettiğim 3 tane kamera var ve aliexpress + paypal koruması sayesinde son kuruşuna kadar iade aldım ödemeleri ( kameraları geri yollayıp )

aynen öyle yaklaşık 3-4 yıldır aliexpresten alışveriş yapıyorum bir yamuğunu görmedim, geçenlerde avm de dolaşıyoruz hanım bir çanta beğendi, ünlü bir mağazada satılıyor ve fiyatı 100 küsür yazmışlar, etiketine baktım arkasında china yazıyor çaktırmadan fotosunu çektim, hanımla iyice inceledik cepleini sapını fermuarını derken eve geldim aynı çantayı orada buldum fiyatı 12 dolar, bana yaklaşık 25 tl ye geldi bir ay beklemiş oldum ama en az 100 tl kâr etmiş oldum, zaten bizim buradakilerde çinden beşer onar getirtip biraz yaldızlı laflar yazıp altına 3-5 katına satıyorlar. şimdi orlon ip getirteceğim, burada bir yumak ip 3-3,5 tl çinde adam 3-4 dolara bir poşetini (12 adet) satıyor.

ve bir ekleme daha bizimkilerin adı müslüman sözde dürüstler ve hak yemezler.
    ama cennete kim gidecek deseler bence önce o beğenmediğimiz ecnebileri önce alırlar, çünkü adamlar gerçekten dürüst insanlar. bazen yurt dışına çıkıyorum bir marketten alışveriş yaptığımda kaç euro olursa olsun bozmam demiyor, ve hatta 1 cente kadar veriyorlar, kasada hoş geldin, yine bekleriz, iyi günler demeden de vaz geçmiyorlar. ama bizim marketlerde bir eli kasadan mal geçiriyor diğer eli telefonda ya mesajlaşıyor ya facede geziyor, ağzı da arkasındaki yada önündeki kasalarda bulunan arkadaşları ile laf yapıyor.

• quote:

quote:

quote:

Piyasa da ne kadar sahtekar varsa n11 dolmuş, işini iyi yapanlara lafım yok ama kötü yapanı da ayıklamak lazım.

Bende en son n11 aracılığı ile yatan parapuana yine n11 den modem aldım, modem geldi orjinal adaptörü 9v modemle gelen 12v ve modemin kendi adaptörü değil, modem ikinci el wifi adı bile vardı 'KILIC' diye şaka gibi. N11 durumu izah ettim satıcı ile görüşmem gerektiğini söylediler, satıcı yanlışlıkla gönderilmiş olduğunu söyledi ve iade edin size ram gönderelim diye teklif ettiler, para puanın kullanım süresi bittiği için ücret iadesi de mümkün değilmiş n11 de bu konuda birşey yapamayacaklarını söyledi, en son satıcıya ben modemi sana kargolayım sen ücreti bana eft yap, n11 sisteminden ürünü aldım diye onayladım p şekilde paranı al diye ikna ettim. O şekilde hallettim. Yani n11 hiçbir şekilde forsu yok, o komisyonunu biliyor.

Elin gavuru diye tabir ettiğimiz Çinlisi Amerikalısı bizimkilerden daha dürüst şehadet getirseler cennetlikler, kaç kere ürün gelmedi dedim direk ücret iadesi yaptılar ardına ürün geldi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Merhaba Aliexpres'te aşağıdaki kameraları gördüm, sizce nasıl kullanılabilir mi ?

http://tr.aliexpress.com/item/full-hd-1080p-mini-car-camera-dvr-detector-dvrs-night-vision-170-degrees-carros-parking-recorder/32241810593.html

http://tr.aliexpress.com/item/Best-Selling-G30-2-7-Car-Dvr-170-Degree-Wide-Angle-Full-HD-1080P-Car-Camera/32247960688.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sevenhill77 -- 1 Şubat 2015; 3:54:38 >

• quote:

Orijinalden alıntı: bitanesi77

Merhaba Aliexpres'te aşağıdaki kameraları gördüm, sizce nasıl kullanılabilir mi ?

http://tr.aliexpress.com/item/full-hd-1080p-mini-car-camera-dvr-detector-dvrs-night-vision-170-degrees-carros-parking-recorder/32241810593.html

http://tr.aliexpress.com/item/Best-Selling-G30-2-7-Car-Dvr-170-Degree-Wide-Angle-Full-HD-1080P-Car-Camera/32247960688.html

Avi kaydediyorlar eski model chipset uzak durun.

• merhaba erhan bey;

"Evet arkadaşlar 86 $ fiyatı ile gps dahil 2015 senesinin en iyi F/P kamerası olduğuna inandığım" bu açıklamadan ötürü cihazı şuan bende almış bulunmaktayım, indirim kodunu da kullandım birde belirttiğiniz paypal ayarınıda yaptım ;) her şey için çok teşekkür ederim Allah razı olsun kardeşim uzun zamandır bakıyordum sonunda kısmet oldu. şimdi birde sj4000 wifi aksiyon kamerası alacağım motorum için, her şey için teşekkür ederim iyi ki varsınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozkan003

merhaba erhan bey;

"Evet arkadaşlar 86 $ fiyatı ile gps dahil 2015 senesinin en iyi F/P kamerası olduğuna inandığım" bu açıklamadan ötürü cihazı şuan bende almış bulunmaktayım, indirim kodunu da kullandım birde belirttiğiniz paypal ayarınıda yaptım ;) her şey için çok teşekkür ederim Allah razı olsun kardeşim uzun zamandır bakıyordum sonunda kısmet oldu. şimdi birde sj4000 wifi aksiyon kamerası alacağım motorum için, her şey için teşekkür ederim iyi ki varsınız.

Yardımcı olabildiysem ne mutlu

Motor için zamanında Innovv c1 incelemiştik şimdi C4 siparişi geçmeyi düşünüyorum preorderda yeni çıkıyor

http://m.gearbest.com/action-cameras/pp_141993.html

Sj4000 sanki biraz büyük kalır gibi geliyor motora ama süper kameradır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OlguErhan -- 1 Şubat 2015; 19:00:11 >

• quote:

Orijinalden alıntı: hiltici

tekrar merhaba,

http://www.gearbest.com/car-dvr/pp_110175.html

dahili gps olan bu model anladığım kadarıyla. Bazı arkadaşların dediği gibi bende yurtdışından hiç sipariş vermedim ama tanıdık arkadaşlar var alan.

Bu kademranın yanına F / P oranı iyi olan bir tanede arka cam kamerası yazabilirmisin?

Son olarak PTT ile gelen kargodaki gümrüğe takılma sınırı nekadardır? Ona göre 2 ürünü aynı andamı ayrı ayrımı sipariş edeceğime karar vereceğim.

Cevap için teşekkürler.

Arka cam için tartışmasız :
    http://www.foxoffer.com/viofo-a118c-novatek-96650-full-hd-car-dash-camera-capacitor-car-dvr-p-808.html?zenid=11e483c0807d3b16b26b3e4cb6f9d443

Ayrıca farklı isimler ve adreslere sipariş vermek en güzeli. Gümrük sıkıntısı çıkmaması için

Biri iş yeri diğeri amcaya eve teyzeye gibi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.