Şimdi Ara

Araç içi kamera Tavsiyesi (1474. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
31.369
Cevap
825
Favori
1.705.059
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
95 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14721473147414751476
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bu kamera artık satılmıyor sanırım, yeni modeli vs mi çıktı?

Şuan da halen f/p ürünü olarak bunu mu tavsiye ediyorsunuz?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • OlguErhan kullanıcısına yanıt
    İçini açtım saat pili veyahut ona benzer bir yapı yada kapasitör de çıkmadı. Satın aldığım resmini de attığım bataryayı sıfırı ile değiştirdim halen sıfırlanma devam ediyor. Böyle kullanacağım belli oldu daha ilerisi için benim elektronik bilgimde yok. Sizden veyahut bilgisi olan arkadaşların yardımına müteşekkir olurum.

• quote:

Orijinalden alıntı: espial

İçini açtım saat pili veyahut ona benzer bir yapı yada kapasitör de çıkmadı. Satın aldığım resmini de attığım bataryayı sıfırı ile değiştirdim halen sıfırlanma devam ediyor. Böyle kullanacağım belli oldu daha ilerisi için benim elektronik bilgimde yok. Sizden veyahut bilgisi olan arkadaşların yardımına müteşekkir olurum.

Facebooktan bana detaylı resimler atarmısınız. O ufak pil mutlaka var. Siyah bantların altında vs olmadı detaylı resimler ile üreticiden yardım isterim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• kontak kapatınca videonun sonu işlenmeden kapandıgı ıcın,vıdeo acılmıyordu

vıdeoyu acarken codek bulunamadı yazıyor hıc bır player program acmıyor hıc bır convert program tamamen convert edemıyor

bunun çözümünü bir ara atmıstım sımdı bulamıyorum,videonun yarısına kadar ızleyebılıyorsunuz o program neydı bulamıyorum
  • Selamlar,

Çok fazla para vermeden sadece olay anında beni haklı çıkaracak durumlarda söylediğimi ispatlayabileceğim bir ürüne ihtiyacım var. Genelde araç kiralıyorum.

Xiaomi 70Mai Pro bu ürünün özellikleri hoşuma gitti ama o kadar para (420TL) vermeli miyim bilemedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi caladrieda -- 4 Eylül 2020; 15:41:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: caladrieda

Selamlar,

Çok fazla para vermeden sadece olay anında beni haklı çıkaracak durumlarda söylediğimi ispatlayabileceğim bir ürüne ihtiyacım var. Genelde araç kiralıyorum.

Xiaomi 70Mai Pro bu ürünün özellikleri hoşuma gitti ama o kadar para (420TL) vermeli miyim bilemedim.
    Merhaba, Tek kamera Basic modeli 39 $ dan alabilirsniz.

Satın alma linki video altında mevcuttur ;

https://www.youtube.com/watch?v=9L4lTlWoH7w&feature=youtu.be

Ayrıca avantajları :

Ekranlı olması
    Şık olması
    Kapasitörlü olması
    Net çekimler yapması

Açıkçası geçen 2 hafta önce benim iş yeri aracının kamera bozuldu, direkt bu modeli sipariş ettim kendime. Şu an istanbula gelmiş bile. Hızlı geliyor.

Teşekkür ederim ilginiz için. Önümüzdeki cuma uzun yola çıkacağım. Bu söylediğiniz kamera n11 de şu an 450 tl ye satan bir satıcı var. Sizce hala mantıklı mı ? Sanırım benim söylediğimden farkı gps ve kapasitör olması sizin önerdiğinizden. Ekran onda da var ama çekimi bilemiyorum (1944p yazıyor).
  • caladrieda C kullanıcısına yanıt
    Şimdi 60-80 lira arası vergisi çıkar ;

290 + 80 = 370 Yurtdışı maliyet

Adam sonuçta kâr koymuş mantıksız bir durum göremiyorum.

Kayıtları gayet başarılıdır ;

https://www.youtube.com/watch?v=bdPiL1baQXk&feature=youtu.be

https://www.youtube.com/watch?v=aHxroGJKtU0&feature=youtu.be

Benim acelem olsa 2. Bir alternatif aklıma gelmiyor N11 tercih ederdim.

• caladrieda C kullanıcısına yanıt
    Mesela iyi bir alternatif olabilir. Pilli ama ilerde pili değiştirirsiniz en kötü bozulunca pil.

Ben içini açmıştım, pile ulaşması çok zor değil.

Yi Araç Kamerası Uzay Grisi - 1080p - Global Versiyonhttps://www.hepsiburada.com/yi-arac-kamerasi-uzay-grisi-1080p-global-versiyon-p-HBV00000A0XRF?magaza=ANELSA TEKNOLOJİ

Bu mantıklı duruyor çok teşekkürler :)
    sizin tavsiyenizle 2015 yılında almıştım. Ilk parti olanlar gayet güzeldi sonraki yanı benim aldığım partideki ürünlerde odaklama sorunu olmuştu. ki hala kullanıyorum hafif bulanıklığı var, jilet gibi net değil. acaba bu sorun çözüldü mü bilginiz var mı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba jado d330 almayı düşünüyorum ancak 8 farklı çeşidi var hangisini alacağım?

• quote:

Orijinalden alıntı: OlguErhan

Facebooktan bana detaylı resimler atarmısınız. O ufak pil mutlaka var. Siyah bantların altında vs olmadı detaylı resimler ile üreticiden yardım isterim.

Alıntıları Göster
    merhaba, olgu üstad,
    ben de yıllar önce smarnoos1 almıştım. yakın zaman sizinle yazışma yapmıştım.
    kamera her araç açtığımda 2017 ye sıfırlıyor tarihi diye, siz pil olmalı pili değiştirin demiştiniz,
    araç içi kamerayı en ince detayına kadar söktüğümde düğme pil ve benzeri göremedim, gizli alanları da inceledim.
    geriye 5.5 v kapasitör var başka da pil vb. yok.
    eğer siz düğme pil üzerinden yola çıkmadı iseniz kapasitörün ömrü 1 yıl mıdır ki bir yıl sonra tarih hep fabrika ayarlarına sıfırladı.
    ankara ulus bir elektronikçi yolu gözüktü gibi,

• amazon

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihto -- 24 Ocak 2021; 12:0:52 >
    Hocam Hepsiburadada gp g300 diye bir kamera indirime girecek bugün.Tavsiye eder misiniz tahminen 350-400 TL arasına düşecek.

• Çin'den sipariş ettiğim JADO D330 araç kamerası 15 günde geldi. 24 TL vergi ödedim.
  • Merhaba,
    kapasitör pilli araç içi kamerası kullanan arkadaşlara;
    araç kapama açma-24 saat üzerinden çalışsa da bir yıl sonra kamera tarihlerini fabrika ayarlarına sıfırlama gibi bir durum söz konusu ise; içinde düğme pil vb. olmayan kameraların kapasitör pilleri ömrü 1 yılı geçince zayıflama şarj edememe ederse de çabuk bitme sonucu fabrika ayarları resetine geçiyor.
    ÇÖZÜM: 5.5 v 5 of gibi değerleri olan kapasitör piller türkiye de bulunmuyor. yurtdışı alınırsa becerisi olan söküp takıp lehim işi ile becerisi olmayan elektronikçiler ile

bu bilgiler ankara ulus elektronikçiler ve bu konuda iş yapan ustalar tarafından benim smarnoo s1 araç içi kameram için yapılan tespitler, bu ve benzeri tüm kameralarda olabilecek durum
    bilgilerinize
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bilen Biri

Çin'den sipariş ettiğim JADO D330 araç kamerası 15 günde geldi. 24 TL vergi ödedim.
    hangi siteden almıstınız?
  • ssuqunet S kullanıcısına yanıt
    Buradan aldım:

https://tr.aliexpress.com/item/4000041985743.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.34244c4dskqiCf
  • 
Sayfa: önceki 14721473147414751476
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.