Şimdi Ara

Araç Kamerası DOME GS98C +GPS En Kaliteli görüntü 1296P Super HD Kalitesi (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
735
Cevap
26
Favori
26.693
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: snoppy

quote:

Orijinalden alıntı: sarppy

quote:

bu tür olaylara sinir oluyorum işte, ben satın alıyorum hemen fiyatı düşüyor :) 81$'dan satın almıştım ben.

Site ile iletişime geçip ürün daha elinize ulaşmadan fiyatının düştüğünü yazarsanız bir miktar para iadesi ya da hediye çeki şeklinde yardımcı olurlar diye düşünüyorum.

bi şansımızı deneyelim bakalım

siz yazın mutlaka para iadesi yaparlar yada sarppy hocamın dediği gibi puan yada hediye teklif ederler.

• Konudan bu aralar uzak olduğum için GS98C çıktığından haberim yoktu.

GS90C aldım zannediyordum meğersem GS98C siparişi geçmişim siparişi iptal edip GS98C siparişi geçecektim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: d4hi

Konudan bu aralar uzak olduğum için GS98C çıktığından haberim yoktu.

GS90C aldım zannediyordum meğersem GS98C siparişi geçmişim siparişi iptal edip GS98C siparişi geçecektim.

Yok artık

• quote:

Orijinalden alıntı: d4hi

Konudan bu aralar uzak olduğum için GS98C çıktığından haberim yoktu.

hayırlı olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: engin_er_26

quote:

quote:

quote:

bu tür olaylara sinir oluyorum işte, ben satın alıyorum hemen fiyatı düşüyor :) 81$'dan satın almıştım ben.

Site ile iletişime geçip ürün daha elinize ulaşmadan fiyatının düştüğünü yazarsanız bir miktar para iadesi ya da hediye çeki şeklinde yardımcı olurlar diye düşünüyorum.

siz yazın mutlaka para iadesi yaparlar yada sarppy hocamın dediği gibi puan yada hediye teklif ederler.

havamızı aldık

quote:

The package is on the way to you , the price do not change within 3 days, so we will not refund the difference.

For shipping leadtime please check here:http://www.gearbest.com/about/shipping-methods.html
    This can also be affected by factors such as customs,remote locations, peak shipping periods,national holidays and weather.

If you have any questions please feel free to contact us.
    Thank you for your patience and kind support.

Best regards
    Pearl
    Gestbest Customer Service
    http:www.gearbest.com

• nihayet benim kamera İstanbul ptt ye gelmiş. bir kaç güne elimde olur.

Araç Kamerası DOME GS98C +GPS En Kaliteli görüntü 1296P Super HD Kalitesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi engin_er_26 -- 9 Temmuz 2015; 13:07:09 >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

havamızı aldık

quote:

The package is on the way to you , the price do not change within 3 days, so we will not refund the difference.

For shipping leadtime please check here:http://www.gearbest.com/about/shipping-methods.html
    This can also be affected by factors such as customs,remote locations, peak shipping periods,national holidays and weather.

If you have any questions please feel free to contact us.
    Thank you for your patience and kind support.

Best regards
    Pearl
    Gestbest Customer Service
    http:www.gearbest.com

olsun bakalım, bazen böyle oluyor benim gs90c de de öyle olmuştu

• yarın Eskişehir'e gelse pazartesi sanırım elimde olur.

diğer sipariş veren arkadaşlar sizde durum nedir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi engin_er_26 -- 9 Temmuz 2015; 15:59:19 >

• Benim kamera nerelerde şimdi. Ben bir şey anlamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: rogretir

Benim kamera nerelerde şimdi. Ben bir şey anlamadım

sizin kanera kargoya verilmiş yolda

• :) GS90 DAHA ELİME ULAŞMADAN nerden çıktı bu gs98 :)
  • kameramı bugün gidip PİM den kendim aldım, postacıya kalırsak yarın yada pazartesi ancak getirirdi.
    biraz sonra fotoları koyacağım
  • engin_er_26 kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun darısı başımıza
    tecrübelerini merak ediyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: SVSTRGMR

hayırlı olsun darısı başımıza
    tecrübelerini merak ediyorum

teşekkürler, inşallah kısa sürede sizin kamerada gelir,

az önce evde denedim GPS için camdan dışarı çıkardım, ilk bağlanma bir kaç dakika sürdü, daha sonra hemen bağlandı bir kaç kez denedim hemen bağlanıyordu, şimdi arabaya götürüp taktım orada da ilk bağlantı 30-50 saniye arası sürdü daha sonra her kontak açışımda bağlandı, ama daha örnek video çekimi yapamadım, araç ile bir yere gittiğimde yapar buraya koyarım.

bir kaç foto ekleyelim, kutu açılımı ile ilgili video da çektim ama iyi olmadığı için eklemeyeceğim.

Araç Kamerası DOME GS98C +GPS En Kaliteli görüntü 1296P Super HD Kalitesi Araç Kamerası DOME GS98C +GPS En Kaliteli görüntü 1296P Super HD Kalitesi Araç Kamerası DOME GS98C +GPS En Kaliteli görüntü 1296P Super HD Kalitesi Araç Kamerası DOME GS98C +GPS En Kaliteli görüntü 1296P Super HD Kalitesi Araç Kamerası DOME GS98C +GPS En Kaliteli görüntü 1296P Super HD Kalitesi Araç Kamerası DOME GS98C +GPS En Kaliteli görüntü 1296P Super HD Kalitesi Araç Kamerası DOME GS98C +GPS En Kaliteli görüntü 1296P Super HD Kalitesi Araç Kamerası DOME GS98C +GPS En Kaliteli görüntü 1296P Super HD Kalitesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi engin_er_26 -- 10 Temmuz 2015; 17:21:47 >

• vakum kısmı cama iyi tutmuyor diyenler, camınızı alkollü bir bez yada limon kolonyası ile iyice temizleyin ve kurulayın camda kir lekesi siz görmesenizde bir tabaka oluşturuyor iyice temizlerseniz gayet güzel tutuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi engin_er_26 -- 10 Temmuz 2015; 17:25:01 >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

2$ lık puan yüklemişler :)

• quote:

Orijinalden alıntı: DreamerVlk

quote:

quote:

quote:

quote:

2$ lık puan yüklemişler :)

eh hiç yoktan iyidir.

• Banada 100 puan yüklüyoruz diye cevap gelmiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi traindevie -- 10 Temmuz 2015; 18:09:06 >
  • detaylı inceleme resimleri ve video daha sonra gelecek
  • Mesajım bulunsun yakın zamanda ben de düşünüyorum.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.