Şimdi Ara

Araç içi kamera Tavsiyesi (147. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
31.372
Cevap
825
Favori
1.705.425
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
95 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 145146147148149
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: osumer

Beyler kart konusunu niye bu kadar dert ediyosunuz. Bendeki 801 8gb dahili bellekli.
    3dk ayarladım.
    Doldukça üzerine kayıt ediyor. Günlük kullanım için yeterli.
    Allah korusun kaza falan olsa kameranın kendisi bile o videoyu korumaya alacak

Gündüz çekimleri 400 mb. 5 dk
    1,5 saat kayıt demek

Bence tatile giderken manzara çekeceksek 32lik kart düşünülebilir

Bence alın 8lik kart,fazla masrafa derde gerek yok

En doğrusu sizdeki olay aslında ama işte 32 gb hatta yetmio 64 gb hevesi var bizde ( ben dahil )

Bir 64 gblık bulsam gui mui neyse öyle formatlayıp takarım walla araca.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: OlguErhan

quote:

Orijinalden alıntı: cem_ari

Günaydın herkese.

"Auto power off" 5 dk. olarak ayarlamışım, kapattım.

Sabah arabayı çalıştırdığımda kayda başladı fakat şirkete gelip arabadan inmeden önce kontrol ettiğimde, mavi ledin dümdüz yanıyor olduğunu farkettim. Yine bir yerlerde kaydı durdurmuş. Üzerindeki firmware 20131026. Bugün güncelleyeceğim. İnşallah hallolur.

Hafıza kartı hatası. Bana verdiğinin aynısı. Class 10 alıp olay bitmiyor işte burda boşuna demiyorum Class 6 Samsung takın diye ya :(

Hocam ben bunu yeni almadım zaten. Tablette kullandığım kart bu. Keşke bulsak class 6 32 GB da onu taksak ama yok işte.

Kamerayı aldığım satıcıya yazmıştım bu sorunları. Kapanmanın fw hatası olduğunu söyledi ve yeni firmware için bir link verdi. Sendspace'den indirdiğim dosyanın adı "firmware-NO1-SPIF-TB15.bin" Bunu mu yüklesem, yoksa dashcamtalk tan mı indirip yüklesem? Dosya isimleri aynı gerçi.

Dashcamtalk'da bilinen problemler başlığı altında, hafıza kartı için http://www.amazon.com/exec/obidos/ASIN/B009SK58IM/paltip-special-5456-20? linkini vermişler. Kullanıcı yorumları da fena değil. Bundan alalım bari.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cem_ari -- 31 Aralık 2013; 9:54:27 >

• quote:

Günaydın herkese.

Sabah arabayı çalıştırdığımda kayda başladı fakat şirkete gelip arabadan inmeden önce kontrol ettiğimde, mavi ledin dümdüz yanıyor olduğunu farkettim. Yine bir yerlerde kaydı durdurmuş. Üzerindeki firmware 20131026. Bugün güncelleyeceğim. İnşallah hallolur.

kaydı yolda giderken ara ara bakıp takip etmek lazım,bu yüzden ya ledi yada ekranı görebileceğiniz şekilde montaj yapın
    bazı kişiler ayna arkasına montajlayıp hiç görmeyecek şekilde takıyorlar çok riskli lazım olan şeyi bulamazsınız

bide sabah 1 saat vantuzla uğraştım,en iyisi dikiz aynanın altına takmakmış,camın ortasında durursa dursun ama ideal yer orası,
    sabah oraya çeviriyom buraya çeviriyom oraya tak buraya tak 1 saat nasıl geçti anlamadım,eskisine göre eh idare eder

• Günaydınlar,

Geçtiğimiz pazar günü İstanbul Anadolu yakasında mukim Meydan Alışveriş merkezindeki Media Markt mağazasında hali hazırda satışa sunulan 2 adet araç seyir kamerası gördüm.

biri çift lensli hem içeriyi hem de dışarıyı çekebiliyor,fiyatı 345,00TL
    diğeri ise tek lensli,145,00TL.

ancak her ikisinde de gps özelliği yoktu,ayrıca avi kayıt yapıyor.

çift lensli olanı hatrımda kaldığı kadarı ile şu aşağıda linkini verdiğim ürünün aynısı.

http://www.aliexpress.com/item/Free-shipping-3pcs-X9000-Dual-Camera-lend-120-degree-Car-vehicle-Camera-Recorder-2-7-DVR/1310479115.html

bilginize....

• Benim 12 aralıkta ebayden sipariş verdiğim GS6000 A7 geldi teslim aldım.
    Budefa sorunyoktu isim ve adreste ama ben kendim teslim aldım.
    Paket resimlerini eklerim.

• Bu kart iş yapar mı? Vatan bilgisayarda %30 indirimle 70 tl civarına geliyor.
    http://imageshack.com/a/img17/8140/cf5a.jpg

• Durumun birebir aynı mı, emin olmak için soruyorum. Sabah, led dümdüz mavi yanarken "ok" tuşuna basınca kayda başladı. Sizde ne olmuştu?
  • Geçtiğimiz cumartesiden beri, 32 GB lık kartta sadece 2 GB boş yer kalmış. Bence 32'den aşağısına yönelmemek lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: celiker13

Günaydınlar,

Geçtiğimiz pazar günü İstanbul Anadolu yakasında mukim Meydan Alışveriş merkezindeki Media Markt mağazasında hali hazırda satışa sunulan 2 adet araç seyir kamerası gördüm.

biri çift lensli hem içeriyi hem de dışarıyı çekebiliyor,fiyatı 345,00TL
    diğeri ise tek lensli,145,00TL.

ancak her ikisinde de gps özelliği yoktu,ayrıca avi kayıt yapıyor.

çift lensli olanı hatrımda kaldığı kadarı ile şu aşağıda linkini verdiğim ürünün aynısı.

http://www.aliexpress.com/item/Free-shipping-3pcs-X9000-Dual-Camera-lend-120-degree-Car-vehicle-Camera-Recorder-2-7-DVR/1310479115.html

bilginize....

o zaman 100 liralık kamerayı 350 liraya satıyorlar
    yuh artık :)

• quote:

Durumun birebir aynı mı, emin olmak için soruyorum. Sabah, led dümdüz mavi yanarken "ok" tuşuna basınca kayda başladı. Sizde ne olmuştu?

benzer durum bana da oldu
    gün içinde 3 farklı noktaya gittim
    akşam eve gelip kayıtları incelediğimde 2. ve 3. nokta arasını kaydetmediğini fark ettim
    muhtemelen hata verdi, tabi kamera aynanın arkasında olduğu için ışığı farketmedim.
    firmware 'ini güncelledim yine test ediyorum
    olmazsa başka bir kartla deneyeceğim.
  • Adamlar custom firmware yapıyor ya Bu da uyar bana bu arada
    Araç içi kamera Tavsiyesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cem_ari -- 31 Aralık 2013; 10:54:06 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aresefe

quote:

Durumun birebir aynı mı, emin olmak için soruyorum. Sabah, led dümdüz mavi yanarken "ok" tuşuna basınca kayda başladı. Sizde ne olmuştu?

benzer durum bana da oldu
    gün içinde 3 farklı noktaya gittim
    akşam eve gelip kayıtları incelediğimde 2. ve 3. nokta arasını kaydetmediğini fark ettim
    muhtemelen hata verdi, tabi kamera aynanın arkasında olduğu için ışığı farketmedim.
    firmware 'ini güncelledim yine test ediyorum
    olmazsa başka bir kartla deneyeceğim.

Kullandığınız hafıza kartı kaçlık veya marka modeli (class) nedir acaba

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • karttaki class sorunu yazım hızı ile alakalı bir sorun olmalı çünkü class kartın veri hızıyla ilgili bir mevzu.. buda hardwaresel değil yazılımsal yani firmwaresel bir sorundur.. sanırım belli bir verinin üstünde class6 hızından sonra firmware yazılım ya desteklemiyor yada o hızdan sonrasında firmware yetişemiyor otomatik kendini korumaya alıyor..
  • quote:

Kullandığınız hafıza kartı kaçlık veya marka modeli (class) nedir acaba

8GB classını bilmiyorum eski bir kart class10 değildir büyük ihtimalle
    markası da sandisk galiba
    firmware 24.09.2013 yükledim test ediyorum
    daha doğrusu arabaya binecek fırsat bulabilirsem test edicem :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: baris195

elektronikten anlayan varsa öneri lazım,işi olguya devrediyorum

İşi olgu'ya mı devredion :) Olgu çok bilio ya dün gece yaktım gelen cihazı

Böyle birşey takmalıymışım :http://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/ataba-at-1122c400-400w-220-110v-ac-ac-convertor-97177133

Ben de (çok biliom ya) 220 voltu 120 ye bu minik fiş çeviriyor zannediyordum.

Fişe taktım kullanım klavuzunda 120 ile kullanın yazdığını okuya okuya bile bile Cihaz 5 saniye çalıştı sonra PAtladı

Araç içi kamera Tavsiyesi Araç içi kamera Tavsiyesi Araç içi kamera Tavsiyesi Araç içi kamera Tavsiyesi Araç içi kamera Tavsiyesi Araç içi kamera Tavsiyesi Araç içi kamera Tavsiyesi Araç içi kamera Tavsiyesi

Şimdi resimlerdeki Mavi Direnç mi kondanstör mü ne o patlamış. Takınca 5 saniye çalıştıktan sonra patlamış. Sanki motor sağlam gibi geldi. Motor sağlamsa sıkıntı yok. Şimdiki planım yılbaşından sonra elektronikçiye gidip o mavi patlayan zımbırtıyı değiştirdikten sonra motoru denemek. Eğer motor sağlamsa Linkteki adaptörü satın alıcam artık.

Walla bilgisi olan varsa ne yapmalı yardım ederseniz sevinirim

• quote:

Orijinalden alıntı: baybay

Benim 12 aralıkta ebayden sipariş verdiğim GS6000 A7 geldi teslim aldım.
    Budefa sorunyoktu isim ve adreste ama ben kendim teslim aldım.
    Paket resimlerini eklerim.

Resimleri bekliyorum

• quote:

quote:

quote:

Günaydın herkese.

Hafıza kartı hatası. Bana verdiğinin aynısı. Class 10 alıp olay bitmiyor işte burda boşuna demiyorum Class 6 Samsung takın diye ya :(

Hocam ben bunu yeni almadım zaten. Tablette kullandığım kart bu. Keşke bulsak class 6 32 GB da onu taksak ama yok işte.

Kamerayı aldığım satıcıya yazmıştım bu sorunları. Kapanmanın fw hatası olduğunu söyledi ve yeni firmware için bir link verdi. Sendspace'den indirdiğim dosyanın adı "firmware-NO1-SPIF-TB15.bin" Bunu mu yüklesem, yoksa dashcamtalk tan mı indirip yüklesem? Dosya isimleri aynı gerçi.

Dashcamtalk'da bilinen problemler başlığı altında, hafıza kartı için http://www.amazon.com/exec/obidos/ASIN/B009SK58IM/paltip-special-5456-20? linkini vermişler. Kullanıcı yorumları da fena değil. Bundan alalım bari.

Yani en güzeli

• Malesef bahsettiğiniz ürünler çöp ( Avi yazdınızmı olay bitti zaten )
  • quote:

Orijinalden alıntı: genious61

Bu kart iş yapar mı? Vatan bilgisayarda %30 indirimle 70 tl civarına geliyor.
    http://imageshack.com/a/img17/8140/cf5a.jpg

Sanmıyorum çünkü bu baya hızlı bir kart. Deneyip sorun çıkarsa iade alacaklarsa denemek lazım. Yoksa olmadı başka bir cihazınıza takarsınız çok kalite gibi duruyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: the_tuzla

quote:

Nee

Yoksa biri gece çekimi mi dedi ?

GEzelim Gecelerde Birlikte :) Buradan Download Edelim

Olgu Hocam Merhaba

Bende sonunda Patrona rica ettim yurtdışından gümrük sıkıntısı olmasın diye 1 adet GPS' li 0801 siparişi verdirdim.

İkinci ürünüde GPS'siz 0801 alacaktım ama GT680W modelini özellikle gece görüşü iyi demişsiniz.Gerçi bu üründe 0801 kadar ufak değil malum .Siz ne önerirsiniz .GT680W yi ön tarafa 0801'i arka tarafa dahamı uygun olur ?

Yoksa 2 adet 0801 iş görürmü ?

Ürün aslında ufak kredi kartı kadar. Çekimleri süper Fiyat performans birincisi şu an. Ön cama GT680W arkaya 0801 süper olur. Fakat önde çok class görüneceği için aracın üstünde bırakmamakta fayda var. Yada kasko varsa sıkıntı yok kamerayı da kaskoya ekletirsiniz oldu bitti :)

GT680W kamerasında tek sıkıntı bence GPS li modelde tek değil 2 kablo sök tak yapılması. Fakat kablolar laptop şarj girişi gibi olduğu için çok rahat sökülüp takılır. Pratiklikte 0801 in üstüne yok ama gece çekimlerinde GT680W çok üstün.

• 
Sayfa: önceki 145146147148149
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.