Şimdi Ara

Araç içi kamera Tavsiyesi (1476. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
31.368
Cevap
825
Favori
1.704.970
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
95 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14741475147614771478
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar kameraların montajı sırasında aracın döşemeleri ya da trimleri sökülüyor mu? hem öne hem arkaya bir kamera almak istiyorum ancak sıfır aracın parçalarının sökülmesini istemiyorum, bir kaç montaj videosunda bu işlem yapılıyordu.
  • kralkarga kullanıcısına yanıt
    Plastik bıçakla hafif döşemeleri kaldırarak yapıyorlar genelde. Yaptırdığınız yere bağlı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Olgu Hocam Junsun H166 cihazı arka kamera versiyonu olmadan Junsun S20 ile beraber alsam, S20'yide arka kamera olarak kullansam nasıl olur? Doğrusu olur mu?

Araç içi kamera Tavsiyesi

• kralkarga kullanıcısına yanıt
    Ben hem ön hem arka cama kamera montajını kendim yaptım. Herhangi bir parça sökmedim. Trim altına sıkıştırarak arka cama götürdüm.
  • false6 kullanıcısına yanıt
    işte, yaptırdığımız yere bağlıysa ve saçma sapan iş çıkaracak birine denk gelirsem tatsızlık çıkar hocam, olmazsa kendim monte etmeye çalışırım sadece kabloları sıkıştırmaksa işimiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Havya Makinesi

Olgu Hocam Junsun H166 cihazı arka kamera versiyonu olmadan Junsun S20 ile beraber alsam, S20'yide arka kamera olarak kullansam nasıl olur? Doğrusu olur mu?

Walla ne gerek var diye sorsam, uyumlumu birde ?

• merhaba manisa'da bu kameranın montajını yapacak işinin ehli bir usta var mı?
  • Arkadaşlar aracın A sütununda airbag var(c4). Güvenli bir şekilde oradan kabloyu geçirip nasıl sigorta kutusun ulaşabilirim

• Jado d330'da GPS'i nasil resetleyebilirim? Gps işaretinin ana ekranda üzerinde çizgi var. Menüde de seçince hersey sifir gorunuyor, uyduyu görmüyor sanki.

• Selamlar herkese.

Çakmaklıkla çalışan bir araç kameram var , geri park kamerası da var plakamda.

araç içine geri kamera taktırabilir miyim? arka cama yani? Elektriği nereden alır?

Teşekkürler cevaplar için.

• Arkadaşlar, gümrük vergisi fazla gelince 150 tl gelmişti. Satıcıdan rica ettim 7 usd iade etti. Bilginize. Bir de cimer'e kayıt açtım bunula ilgili

• Araç kamerama yansıyan inanılmaz kaza görüntüsü (Xiaomi Yi 1080P).
    https://www.youtube.com/watch?v=jxlOFhM3GcE&feature=youtu.be

• quote:

Orijinalden alıntı: Cella

Arkadaşlar, gümrük vergisi fazla gelince 150 tl gelmişti. Satıcıdan rica ettim 7 usd iade etti. Bilginize. Bir de cimer'e kayıt açtım bunula ilgili

Bende jansite t30s satın aldım. Kutuya 20 dolar yazın dememe rağmen 12 yazdıklarını söylediler. Bende eğer fiyat fazla gelirse derim artık sjsj

• quote:

Orijinalden alıntı: 53*MURAT

Araç kamerama yansıyan inanılmaz kaza görüntüsü (Xiaomi Yi 1080P).
    https://www.youtube.com/watch?v=jxlOFhM3GcE&feature=youtu.be

Cahillik ve öküzlük bir araya gelmiş. Koskoca otobanın sol şeridinde bekliyorlar. Dua etsinler bir tırcı son sürat gelmiyordu... Diğer öküzde resmen göz göre göre daldı milletin içine. Yazık gerçekten... İnşallah ölü veya ağır yaralı yoktur

• Bir yaralı var. Kalça kemiği kırıldı. Aslında hız sınırlarında gidenler rahatlıkla durdu. Bazıları maalesef tabakhaneye b*k yetiştirme derdinde.

• ford focus 2016 araca nasıl bir araç kamerası önerirsiniz.

• arac kamerasini kimse takmiyor..olay soyle konusunu actim

arac kamerama ragmen.orta seritte giderken rampa cikarken onumde kamyon varken.arkadan tir gelip korna calip sonra sollayip sonra ustume kirip..ki ustume kirarken yavaaladimki onume girsin...daha sonra en saga gexcti ve ben ortadan devam ederken..tam yanyana gelince korna.caldi.su an sag kulagim agriyor..boyle magandalari sikayet etsem ise yararmi.daha onceki cabalarim ise yaramadi

eve gidince kamera kaydini atarim

• daha once trafik mudurlugune iki kez gittim..birinde bakmadan geri gonderdiler..birinde izlediler cezasi yok kitapda dediler....bu magandaligin cezasi yokmu..illa adami durdurup kafami yaricaz

• Merhaba arkadaslar,

Yeni aldigim junsun h166 + arka kamera setimi satiyorum. Ilgilenen arkadaslar benimle iletisime gecebilir

• 
Sayfa: önceki 14741475147614771478
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.