Şimdi Ara

Araç içi kamera Tavsiyesi (1424. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
31.372
Cevap
825
Favori
1.705.421
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
95 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14221423142414251426
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • az önce sipariş verdim. park kiti hariç full olan paketi aldım 51 dolara.ücrete de 25 dolar yazın dedim. hadi bakalım hayırlısı...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ibrahim_koparal -- 30 Ocak 2020; 22:8:29 >
  • jado offical store dan 16 ocakta sipariş verdim hala kargoya verilmedi. 9 gün sonra süre bitiyor süre sonuna kadar bekleyip süreyi uzatmalı mı yoksa iptal edip indirimli başka satıcıdan mı almalı
  • Sonunda benim siparişte gümrüğe geldi tek pakette iki kamera var gümrük ücreti 32 tl belirlenmiş
    Sipariş ücreti olarak 40 dolar yazdırmıştım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pardus28 -- 30 Ocak 2020; 23:38:18 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • OlguErhan kullanıcısına yanıt
    evet 8$ indirim yaptı kuponla ama bendeki a118 170 derece açılıydı bu 130 dereceymiş. Telefondan biraz hallice yani. Daha geniş açılı olanı varmı önerebileceğiniz.
  • pardus28 kullanıcısına yanıt
    Benim kamera da bulunduğum ilçedeki pttye gelmiş.Ben 38$ yazdırmıştım bana toplam 53.87 lira ödeme çıkıyor.Bu iş nasıl oluyor? Kafaya göre mi vergi hesaplıyorlar?

• bhazer kullanıcısına yanıt
    Çekme açısı arttıkça ( Balık gözü efekti ) plaka okuma başarısı düşer. Bende aracımda son 5 senedir 120 derece açılı bir araç kamerası kullanıyorum.

Eğer böyle bir mantık olmasaydı zaten tüm araç kameraları 190 - 200 basarlardı geniş açıyı.

130 derece fazla fazla yetiyor emin olun.

Çok geniş kayıt yapıyor, izleyelim ;

https://www.youtube.com/watch?v=bdPiL1baQXk&feature=youtu.be

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • casual07 C kullanıcısına yanıt
    Satıcılar tek aslında ikiside offical, detaylı konuştuğum için biliyorum.

çin tatilde o yüzden kargo edilmedi gayet normal.

• bullfighter B kullanıcısına yanıt
    38 dolar zaten 227 TL yapıyor, %20 gümrük vergisidir, 45 TL birde gümrüğe sunma ücreti damga vergisi falan ekliyorlar.

Ama ilginç bir mantık işliyor, sanırım çok yığılma olduğu için bazen paketin üstünü bile okumadan vergi eklediklerine şahit olduk.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OlguErhan -- 31 Ocak 2020; 9:30:10 >
  • bullfighter B kullanıcısına yanıt
    Araç içi kamera Tavsiyesi

Hatta satıcı ile görüştüm ürün başına 15$ yazın diye, satıcı gümrükte sorun olabilir ben iki ürününüzü tek paket yapıp 40$ yazayım dedi tamam dedim. Birini abime aldım indirimdeyken, aslında korkmuştum gümrükten iki ürün geçmez diye
  • quote:

Orijinalden alıntı: pardus28

Hatta satıcı ile görüştüm ürün başına 15$ yazın diye, satıcı gümrükte sorun olabilir ben iki ürününüzü tek paket yapıp 40$ yazayım dedi tamam dedim. Birini abime aldım indirimdeyken, aslında korkmuştum gümrükten iki ürün geçmez diye
    Benim kargom da geldi tam olarak aynı vergi çıkarılmış. Daha araçta denemedim ancak ilk izlenim kalite güzel. Cihaz rusca geldi ingilizceye çevirmek 1-2 dk sürüyor :)

• @olguerhan hocam kameralar herkesin gelmeye başlamış, hafıza kartı 64 gb lık ne önerirsiniz.
  • sonunda gümrükten çıktı bundan sonra 1-2 güne gelir umarım.
  • Postaci teslim ederken paketin üstüne isim yazılmadığı icin iade edilir ama sizi tanıdığım için veriyorum dedi.nihayet paket geldi , sabah 64gb lık samsung kart siparişi verdim şimdi Olgu Bey'in kurulum videosunu bekliyorum.(Vergiler yanda yazıyor siparişi getiren kişinin vergilendirme hakkında bir bilgisi yok neye göre vergi belirleniyor dediğimde bilmiyorum cevabini aldım)

• Olgu beyin yönlendirmesi sayesinde bende sipariş verdim full set 61 dolara geldi.normalde 71 dolar,8+2 dolar indirim oldu.29.01.2020 de sipariş verdik bakalım bekliyoruz.
    Olgu beyin söylediği gibi Çin tatilde olduğu için şubatın ilk haftası kargoya verilecekmiş.İnşaallah sıkıntısız elime ulaşır.Gelişmeleri yazarım.
  • çin yeni yılı dolayısıyla 1 haftadır kargo çıkmadı, satıcıyla iletişime geçtim tüm çin virüs ile uğraşıyoruz ve çin yeni yılı ondan şubatın ilk haftası yapacağız dedi. virüs deyince iptal edesim geldi.
  • Arkadaşlar Ankara'dayım, Olgu Bey'in dediği hususlara dikkat ederek satın aldım, takipte şu yazıyor :

2020-01-20 07:24

Last mile=> Destination country post, number RH120578776TR

Ürün gelince vergiyi nereden nasıl ödüyoruz bu olayı tam çözemedim.

• Ciog kullanıcısına yanıt
    PTT kargoyu teslim ettiğinde kapıda ödüyorsun

• kadirdaglar kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam

• Ciog kullanıcısına yanıt
    ptt kargo takipten RH120578776TR bu numarayı aratın. oradan son durumu görebilirsiniz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • GarbageCollector kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler bilgi için.

• 
Sayfa: önceki 14221423142414251426
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.