Şimdi Ara

Araç içi kamera Tavsiyesi (523. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: mekmaster , axbec , axbec Daha Az
3 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 6 Misafir - 7 Masaüstü2 Mobil1 iOS
5 sn
31.369
Cevap
825
Favori
1.705.069
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
95 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 521522523524525
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Güç düğmesinin olduğu taraftan ince saatçi tornavidasi ile kapağı kaldırıyoruz

4. Resimde küçük bilyenin yer aldığı yay ve delik yer alıyor. Aman bilyeye dikkat edin.
    Ben dikkat etmeme rağmen yine de düşürdüm ve yerde uzun süre aradım :)

Kasım 2013te almıştım kamerayı ve çok sıcak günlerde kamerayı camdan söküp vitesin yanında bıraktım ama yine de pilde hafif şişme olmuş

Pilin boyutları 35x20x4mm
    Kamera içinde pil bölümünde 8mm boşluk var

Yani 8mm kalınlığında bir kapasitör pil yerine kullanılabilir

Bu arada kameranın içinde standart bir mini sd kart yuvası olması garip

8gb class 4 kart kullanılmış

Özel hafıza çipi kullanıldığını zannediyordum

A803 alırken dahili hafızalı modele para verip boşuna gümrükte takılıp vergi ödeme riski almaya gerek yokmuş

Araç içi kamera TavsiyesiAraç içi kamera TavsiyesiAraç içi kamera TavsiyesiAraç içi kamera TavsiyesiAraç içi kamera TavsiyesiAraç içi kamera TavsiyesiAraç içi kamera TavsiyesiAraç içi kamera TavsiyesiAraç içi kamera Tavsiyesi

• quote:

Orijinalden alıntı: cem_ari

quote:

Orijinalden alıntı: ankay2

Kullandığım mini0801 artık şarj tutmadığı ve kasada hafif esneme sezdiğim için cihazı açmaya karar verdim. İyiki de vermişim. Pil neredeyse patlayacak gibi şişmiş. Pili çıkarttım. Şimdi elektronikçilerden bulmak lazım benzer boyutta aynı özelliklere sahip olanı :)

Bu arada pm attım olgu :)

Araç içi kamera TavsiyesiAraç içi kamera Tavsiyesi

Kamerayı nerden almıştınız?

Benden önce kamera içini açan arkadaş pilin değerlerine dikkat etmiş

3.7 v. 330mAh

• brak13 kullanıcısına yanıt
    Resimde pilin bilgilerinin üst satırındaki numaraları okunmuyor

Buraya tam olarak yazabilir misiniz

Gerçi 3,7 v 330mAh yeterli ama tam orginal yapalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: osumer

Resimde pilin bilgilerinin üst satırındaki numaraları okunmuyor

Buraya tam olarak yazabilir misiniz

Gerçi 3,7 v 330mAh yeterli ama tam orginal yapalım

Tam belli değil ama
    KB?(T) 052035PL
    Araç içi kamera Tavsiyesi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Pil bu galiba.
    http://www.birikimpilleri.net/power-xtra-px4270150-5000-mah-li-polymer-pil/urundetay/923465.aspx

Bakalım yurtdışında ne kadar?

kbt 052035pl modeli bu ama pek bir önemi yok. Aşağıda görüleceği üzere adedi 1 dolar ama en az 100 tane almanız lazım :)

http://www.alibaba.com/product-detail/052035PL-3-7V-330mah-Battery-Rechangeable_1619215163.html

• quote:

Benden de Mini 0801 ici incelemesi :)

Güç düğmesinin olduğu taraftan ince saatçi tornavidasi ile kapağı kaldırıyoruz

4. Resimde küçük bilyenin yer aldığı yay ve delik yer alıyor. Aman bilyeye dikkat edin.
    Ben dikkat etmeme rağmen yine de düşürdüm ve yerde uzun süre aradım :)

Kasım 2013te almıştım kamerayı ve çok sıcak günlerde kamerayı camdan söküp vitesin yanında bıraktım ama yine de pilde hafif şişme olmuş

Pilin boyutları 35x20x4mm
    Kamera içinde pil bölümünde 8mm boşluk var

Yani 8mm kalınlığında bir kapasitör pil yerine kullanılabilir

Bu arada kameranın içinde standart bir mini sd kart yuvası olması garip

8gb class 4 kart kullanılmış

Özel hafıza çipi kullanıldığını zannediyordum

A803 alırken dahili hafızalı modele para verip boşuna gümrükte takılıp vergi ödeme riski almaya gerek yokmuş

Araç içi kamera TavsiyesiAraç içi kamera TavsiyesiAraç içi kamera TavsiyesiAraç içi kamera TavsiyesiAraç içi kamera TavsiyesiAraç içi kamera TavsiyesiAraç içi kamera TavsiyesiAraç içi kamera TavsiyesiAraç içi kamera Tavsiyesi

Detaylı açıklama - resimler için teşekkürler.

Aslında yaz aylarında bu kameraları camda bırakmamak laZIm onu deneyimledik.

Babamın araçtaki g1w habre şişiyor bakalım ne olacak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu konudaki bilgiler sayesinde A118 kamera aldım. Katkıda bulunan herkese teşekkürler. Aşağıda kameranın örnek çekimlerini verdim, sizce tünellere girdiğimde oluşan kumlanmanın nedeni ne olabilir?

https://mega.co.nz/#!E0xGiaSK!lzW9hJV81Y2SPf7vIShu66ralIepuqNzpIlQJbWofs4
    https://mega.co.nz/#!NwBFUZoJ!doo1TmTEGJauqG4jJ8OjMy5mTo4XmN3bhUAfXWhWR8Y
    https://mega.co.nz/#!BlQ1TLgR!nGmeJQyptfxGlDzYVl6C_X7rBHnr1bkvQ0999hUHXTk

• Elimde 1 hafta önce gelen SIFIR LUKAS GÜÇ KAYNAĞI var... ALMAK İSTEYEN maliiyeti ile vereceğim..

http://lukasstore.com/new-lukas-lk-290-12-24vt-multi-b-type-power-safety-device-94.html
  • OlguErhan kullanıcısına yanıt
    Hocam g1w nin kondansatorlu modelleri çıkmış şişme yapmıyor galiba bilginiz var mı? Ben bir tane sipariş vermeyi düşünüyorum forumda ilk mi olacak acaba:)

edit : tam olarak anlayamadım ama galiba kondansatörlü modeller tarih ve saat kaydı yapmıyormuş, yapılan ayarlarda kontak kapatıldıktan sonra 15-20 saniye içinde siliniyormuş. batarya olmadığı için böyleymiş. iyi araştırmak gerek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asdfg112 -- 17 Ağustos 2014; 14:13:07 >
  • Arkadaşlar öncelikle başlık acayip yararlı olmuş ancak sayfalarca mesaj var. Araç kamerası almayı düşünüyorum fiyat ucuzluğu bakımından hepsiburada.com da şu ürünü buldum. Siz hangi ürünü önerirsiniz ?

http://www.hepsiburada.com/liste/player-pl-e5-arac-ici-kamera-25-hd-dvr-sesli-kayit/productDetails.aspx?productId=otatshd25&categoryId=26027
  • http://www.ebay.com/itm/10-pcs-3-7V-330-mAh-Polymer-Li-ion-battery-For-GPS-Mp3-bluetooth-headset-502035-/111326984591?pt=UK_ConsumerElectronics_Batteries_SM&hash=item19eb9af98f

10 tanesi 70 tl.

Birisi alsa da sevabına tanesi 10_15 liradan satsa forum üyelerine :)

• Fırtınam.. F kullanıcısına yanıt
    Sayfalarca mesaj okunmak için paylaşıldı. Biraz zaman ayırıp okusanız almayı düşündüğünüz kameranın nasıl çöp olduğunu anlayabilirdiniz.
    Paranızı sakın o kamerayı alıp çöpe atmayın

• quote:

Sayfalarca mesaj okunmak için paylaşıldı. Biraz zaman ayırıp okusanız almayı düşündüğünüz kameranın nasıl çöp olduğunu anlayabilirdiniz.

İyi güzel diyorsunuzda 175 sayfa mesaj var tüm sayfalara bakmaya kalksak insanda göz diye birşey kalmaz.

• 1080p kameramız 60 fbs midir.....30fbs olursa ser olarak video izlenmez dimi.. Bit degerinin ne anlami kaliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Fırtınam..

quote:

İyi güzel diyorsunuzda 175 sayfa mesaj var tüm sayfalara bakmaya kalksak insanda göz diye birşey kalmaz.

175 sayfaya bakmanıza gerek yok. Araç içi kameralardan, buradaki üyelerin kullandığı ve yorumladığı en iyi 10 tanesi, ilk sayfada sürekli güncel olarak yer alıyor.Konuyu açan arkadaş onları güncel tutuyor.
    Sizin baktığınız kamera, onların arasında yoksa zaten alıp kullanan pek olmadığı için olumlu cevap verende çıkmayacaktır.
    Bende bu konuda kumar oynayıp paramı çöpe atmak istemedim. Burayı 2-3 gün okudum, incelememi yaptım, birkaç soru sordum ve ilk sayfadaki ürünler birini seçtim.. Pişman olmadan kullanıyorum..

• Arkadaşlar arcımı satmış olduğumdan dolayı shadow gt680w dvr ı satıyorum
    Kullanmaya baslayalı 15 oldu olmadı
    Ürünün fiyatı belli, isteyene 64gb samsung c10 kartla isteyene sadece dvr satabilirim
    İstanbul içi elden teslim edilir

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmetbayram

Arkadaşlar arcımı satmış olduğumdan dolayı shadow gt680w dvr ı satıyorum
    Kullanmaya baslayalı 15 oldu olmadı
    Ürünün fiyatı belli, isteyene 64gb samsung c10 kartla isteyene sadece dvr satabilirim
    İstanbul içi elden teslim edilir

madem araba satcakdınız neden kamera aldınız
  • 
Sayfa: önceki 521522523524525
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.