Şimdi Ara

Araç içi kamera Tavsiyesi (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
31.298
Cevap
821
Favori
1.698.930
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
94 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sigmaPI

Açıkçası o kadar çok satıcı ve fiyat var ki daha tam karar veremedim :) İşten boş bir zaman bulduğumda tek tek incelemeyi planlıyorum. Büyük ihtimalle ucuz olanını denemek için alırım, zaten benim için önemli olan küçük olması, video kalitesi süper önemli değil. Aslında DVR aletini torpidoya koyanlarda vardır diye düşünüyorum, öne küçük bir kamera yerleştirip; ama o da arabada değişiklik yapmak gerekir diye sıcak gelmedi.

Buda güzel fikir Dvr torpidoya monteleyip ufak kamerayı öne çekmek yapılabilir.
  • Bugün biraz düşünecek vakit buldum bunun üzerine. Kablosuz geri vites kamerası oluyorda kablosuz araç kamerası niye olmasın diye düşüdüm. Biraz baktım ama bulamadım böyle bir şey. Düşüncem şöyle, torpido'ya yerleştirilecek bir kayıt cihazı (DVR), kablosuz kamera alıcısı ve kablosuz kamera. Ya da DVR cihazı küçükse yolcu kısmında alt tarafa yolcuyu rahatsız etmeyecek şekilde de sabitlenebilir. Bu sayede çakmağa bile taksanız elinizin altında gezen bir kablo olmaz diye düşünüyorum. Ya da arabayla oynatırım denirse tesisatta çekilebilir. Zaman bulunca yine bir bakınayım böyle bir şeyi yapmak mümkün mü diye. Bana mümkün gözüktü, sonuçta DVR 'ın girişlerine kablosuz kamera takılabiliyorsa, ki büyük ihtimal standard bir şeydir ve takılır. Araç içine takılan kameraların en büyük problemi çok yer kaplaması ve estetik açıdan kötü durması. Ayrıca ortada durursa sök çıkar çalınmasın derdi de var (100 liralık şey için 1000 liralık camı kırarlar derdimiz o aslında.) Bir gelişme kaydedebilir ya da buna benzer bir şey bulabilirsem yazarım yine. Kalın sağlıcakla.
  • Gece çekimi iyi olan ikili set kamera önerisine ihtiyacım var arkadaşlar. Bu tür ürünlerde bence gece çekimini de dikkate almalıyız, genelde vukaatlar malesef gece karanlığında oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sigmaPI

Bugün biraz düşünecek vakit buldum bunun üzerine. Kablosuz geri vites kamerası oluyorda kablosuz araç kamerası niye olmasın diye düşüdüm. Biraz baktım ama bulamadım böyle bir şey. Düşüncem şöyle, torpido'ya yerleştirilecek bir kayıt cihazı (DVR), kablosuz kamera alıcısı ve kablosuz kamera. Ya da DVR cihazı küçükse yolcu kısmında alt tarafa yolcuyu rahatsız etmeyecek şekilde de sabitlenebilir. Bu sayede çakmağa bile taksanız elinizin altında gezen bir kablo olmaz diye düşünüyorum. Ya da arabayla oynatırım denirse tesisatta çekilebilir. Zaman bulunca yine bir bakınayım böyle bir şeyi yapmak mümkün mü diye. Bana mümkün gözüktü, sonuçta DVR 'ın girişlerine kablosuz kamera takılabiliyorsa, ki büyük ihtimal standard bir şeydir ve takılır. Araç içine takılan kameraların en büyük problemi çok yer kaplaması ve estetik açıdan kötü durması. Ayrıca ortada durursa sök çıkar çalınmasın derdi de var (100 liralık şey için 1000 liralık camı kırarlar derdimiz o aslında.) Bir gelişme kaydedebilir ya da buna benzer bir şey bulabilirsem yazarım yine. Kalın sağlıcakla.

Sök çıkar derdi bende düşündüm şöyle birşey geldi aklıma güneşlikler var ondan ön cama koyarsak kamerayı gizleyebilir zaten bahsi geçen kameralar bir iphone 4 büyüklüğünde ön camda çok rahatsızlık vereceğini düşünmüyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: apollonx

Gece çekimi iyi olan ikili set kamera önerisine ihtiyacım var arkadaşlar. Bu tür ürünlerde bence gece çekimini de dikkate almalıyız, genelde vukaatlar malesef gece karanlığında oluyor.

Gece çekiminde ben hiç bir kameranın plakayı gösterebileceğine inanmıyorum şahsen acayip ışık vermek gerekir araç farları var ama olmaz göstermez gibi geliyor.

• Amanın gelmiş 15 günde girdi istanbula :) daha izmire gelcek hayırlısı

http://imageshack.us/a/img29/2817/photohaz04002849.png

http://imageshack.us/a/img211/5297/photohaz04002726.png

• quote:

Orijinalden alıntı: OlguErhan

Amanın gelmiş 15 günde girdi istanbula :) daha izmire gelcek hayırlısı

Gözünüz aydın. Sizin ürün tek kameralı değil mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: apollonx

quote:

Orijinalden alıntı: OlguErhan

Amanın gelmiş 15 günde girdi istanbula :) daha izmire gelcek hayırlısı

Gözünüz aydın. Sizin ürün tek kameralı değil mi?

Teşekkür ederim GS1000 orjinal orange menü tek kamera ilerde arka içinde düşünüyorum şu an için elime geçti detaylı incelemeleri konuda yapacağım :)

• kaça almıştınız hocam..
  • birde araba dururken ve calışmaz iken kamera lion pilden faydalanarak hareket sensorleriyle baslayabiliyor mu?
  • aynaya takılması iyiymiş. birşey sorucam, kayıt yaparken ekranı bekleme moduna alma var mı ? gözü yorar böyle dikkat çeker devamlı ekran açık kalıyosa.

Ona göre sipariş geçeceğim bende
  • quote:

Orijinalden alıntı: radiko1

kaça almıştınız hocam..

Bu kaliteli GPS yani videoya hızıda ekliyen modeli fiyatı yüksek TL. olarak 229 a geldi fakat bunun Ebayde daha düşük clone modeli var 34 $ onda Gps yok.
  • quote:

birde araba dururken ve calışmaz iken kamera lion pilden faydalanarak hareket sensorleriyle baslayabiliyor mu?

Lİon pili öyle kuvvetli değil 10 dakika max çalıştırır dediğiniz özellik yok fakat kontak açılır açılmaz hemen kayıt başlıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1OO1

aynaya takılması iyiymiş. birşey sorucam, kayıt yaparken ekranı bekleme moduna alma var mı ? gözü yorar böyle dikkat çeker devamlı ekran açık kalıyosa.

Aynanın altına doğru cama takılıyor aşağıda resmini çektim aynaya takılmıyor ama kilit sistemi çok çok başarılı ve yumuşak. Yani 1 saniyede takıp 1 saniyede çıkartabilirsiniz. Gerçekten kaliteli onu anlatmak istedim.

Kablosu yukarıdan takılıyor hiç görünmüyor denebilir ve çakmak kablosu çok uzun aracın kapı lastiklerinden yürüterek çok rahat gizlenebiliyor kablo. Ben Cumartesi direkt olarak çakmağın içini açıp lehim yapacağım.

Ayrıca Tv'ye HDMI kablosu ile bağladım çok başarılı Direkt 1080P videoyu oradan izletip oynatabiliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: 1OO1

aynaya takılması iyiymiş. birşey sorucam, kayıt yaparken ekranı bekleme moduna alma var mı ? gözü yorar böyle dikkat çeker devamlı ekran açık kalıyosa.

Ekranın ayarı var 60 saniye sonra kapat diye kapatıyor.
  • gps il ilgili video çekersseniz makbule geçer hocam.

pc de gps nasıl gözüküyor yol takibi var mı diye..
  • quote:

gps il ilgili video çekersseniz makbule geçer hocam.

Oda takip ediliyor google map aynı anda onu denemedim yaparım.

• Hayırlı olsun güzel inceleme olmuş.
  • quote:

gps il ilgili video çekersseniz makbule geçer hocam.

Çok kısa oldu ama iş görür merakınız için :) 720P yapın yoksa görünmüyor hiç.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OlguErhan -- 6 Haziran 2013; 0:08:52 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.