Şimdi Ara

Araç içi kamera Tavsiyesi (1431. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: crazydange Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 9 Misafir - 10 Masaüstü
5 sn
31.369
Cevap
825
Favori
1.705.274
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
95 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14291430143114321433
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kameraya hafiza kartı aldım ama bir türlü takamadim
    yardımcı olursanız sevinirim

Araç içi kamera Tavsiyesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alenes -- 10 Şubat 2020; 23:12:4 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alenes

kameraya hafiza kartı aldım ama bir türlü takamadim
    yardımcı olursanız sevinirim

Olmadı ters çevirin, video çekermisiniz ilginç bir soru geldi

• @olguerhan hocam kart ters denedim takılmıyorum, kameranın uzerindeki şekilde gösterildiği gibi takmaya çalışıyorum. Beceremedim bir türlü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alenes -- 10 Şubat 2020; 23:28:40 >
  • quote:

@olguerhan hocam kart ters denedim takılmıyorum, kameranın uzerindeki şekilde gösterildiği gibi takmaya çalışıyorum. Beceremedim bir türlü

Yarın size video atabilirim, şu an imkansız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OlguErhan

https://www.hepsiburada.com/samsung-evo-plus-32gb-95-mb-s-microsdhc-kart-sd-adaptor-mb-mc32ga-tr-p-HBV000005JEXU

Sandisk alınmaz. Yukarıdaki ucuz kaliteli orjinal ve garanti süper.

Sigorta kiti yoksa pakette eklemediysen.
    https://urun.n11.com/cakmak-soketleri/arac-cakmaklik-uzatici-disi-fis-kablolu-disi-cakmak-soketi-bos-P332864195?gclid=Cj0KCQiAm4TyBRDgARIsAOU75spCMusjqM-wSTx5yfPQcWaX7fnBt85jZWxNeTiyHrBeZ4vC88j5W70aAhD2EALw_wcB&gclsrc=aw.ds

Şundan alıp çakmak adaptörü ucuna takabilir ve enerji verebilirsin.

Bu video'da fikir verebilir :

Alıntıları Göster
    32 gb az gelmez mi? 64 gb almayi düşünmüştüm ben.

Aldigim set full set.
    Rasimdeki gibi.
    Cakmak girişini kullanmak istemiyorum. Ordan bazen telefon sarj ediyorum çünkü.

• quote:

Orijinalden alıntı: Öner

32 gb az gelmez mi? 64 gb almayi düşünmüştüm ben.

Aldigim set full set.
    Rasimdeki gibi.

Cakmak girişini kullanmak istemiyorum. Ordan bazen telefon sarj ediyorum çünkü.

Alıntıları Göster
    32 fazla fazla yeterli geliyor, mnontaj videosunu izleyin tüm detaylar orada

• quote:

@olguerhan hocam kart ters denedim takılmıyorum, kameranın uzerindeki şekilde gösterildiği gibi takmaya çalışıyorum. Beceremedim bir türlü

• Merhaba olgu bey, d330 modelinde arka kamerayı araç geri vitesine takıldığında park kamerası olarak da kullanabiliyormuyuz acaba?
    birde gps almayı düşünmüyorum (ki delil olması durumunda bile beni haksız çıkarır genelde limitlerde veya üzerinde seyahat ediyorum) benim göremediğim bi faydası varmıdır acaba gps modülünün

düzenleme:
    youtubedan verdiğiniz linklerle üye oldum 5 dolar kupon düştü 41,74 ödedim çift kamera için. ekstra modül yok.

Not: henüz bunu kullanmayı planladığım arabayı almadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bhazer -- 11 Şubat 2020; 21:10:34 >
  • Olgu bey fuse tap'ta iki tane sigorta girişi var acaba birisi aracın sigortası birisi de kameranın sigortası için mi ? Eğer öyleyse alt kısma hangi sigortayı üst kısma hangi sigortayı takmalıyım ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bhazer

Merhaba olgu bey, d330 modelinde arka kamerayı araç geri vitesine takıldığında park kamerası olarak da kullanabiliyormuyuz acaba?
    birde gps almayı düşünmüyorum (ki delil olması durumunda bile beni haksız çıkarır genelde limitlerde veya üzerinde seyahat ediyorum) benim göremediğim bi faydası varmıdır acaba gps modülünün

düzenleme:
    youtubedan verdiğiniz linklerle üye oldum 5 dolar kupon düştü 41,74 ödedim çift kamera için. ekstra modül yok.

Beynim yandı, yaw ilk arabayı alaydınız

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-85024A81E

Olgu bey fuse tap'ta iki tane sigorta girişi var acaba birisi aracın sigortası birisi de kameranın sigortası için mi ? Eğer öyleyse alt kısma hangi sigortayı üst kısma hangi sigortayı takmalıyım ?

• quote:

Orijinalden alıntı: bhazer

Merhaba olgu bey, d330 modelinde arka kamerayı araç geri vitesine takıldığında park kamerası olarak da kullanabiliyormuyuz acaba?

düzenleme:

Hayırlı olsun. Takipteyim bende düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: ordoabchao

verdikleri tarihler doğruymuş demek
    benimki de çıkmış yola, hayırlısı bakalım.

Alıntıları Göster
    Olgu bey slm,
    8 şubat'dan beri GÖNDERİ SEVK EDİLMEYE HAZIR diye bir ibare var.Bu ürünü kargoya verdiler ama ürün yola çıkmadı anlamınamı geliyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: muzaffer.

Olgu bey slm,
    8 şubat'dan beri GÖNDERİ SEVK EDİLMEYE HAZIR diye bir ibare var.Bu ürünü kargoya verdiler ama ürün yola çıkmadı anlamınamı geliyor?

Alıntıları Göster
    Yurdışı sipariş = Sabır

• quote:

Orijinalden alıntı: muzaffer.

Olgu bey slm,

Alıntıları Göster
    Benim de 8 Şubat'ta aynı ibare vardı ama şimdi "Gönderi, menşe ülkesi deposundan yola çıktı" yazıyor. Tarihli olarak süreç aşağıdaki gibi gözüküyor.

Order information received by carrier

2020-02-12 11:22:32

Outbound in sorting center

2020-02-12 11:22:31 [GMT+8]

Inbound in sorting center

2020-02-11 14:58:02 [GMT+8]

Accepted by carrier

2020-02-11 14:28:02 [GMT+8]

Order information received by carrier

2020-02-08 13:25:14

• Teşekkürler.
    Bende bugün bu yorumu yazdıktan sonra kontrol ettim.
    GÖNDERİ MENŞE ÜLKESI DEPOSUNDA yazıyor.

• Park kiti olarak bağlantısı yapılan kameranin akü ile ilgili sorun olması durumunda kamera üzerinde park modu aç kapa diye bir bölüm var mı yoksa park kitini sökmem mi gerekecek.

• Arkadaşlar astra j aracıma montaj için usta arıyorum. Tanıdığınız işçiliğine güvendiğiniz usta var mı acaba? (Istanbul Avrupa yakasi)
    Bir arkadaş mahallede taktırdı delik deşik etmişler pişman oldu.

• quote:

Orijinalden alıntı: mltya44

Arkadaşlar astra j aracıma montaj için usta arıyorum. Tanıdığınız işçiliğine güvendiğiniz usta var mı acaba? (Istanbul Avrupa yakasi)
    Bir arkadaş mahallede taktırdı delik deşik etmişler pişman oldu.
    Bu fuse tap vs. sigortadan elektrik çekme işini bilen adam neredeyse yok. 2 sene önce aliexpress üzerinden aldığım fuse tap yanlış gelmişti, ben de Bostancı Sanayi'deki elektrikçileri gezdim belki kullanan vardır diye. Aman aman, bir tanr bilen çıkmadı hatta buji kablosu mu bu diyen bile olmuştu :) YouTube'dan izleyip kendiniz yapsanız en azından üzülmezsiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ön kamerayı çakmalığa bağlarım da arka kamerayı gözüm kesmiyor. Çoluk çocuk oto elektrik ustasıyım diye dükkan açmış bir kamera taktırmak için arabayı yakacaklar diye korkuyorum. Sen tut çinden kamerayı getir takacak usta bulama

• 
Sayfa: önceki 14291430143114321433
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.