Şimdi Ara

Araç Kamerası ( Dual Premium ) Panorama X2 incelemesi - Kullanıcıları ( 7 kişiyiz ) (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
437
Cevap
18
Favori
27.429
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: asdf_13

saatlerdir okuyorum anladığım kadarıyla bütçe sıkıntım olmasa bile çift kamera sistemlerinden memnun olmam imkansız. hepsi problemli.

olguerhan hocam siz hangi sistemi tercih etmiştiniz?

Ben Panorama X2 ile devam ediyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar belki bir ümit olarak soruyorum.x2 muadili bir kamera çıktı mı?Tam güzel bir kamera var alayım diyordum üretimi bitirmişler Arabam kamerasız kendimi korunmasız hissediyorum. Hadi güzel bir haber. Bu arada konusu geçen lukas LK9390 AD GPS ye baktım pek tutmadım görüntüleri. (tabii benim görüşüm bu)
  • quote:

Orijinalden alıntı: nokias1

Arkadaşlar belki bir ümit olarak soruyorum.x2 muadili bir kamera çıktı mı?Tam güzel bir kamera var alayım diyordum üretimi bitirmişler Arabam kamerasız kendimi korunmasız hissediyorum. Hadi güzel bir haber. Bu arada konusu geçen lukas LK9390 AD GPS ye baktım pek tutmadım görüntüleri. (tabii benim görüşüm bu)

https://forum.donanimhaber.com/m_114564689//tm.htm

A119 GPS Li modeli 79 $ a indi kısa bir süre. konuyu inceleyin ön tarafa alırsınız miss gibi arka cam için ise A118c tercih edebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OlguErhan -- 26 Eylül 2016; 16:28:20 >

• Merhaba,
    yoğun olarak kullandığım panorama kameram bozuldu. Olgun beyle özelden konuyu konuştum (sağolsun epeyce yardımcı oldu).
    Kamera ya ceryan gelince açılıyor ve kapanıyordu. Bunu iki defa yaptıktan sonra kameradan daha ses soluk çıkmıyor.
    Satıcıya bunu video çekimiyle anlattım, garantısı bitmiş diye, ancak yeni bir panorama için indirim yaptı.
    100 dolara yeni bir panorama x2 ve gps anteni yolladı 90 gün garantılı olarak..
    Şimdi eski kamerayı belki tamir ettirebilirim diye kadiköyde tamirci arayacağım ama ümitli değilim.
    Eski kamera ticari takside devamlı cam altında ve yüksek ısıya maruz kalıyor, o yüzden arızalandığını sanıyorum.
    Alıştım bu kamera olayına, hergün elli türlü olayla karşılaşıyorum. Kamerasız olmuyor. Panorama çok iyi çekimi var
    ama çok pahalı bir daha bozulursa, ucuz kameralar devam.
    Cam altında ısıdan korunmak için çözümü olan arkadaşımız var mı?
    Tekrar Erhan beye teşekkür.

• quote:

Orijinalden alıntı: TonKano

Merhaba,
    yoğun olarak kullandığım panorama kameram bozuldu. Olgun beyle özelden konuyu konuştum (sağolsun epeyce yardımcı oldu).
    Kamera ya ceryan gelince açılıyor ve kapanıyordu. Bunu iki defa yaptıktan sonra kameradan daha ses soluk çıkmıyor.
    Satıcıya bunu video çekimiyle anlattım, garantısı bitmiş diye, ancak yeni bir panorama için indirim yaptı.
    100 dolara yeni bir panorama x2 ve gps anteni yolladı 90 gün garantılı olarak..
    Şimdi eski kamerayı belki tamir ettirebilirim diye kadiköyde tamirci arayacağım ama ümitli değilim.
    Eski kamera ticari takside devamlı cam altında ve yüksek ısıya maruz kalıyor, o yüzden arızalandığını sanıyorum.
    Alıştım bu kamera olayına, hergün elli türlü olayla karşılaşıyorum. Kamerasız olmuyor. Panorama çok iyi çekimi var
    ama çok pahalı bir daha bozulursa, ucuz kameralar devam.
    Cam altında ısıdan korunmak için çözümü olan arkadaşımız var mı?
    Tekrar Erhan beye teşekkür.

Umarım tamir ederler, kameraya vuran güneş sıkıntı onun üstüne gölgelik gibi karton yapıştırılabilir cama böylelikle direkt güneş ışığını yemez.

• teşekkür ederim erhan bey

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben uzun zamandır kulanmıyordum araba yoktu yakında tekrar takacağım panaroma x2
  • TonKano kullanıcısına yanıt
    Ben, bezden kese gibi bir malzeme kullanıyorum. Kamera içine giriyor, boğazını iple sıkıyorum güneşten koruyor :D
  • Selamlar,

Çift kameralı sistem için aşağıda linki verilen ürünleri bilen varmı dır. Özellikle cl-100b modelinde araç bilgilerinde kayıt edebiliyor.

Blacksys CH-100b

Blacksys CL-100b

Blacksys CL-200b

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fsaktakka -- 2 Aralık 2016; 20:17:26 >

• quote:

Orijinalden alıntı: fsaktakka

Selamlar,

Çift kameralı sistem için aşağıda linki verilen ürünleri bilen varmı dır. Özellikle cl-100b modelinde araç bilgilerinde kayıt edebiliyor.

Blacksys CH-100b

Blacksys CL-100b

Blacksys CL-200b

Çok kalitesiz ürünler

• OlguErhan kullanıcısına yanıt
    Olgu hocam 360 derece panoramik kameranız geldi mi? Sizden inceleme haberini bekliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Exper1980

Olgu hocam 360 derece panoramik kameranız geldi mi? Sizden inceleme haberini bekliyorum.

Geldi hafta sonu anca fırsat olacak :)

• Eyvallah Olgu hocam. Gümrükte sıkıntı oldu mu? Malum gümrük oranı 30 € olunca.

• quote:

Orijinalden alıntı: Exper1980

Eyvallah Olgu hocam. Gümrükte sıkıntı oldu mu? Malum gümrük oranı 30 € olunca.

Yok, herhangi bir vergi çıkmadı. Kutu üzerine 20 Euro yazmışlar

• arkadaşlar uzun bir aradan sonra panaroma x2 takmış durumdayım gayet iyi saygılar

• Size ceza kesiyorum diye espri yapsam atarlarmıydı acaba içeri

• Araç Kamerası ( Dual Premium ) Panorama X2 incelemesi - Kullanıcıları ( 7 kişiyiz )Araç Kamerası ( Dual Premium ) Panorama X2 incelemesi - Kullanıcıları ( 7 kişiyiz )

• Panorama X2 dışardan görünüşü
  • quote:

Orijinalden alıntı: seyfiacar

Araç Kamerası ( Dual Premium ) Panorama X2 incelemesi - Kullanıcıları ( 7 kişiyiz )Araç Kamerası ( Dual Premium ) Panorama X2 incelemesi - Kullanıcıları ( 7 kişiyiz )

Vay vay hem kamufle hem filitre

• Blacksys CL-200B 2ch Araç Kamerası

Arkadaşlar bu ürün nasıldır,kullanan var mı?Ayrıca yok şuna bak daha iyi ve uygun olur dediğiniz bir ürün var mı?
  • 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.