Şimdi Ara

Araç içi kamera Tavsiyesi (1512. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
31.371
Cevap
825
Favori
1.705.369
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
95 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15101511151215131514
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Herkese merhabalar, iki yıl önce park halindeki aracıma 2 defa çarpılınca araştırıp kamera almaya karar vermiştim ve viofo a129 almayı planlamıştım. Daha sonrasında otoparkı olan bir yere taşındığım için erteledim. Şimdiyse başıma bi olay gelince kanıt olsun diye kullanmak gerektiğine karar verdim. Ve Viofo A129 Plus Quad HD WiFi GPS Araç Kamerası sı aldım. Ama sonradan farkettim ki viofo 129 un bir sürü çeşiti var, bu aldığım yeni mi eski versiyon mudur vs bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim.
    Dipnot:2650 ye aldım fiyat olarak da eder etmez gibi fikrinizi sunarsanız sevinirim, şimdiden teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hangisi tercih edilmeli?

Araç içi kamera Tavsiyesi

• VectrAirliness kullanıcısına yanıt
    360 G300 ve 70mai Pro kullanıyorum. A500s Pro Plus yok ama incelediğimde aynı sensörü kullandığını gördüm 70mai Pro ile.

Kesinlikle 70mai A500S Pro Plus.
    360 G300'ün sensör kaynaklı olduğunu tahmin ettiğim bazı senaryolara karşı zaafı var. Şöyle ki; özellikle ters ışıkta performansı çok düşük. Önden güneş ya da bir ışık kaynağı var iken, öndeki aracın plakası vb. okunmuyor.
    Ancak 70mai Pro da bu şekilde birşey olmuyor. Tünel girişi, ışık değişimleri vb. daha iyi tepki veriyor.

Ancak bendeki 70mai de batarya sorunu yaşattı. Bataryası performans kaybı yaşayınca enerji kesilince doğrudan kapanmakta ve tarih bilgisi 2018 e sıfırlanmakta.
    360 G300 bu yönden şimdilik sorunsuz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Ben 70Mai kullanıyorum. Sadece ön kamera mevcut. Sonradan arka kamera eklentisi olmuyor. Yeterli geliyor ise kullanabilirsiniz.

Pro Plus'ın bütün özelliklerini İstanbul'da kullanmak sıkıntılı. Mesafe ve şerit takip uyarı özelliğini bir süre sonra kapatmak gerekiyor. Çok ötüyor çünkü.

• Merhabalar,
    Araç içi kamera arıyorum ancak geri görüşlü olanlardan çok aşırı pahalı olmaması lazım tavsiyeniz nedir arkadaşlar?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • excellentwarrior kullanıcısına yanıt

Türkiye de ucuz hiçbirşey kalmadı ki Araç içi kamera Tavsiyesi Araç içi kamera Tavsiyesi 

• OlguErhan kullanıcısına yanıt
    Almışken ön arka çift kamera alayım diyordum ama çok pahalı tek almak daha mantıklı sanırım.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Cihaz geldi. Kabloları gizlemeye çalışarak çakmaklıktaki şarj aletine bağladım. Tavsiye edenlere teşekkür ediyorum.

• Uygundur belki ama

Sürekli kayıt yapan kameralar için endurance özellikli ad kart almanız daha mantıklı

• İyi günler;

Aracimda viofo a129 Duo kamera mevcut. Erhan hocamın videolarini izleyerek araca monte etmiştik. Wifi den video aktarım yavaşlığı haricinde memnunum.

Babamın aracına da akü korumalı 7/24 kayıt edebilen, 128-256gb hafıza desteği olan yeni nesil araç ici kamera bakıyoruz.

Viofo a139 (yeni model sanırım) nasıldır?

T130 nasıldır?

70mai a800s nasıldır? Bunu alırsak parça parça alacağız. Ön kamera, arka kamera ve sigorta bağlantı kiti şeklinde. Fiyatı 2600 TL e denk geliyor.

• Satıldı...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EuphoriA -- 27 Mayıs 2022; 17:43:23 >
  • EuphoriA E kullanıcısına yanıt

Fiyat? Şehir? Bu bilgileri de verirseniz daha kolay olabilir.

satıldı...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EuphoriA -- 27 Mayıs 2022; 17:42:25 >
  • Park halinde hareket sensörlü olan fotokapan gibi bir sistem özellikli yokmu?

• Hala otomobil firmalarının araç kameralarını opsiyon yapmamalarına şaşırıyorum. Hala kaba, hala kablo karmaşası, hala güç bir problem.

Teknoloji bu kadar gelişmişken bu konunun çağ dışı ilerlemesine anlam veremiyorum.

Uzak doğu markaları hariç bu işi bilindik markaların yapmaması da ayrıca şaşırtıcı.

• masterb M kullanıcısına yanıt

Önceki aracımız 2019 model Citroen c3'de connected cam adıyla sabit kendi kamerası olarak vardı. Ios android uygulaması vs baya kullanıyorduk. Belki diğer modellerinde de vardır.

• Xiaomi 70MAI A800S 4K +Rc06 sipariş verdim sonunda. Kullananlar memnun mu acaba..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ccc24 -- 21 Nisan 2022; 11:6:37 >
  • Trendyol'dan 510 TL'ye Mi 70 Mai 1S aldim dun geldi. Buna nasil bir micro SD almayalim? Herhangi bir ucuz 32/64 GB is gorur mu?

• TheCaliph_ kullanıcısına yanıt

Samsung EVO Plus 64 GB

• ccc24 kullanıcısına yanıt

Tesekkurler siparisi gectim Amazon'dan.

Kutudan cikan elektrostatik bandi kendi aracimdan sokup baska araca takarsam yapiska ozelligi kaybolur mu?

Kamerayi zaman zaman farkli araclarda kullanmak istiyorum.

• 
Sayfa: önceki 15101511151215131514
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.