Şimdi Ara

Araç içi kamera Tavsiyesi (1235. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
10 Misafir - 10 Masaüstü
5 sn
31.369
Cevap
825
Favori
1.705.269
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
95 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12331234123512361237
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İndirimleri takip etmeniz gerekiyor, özellikle de gearbest ve banggood dan.
    O fiyat seviyelerinde 2 kamera var alınabilecek, biri pilli biri kapasitörlü.
    Geçenlerde xiaomi 70 Minutes 29 dolardı (115 TL) ve keza G1W-CB de o fiyat seviyelerinde oluyor bazen.
    Bu siteleri takip ederseniz bu fiyatlara alabileceğiniz en iyi 2 kamera bunlar.

https://tr.gearbest.com/car-dvr/pp_196898.html
    https://tr.gearbest.com/car-dvr/pp_967346.html

• jhudaverdi kullanıcısına yanıt
    Elinizdr delil noteligi tasir. Soyle ki bana kamera almaya gelenlerin anlatmasina dayanarak soyluyorum %100 kusurlu raporu verilen kazada adam kaydi gondermis %0 a dusmus.

Ölumlu kazalarda zaten cok onemli.

Etrafta kamera vs yoksa sizin kamera cok onemli oluyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SeniorAwesome

Elinizdr delil noteligi tasir. Soyle ki bana kamera almaya gelenlerin anlatmasina dayanarak soyluyorum %100 kusurlu raporu verilen kazada adam kaydi gondermis %0 a dusmus.

Hadi inşaallah !
    Benim durumumda böyle olur inşaallah, araba 1 aydır yetkili serviste rehin kaldı.
  • baterisi büyük kameraların çinden gönderimi sorun oluyor galiba.yada firma bir yolunu bulup gönderiyor olması lazım
    dhl baterisi büyük kamera tasıyor ama gumruk orjınal fıyatı falan gormek ısteyınce belgeler vs ugrastırıyorlar
    nl post ıle baterısı buyuk kamera gonderemıyorlarmıs

bi tane kargo fırması var bakalım sorun cıkcakmı test ıcın 1 tane baterısı buyuk kamera aldım

pure battery post..bu kargoyu ıntte bulamadım

neyse,su 30 bınlık power banklar nasıl oluyorda normal postla gelıyor.ben anlamıyorum bu işi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baris195 -- 7 Aralık 2017; 10:46:11 >
  • quote:

Evet hocam her bakımdan çok önemli delil niteliğinde ama arkadaşların belirttiklerine göre sanırım bazı durumlarda bu dediler sigortalar tarafından göz ardı edilebiliyor. Bu durumun yaşanmaması ve eldeki kaza görüntülerinin kullanılarak taraflara uygun şekilde kusur verilebilmesi için neler yapılması gerektiğini öğrenmeye çalışıyorum. Bu noktada sanırım en kolay yapılabilecek olan kaza sonrası hemen aynı gün sigorta şirketine videoyu iletmek gibi, doğru mudur? Ya da sizce en sağlıklı yol nedir?

• quote:

Orijinalden alıntı: jhudaverdi

quote:

Evet hocam her bakımdan çok önemli delil niteliğinde ama arkadaşların belirttiklerine göre sanırım bazı durumlarda bu dediler sigortalar tarafından göz ardı edilebiliyor. Bu durumun yaşanmaması ve eldeki kaza görüntülerinin kullanılarak taraflara uygun şekilde kusur verilebilmesi için neler yapılması gerektiğini öğrenmeye çalışıyorum. Bu noktada sanırım en kolay yapılabilecek olan kaza sonrası hemen aynı gün sigorta şirketine videoyu iletmek gibi, doğru mudur? Ya da sizce en sağlıklı yol nedir?

Usb bellek ile verenleri biliyorum. BEnim en çok korktuğum durum ölümlü bir kaza, yola fırlayan bir yayanın ciddi yaralanması vs. gibi durumlar.

Örnek benim başıma gelen, burada daha önde olsaydım yayaya vurmam olasıydı, düştü kafasını asfalta çarptı ve öldü beyin kanamasından desek. En azından kanıtım var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OlguErhan -- 7 Aralık 2017; 10:57:19 >

• quote:

quote:

Ayrıca araç değer kaybı iadesi söz konusu,

https://forum.donanimhaber.com/kaza-sonrasi-arac-deger-kaybinin-alinmasinda-izlenecek-yol--119012102

• quote:

quote:

Ben öyle yaptım hatta ekspere email ile vidyo dosyasını gönderdim.
    İzlememiş deyyus...

• Orijinalden alıntı: BekiRoRo

Ben öyle yaptım hatta ekspere email ile vidyo dosyasını gönderdim.
    İzlememiş deyyus...

Yvş imiş ne diyim... ,

Bu msjı görmüşmüydünüz ?
    https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/117145685

Yönelndirme çalışmıyor buraya copy paste yapayım.

Orijinalden alıntı: adıdı

Arkadaşlar geçen cuma günü Mersin/Tarsus'ta kaza yaptım. Çok şükür canımızda ve sağlığımızda bir sıkıntı yok. Karşı taraf ifadesinde benim aracı bir tırın sıkıştırdığını ve benim aracımın birden önüne çıktığını ve çarptığını yazdı. Kamera kayıtlarını servis yetkilisine verdim. Bakalım tramer sonucu ne çıkacak, gelişmeleri sizlere bildiririm.

Link:

Büyük geçmiş olsun Akif bey, cana gelmesin ama mal canın yongası üzülüyor insan :(

Kesinlikle arka camda kamera olması sizin araç değer kaybı davasında karşı tarafın sigortasından ikinci el değer kaybınızı almanızı sağlayacak . Örnek vermek gerekirse kuzenimin başına gelen şu aşağıdaki resimdeki kazada ( o zaman kamerası yoktu artık bir a118c kamerası var ) 7.500 tl lik değer kaybı davası açtı. Ve 5.500 tl kazandı.

• Bu kazada woswagen kuzenin
    • Taksi arka kapıdan patlattı kaskolu araca
    • Yandan trafik raporunda suçsuz %100 karşı taraf suçlu
    • Kasko aracı yaptırdı
    • Üstüne birde Expertiz çağırdık dava açtık ( ben zorladım ) 5.500 tl ikinci el satış değer kaybı aldı

Alıntı :http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=117143188

@adıdı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OlguErhan -- 7 Aralık 2017; 11:7:22 >

• BekiRoRo B kullanıcısına yanıt
    Merak etmeyin görüntüleri silmeyin aleyhinize çıktığında sigortanıza tekrar atın. Anlamadığım sizin sigortanızın bunun üzerine gitmesi lazım. Kabul etmiyor mu ? Aksine işine gelir ama.
  • quote:

Merak etmeyin görüntüleri silmeyin aleyhinize çıktığında sigortanıza tekrar atın. Anlamadığım sizin sigortanızın bunun üzerine gitmesi lazım. Kabul etmiyor mu ? Aksine işine gelir ama.

Bir mokluk olduğunu hasar dosyasının online sorguladığımda anladım, zira tüm kaza fotoları karşı tarafın çektiği fotolardı ben o kadar foto verdim hiç yoktu.
    Bağımsız eksper "Kim önce açtıysa dosyayı o yüklemiştir" dedi.
  • trafık muduru bana,eksık konu ıcın dava acmak lazım kı daha ıyı ınceleme olsun demıstı
  • Olgu bey selamlar. Arkadan kamyonun çarptığı kazayı görünce arka kameranın da şart olduğunu gördüm. Ön tarafa Junsun H030 aldık. Güncel olarak arkaya hangi kamerayı tavsiye edersiniz?
  • benim kredi kartıma durmadan para geliyor bu nasıl olur

alıexpress alıs yaptım 3 kartımda 10 tl,20 tl,9 tl falan kaldı

gıttım bıtsın dıye yıceklere harcadım,3 kartımda 1 tl,2 tl,5 tl kaldı

3 gun sonra bakıyorum yıne 20 tl,19 tl,23 tl ye yukselmıs

ozete bakıyorum yıcek fırmalara odenmıs

bu paralar nerden gelıyor.acaba ödemeyı onaylamadım dıye dolar kur farkımı gelıyor

pekı dolar yukselırse nasıl olcak
  • Merhaba;

Araç içi Kamera arıyorum,

mümkünse hem ön hem arkayı alabilecek çift kameralı ve park modunda da çekim yapabilecek bir cihaz bakıyorum.

yardımcı olursanız memnun olurum.
  • byzihh kullanıcısına yanıt
    Öyle bir model arayan çok :). Bir sürü kameram var ama ben de arıyorum, daha doğrusu satışa çakmasını bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: deniz_86

Olgu bey selamlar. Arkadan kamyonun çarptığı kazayı görünce arka kameranın da şart olduğunu gördüm. Ön tarafa Junsun H030 aldık. Güncel olarak arkaya hangi kamerayı tavsiye edersiniz?

Kalite / marka / arka camda gizlenmesi açısından çok iyi,

A118c 2. version :https://goo.gl/sNhjru indirim kodu : 72ddad 51 $ Gps dahil

Yada Matego xp1

• quote:

Orijinalden alıntı: byzihh

Merhaba;

mümkünse hem ön hem arkayı alabilecek çift kameralı ve park modunda da çekim yapabilecek bir cihaz bakıyorum.

Olabilir,

https://www.blackboxmycar.com/products/blackvue-dr750s-2ch?variant=52982875143

• quote:

Araç Kamera görüntülerinin delil olarak kullanılması ile ilgili olarak aklıma şu soru takıldı:
    Kaza anında öndeki araçtan kaynaklı bir sebep yüzünden o araca arkadan çarpsak ve tutanakta adam hatasını kabul etmediği ve polis gelmediği için bir şekilde bizim arkadan çarptığımız belirtilip öndeki aracın suçu belirtilmese ve tutanak bu şekilde imzalansa, sonradan sigorta eksperine kaza görüntülerini ilettiğimizde durum çok açık ortada olacağı için kaza tutanağını dikkate almaksızın %100 kusur verirler mi? Yoksa suçumuz yoksa elimizde kazanın net video görüntüleri olsa bile tutanakta bunu mutlaka belirtmemiz gerekir mi?

Bununla alakalı bir durum ilk mesajlarda birinin başına gelmişti, önündeki araç ani manevra yaptığı için önde duran araca arkadan çarpmıştı. 100 mt geride sağa dönüş levhası olduğunu kayda almış ve elamanın sağa dönmek için durduğunu araç kamerası çektiği için arkadan çarptığı şahıs exper tarafından %100 suçlu kabul edilmiştir. Tutanak tutulsun herkes olayın geliştiği şekli yazıp imzalasin aleyhte bir sonuç çıkarsa, görüntülerle sonuca itiraz edip suç oranını tekrar düzeltmelerini sağlayabilirsiniz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: OlguErhan

quote:

Orijinalden alıntı: byzihh

Merhaba;

Olabilir,

https://www.blackboxmycar.com/products/blackvue-dr750s-2ch?variant=52982875143

Olgu Bey Merhaba,

Araç kamerası bakıyorum ve fikrinize ihtiyaç duydum. Tavsiyenizi bildirirseniz minnet duyarım. Hayırlı günler...

VIOFO A118C2 v2 51,19 USD
    XIAOMI 70MAI 39,26 USD

bu ikisinden hangisini alsam beni f/p olarak memnun eder...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cengobey -- 8 Aralık 2017; 14:24:43 >

• 
Sayfa: önceki 12331234123512361237
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.