Şimdi Ara

Araç içi kamera Tavsiyesi (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: gelendostlu
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 8 Misafir (1 Mobil) - 7 Masaüstü2 Mobil1 iOS
5 sn
31.297
Cevap
821
Favori
1.698.669
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
94 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Siparişi geçtim şu an itibarı ile. En az 20-25 gün sonra gelir.

http://www.ebay.com/itm/160799950091

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: msakdogan

bende bu üründen sipariş verdim arkadaşlar,

http://www.geekbuying.com/item/Brand-New-3-0inch-TFT-LCD-HD-IR-Night-Vision-Car-DVR-Rear-View-Mirror-with-3-Cameras-and-G-Sensor-314439.html

Hayırlısı olsun sabırla 20-25 gün bekleyeceksiniz takip no isteyin mutlaka. Gelince burada detaylı video incelemelerini koyarsanız çok seviniriz.

• çinden daha çok alışveriş yapar olduk, böle oluncada insan alışıyor beklemeye. baya bi araştırdım, gözüme en hoş gelen, özellik ve fiyat bakımından en avantajlı bunu gördüm. burada en dandiklerine bile 120-150 tl fiyat çekiyorlar.
  • Araç içi kameralara alternatif, android telefonlar için olan bu uygulama ( Google Play linki ) olabilir. Arka planda çekim yapıyor. Hızı, tarihi, GPS koordinatlarını vs. özellikleri kaydediyor. Kendi uygulaması içinde açınca gösteriyor. Arka planda çekim yapıyor. Kamera tutacak şöyle birşey ( 3DCool Evrensel Tutacak ) iş görür bence. Araçtan güç alıp, aynı anda navigasyon + bluetoothla görüşme + arka planda kayıt tadından yenmez. ( SİTESİ )
  • quote:

Orijinalden alıntı: lllldbllll

Araç içi kameralara alternatif, android telefonlar için olan bu uygulama ( Google Play linki ) olabilir. Arka planda çekim yapıyor. Hızı, tarihi, GPS koordinatlarını vs. özellikleri kaydediyor. Kendi uygulaması içinde açınca gösteriyor. Arka planda çekim yapıyor. Kamera tutacak şöyle birşey ( 3DCool Evrensel Tutacak ) iş görür bence. Araçtan güç alıp, aynı anda navigasyon + bluetoothla görüşme + arka planda kayıt tadından yenmez. ( SİTESİ )

güzel fikir her türlü ıvız zıvırla evi arabayı doldurmak istemiyorum. ama kamera da almak istiyorum.

tablet forumu çok karışık. uygun fiyatlı bu dediklerinizi yapacak bir tablet var mı? performans sorunu yaşatmayacak?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yigit+

quote:

Araç içi kameralara alternatif, android telefonlar için olan bu uygulama ( Google Play linki ) olabilir. Arka planda çekim yapıyor. Hızı, tarihi, GPS koordinatlarını vs. özellikleri kaydediyor. Kendi uygulaması içinde açınca gösteriyor. Arka planda çekim yapıyor. Kamera tutacak şöyle birşey ( 3DCool Evrensel Tutacak ) iş görür bence. Araçtan güç alıp, aynı anda navigasyon + bluetoothla görüşme + arka planda kayıt tadından yenmez. ( SİTESİ )

güzel fikir her türlü ıvız zıvırla evi arabayı doldurmak istemiyorum. ama kamera da almak istiyorum.

tablet forumu çok karışık. uygun fiyatlı bu dediklerinizi yapacak bir tablet var mı? performans sorunu yaşatmayacak?

Tabletler hakkında fazla bir şey diyemeceğim çünkü fazla bilgi sahibi değilim. Ben bu dediklerimi Galaxy Note 2 ile rahatca yaptım evde. Galaxy S3 gibi 1 gb ramli aletler de yapabilir sanırım. En kötü 1 gb ramli çift çekirdekli bir tabletle yapabilirsiniz bence.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Önerdiklerinizi detaylı olarak inceledim. Öncelikle telefon-tablet tutucu çok başarılı bende almayı düşünüyorum süpermiş. Fakat eksileride var okuyucu yorumlarını detaylı takip ettim. Feci yapışıyormuş tak çıkarda sıkıntı yaşayanlar var, telefonu oraya tak çıkart ile uğraşmak ölüm yazanlar var. Extra para ödemeden kamera vs navigasyon hepsi aradan çıkıyor ama uzun vadede düşünmek gerekli. Şimdi benim önerdiğim kamerada aynanın arka kısmına doğru (hatta üst aparat çıkartılıp tam aynanın arkasına da monte edilebilir ufaklıkta) bir kere takıp kamerayı sabitliyor ve kablosunu güzelce gizliyorsunuz. Varlığını bile unutup ( ayna arkasında görünmüyor bile) allah kaza bela asla vermesin olası bir kötü durumda kayıt altına alındığından yüzde yüz eminsiniz. 9 saat aralıksız kayıt ve hafıza dolunca eskilerden itibaren silerek kaydediyor.

Telefon ile çıkacak problemler :

1. Devamlı tak çıkar yapma zorunluluğu ( E telefon bu )
    2. Tablet sabitleseniz araçta bıraksanız ( Camı kırma olasılığı yüksek ) hırsızlık.
    3. Telefon bu baştan başlatılıyor şarjı bitiyor reset atılıyor vs. Her defasında kayıtta olduğundan emin olmak için kontrol etme ihtiyacı.
    4. Telefon hafıza sorunu 1080P Full Hd kayıt hafızayı ne kadar doldur boşalt yapabilecek. 9 saat kayıt edip silermi ? Yapsa bile telefonu yorarmı ?
    5. Ben şahsen fiyatı yüksek bir telefon kullanıyorum devamlı telefonu güneşin ortasında kamera ile kayıt yapacak diye bırakmak istemem. Ve kılıf var telefondahttp://www.switcheasy.com/product/BONES_iPhone5/products/BONES_iPhone5/PopUp/full/03_a.jpg bu kılıfı tutmaz araç tutacağı arkası düz değilki.
    6. Şimdi tak çıkar olayında devamlı yolun açısını görüş açısını ayarlama ihtiyacı hisseder insan gibi geliyor.
    7. Şarj sıkıntısı olacak şarja takmak gerekli telefonu-tableti bu işi yaparken e kabloyu ne kadar gizleyebileceğiz ortada görünen bir kablo olacak gibi.
    8. Ne kadar süre insan katlanır her araca bindiğinde telefonu tak arka planda kamera çalışıyormu kontrol et (7/24 program kayıt alıyorsa bilemem) sonra şarjını tak açısını ayarla bir ay sonra sıkılır insan gibi geliyor.
    9. Tüm bunlar 34 dolar vermeyip çekilecek dertmi bilmem.
    10. Artıları = Belki bedavaya gelecek bu iş 19 tl + kargo 5 desek 24 tl araç tutacağı ve telefon ile. Ama üstüne bir 35 tl daha verip araç kamerası almak daha mantıklı gibi geliyor. Tabi birde hafıza kartı ücreti var unutmadan :)

Araç tutacağı süper kesin alacağım Ipad sabitlemek için vs. Ama bu iş için şahsen kullanmayı düşünmem. Saygılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OlguErhan -- 15 Haziran 2013; 15:41:08 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: OlguErhan

Benimki sadece küçük bir öneriydi. Tabi çoğu konuda haklısınız. Ben zaten sürekli kayıt altında değil de önemli gördüğüm yerlerde kayıt altına almak amacıyla düşünmüştüm. :)

Ayrıca alacaksınız BURDAN almanızı tavsiye ederim. Kargo dahil 9,90 a geliyor yeni üyelik alırsanız.
  • quote:

quote:

Benimki sadece küçük bir öneriydi. Tabi çoğu konuda haklısınız. Ben zaten sürekli kayıt altında değil de önemli gördüğüm yerlerde kayıt altına almak amacıyla düşünmüştüm. :)

Ayrıca alacaksınız BURDAN almanızı tavsiye ederim. Kargo dahil 9,90 a geliyor yeni üyelik alırsanız.

O ürüne 9.90 bedava gerçekten üyelik vardı geçen hafta aldığım deneyeyim indirim olacakmı diye hemen.

Aldım Bile .)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OlguErhan -- 15 Haziran 2013; 19:57:47 >
  • bu cihaz aynısı mı? eğer aynısı ise fiyatı çok iyi 35+8$ kargo 43$ a bedave.
    http://www.ebay.com/itm/370771045932?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1438.l2649
  • Biraz pahalı ama bu üründe gayet iyi gözüküyor.

1080p kayıt, sony sensor, gece çekim kalitesi güzel, harekete duyarlı kamera, 128 gb hafıza desteği, GPS ve malesef tek kamera.

http://www.ebay.com/itm/LUKAS-LK-7900-ACE-Dash-Cam-Full-HD-Built-in-GPS-Sony-Sensor-Car-Black-Box-8GB-/121086130390?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item1c314bb8d6
  • quote:

Orijinalden alıntı: ss01

bu cihaz aynısı mı? eğer aynısı ise fiyatı çok iyi 35+8$ kargo 43$ a bedave.
    http://www.ebay.com/itm/370771045932?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1438.l2649

Şimdi sonuçta kaydediyor ve aynı işi yapıyor biraz daha düşük modeli. 1920-1080 kayıtta 25 Fps çekiyor özelliklerinde belirtilmiş yani benim incemesini yaptığım 30 fps. Ayrıca gps yok hız ve map takibi bulunmuyor. Ekonomik olarak düşündüğümüzde alınabilir sonuçta iş görüyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: apollonx

Biraz pahalı ama bu üründe gayet iyi gözüküyor.

1080p kayıt, sony sensor, gece çekim kalitesi güzel, harekete duyarlı kamera, 128 gb hafıza desteği, GPS ve malesef tek kamera.

http://www.ebay.com/itm/LUKAS-LK-7900-ACE-Dash-Cam-Full-HD-Built-in-GPS-Sony-Sensor-Car-Black-Box-8GB-/121086130390?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item1c314bb8d6

İyimi ? Manyak bişi bu bence :) pahalı ama gece çekimleri çok iyi görünüyor. Bunu araçta bırakıp eve gitmekte zor abi 200 küsur dolar. Film bile çekersin bunla :) ayrıca araç çalışmaz iken çekim yapsın olayı isteniyorsa direkt aküye bağlanabilir cihazlar aküyü bitireceğini sanmıyorum sabaha kadar denemek lazım.

• quote:

quote:

İyimi ? Manyak bişi bu bence :) pahalı ama gece çekimleri çok iyi görünüyor. Bunu araçta bırakıp eve gitmekte zor abi 200 küsur dolar. Film bile çekersin bunla :) ayrıca araç çalışmaz iken çekim yapsın olayı isteniyorsa direkt aküye bağlanabilir cihazlar aküyü bitireceğini sanmıyorum sabaha kadar denemek lazım.

Hareket sensörü olduğu için çok hareketli bir sokakta değilse araç çok şarjda yemiyecektir diye düşünüyorum.
  • quote:

quote:

quote:

Hareket sensörü olduğu için çok hareketli bir sokakta değilse araç çok şarjda yemiyecektir diye düşünüyorum.

Çok iyi gizlemek lazım :) Bu cihazı gören araç hırsızı teyp çalacaksa ondan vazgeçer kamerayı alır götürür :) Evdede harekete duyarlı yaptığı hırsızlığı izler eğlenir :P

This seller does not ship to Turkey diyor ilanda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OlguErhan -- 17 Haziran 2013; 11:27:59 >
  • OlguErhan kullanıcısına yanıt
    EVet bende de "May not ship to Turkey" yazıyordu şimdi ülkelere baktım fakat Türkiye malesef yok. @OlguErhan
  • arkadaslar yaklasik 7 ay once amazondan su urunu almistim

http://www.amazon.com/2-5-inch-Vehicle-Recorder-Dashboard-Camcorder/dp/B0053DDNW6/ref=pd_cp_e_0

6ay kadar kullandim. gayet de guzel cekim yapiyordu. plakalar gece bile seciliyordu. ama 1ay once ekran gitti. kayit yapmamaya basladi (hafiza kartini takip baktim). simdi kendime ve anneme olmak uzere iki tane yeni almak istiyorum. cok pahali olmayan hangi urunu onerirsiniz? yukarida verilen linklerdekinden hangisidaha iyi sizce

http://www.ebay.com/itm/HD-1080P-Dash-Car-DVR-Cam-Vehicle-Camera-IR-LED-Night-Vision-Blackbox-GS1000-/370771045932?fromMakeTrack=true&ssPageName=VIP:watchlink:top:en

http://www.ebay.com/itm/160799950091?redirect=mobile

http://www.ebay.com/itm/HD-720P-Dual-Lens-Dashboard-Car-vehicle-Camera-Video-Recorder-DVR-CAM-G-sensor-/130810752739?pt=US_Rear_View_Monitors_Cams_Kits&hash=item1e74edaee3

ozel isteklerim yok. sadece ben araba kullanirken cekim yapsa yeterli. tesekkur.
  • quote:

EVet bende de "May not ship to Turkey" yazıyordu şimdi ülkelere baktım fakat Türkiye malesef yok. @OlguErhan

Satıcıya msj çekince bazen türkiyeye yolluyor senin paypal mailine özel satış açıyor. Almak istersen adama msj çek bence.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.