Şimdi Ara

Araç içi kamera Tavsiyesi (163. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
31.373
Cevap
825
Favori
1.705.404
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
95 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
100. Sırada  bugün en iyi #31
Sayfa: önceki 161162163164165
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: igneli

Cekimlerde yarina insallah. Sarji yokmus gergalde. Acilmadi. Acilsaydi foto cekip koyacaktim.

Hayırlı olsun iyi günlerde kullanın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkmoon34

araç içi kamera dikkat çekmemesi çok zor ancak poin nokta kamera tarzı bir şey olursa belki..

ben bu front cameradan sipariş verdim bir tane geldi ama yanlış yollamış satıcı parkline var kamerada ben line sız istedim şimdi tekrar yollıycak linesiz olanını.. en güzel saklama bu tip olur

http://www.youtube.com/watch?v=85OLC0yxHAQ

Bu tarz şeyler süper ötesi ama hiç şöyle cam gibi netlikte çekenini yapmadılarki :( Seperate mantığı olan ve düzgün çeken bir cihaz hala yok piyasada malesef.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Konuyu bir çırpıda okuyabildiğim kadar okudum. Elinize emeğinize yüreğinize sağlık.
    Çoktandır almayı düşünüyordum. Kısmet bugünlereymiş inşallah.

http://www.foxoffer.com/ambarella-a5s30-gs6000-car-dvr-recorder-with-gps-logger-p-423.html#.UssOq7SfU7Q

şu ürün nasıl acaba.? Tavsiye edermisiniz? Eksileri varmı?
    Şimdilik bunu alayım diyorum. Ön için ilerde bir adette arkaya almayı düşünüyorum.

Alırken paypal kullanacağım sanırım. Benim TL olan bir paypal hesabım var ordan alabilirmiyim. Dolar olan başka bir hesap mı açmam gerekecek. Ayrıca paypala Kredi kartı ekli alışverişi yapınca herhangi bir ücret kesiyormu paypal yada bunu en aza indirmenin bir yolu var mı?

Teşekkürler...

• olgu,bazı arkadaşlar ara ara satıcıları soruyorlar
    acaba ilk sayfaya satıcı link eklesek nasıl olur,mesela satıcılar diye liste yazıp forumun memnun kaldıklarıda eklenebilir,çünkü misafir gelenlerde kafası karışmadan direk ulaşırlar
    çok sayıda sayfa arasından satıcı bulmak zor oluyor günlerce bakmak gerekiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baris195 -- 6 Ocak 2014; 22:33:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheEvent

Konuyu bir çırpıda okuyabildiğim kadar okudum. Elinize emeğinize yüreğinize sağlık.
    Çoktandır almayı düşünüyordum. Kısmet bugünlereymiş inşallah.

http://www.foxoffer.com/ambarella-a5s30-gs6000-car-dvr-recorder-with-gps-logger-p-423.html#.UssOq7SfU7Q

şu ürün nasıl acaba.? Tavsiye edermisiniz? Eksileri varmı?
    Şimdilik bunu alayım diyorum. Ön için ilerde bir adette arkaya almayı düşünüyorum.

Alırken paypal kullanacağım sanırım. Benim TL olan bir paypal hesabım var ordan alabilirmiyim. Dolar olan başka bir hesap mı açmam gerekecek. Ayrıca paypala Kredi kartı ekli alışverişi yapınca herhangi bir ücret kesiyormu paypal yada bunu en aza indirmenin bir yolu var mı?

Teşekkürler...

Seçim 10 numara

Bunun şerefine bu sabah çektiğim bir gs6000 videosu paylaşıyım sizin için Hayatımda dinlediğim en güzel şarkı diyebilirim Strange World - Iron Maiden

Kayıpsız Netlik indirme linki :https://www.dropbox.com/s/zg1jcyz0eqw3yzg/Gs6000_IronMaiden.rar

Buda youtube netliği katletmiş hali :)

Kendi kullandığım kamera tavsiye etmezmiyim sizce :) Eksileri gece çekimleri orta seviye diyelim öyle bir Panaroma II yada 680w değil ama kesinlikle güzel ben memnunum. Ayrıca Quadlock tarzı bir tak çıkart sistemi yapmazsanız sök çıkart yaparken ortalamak sinir edebilir ( benimki gibi simetri hastalığı varsa )

Tl olan paypal hesabınıza kredi kartı ekleyin ve ödemeyi tamamlayın hepsi bu kadar. Paypal dolar kurundan hafif kırpıyor cebinizden ama sizi güvenceye alıyor sigorta kesintisi gibi düşünün. Yani 100 tl için 5-6 tl gibi fark çıkabiliyor kuru yüksek hesaplıyorlar. Aynı şekilde bankanız da kredi kartınız ile alış veriş yaptığınızda dolar kurundan kırparak bu kesintiyi yapıyor zaten. Her türlü piyasada gördüğünüz hayal ettiğiniz kur dan alamıyorsunuz sıkıntı yok :)

Aza indirmenin yolu yok ama paranızı paketinizi ( gelecek kamerayı) kasko ettirdiğinizi düşünün. Ürün elinize gelmez yada sıkıntılı çıkarsa her türlü paranız güvence altında iade alabiliyorsunuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: baris195

olgu,bazı arkadaşlar ara ara satıcıları soruyorlar
    acaba ilk sayfaya satıcı link eklesek nasıl olur,mesela satıcılar diye liste yazıp forumun memnun kaldıklarıda eklenebilir,çünkü misafir gelenlerde kafası karışmadan direk ulaşırlar
    çok sayıda sayfa arasından satıcı bulmak zor oluyor günlerce bakmak gerekiyor

Barış haklısın kaliteli satıcıları liste halinde yazabiliriz ilk mesajın en altına. Hallediyim en kısa zamanda.

• Kamera titriyor mu hocam? Videoyu izlerken aşırı şekilde rahatsız oldum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cem_ari

Inverter, DC akımı AC akıma çeviren bir cihazdır. Kullanım alanlarından biri, 220 V. ile çalışacak şekilde tasarlanmış aletlerin arabada, karavanda, teknede çalıştırılabilmesidir. Yangın tehlikesini ortadan kaldırma özelliği yoktur. Çektiği güç aynıdır zira. Sadece voltaj farklıdır. Keza bu konu başlığında geçen cihazlarla da ilgisi yoktur. 500 mA - 1A. çeken cihazlar risk yaratmaz. Eğer fazla güç çekecek bir şey konacaksa, yangın tehlikesini minimize etmenin yolu, sizin de dediğiniz gibi, direk aküden uygun kalınlıkta bir kablo ile bir hat çekip, üzerine gerektiği kadar değerde bir sigorta koymaktır. Mevcut tesisat üzerinden "T" ile ek yapmanın zararı şudur: Örneğin, tavan aydınlatmasından ek aldınız ve üretici bunun için 2A. lık sigorta koymuş diyelim. Siz buna 7 A. çekecek bir şey bağlarsanız, zırp pırt sigorta atar. Atmasın diye daha yüksek, örneğin 9 A. lık sigorta takarsanız, bu sefer yangın riski doğar. Çünkü 7 A. lık cihaz çalışmadığında, tesisatı 9A. lık sigortaya emanet etmiş olursunuz.
    Arkadaşların yaptığı gibi çakmaklığı çoklayıcı aletler de yangın riski yaratmaz. Çünkü o 3 uçtan alabileceğiniz maksimum A. çakmaklık için konmuş olan sigortanın değeri kadardır ve bundan fazla çekecek bir şeyler takılırsa sigorta atar.

Tebrikler
    İyi açıklama

• quote:

Orijinalden alıntı: m.C.k.

Kamera titriyor mu hocam? Videoyu izlerken aşırı şekilde rahatsız oldum.

Evet tırtıklı yerlerden geçerken özellikle ( ilk 30 saniye fln yerler demirli ) titriyor. Onu çözemedim tam yön verilen açıyı ayarlamaya yarayan yer var oradaki vidaları sıktım genede titreme oluyor arada. Aslında bir şekilde kıstırırım orayı yapıştırıcı japon yada extra vida gibi ihtiyaç duymadım orjinalliği bozulsun istemedim.

• olgu gs6000 güzelmiş
    orjinal kamerada uzaklar bile nettir,ama çakma full hd olanlarda uzaklar tozlanmış gibi görünüyor farkı burdan anlıyorum ben
    ayrıca 23 ekran lcd monitörüm var monitöre 1 karış kalacak şekilde yüzümü yaklaştırıp,2 elle dürbün yapıp,bakınca sanki 3 boyut gibi,caddede gider gibi canlı görüyor gibi oluyorum tavsiye ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baris195 -- 6 Ocak 2014; 23:21:01 >
  • Ben de amuda kalkıp şaşı bakıyorum Avatar'ın 3 boyutlu haline gözlüksüz olarak; hiçbir şey anlaşılmıyor...

• Koptum akşam akşam

• quote:

Orijinalden alıntı: baris195

olgu gs6000 güzelmiş
    orjinal kamerada uzaklar bile nettir,ama çakma full hd olanlarda uzaklar tozlanmış gibi görünüyor farkı burdan anlıyorum ben
    ayrıca 23 ekran lcd monitörüm var monitöre 1 karış kalacak şekilde yüzümü yaklaştırıp,2 elle dürbün yapıp,bakınca sanki 3 boyut gibi,caddede gider gibi canlı görüyor gibi oluyorum tavsiye ederim

Bundan mı var yoksa sende de :) Efsane Acer çok severim monitörümü

• [simage][/simage] yaptım ama yinede böyle gözüküyor.
  • samsung bendeki ama görüntü daima net,önemli olan görüntü içine girmek

gözlük yapınca orta kısım parmaklar bitişik olmasın kaldırın,sanki caddede gidiyor gibi oluyor
  • igneli kullanıcısına yanıt
    sorun değil ben kendi sorunumu çözdüm isterseniz 20mp foto koyun
  • 18.12.13 te aliexpress ten aldığım Mini801 24.12.13 işleme alınmış 04.01.14 te yola çıkmış.

23.12.13 te foxoffer dan aldığım GT680W 27.12.13 işleme alınmış 06.01.14 te TR giriş yapmış. 07.01.14 (bugün) elime ulaştı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sputnikk -- 7 Ocak 2014; 18:01:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sputnikk

24.12.13 te aliexpress ten aldığım Mini801 04.01.14 te yola çıkmış.

27.12.13 te foxoffer dan aldığım GT680W 06.01.14 te TR giriş yapmış.

Foxoffer baya hızlıymış kargo konusunda onu öğrenmiş olduk

Hadi hayırlısı Türkiye'de ilk GT680W kutu resimleri ve sıfır kutu açılım videosu sizden gelecek Video isteriz açarken mümkünse

BEnimde 42 $ lık Ambarella Chipset Kameram giriş yapmış izmir'e bugün gelir sanırım :

1.
    Torbaya Eklendi - İSTANBUL(AVR)(İST.ULUSLARARASI PİM)
    06/01/2014 19:36:53
    2.
    Torbaya Eklendi - İZMİR(İZMİR P.İ.M)
    07/01/2014 02:24:34
    3.
    DAGITICIYA VERiLEREK DAGITIMA ÇIKARILDI(Handed over to the postmen in order to be delivered) - İZMİR BORNOVA DAĞITIM VE TOPLAMA
    07/01/2014 08:13:37

• 27/12/13 15:17  2013-12-27 15:17:00  The item was forwarded to the destination country (Otb)  Gonderi yurt disina sevk edildi (Giden)  SINGAPORE (Yurt Disi)  

29/12/13 23:50  2013-12-29 23:50:00  Send item abroad (EDI-received)  Gonderi yurtdisina sevk edildi  SINGAPORE (Yurt Disi

Foxoffer gerçekten hızlı çıkartıyor ürünleri. Stoklu gidiyorlar tedarik sureci yok sanırım. Ama benimkinden ses yok

Siparis 25 de.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi InTerCeptor -- 7 Ocak 2014; 9:26:31 >
  • Kameraya gel http://www.youtube.com/watch?v=xq9diI_hAPY

http://www.smileyouaredriving.com/uk_en-products-driving-assistance.innovative-solution-5.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cem_ari -- 7 Ocak 2014; 9:56:36 >
  • 
Sayfa: önceki 161162163164165
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.