Şimdi Ara

Araç içi kamera Tavsiyesi (1264. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
11 Misafir - 11 Masaüstü
5 sn
31.369
Cevap
825
Favori
1.705.269
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
95 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12621263126412651266
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Regionella

quote:

Orijinalden alıntı: mathews

Smarnoo T652'de GPS yok galiba? Peki ayarladığımız tarih saati nasıl hafızada tutacak. Enerji kesildiğinde sıfırlanmıyor mu?

eskiden kullandığımız 3310'larda da gps yoktu ama saati gösteriyordu, gps ile hafızanın ilgisi yok.

Cep telefonları şebekeden alıyor saat bilgisini kamera da şebeke mi var?
  • quote:

Smarnoo T652'de GPS yok galiba? Peki ayarladığımız tarih saati nasıl hafızada tutacak. Enerji kesildiğinde sıfırlanmıyor mu?

Ben kullanıyorum. Tarih ve saati ayarladıktan sonra problem olmadı. Hala doğru gösteriyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: E.R.W.

quote:

Orijinalden alıntı: Regionella

quote:

eskiden kullandığımız 3310'larda da gps yoktu ama saati gösteriyordu, gps ile hafızanın ilgisi yok.

Cep telefonları şebekeden alıyor saat bilgisini kamera da şebeke mi var?

eski dijital casio saatlerde şebeke mi vardı. bi kere ayarlayınca tamamdır.
  • artık herşey gümrükten geçiyor
    2 adeti 8 dolar olan 840mAH' lik drone pili almıştım
  • quote:

Orijinalden alıntı: dark1983

Merhaba Olgu Bey,

Xiaominin kameraları gözüme takılıyor son zamanlarda.

Xiaomi 70, yi, mijia ve mijia 4k (aksiyon kamerası ancak araç kamerası olarak kullanılır mı bilmiyorum).

Bunlardan birini seçecek olsaydınız hangisini alırdınız?

Son incelemesini yaptığınız mini 0906 kamerayı da önerenler var.

Xiaomi kameraları bataryası olduğu için mi tavsiye etmiyorsunuz yoksa görüntü kalitesi t652 ve b1w daha iyi olduğu için mi?

Mini 0906 çok çok iyi görünüyor, testleri yetişirse bu hafta sonu inş videosunu yayınlayacağım. Şu linkten alınabilir :https://goo.gl/uzvB8T

Çift kameralı ve kapasitörlü + park modu desteği ile 2018 en iyi kamerası bile olma adayı.

• OlguErhan kullanıcısına yanıt
    İncelemenizi merakla bekliyorum viofo siparişi vermek üzereyim biraz daha bekleyip ikisinden birini seceyim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • OlguErhan kullanıcısına yanıt
    ön arka kamera biraz daha eskisin bundan alırız artık yalnız 35 dolar vergi sınırıyla 120 dolarlik paket gümrükten nasıl geçer muamma? :)

bi de 906 ön kamera junsun h30un yerini tutarmı acaba :P
  • quote:

Orijinalden alıntı: civil27

ön arka kamera biraz daha eskisin bundan alırız artık yalnız 35 dolar vergi sınırıyla 120 dolarlik paket gümrükten nasıl geçer muamma? :)

bi de 906 ön kamera junsun h30un yerini tutarmı acaba :P

GEçio geçio hiç bişi olmuyor, merak etmeyin. Düşük yazıyorlar üzerine. PTT tüm paketleri tek tek açıp içinde ne var diye kontrol etmeye kalksaydı extra 2 milyon kadar daha eleman alınması gerekirdi memur. Ancak Xray den geçiyorlar. ( yasaklı silah vs olmasın diye )
  • Olgu bey,aracımın hem önünde he arka bagajda 12v girişler (çakmaklığın dışında) var.T652 nin çakmaklık girişini buralara taksam bir sorun olur mu?
  • araba park halindeyken çakmaklıktaki usb ye kamera takılı olunca park modu çalışıyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hero3345

Olgu bey,aracımın hem önünde he arka bagajda 12v girişler (çakmaklığın dışında) var.T652 nin çakmaklık girişini buralara taksam bir sorun olur mu?

Güzel olur gayet
  • Teşekkürler.Sağlıcakla kalın.
  • arabamın aynasını kırdılar, başka bir araç çarpması falan da değil. 1 ay içinde bir de çizildi. hepsi de evin önünde oluyor.

acil önerilere ihtiyacım var. şu anda dome kamera var ama benim aradığım bu tarzda 7/24 çekim yapabilecek ve her bir tarafın görüntüsünü kaydedebilecek bir kamera. üstat @OlguErhan bu işe bir çözüm, yardımcı olursanız mutlu olurum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drserk -- 20 Şubat 2018; 20:24:11 >
  • SLC NAND hafıza kartı içeren araç kamerası tavsiyesi istiyorum...
  • Artık herşey gümrükten maalesef geçmiyor. Telefon ve simkartlı bandrollu ürünler,Kozmetik, pil türevleri, ayakkabı gibi ürünler, sporcu takviyeleri gibi ilk akla gelen şeyler dışında liste oldukça kabardı tamamı için ilgili siteye bakmak lazım. Yani bunlar iyi günler ilerde daha da ağırlaşabilir. Lütfen herşey geçiyor, içlerine bakılmıyor birşey olmaz gibi gaza getirici yanlış yönlendirici söylemlerde bulunmayalım. Pakete el konulup paranı alman için uğraşınca canınız yanmasın, saygılar.
  • quote:

Artık herşey gümrükten maalesef geçmiyor. Telefon ve simkartlı bandrollu ürünler,Kozmetik, pil türevleri, ayakkabı gibi ürünler, sporcu takviyeleri gibi ilk akla gelen şeyler dışında liste oldukça kabardı tamamı için ilgili siteye bakmak lazım. Yani bunlar iyi günler ilerde daha da ağırlaşabilir. Lütfen herşey geçiyor, içlerine bakılmıyor birşey olmaz gibi gaza getirici yanlış yönlendirici söylemlerde bulunmayalım. Pakete el konulup paranı alman için uğraşınca canınız yanmasın, saygılar.

hocam niye el koyuyolar. vergisini ödeyince paketi alamıyormuyuz.
  • Emeğinize sağlık, harika incelemeler ve sürekli güncellemeler... Cidden zor iş.

Ana konuyu ve link verdiğiniz kameraları uzun uzun inceledim. Tam bir cihaza karar veriyorum, bu kez konu içindeki arıza şikayetleri gibi kullanımı engelleyen şikayetler ile karşılaşıyorum. (Örn A119 alayım dedim, GPS temas sorunu var. A118 alayım dedim, marşa basınca çalışmama sorunu var, vs vs... liste uzuyor.

Kısaca sizi yormadan incelemelerinze göre karar verip alayım dedim ama olmadı. Tavsiyenize göre hareket edeceğim: 200 TL civarında (mümkünse geçmeyen), resetle uğraştırmayan yani çakmaklığa takıp unutabileceğim, GPS li (GPS İSTEMEMİN ASIL AMACI VİDEODA HIZ BİLGİSİNİ GÖSTERMESİ İÇİN), gece çekimi kötü olmayan hangi cihazı tavsiye edersiniz? Elbette geniş açılı ve net gündüz çekmeli..

Şimdiden teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chips -- 23 Şubat 2018; 17:31:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: civil27

quote:

Artık herşey gümrükten maalesef geçmiyor. Telefon ve simkartlı bandrollu ürünler,Kozmetik, pil türevleri, ayakkabı gibi ürünler, sporcu takviyeleri gibi ilk akla gelen şeyler dışında liste oldukça kabardı tamamı için ilgili siteye bakmak lazım. Yani bunlar iyi günler ilerde daha da ağırlaşabilir. Lütfen herşey geçiyor, içlerine bakılmıyor birşey olmaz gibi gaza getirici yanlış yönlendirici söylemlerde bulunmayalım. Pakete el konulup paranı alman için uğraşınca canınız yanmasın, saygılar.

hocam niye el koyuyolar. vergisini ödeyince paketi alamıyormuyuz.

Aynen öyle. Sipariş verdiğiniz ürün yasaklı listesindeyse tabi. Merak edenler için Gümrük ve Ticaret Bakanlığı'nın listesi referans olacaktır, saygılar.

• Merhaba is arabamiz icin arka kamera ariyoruz.(park etmek ve geri geri giderken arkayi görmek amaciyla) Sistem hazir sadece kamera lazim bunun icin önerebileceginiz kaliteli kamera varmidir?

• 
Sayfa: önceki 12621263126412651266
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.