Şimdi Ara

Araç içi kamera Tavsiyesi (1514. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
31.359
Cevap
824
Favori
1.704.129
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
95 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15121513151415151516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba, tavsiye edilen 70mai pro plus hem piyasada az satıcıda hem de fiyatı artmış. 2 ay önce 1500 civarına 2 kameralisi var idi.

70mai nin a400 modelini kullanan var mı? Olursa arka kamerası ile birlikte 1150 tl ye geliyor.

Alıp da memnun olan ya da keşke diyen var mıdır?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yarikan Y kullanıcısına yanıt
    Ne kadara satarsınız?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • escaba kullanıcısına yanıt

Hiç kullanmadım kutusunda duruyor, aldığım fiyata satacağım. 720 liraya kamera gelmiş 280 lira vergi ödemişim.

Edit = Bir anlam karmaşası olmuş ilk mesajımda da belirttiğim gibi alide görünen değerde vereceğim => kamerayı tabiki aldığım fiyata değilde güncel aliexpresteki kur değerine vereceğim,, sadece vergiyi ödediğim zamanki değerinde alabilirim. güncel vergisi 400 Tl tutuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yarikan -- 16 Haziran 2022; 11:28:50 >
  • 70mai pro plus aliexpress banggood amazon nereden alacagiz? Amazon kendi satmiyor kendi satsa direk siparis gececegim.

• yarikan Y kullanıcısına yanıt
    Hepsi toplamında 1.000 liraya mı satıyorsunuz?

• TssdR T kullanıcısına yanıt
    Banggood da yok.. Aliexpress bakmak lazım.. Onda da banggood daki gibi vergiler dahil gönderim yapan bazı satıcılar var..

• 70mai a500 veya a800 modelleri geri far lambası ile bağlantısini yapıp park esnasında açılacak şekilde geri görüş kamerası olarak kullanilabiliyor mu?

• 70MAi A500S Pro Plus modeli var elimde. Arac kapaliyken kayit almasi icin park kablosunu almak zorunlu mu?

Birde Türkiyede arka kamerayi bulamadim sadece aliexpress de var yardimci olabilecek biri var mi?

• benım a118c arac kamerasının galıba kapasıtor omru bıttı,pılde oldugu gıbı kapasıtorunde omru varmı bılmem

kayda baslayınca ekranda ısık kırpısması,ekrana gelen elektrık azlıgı,bıde acılıp kapanıyor ard arda

bır sure sonra kaydedıyor,ılk dosyalar arıza olusuyor

• Selamlar

Uzun zamandır Jado D330 kamera kullanıyorum. Son dönemde aşağıdaki videoda görünen sorunu yaşamaya başladım. Sanırım iç kablolarla ilgili bir sorun. Konu ile ilgili bilgisi olan var mı? yardımcı olabilir misiniz.

şimdiden teşekkürler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fsaktakka -- 14 Temmuz 2022; 8:10:6 >
  • 70mai park kablosunu tr de bulamadım,yurtdışından önerebileceğiniz bi yer varsa link atar mısınız?

• bace3434 kullanıcısına yanıt

Merhaba.

Benim de A119 1 nesil kameram açılmıyor. Reset tuşu dahil internette gördüğüm çözümleri denedim sonuç alamadım. İyi bir elektronikçi cihazı kurtarabilir mi, yenisini mi almak zorundayız?

• Arkadaşlar 2015 Volvo S60 için torpido altında sigorta kutusu var ama mini mi midi mi hangi tipte almam gerekiyor?

Araç içi kamera Tavsiyesiwww.volvocars.com
    Fuses - under glovebox | Fuses | Maintenance and service | S60 2015 Early | Volvo Support
    https://www.volvocars.com/en-th/support/manuals/s60/2014w20/maintenance-and-service/fuses/fuses---under-glovebox
  • a118-b40

Araç içi kamera Tavsiyesi

kullanım ömrü acılıs kapanısı bir mılyon kez olsada,sıcaktan dolayı hasar olusuyormus,yesıl kondansatorler ıkı adet kullanılmıs,saat pılı kullanılmamıs,tarıh saatı bu yesıl kondansatorlerden bırısı tutuyor,dıgerı ıse kamera kapanıs acılısı ıle alakalı

sag ayaklar hasar yok ama sol ayaklar hasarlı gıbı bıde bunlar sökülüp yenısı takılıp lehım ayagı tutarmı bılmem,bıde calısırken ölçüm yapılırsa voltaj ve sorun anlasılır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bace3434 -- 23 Temmuz 2022; 0:0:50 >

• alfawise g70

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bace3434 -- 23 Temmuz 2022; 15:19:57 >

• Açılmama problemi olan A119 cihazımı hangi elektronikçiye, PC ya da cep tel tamircisine göstersem biz yapamayız dedi. İstanbul Avrupa yakasında bu cihazı tamir edebilecek bildiğiniz bir yer var mı?

• yapamayız demelerı ıcın oncelıkle usb kablo ıle duvara baglayıp elektrık verıp olcum aletlerı ıle usb gırısten bırde pıl kısmından ölçüm almaları lazım

eger arıza bulamıyorlarsa buna elektrık gelmıyor derler sorunu soylerler arıza kartta derler

ama bunları yapmadan yapamayız dıyenler ugrasmak ıstemezler yada kalfalıktan yetısme olup bırseyden anlamayanlardır

ben olsam çinden kapasitör sıparısı verıp,kapasıtor ıle tv tamırcısıne gıdıp,bunu lehımle der denerdım

• Yapabilecek ya da yapmayı deneyecek birini bulsam zaten sorun yok. Kapasitör denilen parçanın çok da pahalı olmadığını tahmin ediyorum. Yapacak elektronikçi zaten o parçaları burada da bulur bence.

• kapasıtor lehım yerını zor olarak gordum kendım o ıse gırmıcem,yapsaydım senınkınıde yapardım..ama ben tv tamırcısı ve elektronık pasajla sansımı denıcem

• Araç içi kamera TavsiyesiShow Ana Haberyoutube
    YAZIN BU EN SICAK GÜNLERİNDE, ÖZELLİKLE DIŞARIDA ÇALIŞANLARIN İŞİ DAHA DA ZOR. İSTANBUL'DA GÜNEŞİN EN TEPEDE OLDUĞU ÖĞLE SICAĞINDA, BİR MOTO KURYE YANGIN ŞOKU YAŞADI. TESLİM ETMEYE ÇIKTIĞI PAKETLERDEN BİRİNDE POWERBANK VARDI VE AŞIRI SICAKTAN PATLADI. TÜM PAKETLER ALEV ALEV YANDI. Abone Olmak için Tıklayınız → http://showtv.tv/ANcO8B Instagram Hesabı: https://www.instagram.com/showanahaber/ Facebook Hesabı: https://facebook.com/showanahaber Twitter Hesabı: https://twitter.com/showanahaber #ShowAnaHaber #ShowHaber #ShowTV
    https://www.youtube.com/watch?v=iE7WhLHu4zc

Arkadaşlar biraz konu dışı olacak ama gerek bu konuda gerek diğer konularda araç içi kameraları powerbank ile beslemeyi düşünen arkadaşlar vardı. Aman diyeyim...

• 
Sayfa: önceki 15121513151415151516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.