Şimdi Ara

Araç içi kamera Tavsiyesi (1418. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir (1 Mobil) - 7 Masaüstü1 Mobil
5 sn
31.369
Cevap
825
Favori
1.705.152
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
95 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14161417141814191420
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Simpsons'ların kehanetlerinden biri (aliexpress, coronavirüs içerir).
    https://twitter.com/kudurtucu_/status/1221711571518402561?s=19

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 17gun gumrukte kldiktan sonra cikti nihayet

• bana arac kamerasi lazim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -gg-

17gun gumrukte kldiktan sonra cikti nihayet

Hadi gözünüz aydın

• quote:

Orijinalden alıntı: Dehşetengiz

bana arac kamerasi lazim
    Konuda 1. Msj da çeşitli tanıtım ve inceleme videoları mevcut, bir göz atabilirsiniz

• Kargo geldi kurulumunu yaptım ama park modül kablosunu nereye nasıl takacağım bilemiyorum. Kırmızı kablo geri vites kablosu ama kısa gibi onu da nasıl takılacak bilemiyorum. Cahillik çok kötü bişey 😭😭

• quote:

Orijinalden alıntı: OlguErhan

Süper, hani resimler

Alıntıları Göster
    hocam montajı yapana kadar hava karardı çekemedim soğukda bir yandan titreyerek iş görünce iyice uzadı tabi
    şimdi inip bakacağım. gece boyu park modunda bıraktım akü voltajına vs de bakacağım
  • quote:

Orijinalden alıntı: altan0348

Kargo geldi kurulumunu yaptım ama park modül kablosunu nereye nasıl takacağım bilemiyorum. Kırmızı kablo geri vites kablosu ama kısa gibi onu da nasıl takılacak bilemiyorum. Cahillik çok kötü bişey 😭😭
    İtiraz olayını naptınız, merak ettim.
  • OlguErhan kullanıcısına yanıt
    topu istanbul'daki görevlilere attılar. dilekçe yazıp postalayın dediler. uğraşmaya değer mi bilemedim ben de teslim aldım ürünü. full set 485 tl ye patladı. kargo üstüne 150 dolar yazmışlar. kameralarda kdv ve ötv yüzde 20 olarak uygulanıyormuş falan filan anlattılar birşeyler.
  • altan0348 A kullanıcısına yanıt
    Yazın dilekçenizi, böyle saçmalık mı olur. Hani paketin üstünde yazan tutarın resmi varmı ?

• Tam da bu konu üzerine yazıyordum. Ben de arkadaşla aynı duruma düştüm. Geri göndermeyi gözüm kesmedi. Ama şunu söyleyeyim itiraz işlemini arkadaşın da dediği gibi gümrüğe nereden giriyorsa oraya yapın dediler. Ben verdim valla ücreti. Her türlü buradan karlıdır

• axilik kullanıcısına yanıt
    Türkiyeden ucuz tabi her türlü, ama benim başıma geldi 1 kere ( 8 seneden fazla yurtdışı alışveriş tücrübem var ) izmir Gümrük müdürlüğüne kanıtlarım ve evraklarım ile başvurup düzelttirdim.

Hocam park modül kablosunu cihazın neresine yapacağız? O zaman çakmaklık için yer kalmıyor.

• altan0348 A kullanıcısına yanıt
    Ya çakmaklık ya park kiti bağlanır.

• Dün eve çıkarken akü 12.8 volt gösteriyordu.
    20 saat sonra bugun 11.98volt
    Kameranın çektiği akım yaklaşık 290 300ma seviyesindeydi
    24 saatte aküden 7 amper civarı güç harcayacak demektir.
    Modül 11.8 de kapatacak umarım bakalım görelim. 11.8 volltaki marş durumunu da merak ediyorum. İlerleyen günlerde elimde var olan güneş paneli ile sistemi desteklemek gibi bir fikir var kafamda.
    Arka kamerayı içeri taktığım için mesafe çizgileri baya orantısız ancak amacim park icin kullanmak değil zaten sorun teşkil etmiyor benim için.
    Sürüş testine ve kalite testine henüz çıkmadım. Bunlar için yorumlarımı daha sonra yazacağım.
    Malum Gaziantep trafigi kural bilmez cani ve magandalarla dolu zaten sırf bu magandalara karşı olası bir durumda elimde delil olması için aldım kamerayı.

• Kendi bildiğim ve deneyimlerime dayanarak 10.5V a kadar akü marş verebiliyor. Bu değerde marş verirsen 9V lara iniyor çok zor çalışıyor. Yazın uygun koşullarda en zorlama 10V yeterli daha altına marş veremezsin zaten akünün çoğu boştur.

Marş anında 10V altına inmemesi çalıştırmada süpriz yaşamamak için iyi olur. Zaten 11.8V ta kapatıyorsa sıkıntı olmaz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SoSeriouS

Dün eve çıkarken akü 12.8 volt gösteriyordu.
    20 saat sonra bugun 11.98volt
    Kameranın çektiği akım yaklaşık 290 300ma seviyesindeydi
    24 saatte aküden 7 amper civarı güç harcayacak demektir.
    Modül 11.8 de kapatacak umarım bakalım görelim. 11.8 volltaki marş durumunu da merak ediyorum. İlerleyen günlerde elimde var olan güneş paneli ile sistemi desteklemek gibi bir fikir var kafamda.
    Arka kamerayı içeri taktığım için mesafe çizgileri baya orantısız ancak amacim park icin kullanmak değil zaten sorun teşkil etmiyor benim için.
    Sürüş testine ve kalite testine henüz çıkmadım. Bunlar için yorumlarımı daha sonra yazacağım.
    Malum Gaziantep trafigi kural bilmez cani ve magandalarla dolu zaten sırf bu magandalara karşı olası bir durumda elimde delil olması için aldım kamerayı.
    Bende çiftli paket henüz gelmediği için test edemedim, nasıl TimeLapse moduna otomatik geçiyormu yoksa ellemi sokuyoruz baktınızmı

Bakalım Erhan hocam zamanım olursa uğraşırım Sen de elini çabuk tut da geniş bir inceleme çek bize. Bilmediğiniz özellikler olabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: OlguErhan

Bende çiftli paket henüz gelmediği için test edemedim, nasıl TimeLapse moduna otomatik geçiyormu yoksa ellemi sokuyoruz baktınızmı

Alıntıları Göster
    sigorta kutusundan güç alan 2 başlı kabloyu doğru sigorta soketlerine taktığınızda evet otomatik olarak park moduna geçiyor
    dakikada 1 kare çekerek yine 1 dakikalık (yada seçtiğiniz dakikada) timelapse videolar oluşturuyor.
    parking mode olan diğer modu açarsanız arabada olan herhangi bir sarsıntıyı algılayıp video çekimine geçip bu videoyu kilitliyor.
    sarsıntı sonrası ne kadar video kaydı alıyor denemedim daha. ve tabi sonrasında timelapse moduna geçiyor geri
    gelip kontağı açtığınızda otomatik olarak normal video kaydına başlıyor normal şekilde.

• SoSeriouS kullanıcısına yanıt
    Çok iyimiş, tam istediğimiz gibi

• 
Sayfa: önceki 14161417141814191420
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.