Şimdi Ara

Araç Kamerası DOME GS98C +GPS En Kaliteli görüntü 1296P Super HD Kalitesi (36. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
735
Cevap
26
Favori
26.693
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    teşekkür ederim. Elinde olupta biri cevaplandırrısa çok sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: guguk

quote:

Bendeki tam şanssızlık daha önce https://www.dropbox.com/s/ogl8tn7a1jrlxpu/2016-01-22%2011.10.36.jpg?dl=0 buradaki gibi ekran açılıyor menüye filan herşeye girebiliyorum ama lcd ekrana görüntü gelmiyordu sonra ne olduysa düzledi ama geçenlerde yine aynı sorunu verdi ama bu sefer düzelmeyince satıcı ile görüştüm ürünü geri göndericem fabrikadan değişım yapılacak diyor kargo çok tutmazmı arkadaşlar

Benim kamera aylardır yurtdışında tamirdeydi neyse kargoya verilmiş sonunda gelsin artık hiç kullanamadan tamire gitti alet

Evet arızalı kameram bugün geldi. Önce çine gitti çinden hollandaya gitti hollanda dan türkiyeye geldi uzun bir tatil yaptı kamera neyse sağ salim sorunsuz ve çalışan kameram geldi. Kamera yokken sanki bir sorun olacakmış gibi hissediyordum. Haftaya istanbul ayvalık arası gidip geleceğim tam zamanında geldi.

• quote:

quote:

quote:

Bendeki tam şanssızlık daha önce https://www.dropbox.com/s/ogl8tn7a1jrlxpu/2016-01-22%2011.10.36.jpg?dl=0 buradaki gibi ekran açılıyor menüye filan herşeye girebiliyorum ama lcd ekrana görüntü gelmiyordu sonra ne olduysa düzledi ama geçenlerde yine aynı sorunu verdi ama bu sefer düzelmeyince satıcı ile görüştüm ürünü geri göndericem fabrikadan değişım yapılacak diyor kargo çok tutmazmı arkadaşlar

Benim kamera aylardır yurtdışında tamirdeydi neyse kargoya verilmiş sonunda gelsin artık hiç kullanamadan tamire gitti alet

Evet arızalı kameram bugün geldi. Önce çine gitti çinden hollandaya gitti hollanda dan türkiyeye geldi uzun bir tatil yaptı kamera neyse sağ salim sorunsuz ve çalışan kameram geldi. Kamera yokken sanki bir sorun olacakmış gibi hissediyordum. Haftaya istanbul ayvalık arası gidip geleceğim tam zamanında geldi.

hayırlı olsun tekrar güle güle kullanın

• engin_er_26 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam sağol

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gs98c nin çektiği hdr videoları açamıyorum, aynı sorunu yaşayan varmı yada çözümü nedir
  • arkadaşlar cihazı kapanıp bir daha açılmayan var mı? benim cihaz kapandı daha da açılmıyor. sadece mavi led yanıyor. kırmızı yanmıyor. pile baktık sorun yok sağlam. reset falan denedik nafile pc de görmüyor. nereye takarsam takayım sadece mavi led yanıyor başka da tepki yok.
  • Selamlar arkdaslar, benim vantuz sicaktan kopmus, yapistirdim ama olmadi. Baktim firma da vantuzu ayri satmiyor, farkli bir model vs kullanan var mi? Ne tavsiye eder siniz?
  • Sıcaktan benimde vantuz 3 5 gün sonra düşüyor çaresi varmı

• Merhabalar benim cihazsa versiyon G90-ZX-A770-1424-S7H olarak gözüküyor bu eski yazılım mı yenisi var mı yükleyen var mı

• quote:

Orijinalden alıntı: hanedantr

Merhabalar benim cihazsa versiyon G90-ZX-A770-1424-S7H olarak gözüküyor bu eski yazılım mı yenisi var mı yükleyen var mı

Gs98C için önceki sayfada yeni bir FW paylaşılmıştı, kendi cihazıma da onu kurdum ve sorunsuz olarak çalışıyor.

https://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=113426671

https://yadi.sk/d/YNqc8vdDmkoii

• sarppy kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim ancak korkum sizlerinki ve uazılım versiyonu G98 diye baslıyor ama ebnim versiyon G98 diye baslıyor o yüzden korktum acaba yüklesemmi diye
  • selamlar. gecen hafta bu kameradan aldım ancak ses kayıt problemi var. çok cızırtılı, boğuk ve çok kısık kayıt yapıyor. aldığımda ilk sayfada verilen versiyonu güncellemiştim. güncellemeden önce sesi denemedim. acaba sürümdenmi kaynaklanıyor yoksa mekanik bir arızamıdır. bilgisi olan varmı acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: yk2548

arkadaşlar cihazı kapanıp bir daha açılmayan var mı? benim cihaz kapandı daha da açılmıyor. sadece mavi led yanıyor. kırmızı yanmıyor. pile baktık sorun yok sağlam. reset falan denedik nafile pc de görmüyor. nereye takarsam takayım sadece mavi led yanıyor başka da tepki yok.

Aynı sorun bende de şimdi ortaya çıktı. 7/24 kayıt yapıyordu araçta malum sıcaklarla ekranın gidip geldiği gözüme çarptı ve kapandı. Dediğniz gibi mavi led yanık kalıyor enerji verince çalışmıyor. Buraya bakmadan önce dashcamtalk baktım bişey bulamadım sizde bir gelişme oldu mu? yoksa öyle duruyor mu?

ekleme: şimdi gözüme çarptıda aşağıdaki yöntemle brick işleminden kurtuluyormuş. Şuan kamera yanımda değil denedikten sonra sonucu bildiririm.
    http://forumpovideoregistratoram.ru/showthread.php?t=1650

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi d4hi -- 19 Temmuz 2017; 14:55:54 >

• quote:

Orijinalden alıntı: d4hi

quote:

arkadaşlar cihazı kapanıp bir daha açılmayan var mı? benim cihaz kapandı daha da açılmıyor. sadece mavi led yanıyor. kırmızı yanmıyor. pile baktık sorun yok sağlam. reset falan denedik nafile pc de görmüyor. nereye takarsam takayım sadece mavi led yanıyor başka da tepki yok.

Aynı sorun bende de şimdi ortaya çıktı. 7/24 kayıt yapıyordu araçta malum sıcaklarla ekranın gidip geldiği gözüme çarptı ve kapandı. Dediğniz gibi mavi led yanık kalıyor enerji verince çalışmıyor. Buraya bakmadan önce dashcamtalk baktım bişey bulamadım sizde bir gelişme oldu mu? yoksa öyle duruyor mu?

ekleme: şimdi gözüme çarptıda aşağıdaki yöntemle brick işleminden kurtuluyormuş. Şuan kamera yanımda değil denedikten sonra sonucu bildiririm.

çok sevinirim bilgi verirseniz eğer. benim cihazda öylece bekliyor çok memnundum bozuldu kaldı yanlızca pil denemiştim. yerine a118c aldım kullanıyorum şimdilik.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: d4hi

quote:

çok sevinirim bilgi verirseniz eğer. benim cihazda öylece bekliyor çok memnundum bozuldu kaldı yanlızca pil denemiştim. yerine a118c aldım kullanıyorum şimdilik.

Yöntemi tam anlamadım ama bir kaç bişey denedim ama pc e kamera hiç tepki vermedi.

Üretici dome firmasına da mail attım 3 gün oldu halen dönüş yapan olmadı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Selam kameranın pilini değiştiren oldumu kamera araçta bağlı olduğu halde kayıt yapmıyor pil şarj tutmuyor evde şarjı doldurunca 2 dakka dayanmıyor hemen kapanıyor
    bende içini açtım eski pilin ölçüsünü aldım 303035 250mah yazıyor, Power-Xtra PX303040 300 mAh linkteki pili sipariş verdimhttp://urun.n11.com/ozel-pil/power-xtra-px303040-300-mah-li-polymer-pil-P77943787 bu pil sanırım uyar sorun yaşarmıyım orjinalinden yarım santim uzun ve 50 mah yüksek
  • Benim kamera da bozuldu
    Görüntü var ama osd ekran gelmiyor aç kapa reset at durum aynı
    Görüntüde biraz bulanıklık var
    Kayıt yapmıyor
    Menülere ulaşılamıyor
    Bomboş görüntüleme yapıyor

Garantisi ne kadar bu ürünün?
    Göndersem ücretsiz tamir yaparlar mı?
    acaba yazılımdan mi kaynaklı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • mehmet3437 M kullanıcısına yanıt
    Dün yeni pil geldi içinden çıkan eski pilden biraz büyük lehimlere dokunmadan kabloları kesip ekledim kagıt bantla sardım içini takarken uğraştırdı taktım,evde şarjı doldurdum bugün kamera açık evde iki kere doldur boşalt yaptım ikisinde de 29 ar dakika dayandı,eski pil 4-5 dakikada bitiyordu
  • d4hi kullanıcısına yanıt
    Ben gibi içni açıp pili değiştirdiysen,anakartın soketinin iyi oturduğundan emin ol,dün pili değişirken bende de açılmamıştı kamera gitti dedim,tekrar orasını söküp taktım düzeldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmet3437 -- 12 Eylül 2017; 22:28:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmet3437

Selam kameranın pilini değiştiren oldumu kamera araçta bağlı olduğu halde kayıt yapmıyor pil şarj tutmuyor evde şarjı doldurunca 2 dakka dayanmıyor hemen kapanıyor
    bende içini açtım eski pilin ölçüsünü aldım 303035 250mah yazıyor, Power-Xtra PX303040 300 mAh linkteki pili sipariş verdimhttp://urun.n11.com/ozel-pil/power-xtra-px303040-300-mah-li-polymer-pil-P77943787 bu pil sanırım uyar sorun yaşarmıyım orjinalinden yarım santim uzun ve 50 mah yüksek

hocam sen ne yaptın?
    bu piller lipo arabada tutmak sakıncalı olabilir yangın çıkarma tehlikesi falan da var

keşke kapasitör taksaydın
    şişme riski falan da olmuyor
    g1wcb modellerinde kapasitör var mesela

• 
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.