Şimdi Ara

Araç içi kamera Tavsiyesi (408. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
31.372
Cevap
825
Favori
1.705.423
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
95 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 406407408409410
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• OlguErhan kullanıcısına yanıt
    ( Bu yeni çıkmış kamera ortada süper olmuş. Bundan da bi tane almalı )

link verirmisin ,hata veriyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakancan44

http://www.foxoffer.com/full-hd-1080p-car-rearview-mirror-camera-dvr-novatek96650-p-695.html?zenid=85e1ae3a2a7762ca8dfaa6b6efc33143#.U24IBYcazCR

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

yeni kameranın dualini al bari

http://www.foxoffer.com/6000a-car-rearview-mirror-camera-dual-lens-recorder-dvr-p-639.html?zenid=8ebd16d4f3ac330bb94114252f32a692#.U24iDoF_sl8

1 tane g1w alıp kenarda temiz tutup el kamerası gibi kullanmak iyidir,3 saat batarya hem eskimez bataryası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baris195 -- 10 Mayıs 2014; 16:19:36 >

• quote:

Orijinalden alıntı: baris195

quote:

yeni kameranın dualini al bari

http://www.foxoffer.com/6000a-car-rearview-mirror-camera-dual-lens-recorder-dvr-p-639.html?zenid=8ebd16d4f3ac330bb94114252f32a692#.U24iDoF_sl8

1 tane g1w alıp kenarda temiz tutup el kamerası gibi kullanmak iyidir,3 saat batarya hem eskimez bataryası

Kamera Duale döndüğünde chipset Allwinner oluyor - değişiyor ve netlik gidiyor. Ben tercih etmem şahsen.

Fps düşük, gece - gündüz çekimleri berbat bir kameranız oluyor dual sevdasına :(

• Uzakdoğuda ikamet eden biri olarak 2 haftadır izmirde araba kullanıyorum (tatildeyim) ve resmen nefret ettim, araçta kamera olsa bir sürü kare paylaşırdım, trafik magandaları, kırmızıda geçenler, taciz edenler, az kalsın kazaya sebebiyet veren magandalar vb.

Siz aracınızda kamerayla aylardır belki bir yıldır araç kullanıyorsunuz hiç mi denk gelmiyor yahu böyle tipler? İfşa etsenize?

Planakialdim diye bir site vardı ancak içinde çok video yoktu baktığımda. Foruma bunun için bir konu açılsada paylaşılsa?
  • sakiiin S kullanıcısına yanıt
    G1wh , G1w den farklı bir model yapılan yorum g1wh içindir. Ses sorunu şikayeti g1wh için olup yabancı forumlarda ses problemini firmware ile çözenler varmış.
  • muratai kullanıcısına yanıt
  • OlguErhan nasılsınız gecen sene yardımınızla GS6000 aldım. Halen kullanıyorum ve memnunum. Aynı çekim kalitesinde önerebileceğiniz test edip onayladığınız bir tavsiyeniz var mı ? İyi günler
  • Bu cihaz hakkında ne dersiniz su altında cekim yapmayı düşünüyorum. Görüntü kalitesi GS 6000 kadar var mı ?

http://www.foxoffer.com/sj4000-full-hd-waterproof-action-helmet-camera-p-659.html#.U28py4F_udI
  • alperhyndera A kullanıcısına yanıt
    Bende belirttiğiniz durumdan dolayı ön ve arka araç içi kamera aldım ve yaklaşık 5 aydır bu şekilde kullanıyorum. Her Kamerada 32 gb kart var.harekete duyarlı şekilde yaklaşık 2 gün kayıt tutabiliyor.aracın mevcut aküsü ile 7/24 bu şekilde kayıt yapıyor.tabi aracınızı park ettiğiniz yerde sokak lambası yada ışık yoksa algılama olmayabilir.

• muratai kullanıcısına yanıt
    Hocam merhaba
    Görüntüler var ama yaptırım yok.geçen gün aceleci bir öküz yüzünden önümdeki minübüse sürttüm.minübüste bir şey yok ama benim araçta sürtmeden dolayı çizik oldu.plaka var ama ulaşamadım.ulaşsakta ne yapılabilir bilmiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: noyanson

OlguErhan nasılsınız gecen sene yardımınızla GS6000 aldım. Halen kullanıyorum ve memnunum. Aynı çekim kalitesinde önerebileceğiniz test edip onayladığınız bir tavsiyeniz var mı ? İyi günler

G1w bu aralar favori kameram. Netliği - gece çekimleri mükemmel. Fiyatı süper 49$

http://www.aliexpress.com/item/subject/471032390.html

Tek eksiği Gps olmaması fakat allah korusun ölüm yada çok ciddi büyük yaralanma gerçekleşen kazalarda Polis kamera kayıtlarından kolayca hızınızı tespit edebilme teknolojisine sahip.

Artık araca sök çıkarttan çok; tak unut tarzı birşey mantıklı. Boyutları doğru aparatıda satın aldığınızda ayna altında kendini kolayca unutturan bir kamera.

Satıcı çok seri 11 günde teslim aldım hatta 2 tane aldım

Bu aparat 13 tl extra ama camda kapladığı alanı minumuma indirip görüş açısını rahatlatıyor ( sipariş ettim yolda )

Halen kendi aracımda benimde Gs6000 var fakat babamın aracına g1w sabitledim.

Aparat bu :http://www.aliexpress.com/item/subject/1692195482.html

• quote:

Orijinalden alıntı: noyanson

Bu cihaz hakkında ne dersiniz su altında cekim yapmayı düşünüyorum. Görüntü kalitesi GS 6000 kadar var mı ?

http://www.foxoffer.com/sj4000-full-hd-waterproof-action-helmet-camera-p-659.html#.U28py4F_udI

Ntk 96650 - gs6000 den çok daha net chipset mükemmel.

• the_tuzla kullanıcısına yanıt
    Bunlari ifsa edelimde millet okuzleri izleyip kufretsin, belki topluca edilen beddualar yerini bulur kimbilir?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • baris195 kullanıcısına yanıt
    Bu dual ayna kamera 6000 modeli ben alıp, videolarını da yüklemiştim bu başlığa.. Sen bunu sat istersen demişlerdi bana.. Gerçekten de satıp rx-300 aldım, fark çok.
  • Satılık, hiç kullanılmamış

GT680W NO LOGO + GPS

Kamera, tüm ekipmanları ile çalışıp çalışmadığının kontrolü için aracımda diğer GT680W nin ekipmanı ile 1 saat kadar denemiştir.

1. Kamera düzgün çalışmaktadır.

2. GPS sorunsuzdur.

3. Elektrik kablosu sorunsuzdur.

4. Taşıyıcı ayaklar hiç kullanılmamıştır.

5. Loop recording sorunu yoktur.(donma vs.)

GT680W almayı düşünenler için kaçırılmayacak fırsattır.

Beklemek ve kamera gümrüğe takılacak mı endişesi yaşamak istemeyenler için.

Fiyatı 300 TL dir. (Kargo Alıcıya aittir)

NOT: Kamera olası ikinci araç alımı için elimdeydi. Araç alma işinden vazgeçtiğim için boşa çıkmıştır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi outcast33 -- 11 Mayıs 2014; 16:42:57 >

• bende g1w 1 tane alıp el kamerası niyetine kullancam hem video hem foto için ideal,3 saat batarya yeterli,ileride batarya değişmeside zor olmaz

şu g10w yi merak ediyorum 170 derece lensi,piyasada alım satım durgun olmasa alıp deneyip satışa koycamda,aylarca satmayı beklemek zor geliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baris195 -- 11 Mayıs 2014; 17:50:31 >
  • Dropbox:https://www.dropbox.com/s/lol4z5oypbbr6pp/Fragment%20of%2005111827_1914%20%2820%29%20%2821-01-41%20-%2021-02-29%29.mp4

Bugun akşam memleketimden dönerken, yolda siyah bir karartı gördüm. Ne olduğunu anlamaya çalışırken karşıdanda araba geliyordu. Karşıdan gelen arabanın ışıklarından da tam olarak göremedim. Biraz daha yaklaştığımda bir köpek olduğu ve karşı şeridin tam ortasında durmuş üstüne doğru gelen arabanın ışıklarına doğru bakıyordu. Tam köpeğin yanına geldiğimde ise karşıdan gelen araba köpeğe çarptı. Hele birde o çarpma sesini duyunca çok üzüldüm

40. Saniyede köpek karartı şeklinde görülüyor. Son anda selektör yaparak uyarmaya çalıştım ama fayda etmedi. Köpek büyüh ihtimalle öldü. Çarpan araba ise aynadan gördüğüm kadarı ile sağa sola biraz savrulduktan sonra durabildi.

Yol çalışması olduğu için tek şerite inmişti. Belki kamyonu geç sollasaydım ben çarpacaktım o köpeğe. Allah korusun dikkatli olmak lazım.

Olgu hocam bu arada ilk kez görüntü paylaşıyorum. Kameranın görüntüsü açısından yorumunu bekliyorum.

• Aracın ön tarafı için kamera seçimi tamamladım. Şimdi arka taraf içinde kamera bakıyorum. Özellikle araçların farlarından etkilenmeyecek (fazla etkilenmesede olur) kamera tavsiyesi olan var mı? mini 0803 (mini 0801), g1w-c(g1w) nin ekranları istenirse kapatılabiliniyor mu? @OlguErhan
  • 
Sayfa: önceki 406407408409410
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.