Şimdi Ara

Araç içi kamera Tavsiyesi (983. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31.297
Cevap
821
Favori
1.698.632
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
94 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 981982983984985
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • G1w c nin gece çekimi pek iyi gelmedi bana. Galiba ayarlari tam yapamadim. Böyle karıncalı gibi biraz görüntü.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: OlguErhan

quote:

Orijinalden alıntı: noyanson

Bilgilendirme amaçlı
    2013 yılında Olgu beyin yönlendirmesiyle Gs 6000 alıp hali hazır kullanmaktayım. Şirkete acil bir araç kamerası gerekiyordu . Bende

linkini vermiş olduğum kamerayı yorumları okuyarak aldım. 1 günde ulaştı . Tabi nerdee gs 6000 nerde bu kamera direk yorumu da patlattım. Aman ha aldanıpta almayın .

http://www.hepsiburada.com/greentech-gt-ca11-arac-kamerasi-full-hd-p-OTGREENGTCA11

Siteye yaptığım yorum

ORTA SEVİYE
    (27.01.2016)
    Daha öncede araç kamerası kullanmış biri olarak görüntü kalitesinin çok çok iyi olduğunu söyleyemem. Aşağıda ki yorumlarda iyi diyen arkadaşlara saygım var fakat önünüzde ki aracın plakası aracın tamponuna kadar girerseniz kayıtlarda görebiliyorsunuz. ( gereklimi tabi ki gerekli çarpıp kaçan arabayı nasıl tarif edeceksin ) Gece çekiminden bir şey beklemeyin. Ancak park modu çok iyi türkçe menü olması da iyi.

ERMAN TEKDEMİR (36) MALTEPE/İstanbul/Türkiye

Gs6000 öyle bir efsane güzellikte kamera ki aradan 2.5 - 3 sene geçmesine rağmen Türkiye'deki satılan cihazları ezip geçiyor

Hey gidi netliğe bak dile kolay 2 sene önce paylaşmışım ( bu arada en sevdiğim parça çalıyor )

not : Youtube netliği bozmuş aslında bu çekimin orjinali 2 kat daha net

Merhaba Sn. @OlguErhan,

epey zamandır bu konunuzu takip edemiyorum. Bu araç içi kamera konusunda üstat sizsiniz:)
    Bana fiyatı pahalı olmayan, kronik problemsiz, küçük ama gece gündüz çekimi net bir kamera önerebilir misiniz? Gps şart değilama fiyat kriterini çok değiştirmeyecekse GPS li de ayrıca bir öneri isteyebilirim.

teşekkür ederim
  • Bu arada görüntü kirliliği ve kalabılığı olmaması adına araç içi dikiz aynası üzerine takılan aynalı kameralar hoşuma gidiyor
    bu konuda da fikrinizi alabilir miyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: peugeot-406

quote:

quote:

Bilgilendirme amaçlı
    2013 yılında Olgu beyin yönlendirmesiyle Gs 6000 alıp hali hazır kullanmaktayım. Şirkete acil bir araç kamerası gerekiyordu . Bende

linkini vermiş olduğum kamerayı yorumları okuyarak aldım. 1 günde ulaştı . Tabi nerdee gs 6000 nerde bu kamera direk yorumu da patlattım. Aman ha aldanıpta almayın .

http://www.hepsiburada.com/greentech-gt-ca11-arac-kamerasi-full-hd-p-OTGREENGTCA11

Siteye yaptığım yorum

ORTA SEVİYE
    (27.01.2016)
    Daha öncede araç kamerası kullanmış biri olarak görüntü kalitesinin çok çok iyi olduğunu söyleyemem. Aşağıda ki yorumlarda iyi diyen arkadaşlara saygım var fakat önünüzde ki aracın plakası aracın tamponuna kadar girerseniz kayıtlarda görebiliyorsunuz. ( gereklimi tabi ki gerekli çarpıp kaçan arabayı nasıl tarif edeceksin ) Gece çekiminden bir şey beklemeyin. Ancak park modu çok iyi türkçe menü olması da iyi.

Gs6000 öyle bir efsane güzellikte kamera ki aradan 2.5 - 3 sene geçmesine rağmen Türkiye'deki satılan cihazları ezip geçiyor

Hey gidi netliğe bak dile kolay 2 sene önce paylaşmışım ( bu arada en sevdiğim parça çalıyor )

Merhaba Sn. @OlguErhan,

epey zamandır bu konunuzu takip edemiyorum. Bu araç içi kamera konusunda üstat sizsiniz:)
    Bana fiyatı pahalı olmayan, kronik problemsiz, küçük ama gece gündüz çekimi net bir kamera önerebilir misiniz? Gps şart değilama fiyat kriterini çok değiştirmeyecekse GPS li de ayrıca bir öneri isteyebilirim.

teşekkür ederim

http://forum.donanimhaber.com/m_102481415/tm.htm

Kampanyada dip fiyat kamera çok güzel.
  • quote:

Bu arada görüntü kirliliği ve kalabılığı olmaması adına araç içi dikiz aynası üzerine takılan aynalı kameralar hoşuma gidiyor
    bu konuda da fikrinizi alabilir miyim.

a118 c netlik anlamında ve gizlenme açısından, uzun süre kullanımda arıza çıkartmaması açısından ( kapasitörlü ) ayna kameralara nazaran daha çok tercih edilebilir bir pozisyonda
  • hocam ben aracıma bir multimedya cihazı ve navigasyon alıcam. araç için orjinal olanlardan. Bu cihazlarda halihazırda bir ön ve arka(geri görüş) kamerası gelmekte. Ancak kaliteleri vasat. Bu önerdiğiniz ön kameraları direk bu cihaza bağlayabiliyor muyz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Legendary!

tamamdır Olgu Bey haber bekliyorum sizden. @ankay2 bey de müsait olunca bilgilendirme yapabilirse sevinirim :) Şimdi eve geldim power bank ile şarj ettim biraz; çıkartınca kaç dk daha çekim yapabilecek onu bir kontrol edeceğim...

Merhabalar,

Yıllık izinde olduğum için pek bilgisayara bakmıyorum. Sağolsun Olgu hızlıca derdinize derman olmuş. Kafanıza takılan bir nokta olursa yardımcı olmaya çalışırım.

Saygılar...
  • ankay2 kullanıcısına yanıt
    osumer O kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim şimdilik sorum yok formatladım cihazı test etmeye başladım bir kaç güne belli eder :) iyi akşamlar.. @ankay2

Dediğiniz gibi formatlayıp güncelledim şuan takipteyim bakalım. @osumer

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Legendary! -- 31 Ocak 2016; 23:43:37 >
  • a118c yokmu satan ?

Elimdeki kamera bozulduğu için yurtdışından alıp beklemek istemedim.. Satan varsa görüşelim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: aahmety

hocam ben aracıma bir multimedya cihazı ve navigasyon alıcam. araç için orjinal olanlardan. Bu cihazlarda halihazırda bir ön ve arka(geri görüş) kamerası gelmekte. Ancak kaliteleri vasat. Bu önerdiğiniz ön kameraları direk bu cihaza bağlayabiliyor muyz?

A118c kamerasında AV out çıkışı bulunmakta büyük ihtimal bağlanır.
  • Olgu selam
    A118 de AV out var fakat geri park kamerası olarak kullanılacaksa ,ters görüntü veriyor. Ekrana verilecek görüntünün solu, sağ ,sağı da sol olarak göstermesi lazım park kamerasında. Bir de bendeki kamerada AV out ile görüntü aktarırken kamera kilitleniyor. Kullanmadığım için pek problem olmadı ama burada başka deneyeni de duymadım.
  • arkadaşlar nihayet mini 0826 kamera siparişimi verdim ilgili konu aşağıdaki linkte
    Mini 0826 Araç kamerası inceleme konusu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mars51

Olgu selam
    A118 de AV out var fakat geri park kamerası olarak kullanılacaksa ,ters görüntü veriyor. Ekrana verilecek görüntünün solu, sağ ,sağı da sol olarak göstermesi lazım park kamerasında. Bir de bendeki kamerada AV out ile görüntü aktarırken kamera kilitleniyor. Kullanmadığım için pek problem olmadı ama burada başka deneyeni de duymadım.

Bende Av out a118 de denemedim. Cem denemişti sanırım.

• Arkadaşla merhaba yardımınıza ihtiyacım var , Gearbestten SdCart satın aldım fakat çinin gümrügünden güvenlikten geri çevrildi yazıyor, bu durumda ne yapabilirim , ingilizcesi olan bi arkadaş Gearbeste ticket atabilmem için bir metin yazabilir mi lütfen

http://www.gearbest.com/memory-cards/pp_217548.html

Resimleride paylaşıyorum

@Aydayd hocam sizde durum nasıl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UmutAkcicek -- 1 Şubat 2016; 13:30:31 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • UmutAkcicek kullanıcısına yanıt
    Bu mesajı hangi uygulamadan alıyosunuz? Bende aynısı yok?
  • quote:

Orijinalden alıntı: aydayd

Bu mesajı hangi uygulamadan alıyosunuz? Bende aynısı yok?

Appstore de 17TRACK uygulamasından veya 17TRACK ın sitesinden

• UmutAkcicek kullanıcısına yanıt
    Bende bir bilgi çıkmıyor
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Bilgilendirme amaçlı

Siteye yaptığım yorum

ORTA SEVİYE
    (27.01.2016)

Merhaba Sn. @OlguErhan,

teşekkür ederim

Teşekkür ederim bir şey daha soracağım ama bu kamera GPS li mi. kapasitör ne demek kısaca bilgi verir misin
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Bilgilendirme amaçlı

Siteye yaptığım yorum

ORTA SEVİYE
    (27.01.2016)

Merhaba Sn. @OlguErhan,

teşekkür ederim

Teşekkür ederim bir şey daha soracağım ama bu kamera GPS li mi. kapasitör ne demek kısaca bilgi verir misin

Gps extra alıyoruz 8 $ kapasitör pil yerine kullanılıyor kondanstör yani ve aşırı sıcaklarda pilli kameralarda pil bozulması olabiliyor bu üründe o sıkıntı yok

Videoyu inceleyin faydalı :https://youtu.be/EMbSMPDKnNU
  • quote:

Orijinalden alıntı: UmutAkcicek

Arkadaşla merhaba yardımınıza ihtiyacım var , Gearbestten SdCart satın aldım fakat çinin gümrügünden güvenlikten geri çevrildi yazıyor, bu durumda ne yapabilirim , ingilizcesi olan bi arkadaş Gearbeste ticket atabilmem için bir metin yazabilir mi lütfen

http://www.gearbest.com/memory-cards/pp_217548.html

Resimleride paylaşıyorum

@Aydayd hocam sizde durum nasıl

Birisi hayrına yardımcı olamaz mı?

• 
Sayfa: önceki 981982983984985
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.