Şimdi Ara

Araç içi kamera Tavsiyesi (1244. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
31.298
Cevap
821
Favori
1.698.932
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
94 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12421243124412451246
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    2 yildir zam gormuyorum. Asgari ucret 1404tl bizim maas ayni. Bu sene zam gorursek ne ala... asgari ucreti 1600 tl yaparlarsa bize de bir 50tl atarlar herhalde...birakicam isi gucu anasini satayim butun arkadaslarim ayni durumdalar en azindan ben maasimi zamaninda aliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: shakircan

2 yildir zam gormuyorum. Asgari ucret 1404tl bizim maas ayni. Bu sene zam gorursek ne ala... asgari ucreti 1600 tl yaparlarsa bize de bir 50tl atarlar herhalde...birakicam isi gucu anasini satayim butun arkadaslarim ayni durumdalar en azindan ben maasimi zamaninda aliyorum

yav zarrablar vs zaten mılyar dolarları cebe ındırdıler butn madenler calındı maden kalmadı ulkede muhtmelen zaten gecen maden kazası oldu 4 işçi olunce madenın ruhsatsız işletildiği ortaya cıktı. Yanı devletın madenı kımın cıkarıp çaldıgından haberı yok. Şimdi doları tuttualrkı enflasyon algısına devame tmek ıcn. nitekim doalr gecen yıl %30 artınca enflasyton %6 dedıler. Bu sene yıne %25 arttı enflasyon 12-13 diyorlar. Sureklı algı dan baska birşey yok maksat mılletı uyutmak
  • OlguErhan kullanıcısına yanıt
    Son 2 taneyi babamla kendime aldım. Sayfayı uzun süredir takip ediyordum bugün almak nasip oldu. Sayenizde indirimden yararlandık. Emekleriniz için teşekkürler.
    34,99 $ gözüküyor gümrüğe takılır mıyız acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: commandostigre

Son 2 taneyi babamla kendime aldım. Sayfayı uzun süredir takip ediyordum bugün almak nasip oldu. Sayenizde indirimden yararlandık. Emekleriniz için teşekkürler.
    34,99 $ gözüküyor gümrüğe takılır mıyız acaba?

Hayırlısı olsun, gümrüğe takılmıyorlar.

• A118C için alttaki gibi montaj ayağına ihtiyacım var, bulamıyorum hiç bir yerde

• quote:

Orijinalden alıntı: snoppy

A118C için alttaki gibi montaj ayağına ihtiyacım var, bulamıyorum hiç bir yerde

Burada satılıyordu en son,

http://www.foxoffer.com/car-camera-accessories/750-spare-3m-stick-plate-mount-for-a118-car-camera.html?search_query=A118c&results=9

• B3n aksiyon kamerasini arac kamerasi olarak kullanmanizi tavsiye etmem. Pille asla hele. Pil hemen bozuluyor ve makine asiri isiniyor.

Aksiyon kamerasi alin kendinize birde aeac kamerasi alin. Gule gule kullanin.

• drbalat D kullanıcısına yanıt
    Powerbank ile olmuyor bu. Ben denedim. 1 gece de bitiyor. Iskenceye doner. Al tak sarj et sök al tak.

Park kablosu ile kullanmaniz mantikli...

Olgu hocam soylemis zaten a119 alin 2 adet. 2 adette park kablosu. Gule oynaya kullanin. Viofo cok iyi bu konuda. Isterseniz ozel mesaj ile iletisime gecin. Elimde viifo a119 var fiyati akliniza yatarsa satin alirsiniz.

Kazasiz gunler.

Sağolun

• çinden garantili ürün alsak bozulsa değişime göndersek,ürün ikinci gelişte vergi ödememizi isterlerse
    gümrük,ödemeyi görmek isterlerse nasıl olacak,herseferinde vergimi ödücez
    bunun cevabını bilende yok sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: baris195

çinden garantili ürün alsak bozulsa değişime göndersek,ürün ikinci gelişte vergi ödememizi isterlerse
    gümrük,ödemeyi görmek isterlerse nasıl olacak,herseferinde vergimi ödücez
    bunun cevabını bilende yok sanırım

Başladık gene Felaket haberlerine

Yaw bence Barış sen sokağa bile çıkma aman diyim yukarıdan saksı düşer, araba çarpar bişi olur.

Evde otur miss gibi, ama oturma... deprem olur sel basar çığ düşer.... yaylaya çık yaylaya en güvenli... ama çıkma aman diyim üşütürsün zaatüre olursun.

Walla bilemedim şimdi

• snoppy kullanıcısına yanıt
    İş yerinde galiba 1 tane fazla vardı yılbaşından sonra bakiyim bi.

• baris195 kullanıcısına yanıt
    Çinden gelen urunde garanti diye bir sey yok. Garanti icin distribütör, dagitici vs bir cok etken olmasi lazim.

Geri gonderdiginizde yapiyorlar/yapmaya calisiyorlar ancak gelmedi bile deseler yapacak bir seyiniz yok.

Yurticinden garantili hepsiburadada vs kameralara bakin ve bu kadar dert sahibi olacaginiza arkaniza yaslanip kafaniz rahat kullanin hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: SeniorAwesome

Çinden gelen urunde garanti diye bir sey yok. Garanti icin distribütör, dagitici vs bir cok etken olmasi lazim.

Geri gonderdiginizde yapiyorlar/yapmaya calisiyorlar ancak gelmedi bile deseler yapacak bir seyiniz yok.

Yurticinden garantili hepsiburadada vs kameralara bakin ve bu kadar dert sahibi olacaginiza arkaniza yaslanip kafaniz rahat kullanin hocam.

Yani

Eskiden kapı gibi PayPal vardı.....

Sevgili hükümetimiz, asRın yönetimi yasakladı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OlguErhan -- 30 Aralık 2017; 23:12:3 >
    Dün dh videoda yurtdışı alışverişe %18 kdv geleceğinden bahsettiler. Üstelik bundan kurtuluş da yok, çünkü banka yurtdışı siteye ödeme yaparken doğrudan kesinti yapacakmış devlet!

İşler karışacak, hem ödemede sıkıntı, hem de 2 ülkeye de vergi vermiş olacağız, adaletsiz şekilde.

30 euro üzerine %20 (%18 AB ülkeleri) vergi hala var sanırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: talbotlago

Dün dh videoda yurtdışı alışverişe %18 kdv geleceğinden bahsettiler. Üstelik bundan kurtuluş da yok, çünkü banka yurtdışı siteye ödeme yaparken doğrudan kesinti yapacakmış devlet!

İşler karışacak, hem ödemede sıkıntı, hem de 2 ülkeye de vergi vermiş olacağız, adaletsiz şekilde.

Ooo süper, yakında bize chip takarlar. Yürüdüğümüz adım başına vergi alırlar. Gayet normal.

Hamdolsun yola devam diyelim

• quote:

Orijinalden alıntı: talbotlago

Bak konu açtım, yorumlarını bekliyorum

https://forum.donanimhaber.com/fb.asp?fromMobile=yes&fromZero=yes&m=130640828

• Hem arabada hem de aksiyon kamerası olarak kullanacağım bi model var mı acaba :) eken h9r mesela öyle ucuz bişey..

• quote:

Orijinalden alıntı: matmuhendisi

Hem arabada hem de aksiyon kamerası olarak kullanacağım bi model var mı acaba :) eken h9r mesela öyle ucuz bişey..

Bu model olabilir, 200 den verebilirm size kargoda benden

https://youtu.be/jZt_XFgTeGQ

• quote:

Orijinalden alıntı: OlguErhan

quote:

Orijinalden alıntı: matmuhendisi

Hem arabada hem de aksiyon kamerası olarak kullanacağım bi model var mı acaba :) eken h9r mesela öyle ucuz bişey..

Bu model olabilir, 200 den verebilirm size kargoda benden

https://youtu.be/jZt_XFgTeGQ

Hocam su geçirmeslik falan var mı acaba bu modelde?

• 
Sayfa: önceki 12421243124412451246
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.