Şimdi Ara

Araç Kamerası G90-7S incelemesi - Ambarella A7 + Gps =67 $ (128. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.588
Cevap
68
Favori
84.616
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 126127128129130
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kart şimdi ulaştı elime hangi formatta kullanmam gereki fat32 extfar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: emre-sti

kart şimdi ulaştı elime hangi formatta kullanmam gereki fat32 extfar?

Fat 32

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bilgisayardan exfat atmıştım cihaz ilk başta gördü sonra görmedi, sonra tekrar format atıp taktım görüdü ve kayıt etmeye başladı şimdilik sorun yok 64gb lexar 300x mavi-beyaz uzun dönem sonuçları bildiririm
  • çakmaklıga takılan kabloyu power banka takabilmek için usb çıkışlı olanla deştirmek istiyorum kablonun ismişni bilen var mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: kuralkan

çakmaklıga takılan kabloyu power banka takabilmek için usb çıkışlı olanla deştirmek istiyorum kablonun ismişni bilen var mı

Aklımda kaldığı kadarı ile mini Usb olacaktı.

• Arkadaşlar Merhabalar,

Size bir sorum olacak. Bu kamera aracımda normalde kayıt yaparken şu an USB Bağlantı Modunda - USB Connecting mavi ekranda sanki bilgisayara bağlanmış gibi kalıyor ve kayıt yapmıyor. Evde iPad şarj aletine direk prize bağladığımda kayıt yapmaya başladı.

Cihazı sıfırladım vs herşeyi denedim ama sonuç alamadım. Pil zaten ölü durumda güç bağlantısız 15 saniye anca duruyor.

Bunun sebebi ne olabilir?

Ayrıca pil için bugün 4 ayrı firmayı aradım dördünde de yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: Maerdir

Arkadaşlar Merhabalar,

Size bir sorum olacak. Bu kamera aracımda normalde kayıt yaparken şu an USB Bağlantı Modunda - USB Connecting mavi ekranda sanki bilgisayara bağlanmış gibi kalıyor ve kayıt yapmıyor. Evde iPad şarj aletine direk prize bağladığımda kayıt yapmaya başladı.

Cihazı sıfırladım vs herşeyi denedim ama sonuç alamadım. Pil zaten ölü durumda güç bağlantısız 15 saniye anca duruyor.

Adaptörde sıkıntı olabilir. Pili buradan mutlaka uyacak birşeyler bulabilirsiniz,

https://www.pilburada.com

• quote:

Arkadaşlar Merhabalar,

http://urun.n11.com/ozel-pil/power-xtra-px233545-280-mah-li-polymer-pil-P58613505

• Satın aldım teşekkürler. Geldiğinde değişimi yapıp sonucu buraya yazarım.
  • quote:

Satın aldım teşekkürler. Geldiğinde değişimi yapıp sonucu buraya yazarım.

İyi günlerde kullanın...

Ben de yeni pil aldım, ancak, değiştirmek hala kısmet olmadı..
  • Yeni pili sorunsuzca taktım. Araca ya da bir güç adaptörüne bağladığımda ise USB Connecting.. mesajıyla karşılaşıyorum ve maalesef kayıt yapmıyor. Kabloyu çıkartıp kamera kapanmadan OK tuşuna basıp kabloyu geri takarsam kayıt yapıyor. Ama her seferinde bunu yapamayacağım için bir çözüm bulmam lazım.

Bir fikri önerisi olan var mı?

Araç Kamerası G90-7S incelemesi - Ambarella A7 + Gps =67 $

• Maerdir kullanıcısına yanıt
    pil bağlantısı ana kart üzerinde bir yerde şase yapıyor olabilir. bu kamerada 3 defa pil değiştirdim böyle bir problem oluşmadı hiç. pilin kendisini ve bağlantılarını bir bantla izole ederseniz problem çözülebilir belki.
  • Şöyle ilginç bir durum oldu, eve getirip iPad adaptörüne taktım cihaz olması gereken şekilde direk kayda başladı. Bunun sebebi ne ola ki? Kabloyu mu beğenmiyor? Araba +12 veriyor gözüküyor anlamadım.

• quote:

Şöyle ilginç bir durum oldu, eve getirip iPad adaptörüne taktım cihaz olması gereken şekilde direk kayda başladı. Bunun sebebi ne ola ki? Kabloyu mu beğenmiyor? Araba +12 veriyor gözüküyor anlamadım.

Kablodan olabilir bence.

• Kamera ile ilgili ufak bir sorunum oluştu arkadaşlar...Yardımcı olursanız memnun olurum...
    İki gündür kamera kontakla birlikte kayda başlıyor ama 2.20 dakika olunca kaydı kesiyor...
    Tekrar aç kapa yapıyorum,yine aynı...2.20 de kayıt duruyor,o kırmızı kalp gibi atan nokta ve saat sayacı yok oluyor...
    Cihazı fabrika ayarlarına çevirdim,yine aynı...
  • quote:

Orijinalden alıntı: D@rbeli M@tk@p

Kamera ile ilgili ufak bir sorunum oluştu arkadaşlar...Yardımcı olursanız memnun olurum...
    İki gündür kamera kontakla birlikte kayda başlıyor ama 2.20 dakika olunca kaydı kesiyor...
    Tekrar aç kapa yapıyorum,yine aynı...2.20 de kayıt duruyor,o kırmızı kalp gibi atan nokta ve saat sayacı yok oluyor...

Pili artık ömrünü tamamlamış olabilir gibi geliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: OlguErhan

quote:

Orijinalden alıntı: D@rbeli M@tk@p

Kamera ile ilgili ufak bir sorunum oluştu arkadaşlar...Yardımcı olursanız memnun olurum...

Pili artık ömrünü tamamlamış olabilir gibi geliyor.

Cevap için teşekkür ederim kardeşim...
    Her tarafını adam akıllı kurcaladıktan sonra son çare içindeki hafıza kartını değiştirip denedim,hafıza kartı bozulmuş sanırım sorun çözüldü...

• Sd kart dolunca sürekli üzerine kayıt yapmak için hangi ayarı yapıyoruz bilen var mı? Sd kart doldoğunda kayıt yapmayı kesiyor.
  • kalsitana K kullanıcısına yanıt
    Kameranın menusündeki "Loop record" ayarı "off" konumunda mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gemsaz

Kameranın menusündeki "Loop record" ayarı "off" konumunda mı?

Evet off konumundaymış. Teşekkür ederim. 5 dk üzeri kayıt seçeneği yok mecburen bu şekilde kullanılacak o zaman.
  • 
Sayfa: önceki 126127128129130
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.