Şimdi Ara

Araç içi kamera Tavsiyesi (1487. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: crazydange Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 10 Misafir - 11 Masaüstü
5 sn
31.369
Cevap
825
Favori
1.705.293
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
95 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14851486148714881489
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Darkeagle1

Aynen katılıyorum. Zaten şanş işi olduğunu söyledim bende. İşte buradan almış olsak koy firmanın önüne. Bazen ucuz almak için riske girmeye gerek yok. Neyse ki benimki gprs olmaysn model o zaman kampaya falan 280 tl ye gelmişti. Ama yerine almak yine ilave masraf. Ancak yinede bu kez arkasında servis hizmeti veren bir firmadan almayı düşünüyorum.

Satıcıya mesaj atın, durumu anlatın. Arada nesafe olsa da adamlar servis hizmeti vermek zorunda. Gerekirse en ucuz kargoyla geri yollayın.(ptt olabilir) Tamir ediyorlarsa ederler, yoksa yeni cihaz yollarlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkese sağlıklı günler.

Hem ön, hem arka için kamera inceliyorum. Her ikisini de çakmaklığa mı bağlayacağız? Çakmaklık girişine alttan bağlantı oluyor mu? Yani dışarıdan görüntü olsun istemiyorum. Kablo takıntım var. Hem ön - hem arka için ne önerirsinize? İlk mesaja baktım ama çok kafam karıştı  

• kadobay kullanıcısına yanıt

Ben arabayı yeni aldım, akü kaç senelik bilmiyorum. Ama akünü voltajını ölçen bir aparat taktım içeriye her sabah çalıştırdığımda 12 volt veya 11.8 vol oluyor . Arabamda ufak birde sıknntı var ve tek marşta çalışmıyor 3 marş yapıyorum ama yinede akü sorun çıkarmadı bana  

• quote:

Orijinalden alıntı: ARTHUR.

Ben arabayı yeni aldım, akü kaç senelik bilmiyorum. Ama akünü voltajını ölçen bir aparat taktım içeriye her sabah çalıştırdığımda 12 volt veya 11.8 vol oluyor . Arabamda ufak birde sıknntı var ve tek marşta çalışmıyor 3 marş yapıyorum ama yinede akü sorun çıkarmadı bana  

dizel araçlarda akü biraz zayıf oldu mu çalıştırmıyor, 11.8, 12 v çok kritik değer marş için. Aracınız benzinli ise çalıştırıyo olabilir.

• kadobay kullanıcısına yanıt

Aynen araç benzinli, Bakalım ne zaman yolda bırakır bizi.

• Arkadaşlar herkese merhaba.

Aracımda jado d330 full set vardı satarken onu da verdim :(. Şimdi yeni araç alacağım kamera arayışındayım. Aynısını tekrar almaya kalksam 1000 liraya satıyorlar internette. Alternatifler neler olabilir bu jado da yeni model falan çıkarmış sanırım, gündemden biraz geri kaldım.

Tavsiyeleriniz neler olur, yardımınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler.

• Olgu bey,
    Jado 330 icin park halinde kullanmak için kuru tip jel akü almayı düşünüyorum. 12 V 7.2 amper uygun olur mu? Bildiğim kadarıyla kamera 2.5 amper.

• 128gb destekleyen ve her an uzaktan dahi erisebilecegim bi araç içi kamera öneriniz var mı ?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: myarslan

128gb destekleyen ve her an uzaktan dahi erisebilecegim bi araç içi kamera öneriniz var mı ?

bende jado d330 hemde Hikvision Wifi HD Dash Camera AE-DN2016-F3 kamera var gece ve gündüz çekim kalitesi hikvision daha iyi daha fazla ayrıntı veriyor üsteki fotoda en üstteki jado d330 dan alttaki hikvision AE-DN2016-F3 kameradan vidyo içinde kare resim alındı

burada arasıra 1 adet de olsa stoğa giriyordu

https://www.riverteknoloji.com/hikvision-wifi-hd-dash-camera-ae-dn2016-f3-308-d.html

ama 1 alt modeli olan hala stokta 160tl

https://www.riverteknoloji.com/hikvision-wifi-hd-dash-camera-ae-dc2015-b1-307-d.html

incelemesi

park halindeki video çekimi 25dk lık görüntüyü 1dk ya sığdırarak çekiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: myarslan

128gb destekleyen ve her an uzaktan dahi erisebilecegim bi araç içi kamera öneriniz var mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Organikse

Olgu bey,
    Jado 330 icin park halinde kullanmak için kuru tip jel akü almayı düşünüyorum. 12 V 7.2 amper uygun olur mu? Bildiğim kadarıyla kamera 2.5 amper.

Bence olur sonuçta kendi park kitini kullanacaksınız.

ama tetikleyici gibi bir anahtar yapmalısınız. Kırmızı ile sarı kabloyu bir bağlıyacak ve park moduna kameranın geçmesi için anahtarla kırmızı kabloyu kesmelisiniz.

• Park kiti kullanmayacağım. Kuru tip akünün + ve - uçlarına oto çakmak bağlayıp , kameranın çakmaklık kablosunu kullanacağım. Arac çalışırken aracın cakmakligina , park ettikten sonra oradan çekip kuru akuye bağlı çakmak girişine bağlamayı düşünüyorum.

• OlguErhan kullanıcısına yanıt
    Hocam merhaba. Jado 330 montajını hallettim. Makine hala yabacı dilde, ayrıca telefon uygulamasından da eşleştirmedim, şifreyi bulamadım. Araştırdım ama YouTube video felan da bulamadım bu konuda. Var mı yardımcı olabilecek bir link felan. Bir de güncelleme felan yapmam gerekli mi geçen sene almıştım ama yeni yapabildim montajı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Organikse

Park kiti kullanmayacağım. Kuru tip akünün + ve - uçlarına oto çakmak bağlayıp , kameranın çakmaklık kablosunu kullanacağım. Arac çalışırken aracın cakmakligina , park ettikten sonra oradan çekip kuru akuye bağlı çakmak girişine bağlamayı düşünüyorum.

yeni 7a lık akü bile en iyi halinde realde 5a civarı kapasiteye sahip jadonun güç tüketimini ölçtünüz mü bende farklı bir kamera vardı 35ma civarı akım çekiyordu 10000 mahlık mi nin powerbankı 24 saat civarı çekim yapıyor sizin akü bence fazla dayanmaz 12v altına indiğinde her seferinde kapasitesinden bir bölümünü kaybediyor doldur boşalt doldur boşalt yapmakta çok uygun değil

• quote:

Orijinalden alıntı: espanyol55

Hocam merhaba. Jado 330 montajını hallettim. Makine hala yabacı dilde, ayrıca telefon uygulamasından da eşleştirmedim, şifreyi bulamadım. Araştırdım ama YouTube video felan da bulamadım bu konuda. Var mı yardımcı olabilecek bir link felan. Bir de güncelleme felan yapmam gerekli mi geçen sene almıştım ama yeni yapabildim montajı.

Türkçe desteği yok zaten, Jado videomda kanalımda eşleşme yaparken şifreyi paylaşmıştım. Ayrıca kitapçığınds yazıyor.

• Merhaba. Jado D350s hakkında görüşleriniz nedir acaba?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Merhaba,

A119 araç kameram var. Arka kamera özelliği için jadoya geçeyim istiyorum. En önemli özellik park modu benim için. A119 da park modu özelliklerini saniye de 1 FPS, 5 FPS, 15 FPS gibi ayarlayabiliyorduk. Bu kamera da da bu özelliği ayarlayabiliyor muyuz yoksa sabit 1 fps olarak mı (yani saniyede bir kare mi ) kayıt alıyor. Diğer sorum ise park modu 24 saat denilmiş, 64 GB bir hafıza kartı taksam da park modu 24 saat süre ile kısıtlı mı ? A119 da bu sınır yoktu, hafıza dolunca tekrar başa dönüyordu kayıt için.

• Arkadaşlar, arada bir, sağa sola gittiğimde hatıra kalsın diye yolu çekebilecek bir araç kamerası arıyorum. 70Mai A500 Pro Plus modeli ilgimi çekti. Yani dahili GPS ve aracın maruz kaldığı G kuvveti bilgilerini gösteren bir cihaz esasında güzel olur. 7/24 kullanmayı planlamıyorum, yalnızca sağa sola gittiğimde kullanacağım. Bunların yanında bir araçtan söküp diğer araca rahatlıkla takılabilsin istiyorum.

Sizce 70mai A500 Pro Plus modeli ihtiyaçlarımı karşılar mı yoksa bunun yerine tavsiye edebileceğiniz farklı modeller var mı? Söz konusu model 600 lira civarında satılıyor sanırım, açıkçası bu bütçenin de üstüne çıkmak istemiyorum.

https://www.hepsiburada.com/xiaomi-70mai-a500-pro-plus-dahili-gps-arac-kamerasi-pm-HB000018JITX?wt_gl=cpc.6817.dsa.nelk.oto-oto-ses-ve-goruntu-sistemleri&isFashion=true&gclid=Cj0KCQjw1PSDBhDbARIsAPeTqrcI6Ei_guliJPu1DJpUJ6s1JWn1Y3tDjwvXq5VVaof5DzDBK61gHqgaAtujEALw_wcB

• Daha önce paylaştığım araç kameramla çekilmiş otobandaki kaza görüntüsü, YouTube tarafından şiddet içeriyor diye kaldırıldı.
    Sansürleyerek tekrar yayına koydum.
    https://www.youtube.com/watch?v=nDP8S6IzPGc&feature=youtu.be

Araç kamerası Xiaomi Yi. Görüntü kalitesinin çok iyi olmaması dışında kameradan memnunum. 1,5 yıldır hiç sorun çıkarmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 53*MURAT -- 8 Mayıs 2021; 12:20:24 >

• Jason D-330 on-arka kamera 7/24 çekim yapmak üzere aküye bağlı. 3.5 senelik araçta uzun süre parkta durması sebebiyle akude sorun çıkarır mı? Malum pandemi sebebiyle bazen haftada 1 kullandigimiz bile oluyor. Bi kac kez marş geç basar gibi oldu gecen. Acaba bundan mi diye düşündüm.

• 
Sayfa: önceki 14851486148714881489
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.