Şimdi Ara

araç kamerası 3ü arasından hangisi/geri kamera şart mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
1
Favori
1.757
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

https://www.hepsiburada.com/viofo-a129-plus-quad-hd-wifi-gps-arac-kamerasi-p-HBV000011H94Z

fiyat 1439tl

https://www.hepsiburada.com/xiaomi-70mai-a500-pro-plus-dahili-gps-arac-kamerasi-p-HBV000018JITY

fiyat 899tl

www.hepsiburada.com
    360 G500H Ön 2k - Arka 1080P 160° Geniş Açı Lens Gece Görüşü Fiyatı
    https://www.hepsiburada.com/360-g500h-on-2k-arka-1080p-160-genis-aci-lens-gece-gorusu-dahili-gps-modulu-akilli-arac-ici-kamera-p-HBV000019SE03

fiyat 723 tl.

360 g500de arka kamera da var ancak video üzerine gps konumu göstermiyor sanırım. ve hız bazen göstermediği oluyor. incelemelerinde çok verimli çalışmıyor sanki. bana f/p performans olarak en iyisi xaomi gibi geldi. illa arka kamera olsun mu? eğer öyle olursa 360 markası en iyi seçenek gibi.

araç polo 2021.

• Merhaba bende sizin gibi araç kamerası araştırıyorum. 360 g300 araştırmıştım ama onun kamera kalitesinden çok şikayet vardı plakalar okunmuyor diye birde lityum pil olduğu için patlama konusunda sıkıntı olabileceğini söylediler. Genelde viofo yu tavsiye etmişlerdir fakat fiyatından dolayı biraz uzak kalıyor bana.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ali_33 A kullanıcısına yanıt

viofo ö arka dahili gpsli falan 2100 tl civarlarına var. aynısı 360 g500te 723 tl. ço fark var. tabi viofo daha iyidir de 3 katı vermeye değer mi. xaomi ürünleri güzel oluyor. onda da arka kamera yok. şart mı onu da bilmiyorum açıkçası. xaomi de arka kameralı model a800 ama o da şu an TRde yok sanırım. xaomi bana en f/p ürünü gibi geldi.

• Aradaki fiyatı farkı dediğiniz gibi çok fazla. Xiaomi 70mai 1s modeli son çıkan seri. Yorumlarına baktım fiyata Göre en mantıklı seçim bu olacak gibi o yüzden bunu almayı düşünüyorum bende. Şuanda hepsi burada da 378 TL ve bugüne özel 50 TL visa kartlara indirim var bir aksilik olmazsa 328 TL ye alacağım.

olmuşken iyi bi şey olsun istiyorum gpsli falan. a500 revize modeli a500s gelmiş. sesli komut kalkmış ama arka kamera desteği gelmiş şu an yoka rka kamera ama gelecek diyolar. ilerde gerekirse arka kamera ile desteklerim. 128gb sd kart ile 1000 tlye gelecek gibi

Hocam merhabalar kamera araştırması yapıyorum bende 360 g500 Viofo a129 arasında kaldım. Arasında kalma sebebim bir kameraya bu kadar bir fark verilir mi acaba? Siz aldınız mı kamera

• zsinankarabulut Z kullanıcısına yanıt
    A500s aldım. Wifi ile app bağlanma sıkıntısı oluyor bazen ama yeni firmware ile düzeltirler sanırım. Bir de 16*9 desteği yok gökyüzü manzarası gereksiz yere çıkıuır. Diğerleri ne durumda bilmiyorum ancak tak çalıştır ürün. Genel olarak memnunum

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • büdünün kaşı kullanıcısına yanıt

A500s dediğiniz ürün hangisi acaba

• zsinankarabulut Z kullanıcısına yanıt
    Xaomi 70mai son çıkan sürümü a500ün. Arka kamera desteği gelmiş ama kutudan çıkmıyor Trde. Gerekirse arka kamera satılmaya başladığında alıp takarım ilerde diye düşünüp bunu aldım.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • büdünün kaşı kullanıcısına yanıt

Çok teşekkür ederim olmadı bende mai70 veya 360 g300 alacağım çok bir bütçe ayırmak istemiyorum bu işe şimdilik bakalım hayırlısı.

• Xiaomi 70mai 1s modelini almayı düşünüyorum. Bu kamerada araç park halinde iken çarpma anında kayıt yapıyor mu? Kullanan arkadaşlar yazabilirse sevinirim.

• g500h kesinlikle önermiyorum. servisle 3 aydır mücadele ediyoruz. inatla değişim yapmıyorlar. hakem heyetine gideceğim.

• 360 G500H 599tl ye düşmüş satın aldım kimi memnun kimi değil bakalım şans işi diyorum.. Arka kamerayı içine kurdurun diyorlar yağmurlarda bozulma ihtimali var bu arada şuan hb indirimiyle tüm kameralar indirimde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SilenthillDream -- 11 Kasım 2021; 19:7:23 >
  • arka kamerası da gelmiş a500s+ ın aldım geçen taktım.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.