Şimdi Ara

Araç içi kamera Tavsiyesi (413. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
31.360
Cevap
824
Favori
1.704.198
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
95 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 411412413414415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: warland

quote:

Orijinalden alıntı: OlguErhan

quote:

Orijinalden alıntı: renkli_

En ekonomik ve çekimi iyi olan model, ilk sayfada yer alan "G1W GS108 with Novatek 96650" midir hala?

GPS olması çok önemli değil, bir arkadaşa hediye almayı düşünüyorum. Beni utandırmasın yeter...

En iyi F/p lideri ürünü kesinlikle G1W şu an. Satın alma linki ben 2 adet aldım çok hızlılar. 11 günde teslim.

http://www.aliexpress.com/item/Original-Car-Video-Recorder-G1W-GS108-with-Novatek-96650-WDR-Technology-AVC-1080P-30FPS-G-Sensor/471032390.html

bu cihaz microsd mi sd mi kullanıyor.

Bende merak ediyorum micro sd mi sd mi?

• Micro

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu makas atarak kazaya sebebiyet veren (D-100) trafik magandalarından hiç sizin kameranıza yakalananı yok mu beyler?
    Yada o günki kazayı kaydeden biri?

O videoyu izledikten sonra burdaki aracımın arka camınada kamera düşünmeye başladım ciddi ciddi ancak arka cama elektrik iletmek için koltukları döşemeleri söktürmekten başka çare yok herhalde?
  • cosx C kullanıcısına yanıt
    arkadaşlar sorunun çözümü biraz zor yani uğraştırıyorlar orda reklamasyon servisi diye bir bölüm var oraya faturaları mail olarak yolluyorsun ve kendim de tenkit gibi bir yazı yazdım daha sonra bunu dikkate almamışlar en sonunda ordaki bir memurun cep numarasını alabildim sağolsun bayan yardımcı oldu dediki bir hata olmuş bunun cep telefonu olmadığını ilkokul çocuğu bile bilir dedi sanırım yoğunluktan dedi.
  • bgun ptt çalışanı aradı bn camera gelmiş,sizin oraya yarın geleceğim lazımsa bugun kendin alabilirsin yoksa yarın ben getiririm dedi sağolsun dun mahallede görüp sölemiştim. malum tum kargo çalışanlarım ahbap oldu :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • EfeZeybek kullanıcısına yanıt
    Hocam bu hem ön hem arka kamera mı? Yoksa sadece ön mü?
  • quote:

Orijinalden alıntı: EfeZeybek

uzun uğraşlar sonunda yasaklı madde diye geri gönderecekleri gt680w cihazıma kavuştum.

Kutusu bile Janjanlı cihazın hayırlısı olsun.

Hangi linkten kaç tl ye,
    sipariş verdikten sonra kaç günde teslim aldığınızı,
    çekim kalitesini de yazarsanız ilk mesajı okumaya üşenen arkadaşlar için yardımcı olacaktır.

• Arkadaşlar bu 3 modelden hangisinde park halindeyken hareket görünce kayıt başlatma özelliği var?
  • u.f.u.k_XVI kullanıcısına yanıt
    Motion detection yazan tüm modellerde bu özellik var demektir. Motion detection + Parking mode özelliği ise sadece bu kayıt süresini 1,2,5 fps olarak ayarlamanı bu sayede daha uzun süre kayıt etme imkanı verir. 3 modelden kastın ne bilmediğimden bu şekilde cevap vereyim.
  • yav şaka gibi yaaa.

1.5 ay bekle gele gele yanlış urun gel. gt550ws yollamışlar.
  • Bugün GPs ile ilgili oldukça fazla problem yaşadım.

Takip edenler biliyor elimde 2 GT680W var.

Aracımda logolu olan takılı konumda.

Sürekli olarak sök tak yapıyorum mecburen.

Dolayısıyla gerek elektrik gerekse GPS yuvaları ile tutucu ayağın kızağında genişleme olmuş durumda.

GPS sorunu için ilk aklıma gelen elektrik ve GPS yuvalarındaki genişlemeden dolayı temassızlık olduğu.

İşten eve gelince logosuz olan cihazı ve GPS antenini araçtaki cihaz ve GPS anteni ile çaprazlama denedim.

GPS hala sorunlu.

Şu an evdeyim ve logosuz versiyon ile kendi GPS ise kendi elektrik kablosuna bağlı. (220v dönüştürücü priz üzerinden)

Buna rağmen 10 - 15 dakikadır GPS e bağlanmadı.

Benzer soronun kendi yöresinde yaşayan var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi outcast33 -- 15 Mayıs 2014; 15:08:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jonywayt

yav şaka gibi yaaa.

Hangi ürünün yerine ? 550ws süper bir kamera benim bildiğim. Extra av out mevcut - gt680w ile aynı chipseti kullanıyor. Çekimleri nasıl ? İade edip para iadesi alma şansınızda var.

• cevabınız için teşekkür ederim, 3 modelden kastım
    1- G1W ( Gps yok 49 $) Full HD 1080P
    2- Shadow GT680W Full HD 1080P
    3- Shadow Tec Seezeus RX300 Full HD 1080P
  • http://www.aliexpress.com/item/Super-Night-Vision-Car-DVR-Recorder-G1W-GS108-H620-with-Novatek-96650-WDR-H-264-1080P/1644225254.html

G1W oldukça uygun fiyatta. @OlguErhan ne dersiniz bu işe? Satıcı güvenilir gözüküyor.

Alınır mı ne dersiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: renkli_

http://www.aliexpress.com/item/Super-Night-Vision-Car-DVR-Recorder-G1W-GS108-H620-with-Novatek-96650-WDR-H-264-1080P/1644225254.html

G1W oldukça uygun fiyatta. @OlguErhan ne dersiniz bu işe? Satıcı güvenilir gözüküyor.

Alınır mı ne dersiniz?

SAdece 8 adet satmış ve 4 tane pozitif yorum almış.

Novatek 96650 demiş fakat menü resimleri yok, detaylı kamera resimleri yok,

Güzel çıkma olasılığıda var ama ben kendim için RİSK almazdım.

Ben alırım deneyeceğim diyorsanız ürünün durumuna göre oradan alırız artık

Satıcının diğer satışlarla ilgili aldığı yorumları incelemekte lazım. son 1 ay 15 negatif yorum

http://www.aliexpress.com/store/feedback-score/124364.html#rating-displayer

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OlguErhan -- 15 Mayıs 2014; 16:53:55 >

• quote:

quote:

yav şaka gibi yaaa.

Hangi ürünün yerine ? 550ws süper bir kamera benim bildiğim. Extra av out mevcut - gt680w ile aynı chipseti kullanıyor. Çekimleri nasıl ? İade edip para iadesi alma şansınızda var.

gt680w yerine gt550 yollamıslar.

cipset ve çekim aynı olsa bile 550 140 derece 680 160 derece.

yazdım foxoffera iade edin paramı diye. yeniden sipariş açacagım şeklinde.
  • u.f.u.k_XVI kullanıcısına yanıt
    1.g1w - motion detection
    2-gt680w - motion detection
    3-rx300 - motion detection ve parking mode
  • quote:

quote:

quote:

yav şaka gibi yaaa.

140 derece fazla fazla yeterde gene siz bilirsiniz. Kendi gs6000 kameram 120 derece 1 senedir memnunum

Konuyu inceleyin

http://www.fordclubtr.com/forum/topic/251911-araç-kamerası-açı-önemi-neden-cep-telefonu-kullanılmaz/

En yüksek Açılı Kamera En iyi Kamera mıdır ?

Piyasada 170 derecelik açıya kadar araç kameraları bulunmakta. Yanlış bilenen konu ise açı ne kadar fazla olursa kamera o kadar iyi mantığı. Çünkü yabancı forumlarda araştırmam üzere açı arttıkça bizim için önemli olan plaka okuyabilme ihtimali düşüyor. Balık gözü etkisi çekimlerde arttıkça kayıtları izlerken olası bir kötü durumda karşı tarafın plakasını okuyabilme ihtimalimiz düşmekte. Kamera seçerken bu konu unutulmamalı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OlguErhan -- 15 Mayıs 2014; 18:13:37 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

yav şaka gibi yaaa.

140 derece fazla fazla yeterde gene siz bilirsiniz. Kendi gs6000 kameram 120 derece 1 senedir memnunum

Konuyu inceleyin

http://www.fordclubtr.com/forum/topic/251911-araç-kamerası-açı-önemi-neden-cep-telefonu-kullanılmaz/

En yüksek Açılı Kamera En iyi Kamera mıdır ?

Piyasada 170 derecelik açıya kadar araç kameraları bulunmakta. Yanlış bilenen konu ise açı ne kadar fazla olursa kamera o kadar iyi mantığı. Çünkü yabancı forumlarda araştırmam üzere açı arttıkça bizim için önemli olan plaka okuyabilme ihtimali düşüyor. Balık gözü etkisi çekimlerde arttıkça kayıtları izlerken olası bir kötü durumda karşı tarafın plakasını okuyabilme ihtimalimiz düşmekte. Kamera seçerken bu konu unutulmamalı.

buradaki cekimlere ve acılara bakarak karar verdim. 2 cihaz arasındaki fiyat farkı 5 dolar. aksam inceleyeyim bakayım ben bi.

• gelen kargo hep sarı paket şeklinde oluyor iç kısım ise kabarcıklı naylon oluyor
    bunlar çinde böyle paketlenip geliyorsa gümrükte açıyorlarsa o halde çinden gelen pakey ayrı oluyor
    gümrüktekiler bunları sarı içi kabarcıklı paket haline getiriyor o zaman
  • 
Sayfa: önceki 411412413414415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.