Şimdi Ara

Araç içi kamera Tavsiyesi (1386. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
31.359
Cevap
824
Favori
1.704.016
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
95 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13841385138613871388
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kk1903

Merhaba,
    Bu üç kameradan hangisini niçin tavsiye edersiniz?
    Xiaomi Yi Car Smart Dash 1296P Akıllı Araç Kamerası (280 TL malolacak)
    Xiaomi Mijia 1S Starvis Araç İçi Kamera - 140° Geniş Açı Lens (310 TL malolacak)
    Xiaomi Mi Drive D02 70mai Pro Mikrofonlu WiFi 1080P Araç Kamerası (350 TL malolacak)
    Fiyatlar TR hemen teslim fiyatları
    Cevap verirseniz sevinirim. Ona göre bu üç üründen birini alacağım...
    Şimdiden teşekkürler
    3 cihaz arasında afaki farklar yok aslında hiç farketmez benim fikrim.
  • gumrukten gerı gondermek ıcın ımza verelı 10 gun oldu hala ptt de beklıyor yazıyor

gerı gıderken takıp edemıyormuyuz sonra çindekıler gelmedı dıyorlar

arabada 3 arac kamerası varken bozulsa yenıden 3 tane alınca,tıcaret amaclıymıs alıp satıyormusuz dıye gumruk vermıyor gerı gonderıyorda

• ticaret amaclı kargo almak demek ıster 1 den fazla ıster 1 tane alırsın satarsın o tıcaret amaclı oluyor

belkı koleksıyoncu her renk her modelden 1 er alıyorsun ve sayıca cok,bu tıcaret amaclı nasıl sayılıyorkı

yanı satan 1 tanede alır satar o tıcaret olur,bu zannetme işi tek bızım gumruktemı oluyor
  • Arkadaşlar kısa sürede ön ve arkadan kayıt yapacak iki kameralı birşey almak istiyorum. Aslında Viofo A129Duo almakta çok kararlıydım. Ancak Sivasta yaşıyorum. Malum burda kışlar çok sert geçiyor. Şimdiden arabanın camları buz tutmaya başladı. Viofoda iki kamerada içerde olacağından kış mevsiminde park modunda buzlu camlardan birşey görüpte kayıt yapabileceğini sanmıyorum. Bu nedenle en azından arka kamerası plaka üzerine monte edilen bir şeylere bakmaya başladım. 70mai nin dikiz aynalı kamerasına arka kamera bağlanabiliyor. 20k lık powerbanklarla park halinde de kayıt yapmak istiyorum. 70mai d04 kameralarda bildiğim kadarıyla u4 gb a kadar kart desteği var. Bu kapasite ile 24 saatlik kayıt almak mümkünmü bunu merak ediyorum.
    Kameraları Türkiye den almak istiyorum. Benim için Gümrük vs uğraşmak artık katlanılacak şeyler değil.
    1-Viofo A129 Duo
    2-70mai D04 Ayna Kamera + 70mai R03 arka kamera

Sözün özü siz olsanız bu ikisinden hangisini tercih / tavsiye ederdiniz.

Cevap verecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi o.sahin -- 5 Kasım 2019; 19:10:31 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: o.sahin

Arkadaşlar kısa sürede ön ve arkadan kayıt yapacak iki kameralı birşey almak istiyorum. Aslında Viofo A129Duo almakta çok kararlıydım. Ancak Sivasta yaşıyorum. Malum burda kışlar çok sert geçiyor. Şimdiden arabanın camları buz tutmaya başladı. Viofoda iki kamerada içerde olacağından kış mevsiminde park modunda buzlu camlardan birşey görüpte kayıt yapabileceğini sanmıyorum. Bu nedenle en azından arka kamerası plaka üzerine monte edilen bir şeylere bakmaya başladım. 70mai nin dikiz aynalı kamerasına arka kamera bağlanabiliyor. 20k lık powerbanklarla park halinde de kayıt yapmak istiyorum. 70mai d04 kameralarda bildiğim kadarıyla u4 gb a kadar kart desteği var. Bu kapasite ile 24 saatlik kayıt almak mümkünmü bunu merak ediyorum.
    Kameraları Türkiye den almak istiyorum. Benim için Gümrük vs uğraşmak artık katlanılacak şeyler değil.
    1-Viofo A129 Duo
    2-70mai D04 Ayna Kamera + 70mai R03 arka kamera

Sözün özü siz olsanız bu ikisinden hangisini tercih / tavsiye ederdiniz.

Cevap verecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler.
    Viofo çalışırken ısınıyor ve o kar / buz eritiyor. 70 mai park konusunda işinize yaramayacaktır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Olgu bey öncelikle cevabınız için teşekkürler.

Maxitekno.com sitesinde Viofo A129Duo ile A129IR arasında 50 TL fiyat farkı var. Sizce bu iki kamera arasında kayda değer fark var mı, 50 TL fazla vermeye değer mi.

Bir diğer konuda malum indirim kodları vardı, artık geçerli değil. Güncel indirim kodu varsa eğer paylaşırsanız sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: o.sahin

Olgu bey öncelikle cevabınız için teşekkürler.

Maxitekno.com sitesinde Viofo A129Duo ile A129IR arasında 50 TL fiyat farkı var. Sizce bu iki kamera arasında kayda değer fark var mı, 50 TL fazla vermeye değer mi.

Bir diğer konuda malum indirim kodları vardı, artık geçerli değil. Güncel indirim kodu varsa eğer paylaşırsanız sevinirim.
    Artan maliyetler yüzünden indirim kodu mlsf yok, maxitekno ile görüştüm. Ir modelinde arka kamera pembeye yakın çekiyor tavsiye etmiyorum. Burada ;https://www.youtube.com/watch?v=G3jrFhSuvQU&feature=youtu.be

Ayrıca satın alırken Youtube videomun altındaki linkten sepete ekleyip alırsanız destek olmak adına çok sevinirim

Benim A129 video :https://www.youtube.com/watch?v=_ntH9ue5IAE&feature=youtu.be

• OlguErhan kullanıcısına yanıt
    Bu kadar emeğinize karşılık linki tabiki kullanacağım.

Tekrar teşekkürler.

• Merhaba OlguErhan üstad. Bir yıl önce tavsiyeleriniz ile aldığım Smarnoo T652 kameramda bir kaç haftadan beri ekran karardı , açılışta ve sonrasında ekranda herhangi bir görüntü çıkmıyor. Ancak Micro Sd kartı incelediğimde görüntü kaydının normal bir şekilde yapılmış olduğunu tespit ettim. Ekranın düzeltilmesi için önerileriniz varmıdır ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yutuna

Merhaba OlguErhan üstad. Bir yıl önce tavsiyeleriniz ile aldığım Smarnoo T652 kameramda bir kaç haftadan beri ekran karardı , açılışta ve sonrasında ekranda herhangi bir görüntü çıkmıyor. Ancak Micro Sd kartı incelediğimde görüntü kaydının normal bir şekilde yapılmış olduğunu tespit ettim. Ekranın düzeltilmesi için önerileriniz varmıdır ?
    Tamir konusunda mlsf bilgi sahibi değilim.

• Merhabalar Olgu Bey,

500-TL'ye kadar ön ve arka kameraya ve GPS'e sahip tavsiye edebileceğiniz araç kamerası var mı ?

Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: freak_taz

Merhabalar Olgu Bey,

500-TL'ye kadar ön ve arka kameraya ve GPS'e sahip tavsiye edebileceğiniz araç kamerası var mı ?

Teşekkürler.
    O fiyata tüm özelliklerin olduğu model mlsf yok,

ama Facebooktan msj atın bana, elimden geldiğince yardımcı olurum. Facebook kullanmıyorsanız Email atabilirsiniz.

Email : olguerhan@yahoo.com

Facebook,

https://www.facebook.com/OlguErhan

• Tam da sipariş verme arefesinde böyle bir video ile karşılaşmak istemezdim.
    Viofo A129 kasa resmen yamulmuş. Nasıl bu duruma geldi, ilginç doğrusu.

https://m.youtube.com/watch?v=YGhyVJrWMgs&feature=youtu.be

• Viofo 129 4K stoklarda ( çift kamera ) Geldi
    Türkiye 2 sene garantili ve Yurtdışından ucuz fiyata.

Satın almak için youtube videolarımın altındaki linkleri kullanabilirsiniz.

Viofo 129 4K stoklarda ( çift kamera ) Geldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OlguErhan -- 7 Kasım 2019; 8:59:2 >

• Hocam bu tavsiye ettiğin viafo kamera geri görüş icin nasıl.

Ekran vs

Çizgiler yok bunda sanirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aahastra -- 8 Kasım 2019; 13:0:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aahastra

Hocam bu tavsiye ettiğin viafo kamera geri görüş icin nasıl.

Ekran vs

Çizgiler yok bunda sanirim
    Geri görüş için kamera tavsiye verebilirim,

Facebooktan msj atın bana, yardımcı olurum hiç merak etmeyin. Facebook kullanmıyorsanız Email atabilirsiniz.

Email : olguerhan@yahoo.com

Facebook,

https://www.facebook.com/OlguErhan

• Merhaba, bugün bim'de satışa çıkan autoware hd kamera ile ilgili yorumunuz nedir? çok kaliteli olmadığı belli ancak günü kurtarır mı f/p olarak?
  • quote:

Orijinalden alıntı: OlguErhan

Merhaba Olgu üstad.
    Viofo 129 4K kamerayı tekli(ön kamera) olarak nasıl ve ne kadar ücretle alabilirim?

• yutuna Y kullanıcısına yanıt
    Çiftli al daha iyi çünkü tek olarak 1.150 tl ye satılıyor.

Youtube videomun altında 4K diye link var

https://www.youtube.com/watch?v=_ntH9ue5IAE&feature=youtu.be

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba.arac kamerası hakkında hiç bilgim yok.gece de park halinde her yönü çekim yapabileceğim kameraya ihtiyacım var.malum park halinde vurup kaçanlar oluyor.deteyli bilgi verebilirsiniz çok memnun kalırım.ayrica pahalı olmasada iyi olur.

• 
Sayfa: önceki 13841385138613871388
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.