Şimdi Ara

Araç içi kamera Tavsiyesi (1489. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: GAJU , burcink Daha Az
2 Kayıtlı Üye ve 8 Misafir (1 Mobil) - 9 Masaüstü1 Mobil
5 sn
31.373
Cevap
825
Favori
1.705.385
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
95 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
82. Sırada  bugün en iyi #37
Sayfa: önceki 14871488148914901491
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Powerbank yerine eger aracınız yeni ve akunuz saglamsa sigortalariniza uygun fuse tab alin bos surekli elektrik olan yere takin herhangi bir kamera baglayin ya kapasitorlu yada pilsiz sadece elektrik verince çalışan kameralardan bakin.Antalya gibi bir yerde pilli kamera kullandim pili 1 senede bitti sonra kamerada sorun cikardi sicaktan....

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • OlguErhan kullanıcısına yanıt

Jado D350 modeli ile ilgili incelemeniz olacak mı hocam? AliEx. dışında satışını görmedim ve fazla bilgi yok hakkında. 3 kameralı model. Tavsiye edermisiniz d330 yerine.

• quote:

Orijinalden alıntı: OlguErhan

Jado D330 hem babamın aracında hemde iş yeri aracında ( 2 araçta günde en az 150 km yol yapıyor ) ilk çıktığı günden beri kullanıyorum.

Ekran hep açık,

Tek kamera arka kameraları yok,

park modu kullanmıyorum.

en Ufak sıkıntı / Problem / dert çıkarmadılar.

Arkadaşların bilgisine. Yanlışım yoksa 1 seneyi geçti.

Alıntıları Göster
    Olgu hocam bende de d330 var

On+arka kamera olarak kullaniyorum
    Park kitim yok, sadece surus esnasinda kameram aktif
    Geri gorus kamerasi olarak da ilave aci yaratmasi guzel
    Gps.i olmasi guzel
    Wifi.dan baglantisi guzel, videolara telefondan erisim pratik

Yalniz:

1- Benim d330 devamli reset atiyordu. Firsat bulamadigim icin de iki uc ay da devre disi kaldi

Sonrasinda harici besleme devresi bagladim. Orjinal adaptorunu cope attim duzeldi. Ozetle diyebilirim ki adaptoru dandik. Ama geri kalan kisimlarindan memnunum

2- Polarize gozluk ile ekrani tamamen gorunmez oluyor. Acik ekran kapaliymis gibi simsiyah gorunuyor

3- Gece kayitlarinda sanki plakalar cok okunmuyor

4- Ekranda parlaklik ayari mevcut degil, devreye girdikten bir dakika sonra ekran kapanacak uykuya girecek sekilde ayarladim. Genel olarak ekran kapali kullaniyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi autindustry -- 12 Haziran 2021; 12:56:41 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

• Merhabalar Bende de jado 330 var. DVR-N3 ile sorunsuz bağlanabiliyordum. Ancak son zamanlarda bağlanamıyorum. ekranda sürekli bağlanıyor diyor ama bağlanmıyor. Yazılımın yorumlar kısmına baktığımda da aynı sebep yazan var sizlerde de böyle bir sorun var mı var ise nasıl astınız acaba

• hanedantr kullanıcısına yanıt
    Aynı sorun bende de var. Eski sürümleri yükledim farklı telefonlarda denedim olmadı.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • satın aldığım yere mesaj attım ama hala mesajı okumadı bile

• hanedantr kullanıcısına yanıt
    Çözüm bulamıyorlar. Sürekli onu yap bunu yap. Videolu cevap verdim aynı.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • uAbesni U kullanıcısına yanıt

uygulamanın yorumlar kısmında da çalışmıyor şeklinde mesajlar var ancak biraz arama yaptım bunla ilgili forumlarda birşey var mı diye ama bulamadım maalesef

• https://www.amazon.com.tr/Gnet-GN700-Wi-Fi-Kamerası-Siyah/dp/B0834QR1BS

Bu kamera nasıl? Ucuz olduğu için pek güvenemiyorum. Bende kamera var ama bunu da diğer araca almayı düşünüyorum.

• Merhaba arkadaşlar.

Yi Nightscape Dash Akıllı Araç Kamerası hakkında hem forumda hem de başlıkta arama yaptım ancak çok bir bilgi bulamadım.

Aranızda kullanan var mı? Tavsiye eder misiniz?

• bu kameralara 128gb veya 256gb kar takmayı deneyen oldu mu hiç ?

çalıştırır mı ?

• arac kamerasına ragmen

bunlarda nasıl bir arakter var.arabada onde

arkada vede arkadan iceriyi ceken toplam 3 kamera var

arka camda iki kamerada belli.buna ragmen il disi yazlik yerde..karma soforler varken.avm icinde

motorsikletli avm icinde gecerken.onun gecmesini beklerken.arkadan korna calip hadisene diyorlar

ilerlesek motorsiklete carpicaz.bu soforlerde nasil karakter var

cektim saga gecsin diye yol verdim.bide baktim bu kim nedir diye

range rover buyuk jeep 34 plaka..bide hemen ilerde sari kirmiziya vecerken basti gitti

bu ne sabirsizlik..bu isbanlarin depresif yapisi bir yana

arabada 360 derece kamerayi goruyor..kavga etsem kanit ortada.insanlarda hic adalet korkusu yokmu

bu isin mantigi nedir..bu yuzden olaylarda buyuyebiliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • araclara kara kutu zorunlulugu geliyor 800 tl

• Arkadaşlar kameralı dikiz aynası kullanıyorum ve arka kamera bulanık göstermeye başladı. Bunu düzeltmenin formülü var mıdır?

• quote:

Orijinalden alıntı: Esasman2

Merhaba

Birisi arabama çizip zarar veriyor şimdi kendisini tespit için 30000mah lık powerbanklerle gece görüşü de olan araba içinden dışını da izleyebileceğim araba içinde seyyar kullanabileceğim bir kamera arıyorum

Biliyorum belki yeri değil ana yönlendirirseniz sevinirim

tşk

Aynısını ben de arıyorum. Konuda bilgili arkadaşlar yardım ederse sevinirim.

• Jado D-330 un wi-fi ile telefona bağladığımız DVR-N3 programı çok stabil çalışmıyor. Başka program tavsiyesi olan varmı. Kamera ile bağlanıp kullanabildiğimiz ?

• 7/24 kayıt yapan, gerekli yerlerde örneğin önümde bir olay oldu ve tuşa bastım o kaydı kilitleyip ayrı tutacak. Sarsıntı gibi durumlarda aynı şekilde kayıt saklayacak ön ve arka kamera arayışındayım. Yüksek kapasiteli hafıza kartı takabilecegim birşey arıyorum.

• Arkadaşlar jado d330 dvr programiyla baglanmama sorununu çözen oldu mu, daha once sıkıntısız bağlanıyordum artık bağlanmıyor.

• 2020111016-n3 olan.versiyonu yukleyin ve güncelleme almayın.

• DVR-N3 Android de o kadar sürüm denedim çalıştıramadım. Fakat iPhone telefonda denedim sıkıntısız bağlanıyor.

• 
Sayfa: önceki 14871488148914901491
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.