Şimdi Ara

Araç içi kamera Tavsiyesi (166. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: bgrbr Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 2 Misafir - 2 Masaüstü1 Mobil1 Android
5 sn
31.369
Cevap
825
Favori
1.705.149
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
95 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 164165166167168
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: OlguErhan

quote:

Orijinalden alıntı: onur1301

Teşekkürler. Aliexpress üzerinden daha Gs1000 almıştım ama 2 gün geçmeden cihaz arızalandı. tamirini yapmaya çalıştım ama olmadı. evde öyle atıl durumda. Bende güvenemiyorum hangisi. çoğu çakma oluyor. F90G ve GT680w arasında kararsız kaldım. Ben arka kamerada olsun istiyorum ama F90G de alwinner kullanıyor. allwinner dışında arka kamerası olan başka cihaz bulamadım

F90 hiç iyi bir kamera değil bence verilecek paraya yazık :(

Bende baktım bu kameraya you tube da bir video var linki hatırlamıyorum ama 1080p çekim yapmadığını gösteriyor.
    Olgu bey haklı.

• quote:

Orijinalden alıntı: cosx

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: onur1301

Teşekkürler. Aliexpress üzerinden daha Gs1000 almıştım ama 2 gün geçmeden cihaz arızalandı. tamirini yapmaya çalıştım ama olmadı. evde öyle atıl durumda. Bende güvenemiyorum hangisi. çoğu çakma oluyor. F90G ve GT680w arasında kararsız kaldım. Ben arka kamerada olsun istiyorum ama F90G de alwinner kullanıyor. allwinner dışında arka kamerası olan başka cihaz bulamadım

F90 hiç iyi bir kamera değil bence verilecek paraya yazık :(

Bende baktım bu kameraya you tube da bir video var linki hatırlamıyorum ama 1080p çekim yapmadığını gösteriyor.
    Olgu bey haklı.

1080p çekiyor ama sıkıntısı çok açıklamıştım önceden

https://www.dropbox.com/s/7h6gb71f4ndtt3h/f90g_mp4.rar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: cosx

http://www.youtube.com/watch?v=_vSKoqZ2VpE

http://www.youtube.com/watch?v=3jG8Fv9T-qs

Wallahi doğruymuş :) benim örnek verdiğim link kaç acaba mrk ettim bilgisayara geçince bakayım.

• cem_ari C kullanıcısına yanıt
    benimkide yola çıkmış bende amblemli bir fireware yapmak istiyorum ama renault nasıl yaptığınızı anlatırmısınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1atasoy

benimkide yola çıkmış bende amblemli bir fireware yapmak istiyorum ama renault nasıl yaptığınızı anlatırmısınız.

Dashcamtalk Mini 0801 sayfasında, Custom firmware linkinde, Tobi@s isimli üye yapmış. Ben de aldım, kullandım. Renault için yok malesef. Siteye üye olup, 838x633 çözünürlükte bir logo ile, Tobi'den isteyebilirsiniz.

• Bir Gt680W de ben sipariş ettim. Bakalım ne zaman gelecek?
  • dün akşam dolmuşa bindim,dikiz ayna kısmına baktım darmı genişmi diye
    sonra adam ön camın üst kısmına içeriden günaşlik bantı yaptırmış,mavi renk oluyorya ondan
    resim bulamadım ama bu tarz bir bant çektirmiş,dikzi aynasının takılı olduğu siyah delikli bir yer varya,oraya vantuz yapışmıyor,işte bu bant o siyah delikli kısmı kapamış,yani bu banta vantuz yapışır,böylece araç kameraları dikiz aynasının daha üstünde durabilir,ışıkları direk görünebilir
    boydan boya değilde,o siyah delikli kısmı kapsıcak aynı şekilde siyah film çektirilebilir

Araç içi kamera Tavsiyesi

sadece bu kısmı kaplatırsak vantuz yapışır

bu dikiz aynasının üst kısmındaki siyah delikli yere vantuz yapışmıyordu

sadece o kısma siyah film çektirmek toplasan 10 tl etmez

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baris195 -- 8 Ocak 2014; 8:49:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: baris195

bu nasıl içinde dahili radar var,araç kamera olarak şu an kolayca girebilir

http://www.aliexpress.com/store/product/100-Original-Conqueror-Radar-DVR-GPS-FH-118-with-Russian-Voice-1920-1080P-30FPS-2-4/904639_1069596309.html

1- Çok pahallı
    2- Radar tespit cihazlarını paylaşmıyoruz yasak ve etik değil.
    3- Radar tespit dendiğinde tofaş şahinle şehir içi deli gibi sürat yapan tipler geliyor aklıma nedense

Radar tespit cihazı var diye rahatça hız yapan bir şerefsiz aracıma çarpıp çoluğumun çocuğumun canına kast edecekse lanet olsun böyle cihazlara....

4- Hapis cezası, binlerce lira ceza, ve polislerde radar tespit cihazını kolayca tespit edecek cihazların olduğunuda belirtmek isterim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OlguErhan -- 8 Ocak 2014; 7:57:27 >

• olgu

OSD Language:Russian
    sanırım bunları daha çok ruslar alıyor,orda serbest sanırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baris195 -- 8 Ocak 2014; 8:52:20 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: baris195

bu nasıl içinde dahili radar var,araç kamera olarak şu an kolayca girebilir

http://www.aliexpress.com/store/product/100-Original-Conqueror-Radar-DVR-GPS-FH-118-with-Russian-Voice-1920-1080P-30FPS-2-4/904639_1069596309.html

1- Çok pahallı
    2- Radar tespit cihazlarını paylaşmıyoruz yasak ve etik değil.
    3- Radar tespit dendiğinde tofaş şahinle şehir içi deli gibi sürat yapan tipler geliyor aklıma nedense

Radar tespit cihazı var diye rahatça hız yapan bir şerefsiz aracıma çarpıp çoluğumun çocuğumun canına kast edecekse lanet olsun böyle cihazlara....

4- Hapis cezası, binlerce lira ceza, ve polislerde radar tespit cihazını kolayca tespit edecek cihazların olduğunuda belirtmek isterim.

Kesinlikle katılıyorum. Benim ve sevdiklerimin canına kast eden kisi ve kullandiklari cihaz vs. Hepsinin cani cehenneme. Radarlar hepimizin guvenligi icin. Fakat senin dedigin gibi tespit et sonra yardir. Yok artik.

Ben şahsen yolda fazla yuklenmis kamyon kasasindan birsey dusen kamyonet vs. Ne gorsem aninda 155 i ariyor ve ihbar ediyorum sonra mumkun oldukca kisa takip yapip sonucu goruyorum bingo.

Gecen gun bir kamyon kasaya kaya yuklenmis kaya. Ve kapak acik. Hemen 155 ve takip. Ilerde cevirdiler adami. Sonra korna calip gectim

Ilgilenmezler demeyin mutlaka ihbar edin. 155 aramalari kayda geçiyor ve mutlaka takip ediliyor.

• InTerCeptor kullanıcısına yanıt
    Bu sabah küçük bir kaza yaşadık 0801 kayıttaydı. Polis direkt kazaya sebebiyet veren taksinin plakayı istedi kameradan bakıp bildirdik ekleyeceğim çekimi upload ediyorum.

• Sabah başımıza gelen kaza allahtan birşey yok. Kazayı Babam Yaptı 0801 akşam benim araçta sabah babamın araca takıyorum :) Taksi kayıplara karıştı kaçtı hemen ama o panikle tabi plakasını alamamıştık. 0801 kayıtta olduğu için plakası kabak gibi ortada. Polis geldi hemen ilk sorduğu Plakasını aldınız mı. VErdik tabi plakayı telsizle bildirdi.

0801 Full HD çekmesine rağmen ters gelen güneş ışığı yüzünden plakayı seçmek zor da olsa anlaşılıyor. 35 T 5160. Arkamızda çarpan kişi ilk biraz kızdı ama sonra dedik böyle böyle önümüze taksi çıktı kamerada var gel izleyelim. Orada hemen yan dükkanda bir laptop bilgisayara hafıza kartını taktık izlettik hak verdi. Sonra adam usb belleğe istedi görüntüyü onuda aktardım taksiyi trafikte dikkatsiz davranmak tan polise bildireceğini söyledi. GErçi düşününce bizde de hafif suç var gibi.

Burada ne önemli araçta direkt olarak plakayı okuyabileceğimiz bir Tablet vs. olması her zaman işe yarar. Örnek ben dandik bir tablet aldım böyle durumlar için bir kaza oldumu hemen tabletten izletebilirim gelen polise çünkü bir olayı kaza anında 155 i arayıp sıcak sıcak bilgi vermelisiniz. Sonradan elinizde kayıtlarla karakola gitmek işe yaramıyor forumda bir arkadaş gitmişti karakola olay anında 155 arayın dendi biz bu görüntüyle yaptırım ceza uygulayamayız ( kanun çıkmadı ) mahkeme ye vermelisiniz denmiş.

Dandik ucuz bir kamera olsaydı araçta eğer Kaçan taksicinin plakasını asla okuyamazdık.

Kayıpsız indirme linki : ( Tam Netlik ) 21 mb = Kayıpsız indirme linki : ( Tam Netlik ) 21 mb =
    Kayıpsız indirme linki : ( Tam Netlik ) 21 mb = Kayıpsız indirme linki : ( Tam Netlik ) 21 mb =
    İndirdikten sonra Ace Player HD ile izlemeniz tavsiye edilir Bilgisayarda Codecler yoksa sıkıntı yaratıyor TS. uzantılı dosya

Araç içi kamera TavsiyesiAraç içi kamera TavsiyesiAraç içi kamera Tavsiyesi

@sicakyuz İmla dilbilgisi perişan ettim ama acayip üşeniyorum yazıyı düzeltmeye toparlamaya şimdiden kusura bakma yazayım da sonra kızma :)

Kameradaki GPS sayesinde O an kaç KM hızla gittiğimiz yukarıda var saatte 33 km hızla seyrederken oldu bu olay. Daha hızlı olsaydık şimdi taksicinin kapıdan girip bir çayını içiyorduk :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OlguErhan -- 8 Ocak 2014; 11:22:29 >

• OlguErhan kullanıcısına yanıt
    Çok geçmiş olsun Olgu hocam, neyse ki iki tarafta da önemli bir şey yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sputnikk

Çok geçmiş olsun Olgu hocam, neyse ki iki tarafta da önemli bir şey yok.

Teşekkürler evet hiç birşey yok babamda da hafif suç var gibi ani geçti sola. Fakat allah korusun diyelim arka araçta hamile bir bayan var o çarpma şiddeti ve korkuyla çocuğunu düşürse ve burada yüzde 80 suçlu olan taksi şöförü kayıplara karışsa suçu ispat etmek için kamera olmasa ne yapacaktık ?
  • Dün kamerayı iş yerinde unutmuştum bu sabah gelirken cep telefonu USB şarj adaptörünü getirdim.
    680W şarj ettim, ayarlarını yaptım. Ayarları yapmayı bitirene kadar şarjı bitti :) şimdi yeniden şarj oluyor. Dolsun tekrar cihazı açıp bırakacağım kurcalamadan şarjı kaç dk gidiyor ona bakacağım.
    Bu arada elimde MicroSD 8GB CL6 kart vardı taktım görmedi sonra kartı PC ye taktım yine tık yok, sanırım bozulmuş. Öğlen arasında elektronikçide 32Gb kart bakacağım.
  • quote:

Dün kamerayı iş yerinde unutmuştum bu sabah gelirken cep telefonu USB şarj adaptörünü getirdim.
    680W şarj ettim, ayarlarını yaptım. Ayarları yapmayı bitirene kadar şarjı bitti :) şimdi yeniden şarj oluyor. Dolsun tekrar cihazı açıp bırakacağım kurcalamadan şarjı kaç dk gidiyor ona bakacağım.
    Bu arada elimde MicroSD 8GB CL6 kart vardı taktım görmedi sonra kartı PC ye taktım yine tık yok, sanırım bozulmuş. Öğlen arasında elektronikçide 32Gb kart bakacağım.

Tahminimce o cihaza Class 10 takmak lazım. Bak ne zaman ne olacağı belli değil tak artık kamerayı aracına da izleyelim bizde şıkır şıkır çekimleri :)

• OlguErhan kullanıcısına yanıt
    hocam geçmiş olsun.
    kanun çıkınca trafik polisleri video izleme birimi kuracak kesin :D
    tablet işini iyi dedin.
  • quote:

quote:

Dün kamerayı iş yerinde unutmuştum bu sabah gelirken cep telefonu USB şarj adaptörünü getirdim.

Tahminimce o cihaza Class 10 takmak lazım. Bak ne zaman ne olacağı belli değil tak artık kamerayı aracına da izleyelim bizde şıkır şıkır çekimleri :)

Kitapçıkta CL6 ve üzeri yazıyor, benim kartı şimdi bir cep tele taktık ondada çalışmadı, durduğu yerde bozulmuş muhtemel :) Bu arada cihaz kapandı.
    GT680W Yarım saat şarj ile 7 Dk açık kaldı. Şimdi yine şarja taktım 2 saat falan dursun bakalım değişen bir şey olacak mı.
    Birde açılırken hoş geldin sefa getirdin muhabbeti yapıyor kamera, kapanırken de hoşçakal falan diyor. Bu sesi kapatıp bipleme yapma şansım var mı onu araştıracağım.

• 
Sayfa: önceki 164165166167168
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.