Şimdi Ara

Araç içi kamera Tavsiyesi (167. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
9 Misafir (1 Mobil) - 8 Masaüstü1 Mobil
5 sn
31.369
Cevap
825
Favori
1.705.137
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
95 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 165166167168169
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Canım kamera Kibar çıkmış işte daha ne İçine taktıkları pilleri çok sıcak havalarda sıkıntı çıkartmasın diye hep küçük kapasiteli yaparlar. O yüzden şarja bağlı değilken çok fazla açık kalmaması normal. Belki LCD ekranı 30 saniye sonra kapat diye ayarı varsa o zaman şarjı daha da uzun gider kesin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OlguErhan

Canım kamera Kibar çıkmış işte daha ne İçine taktıkları pilleri çok sıcak havalarda sıkıntı çıkartmasın diye hep küçük kapasiteli yaparlar. O yüzden şarja bağlı değilken çok fazla açık kalmaması normal. Belki LCD ekranı 30 saniye sonra kapat diye ayarı varsa o zaman şarjı daha da uzun gider kesin.

Açılış sesini kapatmayı buldum, ama bu seferde hiç ses yok bipleme dahi yok
    LCD ekranı dediğin gibi kapatmayla ilgili kitapçıkta bir ayar yazıyor ancak aynı ayar menüde yok, bulamadım.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: cosx

http://www.amazon.com/E-PRANCE-GT680W-Dashboard-G-Sensor-Advanced/dp/B00HDCC8LM/ref=sr_1_1?s=automotive&ie=UTF8&qid=1389107716&sr=1-1&keywords=gt+680w

buradan arkadaşım getirtecek.

Fiyat çok çok iyimiş 10 tane getirsin 1 günde biter :)

Bunun fiyatı muadil sitelerdeki oranla niye bu kadar ucuz yaww?
    Çakma olasın sakın

Bu arada geçmiş olsun Erhan hocam

• Geçmiş olsun. O hıyarın önüne bir şey mi çıkmış da, aniden sola kırmış?
  • OlguErhan kullanıcısına yanıt
    koskoca yola sığmayan bu şerefsizlerden nefret ediyorum
    bu sabah neredeyse aynı şey benim başıma gelecekti ama Allahtan arkamdan yakın takip eden biri yoktu
  • quote:

Orijinalden alıntı: maniavolkan

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: cosx

http://www.amazon.com/E-PRANCE-GT680W-Dashboard-G-Sensor-Advanced/dp/B00HDCC8LM/ref=sr_1_1?s=automotive&ie=UTF8&qid=1389107716&sr=1-1&keywords=gt+680w

buradan arkadaşım getirtecek.

Fiyat çok çok iyimiş 10 tane getirsin 1 günde biter :)

Bunun fiyatı muadil sitelerdeki oranla niye bu kadar ucuz yaww?
    Çakma olasın sakın

Bu arada geçmiş olsun Erhan hocam

Eyvallah çakmalarına dikkat etmek lazım doğru bak aklıma gelmedi o konu. Nerde ucuza kaçsak hep ters giden birşeyler çıkıyor karşımıza.

• quote:

Orijinalden alıntı: cem_ari

Geçmiş olsun. O hıyarın önüne bir şey mi çıkmış da, aniden sola kırmış?

Taksinin önündeki aracı dikkatli izledim ben adam ani fren fln yapmamış. Bizim taksici önü kapanınca frene basmaya üşenip sola kırmayı tercih etmiş. BEnim gördüğüm bu
  • Geçmiş olsun hocam.

Bu kameralar hiç olmazsa plaka alma için bile yeter

Siz taksiye dokunmadınız sanırım arkadaki vurdu size?
  • OlguErhan kullanıcısına yanıt
    Olgu'cuğum geçmiş olsun. Çok şükür ki önemli birşey olmamış.
  • Ben de incelemelere bakıp ShadowGT680W sipariş verdim bakalım ne zaman elime geçer. Dikkatsiz bi sürücü yüzünden ufak bir kaza yaptım. Sürekli erteliyordum ama o gün iyice canım sıkıldı geçtim hemen siparişi.

@OlguErhan incelemeler için teşekkürler.
  • quote:

Sabah başımıza gelen kaza allahtan birşey yok. Kazayı Babam Yaptı 0801 akşam benim araçta sabah babamın araca takıyorum :) Taksi kayıplara karıştı kaçtı hemen ama o panikle tabi plakasını alamamıştık. 0801 kayıtta olduğu için plakası kabak gibi ortada. Polis geldi hemen ilk sorduğu Plakasını aldınız mı. VErdik tabi plakayı telsizle bildirdi.

0801 Full HD çekmesine rağmen ters gelen güneş ışığı yüzünden plakayı seçmek zor da olsa anlaşılıyor. 35 T 5160. Arkamızda çarpan kişi ilk biraz kızdı ama sonra dedik böyle böyle önümüze taksi çıktı kamerada var gel izleyelim. Orada hemen yan dükkanda bir laptop bilgisayara hafıza kartını taktık izlettik hak verdi. Sonra adam usb belleğe istedi görüntüyü onuda aktardım taksiyi trafikte dikkatsiz davranmak tan polise bildireceğini söyledi. GErçi düşününce bizde de hafif suç var gibi.

Burada ne önemli araçta direkt olarak plakayı okuyabileceğimiz bir Tablet vs. olması her zaman işe yarar. Örnek ben dandik bir tablet aldım böyle durumlar için bir kaza oldumu hemen tabletten izletebilirim gelen polise çünkü bir olayı kaza anında 155 i arayıp sıcak sıcak bilgi vermelisiniz. Sonradan elinizde kayıtlarla karakola gitmek işe yaramıyor forumda bir arkadaş gitmişti karakola olay anında 155 arayın dendi biz bu görüntüyle yaptırım ceza uygulayamayız ( kanun çıkmadı ) mahkeme ye vermelisiniz denmiş.

Dandik ucuz bir kamera olsaydı araçta eğer Kaçan taksicinin plakasını asla okuyamazdık.

Araç içi kamera Tavsiyesi

Kayıpsız indirme linki : ( Tam Netlik ) 21 mb = Kayıpsız indirme linki : ( Tam Netlik ) 21 mb =
    Kayıpsız indirme linki : ( Tam Netlik ) 21 mb = Kayıpsız indirme linki : ( Tam Netlik ) 21 mb =
    İndirdikten sonra Ace Player HD ile izlemeniz tavsiye edilir Bilgisayarda Codecler yoksa sıkıntı yaratıyor TS. uzantılı dosya

Araç içi kamera TavsiyesiAraç içi kamera TavsiyesiAraç içi kamera Tavsiyesi

@sicakyuz İmla dilbilgisi perişan ettim ama acayip üşeniyorum yazıyı düzeltmeye toparlamaya şimdiden kusura bakma yazayım da sonra kızma :)

Kameradaki GPS sayesinde O an kaç KM hızla gittiğimiz yukarıda var saatte 33 km hızla seyrederken oldu bu olay. Daha hızlı olsaydık şimdi taksicinin kapıdan girip bir çayını içiyorduk :)

Geçmiş olsun.
    Ben ihtilaf durumlarında karşı tarafın da izlemesi için aracımın torpido gözünde Goldmaster marka 7" lik, SD Card ve USB girişi olan televizyonu taşıyorum.

• geçmiş olsun olgu
    1) kanunlarla çok oynadılar,yoldan geçen polisi durdurunca ben bakamam en yakın karakola git demişlerdi,bende yoluma devam etmiştim,malesef vatandaş madur ve bu ülkeden kaçmakta zor neyse
    2) tablet olayını ben dicektim bazen ara ara torpidoda tutuyordum ama internete girmek için,normalde tablet evdedir,ama kamera için ladım olabilir diye foruma yazıcaktım,sonra vazgeçtim mualifler yoğunlukta diye
    3) videoya baktıkça oda suçlu buda suçlu,hatta şöyle yapsaydım diye insan çeşitli şekillerde yorumlayabiliyor,yani videoyu izleyen trafikçide çeşitli şekillerde yorum yapabilir,tek ve net bir şey genellikle olmayabiliyor
    4) kameranın iyi tarafı bazen karşı taraf ehliyetsiz 14 yaşında çocuk yada bir kız olabiliyor,sorun anında yanındaki kişi ile yer değiştirebiliyor kaydetmesi güzel bir şey
    5) yanlarada kamerayı en kısa zamanda tak,paran varsa tabi,bende para olsa takıcam,şu lens hala gelmedi,7 gün içinde gelmesi lazım,kargoda 30 güne kadar yazmışlar
    6) 20.000 lik şarj bataryam 1 saat önce geldigeldi geleli uğraşıyorum aksilik işte konusunu açıcam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baris195 -- 8 Ocak 2014; 13:33:56 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Thomassee

Geçmiş olsun hocam.

Bu kameralar hiç olmazsa plaka alma için bile yeter

Siz taksiye dokunmadınız sanırım arkadaki vurdu size?

Biz taksiye dokunmadık evet

adam ilk başta her ne kadar misafirperver gel yan kapıdan gir içeri bi çayımı iç desede sonradan hemen topuklayıp arazi oldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: onexey

Ben de incelemelere bakıp ShadowGT680W sipariş verdim bakalım ne zaman elime geçer. Dikkatsiz bi sürücü yüzünden ufak bir kaza yaptım. Sürekli erteliyordum ama o gün iyice canım sıkıldı geçtim hemen siparişi.

@OlguErhan incelemeler için teşekkürler.

Rica ederim en kısa zamanda gelirde kutu resimlerini paylaşırsınız inş 15 gün rekoru var foxoffer hızlı kargo ediyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: baris195

geçmiş olsun olgu
    1) kanunlarla çok oynadılar,yoldan geçen polisi durdurunca ben bakamam en yakın karakola git demişlerdi,bende yoluma devam etmiştim,malesef vatandaş madur ve bu ülkeden kaçmakta zor neyse
    2) tablet olayını ben dicektim bazen ara ara torpidoda tutuyordum ama internete girmek için,normalde tablet evdedir,ama kamera için ladım olabilir diye foruma yazıcaktım,sonra vazgeçtim mualifler yoğunlukta diye
    3) videoya baktıkça oda suçlu buda suçlu,hatta şöyle yapsaydım diye insan çeşitli şekillerde yorumlayabiliyor,yani videoyu izleyen trafikçide çeşitli şekillerde yorum yapabilir,tek ve net bir şey genellikle olmayabiliyor
    4) kameranın iyi tarafı bazen karşı taraf ehliyetsiz 14 yaşında çocuk yada bir kız olabiliyor,sorun anında yanındaki kişi ile yer değiştirebiliyor kaydetmesi güzel bir şey
    5) yanlarada kamerayı en kısa zamanda tak,paran varsa tabi,bende para olsa takıcam,şu lens hala gelmedi,7 gün içinde gelmesi lazım,kargoda 30 güne kadar yazmışlar
    6) 20.000 lik şarj bataryam 1 saat önce geldigeldi geleli uğraşıyorum aksilik işte konusunu açıcam

Yanlarada lazım haklısın

Yanlar için Ambarella Chipset 41 $ a almış olduğum şu kamera geldi ama sonuç hüsran http://www.aliexpress.com/item/Clerance-Price-Cheapest-Ambarella-Car-DVR-Camera-GS550-Full-HD-1080P-30fps-1-5-LCD-H/862781591.html

Para iadesi alabilmek için çalışmadığı gösteren Videoyu upload ettim Youtube'ye
    İngilizcem berbat ötesi yerlerde sürünüyor

Araca o kadar kamerayı takınca GEzici radar gibi oldum iyimi :)

Siz siz olun çok ucuz ürünlerden uzak durun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OlguErhan -- 8 Ocak 2014; 14:10:42 >

• Geçmiş olsun öncelikle.

Allah'tan arkadan takip eden yokmuş.

Geçen cuma ben de benzer bir kaza yaptim ama ucuz olmadi maalesef.

Resimdeki kavşakta işaretlediğim aracın bulunduğu yerde önümdeki araç aniden durdu.

Kavşakta o kısımda ışık bulunmadığı için direk geçmesi gerekiyor.

Hız 0 km neredeyse ama dönüşe başlayınca kaçma şansım olmadı.

Adamın arka sağ tamponu benim aracın sol ön çamurluğun kapıya yakın olan kısmından başlayıp arka tekere kadar sürttü.

Tutanakları tuttuk ama bakalım sonuç ne olacak?

Olan benim arabaya oldu anlayacağınız.

Eğer kamera olsaydı aracın önünde, suçlu kesinlikle karşı taraf olurdu inancındayım.

• outcast33 kullanıcısına yanıt
    Yani minik bir kamera ile suç belki karşı tarafa kalacak hasarsızlık kasko indiriminiz vb. gibi kayıpları yaşamayacaksınız. Geçmiş olsun.
  • geçmiş olsun olgu hocam. Ciddi birşey olmaması sevindirici.
  • Valla ne diyeyim artık. şart oldu ön ve arka kamera.

Bari yasa çıksa Rusya gibi zorunlu olsa. O zaman daha ucuza mal edebiliriz kameraları.
  • çin malı cihazlarla işimiz var,2 saat önce şarj bankası geldi hevesle aldım sevindim,içinden 4 tane uç çıktı normalde 8 tane çıkacaktı,birde gelişi güzel kutuya koymuşlar kutu yamulmuş,açtım içini hevesimde kaçtı,benim kendi cep telefonumuda şarj etmiyor arızalı sandım..
    evdeki bataryalarda dolu test yapamıyorum,adamada arızalı demek istemiyorum,aşşağı tükürsem sakal yukarı tükürsem bıyık olayı,tam 2 saat oldu kafayı kaldırmadım kablolar cihazlar ortalarda,pehh
    o kadar anlamsız bir cihazki,üzerinde power tuşu var basıyorum bir anlamıda yok,kendi otomatik açılıp kapanıyor
    herşeyi geçtim,evdeki bataryalar dolu test edemedim,kendi cep telefonum bomboş şarj etmiyor,kablo tam oturmuyor oynuyor,3 saniyede bir çıkar tak çıkar tak,elim gözüm yoruldu
    az uyuyayım ya bu çin mallarından ne çektik böyle
    birde hevesle resimleri atıcaktım arabadada test etcektim,bakayım belki ilk dakikalarıdır bundan böyle yapabilir iyice dolsun sorunları çözülsünde birde yıldızlı satıcıdan aldım pehh

2014 e girdik gireli işler rast gitmiyor bakalım artık

olgu geçen sene tv belgeselde taylantlı bir adamdı galiba arabasına 16 kamera yerleştirmişti,gaz pedalını bile kaydediyordu,hatta video indirmiştim ama haberlerde çıkmıştı,arşivde bulmakta zor,bulsaydım eklicektim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baris195 -- 8 Ocak 2014; 14:29:54 >

• 
Sayfa: önceki 165166167168169
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.