Şimdi Ara

Araç içi kamera Tavsiyesi (1452. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
31.360
Cevap
824
Favori
1.704.200
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
95 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14501451145214531454
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba hocam. Sizin videolarinizi beğenerek izliyorum sizden görüp zamaninda smarno t652 olmasi lazim onu almistim fakat o alet guzel cekim yapiyor ama kisitli modlara sahipti sonra bu kamerayı aldım fakat bi sorunum var bi türlü gps i calistiramadim. Gps aktif olmuyor. Gps status ekraninda hersey 00. Bu yüzden montajini da yapmadım arabaya, full paket aldim park kit ve arka kamerali. Size bi danışıp öyle bi satici ile iletişime geceyim dedim. Yardimci olursaniz sevinirim teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ahnksqualt kullanıcısına yanıt
    Hocam merhaba, bu aparat seat leon sigortalarına uyumlu mu acaba ve kaç adet almamız gerekiyor? 2 ay oldu kamerayı alalı eksiklerini tamamlayıp montajı yapamadım hala
  • quote:

Orijinalden alıntı: yasin_92

Merhaba hocam. Sizin videolarinizi beğenerek izliyorum sizden görüp zamaninda smarno t652 olmasi lazim onu almistim fakat o alet guzel cekim yapiyor ama kisitli modlara sahipti sonra bu kamerayı aldım fakat bi sorunum var bi türlü gps i calistiramadim. Gps aktif olmuyor. Gps status ekraninda hersey 00. Bu yüzden montajini da yapmadım arabaya, full paket aldim park kit ve arka kamerali. Size bi danışıp öyle bi satici ile iletişime geceyim dedim. Yardimci olursaniz sevinirim teşekkürler
    Araç camı bazen özel oluyor veya farklı sensörler gps sinyali engelleyebiliyor. Araç dışında deneyin öncelikle yada tam gps li paketi satın aldığınızdan emin olalım.

• Kamerasını satmak isteyen arkadaşlar varsa talibim. Bir arkadaşla anlaşmıştık, hatta sahibinden üzerinden aldım ama sürekli kargo ile ilgili sorun çıkınca satışı iptal ettik. O yüzden yine arayışa geçtim.

Edit: kamera bulundu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mamilee -- 1 Mayıs 2020; 19:24:54 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • OlguErhan kullanıcısına yanıt
    Araç camına takmadan denedim ve evde de denedim uygun usb kablosu var elimde acaba gps hareket edince mi devreye giriyor. Gps li hocam aldığım, full paket seçmişim. Zaten kablo bağlantısı ile kameranin arasındaki aparatta gps yazıyor acaba araba hareket edince mi calisiyor gps

• Arkadaşlar elimde hiç kullanılmamış sıfır jado d330 set mevcut.

Ön arka kamera + wifi + gps + park kiti + 32 gb sandisk sd kart. Araca monte edemeden aracı satınca kaldı öylece.

Fiyatı 650 TL.

• quote:

Orijinalden alıntı: yasin_92

Araç camına takmadan denedim ve evde de denedim uygun usb kablosu var elimde acaba gps hareket edince mi devreye giriyor. Gps li hocam aldığım, full paket seçmişim. Zaten kablo bağlantısı ile kameranin arasındaki aparatta gps yazıyor acaba araba hareket edince mi calisiyor gps
    Telefonunda gpsini açın hocam :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: graphys

Arkadaşlar elimde hiç kullanılmamış sıfır jado d330 set mevcut.

Ön arka kamera + wifi + gps + park kiti + 32 gb sandisk sd kart. Araca monte edemeden aracı satınca kaldı öylece.

Fiyatı 650 TL.
    350 liraya alıp 650 liraya satmak çok iyiymiş...
  • quote:

Orijinalden alıntı: OlguErhan

Yatan araçlarda zaten prk modu kullanmak biraz mantıksız, sürüş yapmalısınız ki akünüz şarj olsun.

En güzel çözüm isteğe bağlı araya aç kapa anahtar koyabilirsiniz oto elektrikçi kolayca halleder elinizden gelmiyorsa.

Uzun süreli arabamı sürmeden devamlı park modu yapacam derseniz videoda anlattığım gibi iki adet 20 bin mahlık power bank alınabilir ve 24 saat ara ile dönüşümlü değiştirerek prk kaydı alınabilir.

Yada 2 adet kuru 12v motosiklet aküsü ile bu döngüyü sağlayabilirsiniz.

https://urun.n11.com/aku/ttec-12-volt-7a-aku-12v-7-ah-kuru-aku-082019-uretim-P371281220

https://urun.n11.com/akulu-araba/12-volt-kuru-tip-aku-sarj-pil-sarj-cihazi-adaptor-masali-P128096805

Mantk çok basit, çözüm ucuz ama etkili.

Forumda bir konu vardı, güneş paneli ile kamera besleyen bir arkadaşımız. Daha profesyonel bir çözüm düşünürseniz uygulanabilir.

Alıntıları Göster
    Olgu hocam kuru akü daha zor olmaz mı değiştirmek sanki 2 tane 30.000 mahlık powerbank daha iyi gibi ne dersiniz?

• Şampiyon GALATASARAY kullanıcısına yanıt
    Tamamen Fiyat Performans odaklı düşünelim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Şampiyon GALATASARAY

350 liraya alıp 650 liraya satmak çok iyiymiş...

Alıntıları Göster
    Başkasıyla Park kiti hariç 400tl'ye anlaştım. 30 günlük bekleme süresi ve üzerine konulan kar olarak düşünüldüğünde normal gibi geldi. Neticede ben de satsam 1 ay beklediğim ürünü üzerine kar koyup satardım. Zaten millet 300tl ye full paket aldı, 30-50 arası vergi ödedi. Böyle düşündüğümde 400 mantıklı geldi bana.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mamilee -- 1 Mayıs 2020; 19:21:52 >
  • güncelleme ile ekran kapanmama sorunu çözüldü.
    aynı sorunu yaşayanlar için faydalı olur umarım
  • quote:

Orijinalden alıntı: OlguErhan

Tamamen Fiyat Performans odaklı düşünelim
    Peki şöyle olsa. benim bu kuru aküler ups'e takılı bu upslerinde priz çıkışları var ona bağlayıp araca koysak aküleri sürekli değiştirsek :) ama bu seferde o koca ups'i koyacak yer arayacağız :)
  • dolar 7 tl olmuş hala kamera alan var
    aldıkca dolar 10 tl yede cıkar,doların ederı 2 tl dır dusene kadar almamak lazım
    hani çin parası ıle alıyorduk,doları silmiştik
  • bace3434 kullanıcısına yanıt
    Ederi 2 lira mıı hahahahahhaa

Sen alma belki düşer.

• sız aldıkca zaten yukseldıkce yukselır arz talep ayrıca cogu ulkede 1 dolar 1 tl dır
    sene sonuna 10 tl olursa sasırmam alın o zaman

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bace3434 -- 2 Mayıs 2020; 16:40:0 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bace3434

sız aldıkca zaten yukseldıkce yukselır arz talep ayrıca cogu ulkede 1 dolar 1 tl dır
    sene sonuna 10 tl olursa sasırmam alın o zaman
    Parite nedir bilgin var mıdır?
  • Fiyatı abartılmamış kullanılmamış veya çok az kullanılmış olup satmak isteyen varsa talibim. Dm yoluyla iletişime geçebilirsiniz.

• yasin_92 kullanıcısına yanıt
    Bende pazartesi gunu montajını yaptım. Hareket halinde yaklaşık 15 dk sonra gps konumu bulup çalıştı. Daha sonra hemen bulmaya başladı. Ilk bulmasi uzun sürüyor

• cizbudak C kullanıcısına yanıt
    bende öyle tahmin ediyordum hareket halinde iken bulur diye meğerse öyleymiş dediğiniz gibi sonra bi daha böyle yapmaz diye düşünüyorum
  • 
Sayfa: önceki 14501451145214531454
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.