Şimdi Ara

Araç içi kamera Tavsiyesi (1352. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
31.369
Cevap
825
Favori
1.705.262
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
95 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13501351135213531354
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Normalde kac gunde Türkiyeye geliyor acaba.Benim siparis yaklasik 1 ayda burada olacak görünüyor.

Tesekkurler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Umitb

Olgu Bey,

Normalde kac gunde Türkiyeye geliyor acaba.Benim siparis yaklasik 1 ayda burada olacak görünüyor.

Tesekkurler
    Bende ayın 5 inde ödeme yapmama rağmen ürün stokta olmadığı için gönderim ayın 17 sinde yapıldı, lakin güncelleme ile ayın 19 u saat 2.30 olarak gösterilmiş. Ve nitekim teslim tarihi olarak da 11 nisan gözüküyor. Bugünkü görüşmemde neden böyle bir şey olduğunu sordum, hafta başı olarak güncelleme yapıldığı aktarıldı. Ama 7 - 15 gün diye yazmasına rağmen süre çok uzun diye aktardım, belirtilen sürede teslim edilecektir dendi.

Olgu Beyin dediği gibi sanırım sabır işi bu birazcık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mr_beylis

Bende ayın 5 inde ödeme yapmama rağmen ürün stokta olmadığı için gönderim ayın 17 sinde yapıldı, lakin güncelleme ile ayın 19 u saat 2.30 olarak gösterilmiş. Ve nitekim teslim tarihi olarak da 11 nisan gözüküyor. Bugünkü görüşmemde neden böyle bir şey olduğunu sordum, hafta başı olarak güncelleme yapıldığı aktarıldı. Ama 7 - 15 gün diye yazmasına rağmen süre çok uzun diye aktardım, belirtilen sürede teslim edilecektir dendi.

Olgu Beyin dediği gibi sanırım sabır işi bu birazcık.

Alıntıları Göster
    Cevap icin tesekkurler.Bende 13 unde odeme yapyim bugun icin gonderim yaziyordu mesaj geldi ama teslim tarihi sizinkiyle ayni 11 nisan.

• Alacak arkadaşlar bence 31 marttan önce almalı. Sonrasında dolar kaç para olur orası muamma... Olgu beyin inceleme videoları sayesinde iki arkadaş viofo a129 modelinde karar kıldık 1 er tane aldık. Gelmesini bekliyoruz 😊

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • OlguErhan kullanıcısına yanıt
    olgun bey,
    viofo a129 park kiti ile beraber vergiler dahil 755 TL çıktı
    bana yüksek gibi geldi fiyatı.

kararsız kaldım.
    Bi yardımcı olurmusun
  • quote:

Orijinalden alıntı: reallist55

olgun bey,
    viofo a129 park kiti ile beraber vergiler dahil 755 TL çıktı
    bana yüksek gibi geldi fiyatı.

kararsız kaldım.
    Bi yardımcı olurmusun
    TL artık çok değersiz, mlsf dolar kuru yüzünden böyle. Avrupalı cihazı 130 TL ye alıyor aslında biz 5.5 katını ödüyoruz.

Çift kameralı kaliteli bir model + park kitide içinde. Fiyat uygun,

Bu özellikler içinde en yakın model ;

BlackVue DR900S-2CH with 16GB Micro SD Card | Power Magic Pro Hardwiring Kit Included | WiFi GPS 4K Recording Cloud Connectivityhttps://www.amazon.com/dp/B07C3H8YXB/ref=cm_sw_r_cp_api_i_mI5KCbG5ERKES

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OlguErhan -- 21 Mart 2019; 17:0:26 >

• pardon abi 31 marttan önce kameraları alalım tabii kide, bu dolar 32 martta kaç para olur ya da olacak bilen var mı..??

damat ekonomimiz güçlü diyoo.

yalan mı söylüyo şimdi bu damat..
  • quote:

Orijinalden alıntı: cevizkabugu

pardon abi 31 marttan önce kameraları alalım tabii kide, bu dolar 32 martta kaç para olur ya da olacak bilen var mı..??

damat ekonomimiz güçlü diyoo.

yalan mı söylüyo şimdi bu damat..
    Sence ?

https://www.sozcu.com.tr/2019/ekonomi/vatandaslar-dolar-almaya-devam-ediyor-4006883/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OlguErhan -- 21 Mart 2019; 19:54:48 >

Cok adaletsiz bir kiyas olmus :)
    Arada daglar var iki urun arasinda.

quote:

Bu özellikler içinde en yakın model

BlackVue DR900S-2CH with 16GB Micro SD Card | Power Magic Pro Hardwiring Kit Included | WiFi GPS 4K Recording Cloud Connectivityhttps://www.amazon.com/dp/B07C3H8YXB/ref=cm_sw_r_cp_api_i_mI5KCbG5ERKES

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oronra -- 21 Mart 2019; 21:27:34 >
  • almayı çok istiyorum ama çin işi beni korkutuyor daha önce hiç alışveriş yapmadım çinden
    ayrıca taksitle alma gibi bir imkan var mı yoksa banka aracılı faizli taksit dışında seçenek yok mu
  • quote:

Orijinalden alıntı: OlguErhan

Sence ?

https://www.sozcu.com.tr/2019/ekonomi/vatandaslar-dolar-almaya-devam-ediyor-4006883/

Alıntıları Göster
    demekki vatandaş damad'a güvenmiyoo. Dolar aldığına göre TR Lira 'ya da güvenmiyor. TR Lira = T.C. Devleti demek olduğuna göre, vatandaş kendi devletine güvenmiyor demek oluyor..

Bundan daha vahim bir tablo olabilir mi ki..??

yurtdışından gelecek kamera v.s. her türlü malzemeye ÖTV ve KDV geliyorr.. söylemedi demeyin, 31 marta kadar aldınız aldınız..

• USD Dolar dün 5.40 TL idi bugün 5.88 oldu..

ABOOOWWWW..
  • quote:

Orijinalden alıntı: korsan58

almayı çok istiyorum ama çin işi beni korkutuyor daha önce hiç alışveriş yapmadım çinden
    ayrıca taksitle alma gibi bir imkan var mı yoksa banka aracılı faizli taksit dışında seçenek yok mu
    Facebooktan msj atın bana, yardımcı olurum hiç merak etmeyin. Facebook kullanmıyorsanız Email atabilirsiniz.

Email : olguerhan@yahoo.com

Facebook,

https://www.facebook.com/OlguErhan

• quote:

Orijinalden alıntı: Oronra

Cok adaletsiz bir kiyas olmus :)
    Arada daglar var iki urun arasinda.

quote:

Bu özellikler içinde en yakın model

Viofo A129 un bu özelliklerine ve yaptığı işleri yapan, onun fiyatlna yakın kamera yok ki başka

Haklisin fiyati oraninda a129 guzel isler yapiyor ama rakibi blackvue 900s degil onu demek istedim.
    A129'a illa bir rakip bulmaya gerek yok bence. 900s ile kiyasi adil degil sadece.

• Orijinalden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihto -- 24 Ocak 2021; 11:4:58 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• lordford50 kullanıcısına yanıt
    En temel farklari
    blueskysea kapasitorlu, daha kucuk.
    xiaomi dahili bataryali, oldukca daha buyuk.

sayenizde yeni kameradan sipariş verdim ama bu kumandanın fonksiyounu nedir acaba bir video var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oronra

En temel farklari
    blueskysea kapasitorlu, daha kucuk.
    xiaomi dahili bataryali, oldukca daha buyuk.
    Blueskysea B1w mantıklı geldi,
    Ama TR satışı nadir!!
    sigorta kutusuna bağlantı yapmaya gerek Yok değil mi?
    Sadece ön kamera yeterli mi?
    (Çok kablodan haz etmiyorum)
    Zaten arkadan vuranlar kusurlu oluyor genelde.
    .
    Araç; yaris cool ve Avensis elegant extra
    Aracın Multimedya ekranı ile ilişkilendirilemiyor değil mi?

200-400 lira civarı bütçe için bir kaç farklı model önerebilirmisiniz?
    .

Şu bütçelere çıkmaya gerek Yok değil mi?
    GPS elzem mi?

https://www.hepsiburada.com/blacksys-eagle-cf100-2-kamerali-full-hd-full-box-arac-kamerasi-p-OTDLRCF100?magaza=Hepsiburada

https://m.n11.com/viofo-a119-pro-gps-destekli-arac-kamerasi-P295878362?gclsrc=aw.ds&&gclid=EAIaIQobChMIx7HdnNWb4QIV0UPTCh24aAMjEAQYASABEgJuPPD_BwE

• 
Sayfa: önceki 13501351135213531354
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.