Şimdi Ara

Araç içi kamera Tavsiyesi (1335. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
31.369
Cevap
825
Favori
1.705.059
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
95 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13331334133513361337
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar vantrue n2 pro diye cift taraflı bir kamera var hiç duyan bilen var mı

https://dashboardcamerareviews.com/vantrue-ondash-n2-pro-taxi-cam/

Vantrue N2 Uber Dual Dash Cam-1080P Inside and Outside Dash Camera for Cars 1.5" Near 360° Wide Angle Lyft Dashboard Cam w/ Parking Mode, Motion Detection, Front Camera Night Vision Effectshttps://www.amazon.com/dp/B073WQ7K6C/ref=cm_sw_r_cp_api_i_TYwqCbGVX18W5

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muvakkit -- 18 Ocak 2019; 9:19:50 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• kendi problemim için bugün app ye güncelleme getirerek beni aydınlatan ve uzaktan bağlantıyla sorunumu hssedip çözdüğünü belirten viofo ya teşekkürler:) daha denemedim ama çözülmüştür zannımca

Araç içi kamera Tavsiyesi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • CPL Filtre için banggood'da kullanabileceğimiz indirim kodu var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: İplenmemekten Bıkan Adam

Max 1000 tlye kadar

Allah korusun fakat yinede önlem almak lazım mahkemede kanıt niteliğinde kullanılabilecek bir kamera modeli aramaktayım.

Çakmaklık ile kullanılacak tak çıkar yapılmayacak sigorta vs uğraşmak istemiyorum öneriniz var mı ? Sürekli çakmaklıkta takılı kalması bir sorun oluşturur mu ?

Teşekkürler
    Aslında sorduğunuz tüm soruların cevabı videoda var, powerbank testleri dahil hepsini yaptım. Viofo A129 tam işinizi görecektir. Hatta yurtdışı kargo beklemek istemiyorsanız biraz fiyat farkı ile satan arkadaşım var özel msj atabilirsiniz bana

• quote:

Orijinalden alıntı: akkal

Arkadaşlar; aracıma ön ve arka yol kamerası taktım. Hardware kit ile akü bağlantısı sağladım ve park modunu da aktif hale getirdim.
    Diğer başlıkta gelen talep üzerine videoları yükledim, buradan da paylaşayım dedim.

Viofo A129 Montaj Kısa Tanıtım
    Viofo A129 Sürüş Modu Ön Kamera Görüntüsü
    Viofo A129 Sürüş Modu Arka Kamera Görüntüsü
    Viofo A129 Park Modu Ön Kamera Görüntüsü
    Viofo A129 Park Modu Arka Kamera Görüntüsü

Bu arada, tüm bu kamera, akü bağlantısı, vb. konularında gerek forumda verdiği bilgiler, gerekse özelden sorduğum tüm sorulara sabırla yanıt veren @OlguErhan arkadaşıma da teşekkür ederim.
    Emeğinize sağlık şahane olmuş

Sanırım park kablosu 3 lü değil dimi sizdeki, çünkü 3 lü park modu kablosuna enerjiyi ancak yandan verdiğimizde sağlıklı çalışmakta

• quote:

Orijinalden alıntı: MDV

hocam uygun fiyatli bir kamera ariyorum alfawise g70 nasil?
    Gayet başarılı bir model, ben beğendim. Bol bol da örnek çekimleri ekledim video içine

• quote:

Orijinalden alıntı: muvakkit

Arkadaşlar vantrue n2 pro diye cift taraflı bir kamera var hiç duyan bilen var mı

https://dashboardcamerareviews.com/vantrue-ondash-n2-pro-taxi-cam/

Vantrue N2 Uber Dual Dash Cam-1080P Inside and Outside Dash Camera for Cars 1.5" Near 360° Wide Angle Lyft Dashboard Cam w/ Parking Mode, Motion Detection, Front Camera Night Vision Effectshttps://www.amazon.com/dp/B073WQ7K6C/ref=cm_sw_r_cp_api_i_TYwqCbGVX18W5
    Açıkçası A129 dan eksiği var fazlası yok + fiyatı çok yüksek

• quote:

Orijinalden alıntı: Sefa

CPL Filtre için banggood'da kullanabileceğimiz indirim kodu var mı?
    Bgaumotor denermisiniz, aslında Türkiye'de Aykut bey gayet güzel fiyata satıyor sahibinden comda. Çok ta başarılı olduğunu söyleyebilirim. Ön arka için
    https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-fotograf-kamera-lens-filtre-a129-on-plusarka-cpl-filtre-ucretsiz-kargo-633497079/detay/

Araç içi kamera Tavsiyesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OlguErhan -- 18 Ocak 2019; 14:58:58 >

• quote:

Orijinalden alıntı: OlguErhan

Açıkçası A129 dan eksiği var fazlası yok + fiyatı çok yüksek

Alıntıları Göster
    Sizce neler var a129 un artısı buna göre bana iki ayrı kamera olmaması cazip geldi bilgilendirirseniz sevinirim

• quote:

Orijinalden alıntı: muvakkit

Sizce neler var a129 un artısı buna göre bana iki ayrı kamera olmaması cazip geldi bilgilendirirseniz sevinirim

Alıntıları Göster
    Arka camda kamera önemli,

En basit neden çift kamera önemli,

https://youtu.be/_ntH9ue5IAE?t=1227

Mesela bu paylaştığım çekimde detaylara dikkat edelim ;

- Öncelikle gps yani hız bilgim kameraya işlenmekte ve şehir içinde hız sınırına uygun seyrediyorum Kanıt 1

- Önüme aniden yaya - çocuk yada bir araç çıksa ve ani fren yapsam, ön kameram kayıtta olduğu için ani fren yapma sebebim Kanıt 2

- Aniden fren yapmak zorunda kaldım ve arkamdaki genç motorcu %80 ihtimal ile ölür, arka kameram kayıtta kaskı takılı değil Kanıt 3

- Takip mesafesi hiç yok, arka kamera kayıtta Kanıt 4

- Tehlikeli motor kullanıyor, saçma sapan hamleler yapıyor arkamda, bunları kayıt altına alan gene arka kameram Kanıt 5

Bu heyecanlı genç motorcu olası en ufak bir frende 1 metre takip mesafesi yüzünden kesin ölecekti.

Eğer arka cam kameranız olmasaydı ne kask takmadığını kanıtlayabilirdiniz ( kask elinde geziyor ) nede takip mesafesinin bu kadar tehlikeli olduğunu.

İş bununla bitmiyor, bu arkadaş öldüğünde olası akrabaları amcası babası kardeşi hurrra "bizim en sevdiğimiz senin yüzünden öldü" diye üstünüze gelecekler. En azından videolar ile suçsuz olduğunuzu ispat etme şansınız oluyor.

Kasko kan parasını öder belki ama onu ödedikten sonra diğer aile fertleri size dava açmaya devam ediyor.

Yani kasko sizi mahkeme ve davalardan kurtarmıyor.

Fakat herşey, tüm kamera kayıtları elimizde ise mahkemenin seyri kesinlikle değişiyor. En azından karşı aile kamera kayıtlarında,ölen akrabalarının gerçekten suçlu ve kusurlu olduğunu gördüklerinde dava açmaktan vazgeçebiliyorlar. Birde o mahkemeler senelerce sürüyor.

• OlguErhan kullanıcısına yanıt
    Hocam bu uzun cevap için teşekkürler

Viofo da öne bir kamera arkaya bir kamera taktık bunlardan arabanın içini çeken var mı yoksa öndeki karşıyı arkadaki arkayı mı cekiyor sadece

• muvakkit kullanıcısına yanıt
    Aracın içini çekmek için B1w modelini ayrıca tercih edebilirsiniz. Viofo 2 kanal kayıt eder ön cam ve arka cam.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sefa

CPL Filtre için banggood'da kullanabileceğimiz indirim kodu var mı?
    CPL için kod bulursanız paylaşın lütfen..

''Bgaumotor'' bu kod işe yaramıyor..
  • ekksl6 E kullanıcısına yanıt
    Cozulmemis yazmislar yorum olarak. Hatta kizmislar bozuldu diye :)

• Merhabalar,
    Aracım Peugeot 3008. Araç kameraları hakkında fazla bilgim yok.
    Bütçe de çok fazla aşamam yani max. 300 TL
    Gönül ister ki çift kamera olsun.
    Gündüz-gece ve park çekimi olsun.
    Kabloyu döşemek istemiyorum açıkcası çünkü her tarafında airbag ler var onların engellenmesini istemiyorum yani risk oluştursun istemem.
    Bu konuda önerilerinizi bekliyorum.
  • Sevgili arkadaşlar. n11 üzerinden Viofo a129 duo yu alacağım. Ama hardwire kitine ulaşamadım. Linkini paylaşabilir misiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: Wally Gator

Sevgili arkadaşlar. n11 üzerinden Viofo a129 duo yu alacağım. Ama hardwire kitine ulaşamadım. Linkini paylaşabilir misiniz?
    sahibinden de var. n11'deki bitmiş.
  • Karşıyaka'dan merhaba Olgu bey.
    Bugün A129 Duo ve Park Kablosu siparişi verdim.Ancak daha sonra CPL filtre kullanmanın + yönleri konusunda bilgi sahibi oldum ve CPL filtre almaya karar verdim fakat bilmediğim ; BangGood'da satılan A118/A119 filtreleri A129 'a uyuyormu?Bu konuda bilgi rica edecektim.
  • Wally Gator kullanıcısına yanıt
    Banggood'dan alın, 10 günde geliyor.
  • OlguErhan kullanıcısına yanıt
    Kablo üç uclu, ACC, Battrey ve şase. Çakmak girişini taktığım aynı yere taktım kamerada. Yanda arka kamera girişi ile data girişi var. Ayrı bir enerji girişi mi var ki?
  • 
Sayfa: önceki 13331334133513361337
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.