Şimdi Ara

Araç içi kamera Tavsiyesi (1333. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
31.369
Cevap
825
Favori
1.705.256
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
95 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13311332133313341335
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: OlguErhan

Kapasitörlü B1w tercih ediniz. 1 üst msjda paylaştım link ve indirim kodu ile birlikte 262 tl ye gelmekte.

gümrük VErgileriniz herşey içinde ve en azından kapasitörlü kaliteli bir model. uzun ömürlü.

Alıntıları Göster
    Aliexpressten almistim, gumruge takildi, 50₺ vergi cikti. Vergi dahil bir sekilde alin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yurtiçi kargo kadar rezil bir şirket daha yoktur sanırım. Alljoydan yurtiçine teslim edilen kargomun y.içi takip numarası olmadığından anlık görüntülenmiyor.
    Olay şöyle;
    Dün park kitim adresime teslim edildi. Kameram da aynı adrese gelecekti ama ne hikmetse yanlış teslim şubesine gönderdiklerinden önce toplama merkezine sonra da doğru şubeye gönderilecekmiş. MH yi aradım isimle kargomu buldurdum veTakip numaramı verin takip edeyim dediğimde bu bilgiyi alıcı siz olsanız da vermiyoruz dediler. Teslim şubesini arayın dedi mh. Aradım biz takip kodsuz işlem yapamayız dediler MH yi geri aradım aynı kıx çıktı siz en iyisi yanlış kargonun gittiği diğer şubeyi arayın dediler onları da aradım sonuç aynı.. bu ülkede her firma batmayı bir şekilde hak ediyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rbcntechnic

https://urun.n11.com/arac-ici-kamera/xiaomi-mi-70-pro-akilli-wifi-arac-kamera-1080p-global-versiyon-P303717583

353 TL ye alınır mı nasıldır

Alıntıları Göster
    Kamera iyi ama Gps yok o ilanda + pahallı. 15-18 gün arası teslim fazla ödemeyeyim derseniz vergiler içinde ;

XIAOMI 70mai Pro ingilizce sürüm

Link :https://goo.gl/hUpiQe

Kupon: IbuyIL9133 İle 44.79$

Türkiye kargo 0.69$ -Vergiler içinde-

GPS parçası

Takipli kargo 1.3$ ödemesi

Toplam 13.99$

Link :https://goo.gl/d3XSCn

• OlguErhan kullanıcısına yanıt
    GPS parçası çok gerekli mi olmasa ne olur
  • quote:

GPS parçası çok gerekli mi olmasa ne olur
    Almasanız da olur, hız bilginiz videoya işlenir. Kanıt amaçlı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekksl6

Yurtiçi kargo kadar rezil bir şirket daha yoktur sanırım. Alljoydan yurtiçine teslim edilen kargomun y.içi takip numarası olmadığından anlık görüntülenmiyor.
    Olay şöyle;
    Dün park kitim adresime teslim edildi. Kameram da aynı adrese gelecekti ama ne hikmetse yanlış teslim şubesine gönderdiklerinden önce toplama merkezine sonra da doğru şubeye gönderilecekmiş. MH yi aradım isimle kargomu buldurdum veTakip numaramı verin takip edeyim dediğimde bu bilgiyi alıcı siz olsanız da vermiyoruz dediler. Teslim şubesini arayın dedi mh. Aradım biz takip kodsuz işlem yapamayız dediler MH yi geri aradım aynı kıx çıktı siz en iyisi yanlış kargonun gittiği diğer şubeyi arayın dediler onları da aradım sonuç aynı.. bu ülkede her firma batmayı bir şekilde hak ediyor.
    Rezalet

kaç TL ye kadar vergi ödemeden geçer peki. Ben Aliexpress den 110 TL lik ürün aldım. Benden Ödeme bilgisinin olduğu kredi kartı dekontu ve kimlik fotokopisi istediler. Bunları gönderdikten sonra ürünü alabildim. Yani Bu üründe vergi çıkar mı
  • quote:

kaç TL ye kadar vergi ödemeden geçer peki. Ben Aliexpress den 110 TL lik ürün aldım. Benden Ödeme bilgisinin olduğu kredi kartı dekontu ve kimlik fotokopisi istediler. Bunları gönderdikten sonra ürünü alabildim. Yani Bu üründe vergi çıkar mı
    4000 liralık projeksiyon cihazı bile alıyoruz. VErgileri önceden ödüyoruz. vergi çıkmıyor.
    Vergileri önceden ödemek için hangi seçeneği kullanıyoruz banggood da

• rbcntechnic R kullanıcısına yanıt
    Turkey direct kargo seçiyoruz. Bende az önce sipariş geçtim 1 tane b1w

• VIOFO A129 cihazımız da geldiii..

@Olgu Erhan ; ilk fotoğrafta kameranın üzerindeki siyak kaşık benzeri plastik parça (emin değilim ama) yapışkan bantları çıkartmaya mı yarıyor..?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cevizkabugu -- 16 Ocak 2019; 15:10:44 >

• quote:

Turkey direct kargo seçiyoruz. Bende az önce sipariş geçtim 1 tane b1w
    bu şekilde mi

• quote:

bu şekilde mi

Alıntıları Göster
    Doğru

• quote:

Orijinalden alıntı: cevizkabugu

VIOFO A129 cihazımız da geldiii..

@Olgu Erhan ; ilk fotoğrafta kameranın üzerindeki siyak kaşık benzeri plastik parça (emin değilim ama) yapışkan bantları çıkartmaya mı yarıyor..?

Ooo resimler nefis, kaç günde teslim oldu şimdi

O siyah parçayı videoda anlattım, kablo gizlerken işe yarıyor arabada

Kazasız belasız günlerde kullan. Öncesinde güncellemeyi unutma sürüm 1.5 değilse.

• Ebaydan 29$ a aldığım viafo a129 türkiyeye gelmiş gözüküyor.

kamera görünümlü hıyar bekliyoruz bakalım ne çıkacak kutudan

• quote:

Orijinalden alıntı: Blueye

Ebaydan 29$ a aldığım viafo a129 türkiyeye gelmiş gözüküyor.

• aracima kamera kararan dikiz aynasi koltuk isitici montaji yaptircam ankarada elektrik isinden anlayan proje seven araca zarar vermeden halledecek bildiginiz isin ustasi var mi burda videolari izleyince kafamdaki basit projeler silindi ekteki urunden alip butun problemi cozerim diye dusunuyordum cunku

TRY 26.91 46%OFF | Kongyide çift USB şarj ve soket paneli dağı deniz 12 Volt güç çıkışı Spet14 2018
    https://s.click.aliexpress.com/e/ceSyOK9T

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrebey19 -- 16 Ocak 2019; 18:50:18 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende 1 adet b1w aldım. Bakalım ne zaman gelecek.

• quote:

Ooo resimler nefis, kaç günde teslim oldu şimdi

O siyah parçayı videoda anlattım, kablo gizlerken işe yarıyor arabada

Kazasız belasız günlerde kullan. Öncesinde güncellemeyi unutma sürüm 1.5 değilse.

Alıntıları Göster
    cihaz 14 günde geldi, cihaz versiyon sürümü 1.5 bu yüzden arka kamerayı takınca hemen çalıştı..

gümrüğe takılmaması ise en güzel yeri oldu bence..

• quote:

Orijinalden alıntı: Blueye

Ebaydan 29$ a aldığım viafo a129 türkiyeye gelmiş gözüküyor.

Bakalım senin hıyara gümrük vergisi çıkartacaklar mı..??

Bence çok umutlanma da hüsrana uğrama..

• 
Sayfa: önceki 13311332133313341335
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.