Şimdi Ara

Araç içi Temizlikte Çıkmayan Lekelere Son!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
1
Favori
9.855
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Öncelikle hepinizin ramazan ayını kutlarım arkadaşlar,

İlk defa bu forumun bu coğrafyasında konu açıyorum, bildiğim bir püf noktayı paylaşacağım. Sebebi ise çevremdeki çoğu kişinin bu püf noktayı bilmemesi, kafayı sıyırmasıdır, taki püf noktayı söyleyip havamızı atana kadar

şimdi araçlarımızın içinde özellikle sigara vs. sebebiyle döşemelere sinen pisliği, ya da daha değişik lekeleri çıkarmak için türlü türlü temizlik malzemesi kullanmanıza gerek yok. hatta bu temizlik malzemelerinin çıkaramadıklarıdır bu konuyu açmamın sebebi.

püf nokta : Islak Mendil

Evet bu bilgi, işinin üstadı bir araç temizleme ustasından alınmıştır. bizzat kendi aracımda ve arkadaşlarımızın çıkaramadıkları lekeler için arabalarında denenmiştir. sonuç mükemmel.

aracınızın içindeki çıkmayan lekeleri, özellikle döşemelere sinen pislikleri ıslak mendil ile rahatça temizleyebilirsiniz. inanın arabanın içinin rengi değişiyor. çoğu kişi ıslak mendille tanışmadan önce kırk farklı temizlik ürünü kullanıp başarısız oluyor, ama sonra ıslak mendil mucizesi. piyasada 80-90 adedi 3 tl falan zaten.

zaten ıslak mendilin bu gücünü gördükten sonra korkmaya başladım. resmen söküp atıyor. elimi bile fazla silmiyorum artık ıslak mendile.

belki bilenler vardır ama bilmeyenler için faydası olur kanaatindeyim. ramazan ayında bir hayır dua ederseniz yeter bu arkadaşınıza...

saygılar...

• deneyen yok mi?
  • Ben denedim aracın halı kaplamasında çamur lekesi vardı ve direk kaplamasında bazı lekeler vardı sararmıstı rahatlıkla çıkardı
  • Şaka gibi bir konu sayın okuyucular
  • Yok artık İlk defa duydum yarın uygun bir vakitte bende deneyim o zaman.Paylaşım için çok teşekkür ederim.
    Benim aracın döşemesi bej renginde bir şey olmaz herhalde.Tekrar teşekkürler.
  • Tuhaf,hiç aklıma gelmedi...
  • Islak mendil derken Alkollü olanlar mı alkolsüz olanlar mı daha iyi ? Bir de bebek cildine uygun olanlar var...
  • quote:

Orijinalden alıntı: mako3e

deneyen yok mi?

Cevap bekliyoruz alkollu mü alkolsüz ıslak mendil mi?
  • Arabama binen veledin teki elindeki çikolatalı yaş pastayı koltuğa düşürdü ve hemen ıslak mendille müdahale ettim. Leke fazla derin değildi zaten hemen söktü attı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MustafaEmre415

quote:

deneyen yok mi?

bebekler için olanlardan denedim ve sonuç süper

deneyin mutlaka
  • quote:

Orijinalden alıntı: D-Assault

Islak mendil derken Alkollü olanlar mı alkolsüz olanlar mı daha iyi ? Bir de bebek cildine uygun olanlar var...

bebekler için olanlardan kullandım ben. baktım arabadaki kirleri söküp attı bir daha benim ufaklığın poposuna kullanmayın dedim evdekilere
  • quote:

Orijinalden alıntı: ercngc

Ben denedim aracın halı kaplamasında çamur lekesi vardı ve direk kaplamasında bazı lekeler vardı sararmıstı rahatlıkla çıkardı

memnun kaldığına sevindim. aracın direksiyon simidinde, ön camın önündeki gövdede de kullanabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: coolbro

Şaka gibi bir konu sayın okuyucular

evet şaka gibi ama sadece ''gibi'' sonuç ise tamamen gerçek.

çoğu kişi bu detayı bilmiyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gündüz06

Yok artık İlk defa duydum yarın uygun bir vakitte bende deneyim o zaman.Paylaşım için çok teşekkür ederim.
    Benim aracın döşemesi bej renginde bir şey olmaz herhalde.Tekrar teşekkürler.

hiç bir şey olmaz, yardır gitsin. bana daha çok dua edersin...

ama çok dandik ıslak mendillerle deneme az kaliteli olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: set

Tuhaf,hiç aklıma gelmedi...

zaten onun için açtım konuyu, bu kadar basit bir olayı kimse bilmiyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dominic Toretto

Arabama binen veledin teki elindeki çikolatalı yaş pastayı koltuğa düşürdü ve hemen ıslak mendille müdahale ettim. Leke fazla derin değildi zaten hemen söktü attı.

• son olarak koltuklarınız deri gibi silinebilen malzemeden kaplı ise koltuklarınızıda silebilirsiniz. aslına bakarsanız herşeyi silebilirsiniz. söküp atar
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: MustafaEmre415

quote:

deneyen yok mi?

bebekler için olanlardan denedim ve sonuç süper

deneyin mutlaka

Tamam o zaman bebekler için olandan alıcam :)

• Aaaaa yeni mi öğrendiniz..? Ben yıllardır prima kullanıyorum:) Ciddiyim, arabada her daim bir paket durur..
  • quote:

son olarak koltuklarınız deri gibi silinebilen malzemeden kaplı ise koltuklarınızıda silebilirsiniz. aslına bakarsanız herşeyi silebilirsiniz. söküp atar

Deride etkili olur bence
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.