Şimdi Ara

araç içi tablet için tutucu ve müzik programı önerileri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
23
Cevap
1
Favori
7.516
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

grande punto araçıma orjınal teybe hiç dokunmadan usb/aux çevirici olan aparatı alıp bardaklık kırmına montaj yaptım arabanın orjınal parcasıymıs gıbı durdu.

Ayrıca bluetooth ozellıgı olması ıle 7.inc tablet de aldım .

Sorularım olacak ,
    şu vakumlu cama yapışan tablet tutucuları cok kaba duruyor o yuzden başka alternatıf var mı ?
    tutucu onerılerınız uygun fıyatlı

Diğer sorum ise tablet de muzık dınlerken ekranın hoş goruntu vermesı ıcın hangı muzık uygulamasını ındırebılırız .

google play de daha once Fiat logo lu vardı onu nasıl bulabilirim bilmiyorum .

Yardımcı olur munuz . araç içi tablet için tutucu ve müzik programı önerileri

• bundan 2 tane alınacak. herhangi gıcırdama ve yerinde oynama yok.

https://m.n11.com/oto-arac-telefon-tutucu-yeni-model-izgara-gecmeli-miknatisli-360-P195677836

benim kullandığım uygulamalar

Music Visualizer LiveWallpaper (ekranda ekolayzer garifkeri oluyor)

Dream Nigt Live Walpper ( gece araç içi harika bir ambiyans veriyor)

Sunset, Sunrise gibi diğer Live wallpaper uygulamaları öneririm. hepsi yüklü kafama göre açıyorum.

dediğin fiat uygulaması için google playe gir, kitaplık kısmını aç, şimdiye kadar yüklediğin ve sildiklerin dahil tüm uygulamalar geriye dönük olarak çıkacaktır.
  • ecrasniann kullanıcısına yanıt
    düşüncen aklıma geldı guzel de uygulamıssın ancak klımayı kullanmakda zorlanırım ayrıca senın klıma mazgalların genıs benımkı punto ıncecık ve dar o yuzden lınk olmuyor zorlayınca mazgalın peteklerını kırıyor .

muzık uygulamarını denıcem muzık ıcın ekran goruntulerın var mı merak ettım
  • quote:

Orijinalden alıntı: gastauskas87

düşüncen aklıma geldı guzel de uygulamıssın ancak klımayı kullanmakda zorlanırım ayrıca senın klıma mazgalların genıs benımkı punto ıncecık ve dar o yuzden lınk olmuyor zorlayınca mazgalın peteklerını kırıyor .

diğeri dreamnight canlı walpaper. bu müzikle ilgili değil, benim hoşuma gitti ambiansı

music visualizer
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ecrasniann

quote:

diğeri dreamnight canlı walpaper. bu müzikle ilgili değil, benim hoşuma gitti ambiansı

music visualizer

dijital car diye bir uygulama var google play de onu indirdim ve fiat logo sectim aracın kendı parcasıymıs gib gözuktu tavsıye ederım ornek resım paylasıyorum

ayrıca dediğin canlı duvar kağıtlarını da ındırdıgım uygulama da ıcon seciyorum muzık acılırken basıyom dugmeye dırek canlı duvar kagıdına gecıyor .

tutturucu olarak da aşağıda gorulen urunu sıparıs ettım

kaymaz ped

hepsi bitince foto paylaşcam
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ecrasniann

quote:

music visualizer

dijital car diye bir uygulama var google play de onu indirdim ve fiat logo sectim aracın kendı parcasıymıs gib gözuktu tavsıye ederım ornek resım paylasıyorum

ayrıca dediğin canlı duvar kağıtlarını da ındırdıgım uygulama da ıcon seciyorum muzık acılırken basıyom dugmeye dırek canlı duvar kagıdına gecıyor .

tutturucu olarak da aşağıda gorulen urunu sıparıs ettım

kaymaz ped

hepsi bitince foto paylaşcam

programı çok beğendim, satın aldm hatta. Car Launcher Ag 3.5tl😁 gps açarsan giderken hızı ve hava durumunu vs gösteriyor.

bende dijital car indirdim ekran görüntüsü senle aynı ucret ıstıyor ucretlı almak ıstıyorum ancak uygulama hakkında sana bır kac soru sormak ıstıyorum

ucretlı almadan once gps hız ve hava durumun aktıf mıydı ben yolda gıderken bıle hızı gostermıyor acaba ucretlıde mı calısıyor .

bır dıger sorum da canlı duvar kagıdı da ındırdım şarkı dınlerken mesala o dugmelerden bırını ındırmıs oldugum canlı duvar kagıdının uygulamasını yaptım tmm dugmeye basınca aktıf oluyor ama bellı bı sure sonra parca calma duruyor duvar kagıdı ıle ılgılı bır problem var s anırım .
  • quote:

bende dijital car indirdim ekran görüntüsü senle aynı ucret ıstıyor ucretlı almak ıstıyorum ancak uygulama hakkında sana bır kac soru sormak ıstıyorum

ucretlı almadan once gps hız ve hava durumun aktıf mıydı ben yolda gıderken bıle hızı gostermıyor acaba ucretlıde mı calısıyor .

bır dıger sorum da canlı duvar kagıdı da ındırdım şarkı dınlerken mesala o dugmelerden bırını ındırmıs oldugum canlı duvar kagıdının uygulamasını yaptım tmm dugmeye basınca aktıf oluyor ama bellı bı sure sonra parca calma duruyor duvar kagıdı ıle ılgılı bır problem var s anırım .

gps açıkmı? ben yükledim, hoşuma gidince satın aldm, free versiyonunda da çalışıyordur muhtemelen, 1 ay trial versiyon diyordu sadece. canlı duvar kağıdını aktif etmek için launcherı disable yapmak gerekebilir, tam bilmiyorum. şuan sistem süper oldu. gps ve wifi gece açık kalınca tabletin şarjı baya düşüyordu, juice defender programını yükledim, onuda satın aldm 6.2 tl. wifi ve gps i tuş kilidi girince otomatik kendisi kapatıyor, tuş kilidini açınca gpsi ve wifiyi açıyor, şarz sorununu da böyle çözdüm.
    gps dedıgımız bu konum aç kapa olayı degıl mı .

konum acık ama gene olmuyor . bakalım bıraz daha uğraşırım
  • quote:

gps dedıgımız bu konum aç kapa olayı degıl mı .

konum acık ama gene olmuyor . bakalım bıraz daha uğraşırım

gps den yüksek doğruluk modunu seçin, telefondan hotspotu açın, tabletten wifiyi hotspota eşleştirin, tabletten gps de açık olsun. bu şekilde bulması lazım. eğer yine olmuyorsa benim kullandığım programı kullan.
    bende bı konum ısaretı var o kdr . sanırım şöyle olcak .

telefonumu modem yapcam , tabletden wifi ile bağlanıp konum dediğimiz gps yı acık bırakcam . bakalım olcak mı bu sefer ama evde denemısdım olmamısdı sankı bırde arac ıcınde denım
  • quote:

bende bı konum ısaretı var o kdr . sanırım şöyle olcak .

telefonumu modem yapcam , tabletden wifi ile bağlanıp konum dediğimiz gps yı acık bırakcam . bakalım olcak mı bu sefer ama evde denemısdım olmamısdı sankı bırde arac ıcınde denım

tabletin ayarlar menüsüne gir, konum a gel, orda yüksek doğruluk var, onu seçiyorsun, wifi ile de telefona bağladığında, hem gps den, hem wifi üzerinden telefona bağlanıp internetten konumunu buluyor. araba açık alanda olursa daha çabuk bulur. ben hiç böyle bir sorun yaşamadm. wifi kapalı bile olsa, sadece gps den konumu buluyor. birde haritalar diye bir program var, her tablette olur, ordan aç bakalım konumunu bulabiliyor mu? eğer haritalar üzerinde konum bulursa, ve launcher programı hala skntı yaparsa benim programı kullanacaksın.

• araç içi tablet için tutucu ve müzik programı önerileri

bir de bu sorum olcak . şimdi ben bunu bağladım guzel calısıyor her şey tamam .. ancak bn video da ızlemek ıstıyom tablete vıdeo atsam yer kaplar telefondan wıfı yapsam cok net yer . dıyorum kı bu resım dekı aygıta usb baglayıp goruntuyu nasıl tablete gecırebılırım ..
  • quote:

bir de bu sorum olcak . şimdi ben bunu bağladım guzel calısıyor her şey tamam .. ancak bn video da ızlemek ıstıyom tablete vıdeo atsam yer kaplar telefondan wıfı yapsam cok net yer . dıyorum kı bu resım dekı aygıta usb baglayıp goruntuyu nasıl tablete gecırebılırım ..

o cihazdan görüntüyü tablete aktaramazsın. tablete micro sd kart takabilirsin.
    ne yaptıysam bu gps olmadı . programın ısmı neydı tam olarak
  • quote:

ne yaptıysam bu gps olmadı . programın ısmı neydı tam olarak

car launcher ag

haritalar programını açtığında konumunu bulabiliyor mu peki?
    car launcher ag bu fotolarda paylaştıgımız program degıl mı onu yukledım ayrıca harıtalarda konumumu buluyor bugun gene denedım sonuc alamadım
  • quote:

car launcher ag bu fotolarda paylaştıgımız program degıl mı onu yukledım ayrıca harıtalarda konumumu buluyor bugun gene denedım sonuc alamadım

evet aynı program, bende sorun yok
  • hala olmadı mı? bendeki son durumlar böyle.

cok hoş olmuş cok begendım . ben mazgallara koyamıom mazgallar cok dar oldugundan ..

torbıdoya kaymaz ped aldım o da problem oldu kayıyo ve tabletı dusuruyo . cama yapısan tablet tutucu aldım bugun kargodan gelcek bakalım ne yapcaz ..

gps sorunu da devam edıyor :U(
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.