Şimdi Ara

Araç içi kamera Tavsiyesi (149. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
31.360
Cevap
824
Favori
1.704.200
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
95 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 147148149150151
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Videoyu izledim, karar ilginç aslında sanki sizde de hız ve hatalı sollama var gibi. Geçmiş olsun tekrar.
  • cosx C kullanıcısına yanıt
    Bir taraf asli kusurlu olunca diğerinin tali kusuru dikkate alınmadı belki de...
    Ama aracın sıfır değerinin %12 side tramer görünecek
    Neye hayıflanıyorum bilir misin, bizim caddede apaçiler tüm gün sürat yapar, egzost öttürürler de birşey olmaz onlara ama ben daha 2800km lik araçta böyle hasara neden oldum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yazılımı 02122013 ile güncelleyerek dün yeni çekimler yaptım. Gündüz görüntüleri iyi ama gece çekimlerinde dalgalanmalar belirdi. Görüntülerde özellikle ışıkların etrafında puslanma var. Yolda ışıklandırma yeterli olmasına rağmen görüntüler kötü. Sebebi ne olabilir?
    www.dropbox.com/s/hh7d121qux5rm6k/AMBA0042.rar
    https://www.dropbox.com/s/iek2jor70mpdrzp/AMBA0043.rar

• Yazılımı 02122013 ile güncelleyerek dün yeni çekimler yaptım. Gündüz görüntüleri iyi ama gece çekimlerinde dalgalanmalar belirdi. Görüntülerde özellikle ışıkların etrafında puslanma var. Yolda ışıklandırma yeterli olmasına rağmen görüntüler kötü. Sebebi ne olabilir?
    www.dropbox.com/s/hh7d121qux5rm6k/AMBA0042.rar
    https://www.dropbox.com/s/iek2jor70mpdrzp/AMBA0043.rar

• quote:

Orijinalden alıntı: TuVNeRa

Bir taraf asli kusurlu olunca diğerinin tali kusuru dikkate alınmadı belki de...
    Neye hayıflanıyorum bilir misin, bizim caddede apaçiler tüm gün sürat yapar, egzost öttürürler de birşey olmaz onlara ama ben daha 2800km lik araçta böyle hasara neden oldum.

Karşı tarafa aracınızın ikinci el değerini düşürdüğü için tazminat davası açma hakkınız var. Bir avukat arkadaşım böyle bir durumda davayı rahatça kazandı. Ben olsam kesin açardım. Şimdi aracı satmak isteseniz ikinci el olarak en az 5.000 tl değeri düştü

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: OlguErhan

quote:

Karşı tarafa aracınızın ikinci el değerini düşürdüğü için tazminat davası açma hakkınız var. Bir avukat arkadaşım böyle bir durumda davayı rahatça kazandı. Ben olsam kesin açardım. Şimdi aracı satmak isteseniz ikinci el olarak en az 5.000 tl değeri düştü

O davanın masrafı da çok olur ama
    Üstelik Rapor %100 kusur karşıda dese bile Mahkemede tali kusur bana verilebilir.

• quote:

quote:

quote:

O davanın masrafı da çok olur ama
    Üstelik Rapor %100 kusur karşıda dese bile Mahkemede tali kusur bana verilebilir.

Doğru haklısınız.

• Ben yine de hem bilirkişiye hem de hakime soracağım.
  • quote:

Ben yine de hem bilirkişiye hem de hakime soracağım.

Aracınızın değeri düştü durduk yere bırakmayın peşini :(

• Hala kamera alıp almama konusunda tereddüt yaşayanlara ibret olsun.
  • Siz bosverin baskalarini. (hyzly kullananlary kast ediyorum) Isikta birisi karsiya geçmekte isteyebilirdi, o yüzden bununla geçmis olsun.

Sa?lycakla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cosx -- 31 Aralık 2013; 13:48:51 >
  • üzücü bir durum daha siftah yapmadan..ne öyle 120 volt,bu çinliler bi uyarı kağıdı yazıp koysada kutunun üstüne..bizim ülke ve çoğu ülke 220 volar..ah bu çinliler...

bendeki kamera 120 derece,alacak arkadaşlar 10 derecenin 20 derece fazlanın bile önemi olduğunu unutmasın,ortalama 140 derece lensli kamera almaya bakın,bugün vantuzla epey uğraştım sağı solu tutturana kadar,bendeki 120 derece çok sıkıntı çektirdi
  • Arkadaşlar VicoVation Vico-TF2+ Premium kameramı bugün aldım. Kamerayı Foxoffer'dan 5 Aralık 2013 tarihinde aldım. 3 gün sonra yani 8 Aralık tarihinde kameramı Singpost kargo şirketine verdiler. Bugün ise 31 aralık yani kargo süresi 23 gün sürmüş. Kargo bir türlü Singapur'u terk edemedi ondan uzadı diye düşünüyorum. Türkiye'ye 29 Aralık'ta gelmiş ve 2 gün sonra teslim aldım. Gümrüğe hiç takılmamış. Geldiği gibi torbaya eklenmiş. Bu yönden şanslıyım sanırım

Kamerayı $198.80 aldım ve kargo fiyatı almıyor Foxoffer. Daha önce yazdım ama bir daha yazayım. Alışveriş yaptıktan sonra kargo şirketini mutlaka konuşmanızı tavsiye ederim çünkü ben sorduğumda ücretsiz DHL ile yollucam dedi. (Normalde para alıyorlar.) Bende kabul etmedim çünkü özel kargo şirketleri resmen insanları soyuyor. Bir de birton ona vergi adı altında para vericeğime bekledim.

Kutunun yarısı boş çıktı. Kameranın kutusu küçük birşey

Araç içi kamera TavsiyesiAraç içi kamera TavsiyesiAraç içi kamera TavsiyesiAraç içi kamera Tavsiyesi
    Araç içi kamera TavsiyesiAraç içi kamera TavsiyesiAraç içi kamera TavsiyesiAraç içi kamera Tavsiyesi
    Araç içi kamera TavsiyesiAraç içi kamera Tavsiyesi

Daha detaylı incelemeyi kamera takıldıktan sonra yapıcam. Daha hafıza kartı almadım. En yakın sürede paylaşırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: cosx

Siz bosverin baskalarini. (hyzly kullananlary kast ediyorum) Isikta birisi karsiya geçmekte isteyebilirdi, o yüzden bununla geçmis olsun.

Sa?lycakla.

Tabi canım bu haberi yazmıştık aynı kaza fakat yaya var geçen ay olmuş :(

http://m.hurriyet.com.tr/WebTV#!c=2&v=57341

• quote:

Orijinalden alıntı: baris195

üzücü bir durum daha siftah yapmadan..ne öyle 120 volt,bu çinliler bi uyarı kağıdı yazıp koysada kutunun üstüne..bizim ülke ve çoğu ülke 220 volar..ah bu çinliler...

bendeki kamera 120 derece,alacak arkadaşlar 10 derecenin 20 derece fazlanın bile önemi olduğunu unutmasın,ortalama 140 derece lensli kamera almaya bakın,bugün vantuzla epey uğraştım sağı solu tutturana kadar,bendeki 120 derece çok sıkıntı çektirdi

Çin değildi yaw :) Amerika üretimi cihaz. Ürünü amerikadaki arkadaşın adresine istedim ( amerika içi kargo free diye ) sonra arkadaşım yolladı bana. İçinden kağıtta yazıyordu 120 volt diye ben bile bile taktım 100 de 100 benim hatam :) ufacık fiş adaptörü 120 ye çeviriyo sanıom ne biliyim pat diye patladı :) 5 saniye çalıştı ama havamızı temizledi. Sonra havamızı aldık

• quote:

Orijinalden alıntı: b2580x

Arkadaşlar VicoVation Vico-TF2+ Premium kameramı bugün aldım. Kamerayı Foxoffer'dan 5 Aralık 2013 tarihinde aldım. 3 gün sonra yani 8 Aralık tarihinde kameramı Singpost kargo şirketine verdiler. Bugün ise 31 aralık yani kargo süresi 23 gün sürmüş. Kargo bir türlü Singapur'u terk edemedi ondan uzadı diye düşünüyorum. Türkiye'ye 29 Aralık'ta gelmiş ve 2 gün sonra teslim aldım. Gümrüğe hiç takılmamış. Geldiği gibi torbaya eklenmiş. Bu yönden şanslıyım sanırım

Kamerayı $198.80 aldım ve kargo fiyatı almıyor Foxoffer. Daha önce yazdım ama bir daha yazayım. Alışveriş yaptıktan sonra kargo şirketini mutlaka konuşmanızı tavsiye ederim çünkü ben sorduğumda ücretsiz DHL ile yollucam dedi. (Normalde para alıyorlar.) Bende kabul etmedim çünkü özel kargo şirketleri resmen insanları soyuyor. Bir de birton ona vergi adı altında para vericeğime bekledim.

Kutunun yarısı boş çıktı. Kameranın kutusu küçük birşey

Araç içi kamera TavsiyesiAraç içi kamera Tavsiyesi

Daha detaylı incelemeyi kamera takıldıktan sonra yapıcam. Daha hafıza kartı almadım. En yakın sürede paylaşırım.

Çok güzel görünüyor insan cama takmaya kıyamaz walla bu cihazı

• Takma aparatı Barış beyin extra satın aldığı 360 derece dönen vantuzdan sanırım ?

• Çok benziyor hocam benimki de 360 derecede dönüyor sanyrsam.
  • quote:

Takma aparatı Barış beyin extra satın aldığı 360 derece dönen vantuzdan sanırım ?

bendeki takma aparatının birebir aynısı
  • baris195 kullanıcısına yanıt
    Sizinki daha bi sa?lam gözüküyor ama
  • 
Sayfa: önceki 147148149150151
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.