Şimdi Ara

Araç içi kamera Tavsiyesi (1336. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir (1 Mobil) - 7 Masaüstü1 Mobil
5 sn
31.372
Cevap
825
Favori
1.705.517
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
95 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13341335133613371338
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • viofo yu park halinde kayıt etmesi için hardwire kıt ile desteklersek yüksek amperle akim çekip aküyü kısa sürede bitirir mi? bir de araçta yangın riski olur mu? bilgi sahibi arkadaslardan cevap bekliyorum. teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bulnes

Merhabalar,
    Aracım Peugeot 3008. Araç kameraları hakkında fazla bilgim yok.
    Bütçe de çok fazla aşamam yani max. 300 TL
    Gönül ister ki çift kamera olsun.
    Gündüz-gece ve park çekimi olsun.
    Kabloyu döşemek istemiyorum açıkcası çünkü her tarafında airbag ler var onların engellenmesini istemiyorum yani risk oluştursun istemem.
    Bu konuda önerilerinizi bekliyorum.

Satın almak için ( link) : https://goo.gl/f7fzjg

indirim kodu : BgAuMotor veya 162e73

Turkey Kargo seçelim, tüm gümrük vergi masrafları içinde oluyor

• quote:

Orijinalden alıntı: SARGIN69

Karşıyaka'dan merhaba Olgu bey.
    Bugün A129 Duo ve Park Kablosu siparişi verdim.Ancak daha sonra CPL filtre kullanmanın + yönleri konusunda bilgi sahibi oldum ve CPL filtre almaya karar verdim fakat bilmediğim ; BangGood'da satılan A118/A119 filtreleri A129 'a uyuyormu?Bu konuda bilgi rica edecektim.
    Türkiye'de Aykut bey gayet güzel fiyata satıyor sahibinden comda. Çok ta başarılı olduğunu söyleyebilirim. Ön arka için

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-fotograf-kamera-lens-filtre-a129-on-plusarka-cpl-filtre-ucretsiz-kargo-633497079/detay/

• quote:

Orijinalden alıntı: akkal

Kablo üç uclu, ACC, Battrey ve şase. Çakmak girişini taktığım aynı yere taktım kamerada. Yanda arka kamera girişi ile data girişi var. Ayrı bir enerji girişi mi var ki?
    Videoda detaylı anlatmıştım. Park kiti bağlıyken çakmak girişini asla kullanmayın. Ya prk kiti takacaksınız yada çakmak şarjını.

• quote:

Orijinalden alıntı: Wally Gator

viofo yu park halinde kayıt etmesi için hardwire kıt ile desteklersek yüksek amperle akim çekip aküyü kısa sürede bitirir mi? bir de araçta yangın riski olur mu? bilgi sahibi arkadaslardan cevap bekliyorum. teşekkürler.
    Aracınız yanmaz, neden yansın ? Şu zamana kadar hiç böyle birşey görmedim / duymadım.

Viofo kullanılan malzemeler gayet kaliteli.

Dün en az 240 bin tl lik bir araca monte ettim hatta videosunu yayınlayacağım. 2018 Nissan X-Trail

Viofo için çektiğim videoda detaylı olarak akünüzü koruyacağını anlattım. Atlatmadan izlemenizi tavsiye ederim.

https://youtu.be/_ntH9ue5IAE

Videoya ek olarak yazıyorum, aracınızda Denizaltılarda kullanılan radyoaktif enerji teknolojisi bulunmamakta.

Bazı arkadaşların hâyalleri şu şekilde;

İşe servisle / metro ile gidiyorum. Kişisel aracım evde 7 gün 10 gün duruyor. Günlerce park kaydı alsın. Viofo A129

Böyle bir dünya yok, aracınızı arada sırada sürmeden haftalarca park kaydı alamazsınız. Akünüzü sürüş yapıp şarj etmelisiniz. Veya karavanlarda kullanılan yaşam aküleri ( Jel tipi ) örnek ; nova jel akü 150 amper gibi aküler kullanacaksınız. Sonuçta o aküleride bitince şarj edeceksiniz.

Örnek veriyorum dün montaj yaptığım araç 7 günlük fabrikadan yeni gelmiş sıfır kilometre, aküyü ölçtüm 12.3 volt geldi. Park kitinin voltaj kesme ayarını 12 volta ayarladım. Ortalama 3-4 gün sürüş yapılmaz ise park kaydı alacak ve enerji 12 ye indiğinde kameraları kapatacaktır. Tahmini yazıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Wally Gator

Sevgili arkadaşlar. n11 üzerinden Viofo a129 duo yu alacağım. Ama hardwire kitine ulaşamadım. Linkini paylaşabilir misiniz?
    Banggood dan alın, 12 günde teslim oldu. Havaya 300 tl ödemeyin.

➤ kamera https://goo.gl/QbN31x

Prk kiti ; https://goo.gl/My5Vr4

➤İndirim kodu : Alibuy1291125

İkisini aynı anda sepete ekleyin, indirim kodunu ikisi sepetteyken kullanıyoruz. 764 tl gibi tutuyor. İçinde kargo sigortası da dahil olarak gümrük vergileri tüm masraflar içinde. Turkey kargo seçiyoruz.

N11 de kamera 900 park kiti 100 size 1000 tl ye gelir.

Taksitle almak istiyorum diyorsanız. Kredi kartınızdan taksitli nakit avans çekin komisyonu 45-60 tl arası tutar ortalama.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OlguErhan -- 20 Ocak 2019; 10:28:38 >

• Sefa kullanıcısına yanıt
    Benimki çözüldü...hatta dün 2 kamerayı da bağladım, artık telefondan 10 numara izleyebiliyorum..
    sırada park kiti var.:)
  • OlguErhan kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler.
  • malesef ben böyle konumlandırabildim. Sağ üst siyah noktalı alana yapıştırmıştım silecek suyuyla leş oluyor o kısım ve silecek kolu yetişmediğinden hep pis. Kurtaran en net nokta ha gördüğünüz yer...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Selamlar,

Arkadaslar blueskysea B1W hardwire kablosu ile guc alip park modu icin wifi ile uygulamadan baglanmak yerine kameranin yandaki tusuna 2 kere basarak park modunu kullanan var mi?

Verimliligi, kolayligi konusunda bilgi verebilecek misiniz?

• Hocam ekonomik çözüm olarak önerdiğiniz Alfawise g70 i beğendim ama korkum dandik makineler gibi kısa ömürlü olur mu acaba ne dersiniz

G70 mi yoksa blueskysea mı almalıyım düşük bütçe ile

• quote:

Orijinalden alıntı: BenjaminGreen

Hocam ekonomik çözüm olarak önerdiğiniz Alfawise g70 i beğendim ama korkum dandik makineler gibi kısa ömürlü olur mu acaba ne dersiniz

G70 mi yoksa blueskysea mı almalıyım düşük bütçe ile
    G70 üretici Alfawise dandik bir firma değil, ama b1w son indirim kodu + vergiler dahil güzel fiyat 227 tl gibi geliyor.

Satın Alma Link :https://goo.gl/f7fzjg

Kupon: 162e73 veya bgaumotor ( bazen işlemiyor )

Seçin Turkey Direct Mail 0.7 $ (Vergiler içinde gümrük vs. )

Blueskysea B1w Araç kamerası incelemesi

https://youtu.be/08TNGs1yRdY

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: OlguErhan

G70 üretici Alfawise dandik bir firma değil, ama b1w son indirim kodu + vergiler dahil güzel fiyat 227 tl gibi geliyor.

Satın Alma Link :https://goo.gl/f7fzjg

Kupon: 162e73 veya bgaumotor ( bazen işlemiyor )

Seçin Turkey Direct Mail 0.7 $ (Vergiler içinde gümrük vs. )

Blueskysea B1w Araç kamerası incelemesi

https://youtu.be/08TNGs1yRdY

Alıntıları Göster
    Teşekkür ederim hocam tavsiye için siparişi vermeye çalışıyorum ama kupon kodu çalışmıyor bende bi sıkıntı var acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: BenjaminGreen

Teşekkür ederim hocam tavsiye için siparişi vermeye çalışıyorum ama kupon kodu çalışmıyor bende bi sıkıntı var acaba

Alıntıları Göster
    Merhaba, öncelikle Masaüstü Bilgisayar PC den yapmalısınız işlemleri yada Lap top Mobilden olmuyor.

İLK Sepetinizde ne var ne yoksa silin yoksa kod işlemeyebilir. Videoda gösteriyorum çok basit.

• kankalar..
    arabamda kadın misafirler vardı bu yuzden trafıkte orta serıtten standart hızda sakın sakın devam ederek gıttım
    bır anda sag serıttekı kamyonet önüme gelmeye basladı,sinyal yok,durduk yere önüme kırdı,bende bıraz frene sertlestırerek bastım ve anca yavasladım cunku ben 80 ıle gıdıyorsam o 50 ıle gıdıyordu,vede 10 metre ılerımdeyken bunu yaptı,sanki beni yoldan atmaya çalışıyordu
    bende sol serıt aktıgı ıcın gelen cok oldugu ıcın sola kacamadım durmakta zor oldu
    adam sınyal vermedi özürde dilemedi,az ilerde saga yıne gectı vede yanından gectıgımde sol elınte telefon oldugunu gordum

ben bunu sıkayet etsem,trafıgı tehlıkeye sokarak kullanıyor desem,polısler bana kanun maddesını ekleyerek,arac kamera vıdeoları delil olarak kabul edılmemektedır dıye yazı gondermıslerdı

üşenmesem ugrasıp vıdeo eklerdım.boyle sorumsuz adamlara ceza yazacak kurum yada ılgılenen tanıdık internet polisi yokmu
  • B1w kullaniyorum, bosta duran 10000+16000mahlik powerbankleri kullaniyorum, cakmaklik powerbanklerden birine, powerbankler birbirine bagli, en son olarakta powerbankten kameraya bagli. Akü ömrü endisem nedeni ile bu sekilde park modunu kullaniyorum, ayni endiseye sahip arkadaslara tavsiye ederim.

• Kargo şu anda bu şekilde gözüküyor. Tahmini kaç güne gelir.

• bir hafta içinde sende..
  • 
Sayfa: önceki 13341335133613371338
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.