Şimdi Ara

Araç içi kamera Tavsiyesi (1378. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
31.357
Cevap
824
Favori
1.703.641
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
95 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13761377137813791380
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: OlguErhan

mio mivue iyidir.

Alıntıları Göster
    Benim araç Hyundai Accent Era...
    Dolayısıyla araçta multimedya ekran Yok..
    Alacak olduğum kamerada, arka park modu olsun, vitesi geriye takınca arkayi gösteren o park çizgileri çıksın istiyorum...
    Bu anlamda sizce benim için aynaya takılan kamera mı (İLK sayfada YouTube videolarınizdan 2. Sıradaki) yoksa viafo a 129 mu önerirsiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kadobay kullanıcısına yanıt
    Koordinat bilgileri için menüde GPS bilgilerinin olduğu kısım var oradan yaparsın. 1.5 sürümünü istersen güncelleyebilirsin. En son 1.9 sürümü çıkmıştı sanırım. Googlede veya Youtubede viofo a129 duo güncelleme diye yaz güncelleme videoları var o yönergeleri izle yaparsın.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yayamaschocuk

Benim araç Hyundai Accent Era...
    Dolayısıyla araçta multimedya ekran Yok..
    Alacak olduğum kamerada, arka park modu olsun, vitesi geriye takınca arkayi gösteren o park çizgileri çıksın istiyorum...
    Bu anlamda sizce benim için aynaya takılan kamera mı (İLK sayfada YouTube videolarınizdan 2. Sıradaki) yoksa viafo a 129 mu önerirsiniz?

Alıntıları Göster
    Ayna modeli o zaman

• OlguErhan kullanıcısına yanıt
    teşekkürler. araştırdığım kadarı ile mio markasını ben de görmüştüm. bir sorum daha olacak, örneğin şirket aracını şoför kullanıyor, ben pc üzerinden canlı olarak görebiliyor muyum konumu? böyle bir özellik var mı? yani asıl istediğim olay araç takibi ama aynı zamanda kamera da olsun ki bir olay olduğunda elimizde görüntüsü olsun.
  • gearbest,arızayı idare eder olarak görüp degısım yapmıyor olacakkı aylardır ses cıkarmadılar

2 arızayıda idare ederek kullanıyorum..

gearbestten alınca hemen onay vermeyın 1 ay kullanıp oyle yorum yazın

gearbest,arızayı idare eder olarak görüp degısım yapmıyor olacakkı aylardır ses cıkarmadılar

2 arızayıda idare ederek kullanıyorum..

gearbestten alınca hemen onay vermeyın 1 ay kullanıp oyle yorum yazın

• quote:

Orijinalden alıntı: kadobay

Merhabalar,
    Yaklaşık 10 gün önce araştırmalarım sonucu viofo a129 duo satın aldım ve kullanmaya başladım.
    GPS modülü olmasına rağmen kayıtta hız görüntülenirken konum (koordinat) verileri yok. İzlediğim bazı viofo a129 kayıtlarında konum bilgisi de kayıtta görüntülenmekte.
    Ayarlarda hız ve konum bilgisi her ikisi seçili...
    Cihazın firmware v1.5 mevcut
    Bu konuyla ilgili bilgi verebilecek var mı?
    Gps verisi görüntü üzerine damga olarak işlenmiyor, video verisine kaydediliyor,
    windows pc için,https://filedn.com/l2s8TAtm4VASBX72ds0zYD8/dcv/DashcamViewerWin_v3.2.9.zip
    android için;https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mmr.gpscam&hl=tr

• lakin youtube daki videolarda görülüyor...
    Örnek;https://www.youtube.com/watch?v=8LwyveEDoWw#t=10m04shttps://www.youtube.com/watch?v=xGAyJMkG798#t=0m10s

registrator viewer uygulamasını kullanıyorum başka program bulamamıştım. Sizin verdiğiniz linkteki programı kurdum ancak açılışta hata veriyor. Sistemim win7 32bit. Başka önerebileceğiniz program var mı?
    Teşekkür ederim

• myemre82 kullanıcısına yanıt
    koordinat bilgilerinin görüntülenmemesi firmware sürümüyle alakalıysa yarın güncellemeyi deneyecem.
    Teşekkür ederim
  • programın 32bit pc için olanını buldum
    DashcamViewerWin32_v2.7.8
    Güzel bi uygulama ancak deneme sürümü 5 video oynatıyor.
    Ben 1.5 sürümünü hiç kullanmadım. kameramı araca monte etmeden güncelleyip direk 1.8 sürümünden başladım. koordinat bilgisinin videoda görüntüleyememenizin güncellemeyle alakalı olduğunu sanmıyorum. Gps menüsü ayarında (emin olmamakla birlikte) hızı göster, koordinat bilgisi, hepsini göster gibi 2 3 tane seçenek var diye aklımda kalmış. Şuan aracın yanında değilim yoksa size menünün resmini atardım

• Menü görüntüsü aşağı yukarı aynı bu şekilde olacak.

cihaz üzerindeki ayar "Tümü açık" şeklinde

Evet bende de "Tümü Açık" seçili ve koordinat kayıtta gözüküyor. Belkide siz güncelleme yapınca düzelecektir. 😕

Buda benim park halindeki kayıt görüntüsü. Koordinat bilgisini gösteriyor.

Bu ayarı telefon üzerinden yaparsan olay çözülür.
  • vavien1 V kullanıcısına yanıt
    telefonla bağlandığımda ayar değişikliği yapamıyorum, sadece ayarları görüntüleyebiliyorum ve kayıtları izleyebiliyorum. Bugün firmware değişikliği yapıcam bakalım değişiklikler ne olacak
    bugün firmware değişikliği yapıcam
  • Arkadaşlar merhaba , aracım corolla 2019 bir tane ön kamera düşünüyorum , oldukça donanımlı ve kaliteli . Araçta muktimedia ekranı da mevcut . Neler tavsiye edebilirsiniz ?
    Şimdiden Teşekkür ederim .

• banggood'dan Turkey Direct Mail kargosunu seçerek aldığım Blueskysea B1W ürün, ödemeyi yapmama rağmen kargo seçeneceğinden dolayı iptal ediliyor.

Gelen mailde kargo yöntemi olarak Air Mail Register seçmemi ve vergi farklarını Türkiyede ödememi söylüyorlar, ya da siparişi iptal etmemi söylüyorlar.

Daha önce başına böyle bir şey gelen var mı?

• brkekc B kullanıcısına yanıt
    araç kamerası konusunda daha yeni sayılırım, 2 hafta önce viofo a129 duo aldım, şu an öğrenme kurcalama dönemindeyim...
    Almadan önceki araştırmalarımda araç multimedya ekranına görüntünün aktarılması için kameranın AV OUT çıkışının olması gerektiğini öğrenmiştim.
    Diğer edindiğim bilgiler;
    Kapasitörlü olması (bataryalar sıcakta şişiyormuş)
    Sony sensörlü olması
    full hd kayıt özellikli
    geniş açı objektifli (en az 130 derece)
    park modunda kullanım amacın 7/24 park modunda düşük fps ile kayıt özellikli olsundan yana ise park modunda time lapse kayıt özellikli olması (bu özellik için ekstra kablo kiti gerekli), değilse harekete duyarlı, darbe sensörlü vs özelliğinin olup olmadığı
    Almışken gps modüllü alırsan hız durumunu da kayıt altına alırsın. Bazıları gömülü gps modüllü, bazıları harici modül olarak satılıyor.
    Bunlar ı gözönünde bulundurun

Sorun sanırım firmware 1.5 le alakalı imiş.
    Bugün firmware 1.9 yükledim sonra çekim kayıtlarını pc de kontrol ettiğimde koordinatların görüntülendiğini gördüm.

• 
Sayfa: önceki 13761377137813791380
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.