Şimdi Ara

Araç içi kamera Tavsiyesi (1266. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31.360
Cevap
824
Favori
1.704.198
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
95 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12641265126612671268
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: major24

Mini 0906 gearbest stoklarında görünmüyor. Yakında zamanda stoklara girecek mi , bilginiz var mı ?

Bu ürün yerine başka ne tavsiye edersiniz ( sadece ön kamera yeterli )

En iyisi mini 0906 diyorsanız , AliExpress e baktım. Evet “mini 0906 “ olarak çok model satışta fakat Conkim , Ruccess ... vb bir çok marka adı altında satışı görünüyor.

Karşılaştırma videosundan gördüğüm kadarıyla eğer çift kanallı olması gerekmiyorsa Viofo A119S v2 tavsiye ederim. Şu an için tek şikayet ettiğim husus Time Lapse moda manuel olarak geçirmeniz gerekiyor. Park Moduna otomatik olarak geçiş yapsa da hareket algılaması çok iyi olmadığından park modunda kaçırdığınız kayıtlar olabiliyor. Bilgilerinize.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kamera tavsiyesi istiyorum;
    • Kapasitörlü
    • Dahili gps'li
    • İç-dış kayıt yapabilecek
    • Sağ-sol çevrilebilecek (orta kısım, hatta ortaya yakın kısımlara takınca arabamın sensörleri etkileniyor)

Var mı böyle bir araç kamerası?
    Tavsiyeler için şimdiden teşekkürler :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 53*MURAT

Kamera tavsiyesi istiyorum;
    • Kapasitörlü
    • Dahili gps'li
    • İç-dış kayıt yapabilecek
    • Sağ-sol çevrilebilecek (orta kısım, hatta ortaya yakın kısımlara takınca arabamın sensörleri etkileniyor)

Var mı böyle bir araç kamerası?
    Tavsiyeler için şimdiden teşekkürler :)

En yakını mini 0906 ama başka model gelmiyor yada yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Park kaydı olayında çok önemli bir ürün,

• Görüntüye araç hızı nasıl ie sistem ile ekleniyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: Fatih

Görüntüye araç hızı nasıl ie sistem ile ekleniyor?

Gps li kameralar otomatik ekliyor. Örnek mini 0906

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OlguErhan -- 7 Mart 2018; 17:27:47 >
  • merhaba junsun s100 wifi kullanan var mı sorum olacaktı _?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi izmirlim21 -- 8 Mart 2018; 10:18:44 >
  • abi merhabalar daha önceden de niyetlenmiştim ama bu sefer kesin alacağım tercihim hem ön hem arka cama olacak şekilde mümkünse park halinde de kayıt alan kapasitorlü kamera tevsiye edebilir misin bana açıkçası bütçem de çok fazla değil. senden ricam en uygun fiyatlı ve iş görür seviyede olan kameraları bana yazabilir misin mesela VIOFO A118C2 V2 Version arka cama iyi demişsin ama ben bunu öne bile zor takarım fiyatı 250 tl buna bide hafıza kartı lazım :D kısaca önceliğim ön cama fiyatı makul mantıklı bir cam uygun fiyatlı bulursam bir tanede arka cama alıcam

mesela 150 lira ön cama 75 arka cama 60 tl de hafıza kartı hani bu şekilde bile zorlaya bileceğim max fiyat 300 tl daha ucuza da çözersem mükemmel olur :)

• @OlguErhan

Merhaba hocam. 1266 sayfa var oku oku bitmiyor. Ben de herkes gibi ariyorum.

Max. 700 tl civari.

Ozellikle gece olmak uzere gecd gunduz cekim.kalitesi

Pili olmayan kapistorlu

Enn iyisi sudur diyebileceginiz 2 model soyler misiniz. Linkleriyle.

Aracim fiat linea.

A119s diyorlardi mini0906 filan dediler sonra panaroma x2 filan diyince kafam çok karıştı.

Çift tarafli kamera sart degil ama olsa guzel olur.

Ben ozellikle cok net goruntu kalitesi istiyorum. Gece cekiminde de. Çünkü bazen 16 saat durmadan araba kullaniyorum. Yanlis duymadiniz. 16 saat. Ozellikle 7 8 saatlik yolculuklarda mola bile vermiyorum. O sebeple şart benim için.

Hafiza karti olarak 128 gb lexar 1000x almayi planlıyorum. Ama sizden ozellikle ricam 400-700 tl arasi en iyisi bu diyebileceginiz 1 2 kamera

• olgu

• quote:

Orijinalden alıntı: kasparov108

@OlguErhan

Max. 700 tl civari.

Pili olmayan kapistorlu

Aracim fiat linea.

A119s diyorlardi mini0906 filan dediler sonra panaroma x2 filan diyince kafam çok karıştı.

Ben ozellikle cok net goruntu kalitesi istiyorum. Gece cekiminde de. Çünkü bazen 16 saat durmadan araba kullaniyorum. Yanlis duymadiniz. 16 saat. Ozellikle 7 8 saatlik yolculuklarda mola bile vermiyorum. O sebeple şart benim için.

Hafiza karti olarak 128 gb lexar 1000x almayi planlıyorum. Ama sizden ozellikle ricam 400-700 tl arasi en iyisi bu diyebileceginiz 1 2 kamera

https://goo.gl/xAui4H park kablosu cpl filitre dahil 128$ olan satıcı

Olay bu, 1266 sayfadaki önemli bilgiler zaten 1. msj da

• quote:

Orijinalden alıntı: chuckmak

abi merhabalar daha önceden de niyetlenmiştim ama bu sefer kesin alacağım tercihim hem ön hem arka cama olacak şekilde mümkünse park halinde de kayıt alan kapasitorlü kamera tevsiye edebilir misin bana açıkçası bütçem de çok fazla değil. senden ricam en uygun fiyatlı ve iş görür seviyede olan kameraları bana yazabilir misin mesela VIOFO A118C2 V2 Version arka cama iyi demişsin ama ben bunu öne bile zor takarım fiyatı 250 tl buna bide hafıza kartı lazım :D kısaca önceliğim ön cama fiyatı makul mantıklı bir cam uygun fiyatlı bulursam bir tanede arka cama alıcam

mesela 150 lira ön cama 75 arka cama 60 tl de hafıza kartı hani bu şekilde bile zorlaya bileceğim max fiyat 300 tl daha ucuza da çözersem mükemmel olur :)

Volkan bey mlsf Türkiye'de yaşadığımız gerçeğini kabul etmek gerekiyor. Almanya / Avrupa'da yaşayan insanlar mini 0906 kamerasını 120 tl gibi komik rakamlara satın alırken biz aynı ürüne 4 katı fiyat ödemek zorundayız.

Benim elimden mslf birşey gelmiyor, şu paraya şu kamerayı alın diyemem Tl söz konusu oldukça.....

• 2 ay sonra 5 yıl olacak,5 yılını buraya verdin olgu

• quote:

Orijinalden alıntı: bace3434

2 ay sonra 5 yıl olacak,5 yılını buraya verdin olgu

Barış, sende ömrünü verdin be foruma

• quote:

Orijinalden alıntı: OlguErhan

quote:

Orijinalden alıntı: bace3434

2 ay sonra 5 yıl olacak,5 yılını buraya verdin olgu

Barış, sende ömrünü verdin be foruma

aynen,tamamen atamıyorlar,pis gibi yapıştım foruma

• quote:

Orijinalden alıntı: kasparov108

@OlguErhan

Max. 700 tl civari.

Pili olmayan kapistorlu

Aracim fiat linea.

A118 ve Mini 0826da sandisk 64gb kartı kullanırken,yabancı forumlarda öve öve bitirilemeyen lexar 633x 128gb hafıza kartı aldım amazondan.Maalesef 4 ay sonra bozuldu.Allahtan para iadesini aldım amazondan.Yine kimsenin tavsiye etmediği 64gb sandiske kaldım.2 seneden fazladır tık demedi maşallah.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• arkadaslar tum sayfalari okumak mumkun degil cok sayfa var, benim tavsiye istedigim konu kameradan ziyade onun montaji. kamera illaki vardir f/p urunler birini aliriz da montajini hic kablo gorunmeyecek sekilde nasil yapabiliriz? yani kablosu surekli takili olacak, ihtiyac halinde hafiza kartini sokup alacaz kameradan. arac insignia, dikiz aynasinda bildigim kadariyla elektrik var, okuma lambalari falan da var? montaj yapan vs. varmidir bu araca.

• quote:

Orijinalden alıntı: OlguErhan

Park kaydı olayında çok önemli bir ürün,

mustafa beye tebrikler

olgu bu urunun montaj vıdeosu yukarda dedınya orada projeksıyon vıdeosu cıkıyor,dakıka 14.00 da.bulamadım montaj vıdeosunu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bace3434 -- 11 Mart 2018; 11:42:45 >

• arkadaşlar araç kamerası almayı planlıyorum ama iki kamera arasında kaldım
    transcend drivepro 520 Yaklaşık 660 TL
    transcend drivepro 230 yaklaşık 550TL

konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar varsa yardımcı olursanız sevinirim.

kamerayı; extra aküye bağlamayı düşünmüyorum (garanti dışı oluyormuş aracım. olmaz diyenler çıkar ama iki ayrı servis aradım ikisi de aynı şeyi söyledi) bunun yerine 10000-20000 lik bir powerbank ile kullanırım diye planlıyorum.
    fiyat olarak mısırdan almayı planlıyorum.
    teşekkürler

• extra akü derken,24 saat kayıt içinmi
    normalde çakmak soketıne takınca kendı akusu yeterlı oluyor.power bank eger hıc cakmaklık kullanmıcaksan,hergun eve goturup sarja takman gerekır

yok arabada once cakmaklıga power bankı takıcam onuda kameraya takıcam dersen,o zaman cakmaktan gelen enerjı power bankı doldururken bır yandanda kamera power bankı bıtırır yerınde sayar

sonucta don dolas cakmaga dırek tak yani

çindede 4 tl 1 dolar tarzı bırsey galıba.bu yuzden çinle kendı aramızda 2 tl 1 dolar tarzı fıyatlandırma ıle alısverıs olmazmı

yani dövız kurundan çin parası alıp gondersek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bace3434 -- 11 Mart 2018; 17:30:59 >
  • 
Sayfa: önceki 12641265126612671268
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.