Şimdi Ara

Araç içi kamera Tavsiyesi (521. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
13 Misafir - 13 Masaüstü
5 sn
31.369
Cevap
825
Favori
1.705.262
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
95 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 519520521522523
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Görüntü kalitesi bana göre çok kötü... Aracın içini çekmek için bile kullanmak istemem..

İmkanınız ölçüsünde, en az 1920x1080p yani Full HD çekim yapan kamera alın. İmkanınız yoksa da, paranızı çar çur etmeyin, o çözünürülükte kamera alana kadar bekleyin..

Yazık günah bunlara verilen paralara..
  • Önümdeki araçların plakasını okuyabiliyorum, daha ne?
    İnsanların yüzlerinide mi teşhis etmeli?
  • 1080p hd çeken kameralarda...bazı kameralar doğal renk çekerken...bazı kameralar kırmızıyı fosforlu gibi çekiyor...
    sadece araç kamerası değil,tüm kameralarda böyle...hatta tv izlerkende bakıyorum...bordo renk araba,fosforlu kırmızı gibi çıkıyor..canlı renk olarak çekiyor...yani aynı görünen 2 kamera birbirinden farklı olabiliyor...kırmızıyı doğal çeken var,fosforlu gibi çeken var...
    hatta led tv de izlemişsinizdir hd kanallarda sarı daha koyu sarı...kırmızı fosforlu kırmızı...

işte aldığınız kamera sokak lambalarını doğal sarı yerine koyu sarı olarak çekebilir..buna dikkat edin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baris195 -- 15 Ağustos 2014; 9:22:12 >
  • Ben ne renk çektiğine bakmıyorum, arabanın önünden geçen plakalar gece veya gündüz okunabilsin yeter.
    Daha profesyonel çekim istesem Sony CX220 kameramı kullanırdım zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: baris195

1080p hd çeken kameralarda...bazı kameralar doğal renk çekerken...bazı kameralar kırmızıyı fosforlu gibi çekiyor...
    sadece araç kamerası değil,tüm kameralarda böyle...hatta tv izlerkende bakıyorum...bordo renk araba,fosforlu kırmızı gibi çıkıyor..canlı renk olarak çekiyor...yani aynı görünen 2 kamera birbirinden farklı olabiliyor...kırmızıyı doğal çeken var,fosforlu gibi çeken var...
    hatta led tv de izlemişsinizdir hd kanallarda sarı daha koyu sarı...kırmızı fosforlu kırmızı...

işte aldığınız kamera sokak lambalarını doğal sarı yerine koyu sarı olarak çekebilir..buna dikkat edin

Dalga boyundan o.
  • 50 dolara aldığım dual lens kamera sayesinde 6.000 TL' lik maddi hasarlı kazada karşı tarafın sigorta şirketinden 4.000 TL ikinci el değer kaybı tazminatı alabildim.
    Keza o kaza görüntülerinde kazaya karışan diğer aracın plakası konumundan ötürü okunamıyordu. Ama eksperin kusurun tamamını karşı tarafa vermesi için yeterli delil oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TuVNeRa

Bu arada bir sonraki sipariş için bunu düşünüyorum:

http://www.aliexpress.com/item/Free-Shipping-B40-A118-Novatek-96650-AR0330-6G-170-Lens-H-264/1969532991.html?s=p

Süper Seçim

• baris195 kullanıcısına yanıt
    Tablet yerine ben 100 TL' ye Hepsiburada' dan GoldMaster marka 7" lik TV aldım
  • Kameranın görüntüsünü beğenmeyen arkadaşlar var deyip yüklediğim videoyu gönderdim satıcıya ve bu cevabı verdi:

I am sorry about that,As you saw ,this kind of camera which is double lens camera for car recorder only like this resolutions .Our new products have more resolutions, but it only do single lens cameras and the price is more expensive.
  • Offff! Gümrüğe giren ürün çıkmak bilmiyor abi yaaaa. En son dayanamadım aradım: "Cumartesi kontrolü yapılır ona göre işlem yapılır, Pazartesi çıkış yapılır. " dediler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • http://piranha.com.tr/product.php?product_id=608#.U-3tIsV_tX0

piranha spycam s type kamera nasıl sizce

forumda bulamadım.

Araç içi kamera Tavsiyesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmetkirsoy -- 15 Ağustos 2014; 14:38:46 >
  • quote:

Bu arada bir sonraki sipariş için bunu düşünüyorum:

http://www.aliexpress.com/item/Free-Shipping-B40-A118-Novatek-96650-AR0330-6G-170-Lens-H-264/1969532991.html?s=p

Bak işte bu ürün gayet kaliteli duruyor. GPS var mı?
  • GPS yok
    Bana göre tek dezavantajı vantuzlu olmaması.
    Benim gibi yılda bir araba değiştirene zor olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TuVNeRa -- 15 Ağustos 2014; 14:28:43 >
  • quote:

Kameranın görüntüsünü beğenmeyen arkadaşlar var deyip yüklediğim videoyu gönderdim satıcıya ve bu cevabı verdi:

I am sorry about that,As you saw ,this kind of camera which is double lens camera for car recorder only like this resolutions .Our new products have more resolutions, but it only do single lens cameras and the price is more expensive.

kimse yoğurdum ekşi demez
  • Smoch kullanıcısına yanıt
    Kısaca ekmek-köfte demiş.
  • TuVNeRa kullanıcısına yanıt
    Belki takip etmişsindir, bu kamerayı arka camda kullanıyorum. Vantuz konusuna çok takılma. Kablo kutusu ve kamerayı cama sabitleyen kızak çift taraflı bant ile montajlanıyor. Sökmek istediğinde , naylon veya misina benzeri bir ipi, kamera ile cam arasına gelecek şekilde yerleştirip çekince kolaylıkla sökebilirsin. (Bu ip kutu içeriğinde var zaten)

Kameranın en büyük artısı görüntü kalitesinin yanı sıra, kolay gizlenmesi.Bu nedenle sökme takma derdi yok.Benim arka camda taktığım günden beri sökülmedi.Şu an için sıcaktan dolayı herhangi bir deformasyonda görmedim.
  • Mars51 M kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler
    Bu arada araba anteni ucuna kamera için arayışlarım devam ediyor. Kimbilir Çinliler yakında böyle birşey yumurtlar.
  • arkadaşlar tuvnera'nın yaptığı kaza videosunu ve sonraki işlemleri gördükten sonra ben de bir araç içi kamera almaya karar verdim.

maşallah konu derya deniz olmuş :) okudukça kafam karıştı.

acaba bana önerebileceğiniz kibar, fazla yer kaplamayan bir kamera var mı? arabanın tepe ışıklarının olduğu yerden güç alsam sıkıntı olur mu?

fazla özellik beklentim yok. ekranı olmasa bile olur:) yeterli netlikte kayıt yapması yeterli.

teşekkür ederim
  • 
Sayfa: önceki 519520521522523
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.